Bundesliga

Foci a Real Madridon túl...
illgner
Hozzászólások: 2539
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: illgner » 2017. szeptember 11., hétfő 15:00

Egyszer olvastam vele egy interjút, amiben elmondta, hogy az erőssége az, hogy megtalálja az üres területeket. Ami látszólag vicces, de tényleg így van. Kizárólag a csatár melletti poszton hasznos, szélsőként teljesen súlytalan, mint ahogy középcsatárként is. Van Gaal nyilatkozta róla, hogy nála Müller mindig kezdő. Pedig akkor még 20 éves volt, szinte gyerek. Carlonál teljesen elveszett ember, nem véletlenül panaszkodik most már rendszeresen. Érdekes, Löw képes beilleszteni a válogatottba.

bercik
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2017. szeptember 11., hétfő 14:21

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: bercik » 2017. szeptember 11., hétfő 14:59

rashidm írta:
Messi, Cr, Modric, Ini, Ronaldinho, Ronaldo, Zizu, Mbappé is az lehet (tavaly húzta a Monaco-t). Nem lenézett, csak ezek a tények. Attól, hogy őt igazolja attól még botlábú, lásd Gomez. Khedira is bl, vb, eb győztes, közben meg... :lol:
Szóval az elmúlt 15 évből felsoroltál elit játékosokat..értem.

Az meg egy dolog hogy szerinted tény de amugy köze sincs a tényhez.
Tény majd akkor lesz ha az általad emlitett Khedira vagy Gomez pályafutását futja be..Addig is jóval több náluk.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. szeptember 11., hétfő 14:54

én tudom hogy túlzok. nincs olyan hogy antifocista azért vannak posztok és feladatkörök. Müller érkezik és beteszi. Marcelo védő de igencsak támadó szellemű és a szélen színezi. mint ahogy a kapusok is elég fontosak pedig pont a foci lényegét a gólszerzést gátolják nincs is más dolguk. :D

Müller nem Ronaldo meg Messi meg Zidane de hogy baromi hasznos emberke az biztos és ilyen is kell aki nem top de a szíve lelke minden meccsen ottmarad a pályán.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. szeptember 11., hétfő 14:50

ugyanugy tulzol mint en. mert lehet hogy az antifocista eros szo de kifejeztem vele hogy magyon nem technikas viszont marcelo is vedo szoval a te allitasod sem igaz. nekem semmi bajom mullerrel csak egy kozeputat rajzoltam azok kozott akik klassziskent es azok kozott akik koklerkent tekintenek ra.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. szeptember 11., hétfő 14:48

bercik írta:Elég kevés olyan játékos van aki húzóember tud lenni konstants egy csapatban. Muller elég régóta minden fronton hozza azt amit hozni kell. Egy nagyon lenézett játékosról van szó de minden más öt igazolja nem pedig azokat akik nem birjak szemelyiseget ezaltal lenezik mint jatekost.
Messi, Cr, Modric, Ini, Ronaldinho, Ronaldo, Zizu, Mbappé is az lehet (tavaly húzta a Monaco-t). Nem lenézett, csak ezek a tények. Attól, hogy őt igazolja attól még botlábú, lásd Gomez. Khedira is bl, vb, eb győztes, közben meg... :lol:

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. szeptember 11., hétfő 14:44

Müller pedig pont ezekért óriási példakép. tisztán látszik hogy nem a legtechnikásabb viszont kemény munkával és sok ésszel ott tart ahol. az hogy antifocista meg nevetséges. ennyi erővel a kapusok meg a védők is antifocisták. rúgja a gólokat adja az assistokat és kész. nem pörög a fülén a labda? pont most nálunk aktuális ez a vita innen nézve meg elég kettősmérce van vele szembe. milyen jó lenne ha lenne itt egy ember aki mindig üresbe érkezik és nem tudja hogy lőjje vagy fejelje de a seggéről bepattan a labda.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. szeptember 11., hétfő 14:37

mullert csak a szamok igazoljak. hajt szivvel lelekkel megy elore de total antifocista. nem miatta szeretik meg a focit a gyerekek az biztos. teny hogy mindig ott van ahol lennie kell es rengeteg fontos golt szerzett de ennel nem tobb. eleg arra a momentumra emlekezni mikor a beadast nem tudta eldonteni hogy fejelje vagy rugja e es mindkettot csinalta egyszerre. akkora epic moment. masik a nyilatkozata hogy tini koraban az edzoje annyit mondott csak neki hogy ne cipelje a zsugat ne cselezzen csak lojjon. eszerint el azota is.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

bercik
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2017. szeptember 11., hétfő 14:21

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: bercik » 2017. szeptember 11., hétfő 14:31

Elég kevés olyan játékos van aki húzóember tud lenni konstants egy csapatban. Muller elég régóta minden fronton hozza azt amit hozni kell. Egy nagyon lenézett játékosról van szó de minden más öt igazolja nem pedig azokat akik nem birjak szemelyiseget ezaltal lenezik mint jatekost.

illgner
Hozzászólások: 2539
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: illgner » 2017. szeptember 11., hétfő 13:16

Müllernek vannak klasszis megoldásai, de aztán meccsekre képes teljesen eltűnni. Én úgy látom, hogy egy tökéletes gépezetben egy hasznos fogaskerék tud lenni, de arra teljesen alkalmatlan, hogy egy rossz formában lévő csapatban húzóemberré váljon.

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2017. szeptember 11., hétfő 10:45

rashidm írta:Gondolom nincs nála jobb. Elég alacsonyan van a léc a csatárposzton.
Értem. Akkor viszont tényleg szerencséje van. :agree:
Mia san mia

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. szeptember 11., hétfő 10:22

peto.isti írta:
rashidm írta: Ha nem lenne ilyen kimagasló minőségű a német keret, fele ennyi gólt nem lőtt volna.
:D
És vajon mi lehet az oka, hogy ebben a minőségi keretben ez a gyerek 7 éve betonbiztos kezdő?
rashidm írta: Harcias, megvan a megfelelő akarata, de ennyi.


Ez szerintem még kis hazánkban is kevés lenne a nemzeti válogatottba, nem hogy a németbe. :D :(
Gondolom nincs nála jobb. Elég alacsonyan van a léc a csatárposzton.

Akkor nem nézel válogatott meccseket. Ennyi elég, hogy bekerülj a válogatottba. Vagy még ennyi se kell.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. szeptember 11., hétfő 9:43

peto.isti írta:
Kerlon írta:Kik azok a fiatlok, akiket nem tud beépíteni? Látok egy Comant meg egy Kimmichet, akik kezdtek. A francia eddig sem mindig tündökölt csak felvillanásai voltak, Kimmich meg hozza, amit tud. Ancelotti ugyanúgy, mint anno a Chelseavel kapott egy kiöregedett magot, amit le kellett volna már váltani, de nem igazán tették meg. Müller féle emberektől meg nem kell csodát várni, ha döcög a szekér.
Coman, Kimmich, Sanches akikkel nem tudott mit kezdeni. Bár utóbbi talán nem az ő hibája. Kimmich tavaly lehetőséghez sem jutott, holott Pep alatt a csapat egyik legjobbja volt, majd Löw válogatottjában is alapembernek számított. Ha Lahm nem vonul vissza lehet még mindig a padot koptatná ... ?

Nem érzem öregnek a Bayernben a húzóembereket. Ha végignézed a kezdőt akkor konkrétan a legjobb korban vannak a kulcsjátékosok (Neuer 31, Boateng 29, Hummels 28, Martinez 29,Alaba 25, Thiago 26, Vidal 30, Müller 27, Lewandowski 29) egyedül két játékos lóg ki: Robben (33) és Ribéry (34).

Müller játékát meg kicsit eltúlozzák itt a madridisták. Úgy van beállítva, mint valami kutyaütő, pedig igazából a számok őt igazolják. 400 meccs a Bayernben 161 góllal és 133 gólpasszal. Van Gaalnal, Heynckessnél, Löwnél és Pepnél is stabil kezdő volt jó teljesítménnyel. BL ben is termelt közel 40 gólt. A világ egyik legerősebb válogatottjából kirobbanthatatlan, ott is közel a 40 gólhoz. Nem tudom a Real keretében hány olyan játékos van aki egy világbajnokságon 20 évesen gólkirály tudott lenni. 0-ra tippelek, de javíts ki ha tévedek. Szóval az, hogy ő ennyire formán kívül van, s korábban 4 klasszis edző alatt is kiváló teljesítményt hozott, nekem azt sugallja hogy nem a játékos hibája.
Sanches? Szédszedte az angol twitter olyan gyenge volt az első meccséna Swanseaban.

A felsorolt jó korban lévő játékosok közül Lewandowski és Müller inkább csak jó befejezők, akiket ki kell szolgálni (lásd Müller szar formája, aki nem bírja húzni a döcögő szekeret, ha kellene és ezért nem is lesz ő soha sem olyan húdenagy játékosként emlegetve a statisztikái ellenére). Thiagoban van még némi fantázia, de szerintem túl fújt és rengeteget sérülrt. A többiek erőssége meg a védekezés. 2 játékos lóg ki: Ribery és Robben. Na ők ketten határozták meg évekig a Bayern támadójátékát. A Bundesban elég volt ez, de a BL-ben már jó ideje kevés. Persze a hülye vezetés ráverte legutóbb is Kassaira, amikor már az első meccsen is csak a szerencse és Neuer mentette meg a Bayern.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2017. szeptember 11., hétfő 9:42

rashidm írta: Ha nem lenne ilyen kimagasló minőségű a német keret, fele ennyi gólt nem lőtt volna.
:D
És vajon mi lehet az oka, hogy ebben a minőségi keretben ez a gyerek 7 éve betonbiztos kezdő?
rashidm írta: Harcias, megvan a megfelelő akarata, de ennyi.


Ez szerintem még kis hazánkban is kevés lenne a nemzeti válogatottba, nem hogy a németbe. :D :(
Mia san mia

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2017. szeptember 11., hétfő 9:37

rashidm írta: Akkor ne is állítsd be úgy, mintha valami istencsászár lenne. CR és Messinek kevesebb gólja van vb-ken, aztán hol van Müller hozzájuk képest? Tipikusan jókor van jó helyen. Ha nem lenne ilyen kimagasló minőségű a német keret, fele ennyi gólt nem lőtt volna.
Ki állította be annak??? Hol olvastad ezt tőlem? :ozil: :ozil: :ozil:

Csupán Kerlon "Müller féle emberektől" mondatára reagáltam, hogy túlzásba esnek egyesek, Müller megítélésében.
Mia san mia

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. szeptember 11., hétfő 9:31

Goretzka biztos bayernes lesz, szerintem Vidal dobbantani fog valahova pénzt keresni. Brandt is esélyes, akár Draxler is.

Werner szerintem nem feltétlen, ha még fejlődik idén is, elnézném Madridban.
Nem illik.

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. szeptember 11., hétfő 9:24

peto.isti írta:
rashidm írta: Jajj, hagyjuk már ezt. Klose is megelőzte Ronaldo a Vb gólok tekintetében, aztán a két játékos ég és föld kategória ( és nem Klose-t akarom lenézni, ez tény). Müller Gomez 2.0. Harcias, megvan a megfelelő akarata, de ennyi. Én inkább elnézegetnék egy Ronaldo-t.
Nem feltétlenül kell mindenkinek Ronaldonak lennie. :(
Akkor ne is állítsd be úgy, mintha valami istencsászár lenne. CR és Messinek kevesebb gólja van vb-ken, aztán hol van Müller hozzájuk képest? Tipikusan jókor van jó helyen. Ha nem lenne ilyen kimagasló minőségű a német keret, fele ennyi gólt nem lőtt volna.

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2017. szeptember 11., hétfő 9:11

rashidm írta: Jajj, hagyjuk már ezt. Klose is megelőzte Ronaldo a Vb gólok tekintetében, aztán a két játékos ég és föld kategória ( és nem Klose-t akarom lenézni, ez tény). Müller Gomez 2.0. Harcias, megvan a megfelelő akarata, de ennyi. Én inkább elnézegetnék egy Ronaldo-t.
Nem feltétlenül kell mindenkinek Ronaldonak lennie. :(
Mia san mia

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2017. szeptember 11., hétfő 9:09

BBeno írta:es a mondandom masodik fele? mennyiert hozhato szerinted? bm feladja az elveit werner miatt?
Szerintem hozható kategória. A válogatott társai a Bayernben fociznak. Stuttgarti gyerek, tehát mondhatni a környékről származik. Folyamatosan akarja a vezetőség, láthatja hogy nem fellángolásról van szó. A következő 10 évben megoldaná a csatárproblémát München. Az ára borsos lenne, de szerintem ha egy James Rodriguezre képesek áldozni 55 millió eurót amennyiben beválik, akkor szerintem elfognak menni Wernernél is a határig ami olyan 60-70 körül lehet. :)
Mia san mia

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. szeptember 11., hétfő 8:50

peto.isti írta:Müller játékát meg kicsit eltúlozzák itt a madridisták. Úgy van beállítva, mint valami kutyaütő, pedig igazából a számok őt igazolják. 400 meccs a Bayernben 161 góllal és 133 gólpasszal. Van Gaalnal, Heynckessnél, Löwnél és Pepnél is stabil kezdő volt jó teljesítménnyel. BL ben is termelt közel 40 gólt. A világ egyik legerősebb válogatottjából kirobbanthatatlan, ott is közel a 40 gólhoz. Nem tudom a Real keretében hány olyan játékos van aki egy világbajnokságon 20 évesen gólkirály tudott lenni. 0-ra tippelek, de javíts ki ha tévedek. Szóval az, hogy ő ennyire formán kívül van, s korábban 4 klasszis edző alatt is kiváló teljesítményt hozott, nekem azt sugallja hogy nem a játékos hibája.
Jajj, hagyjuk már ezt. Klose is megelőzte Ronaldo a Vb gólok tekintetében, aztán a két játékos ég és föld kategória ( és nem Klose-t akarom lenézni, ez tény). Müller Gomez 2.0. Harcias, megvan a megfelelő akarata, de ennyi. Én inkább elnézegetnék egy Ronaldo-t.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. szeptember 11., hétfő 8:35

es a mondandom masodik fele? mennyiert hozhato szerinted? bm feladja az elveit werner miatt?
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 144 regisztrált és 0 vendég