Bundesliga

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2017. szeptember 12., kedd 12:32

Nem túl profi az ember, ha azt nyilatkozza, hogy kvázi a riválisa álmai klubja. Nyilván a Bayern is nézegeti, de ez milyen hozzáállás már? Bemész az öltözőbe játékosként, aztán egy olyan edző dirigál, aki inkább máshol lenne, nyíltan.

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2017. szeptember 12., kedd 12:24

BBeno írta:komoly lesz ha 30 évesen dirigál majd a ~35 éves robbennek és riberynek :mrgreen:
:lol:

Mondjuk számomra az is meglepetés lenne ha Carlo 2 év után távozna, bár jelenleg tényleg elég nagy nyomás alatt van. Nagyon csípem az öreget, a világ egyik legjobb edzőjének tartom, de eddig nem meggyőző amit csinál az biztos. :/ :'(
Mia san mia

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. szeptember 12., kedd 11:46

komoly lesz ha 30 évesen dirigál majd a ~35 éves robbennek és riberynek :mrgreen:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2017. szeptember 12., kedd 11:42

Remy írta:mondjuk fogadni mertem volna rá, hogy szobahozzak a bayernnel.
Nem új keletű a dolog. 2015-ben már vinni akarták Münchenbe, akkor még az U19es csapathoz, de Hopp nem engedte. Azóta többször is feltűnt az Allianz díszpáholyában. Szerintem idő kérdése csak, hogy mikor megy Münchenbe. Én nagyon örülnék neki, már persze ha Carloval nem alakulnak jól a dolgok.
Mia san mia

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. szeptember 12., kedd 11:11

mondjuk fogadni mertem volna rá, hogy szobahozzak a bayernnel.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2017. szeptember 12., kedd 10:59

Nagelsmann elárulta, hogy álmaiban komoly szerepet játszik a Bayern. Igazi bajor gyerek, 50 percre Münchentől született, Münchenben élt több éven keresztül, s épp építenek jelenleg Münchenben egy családi házat.
Mia san mia

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. szeptember 11., hétfő 18:22

Egy biztos nem Muller fele jatekosok miatt lesz vki a Real Madrid szurkoloja.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. szeptember 11., hétfő 16:23

bercik írta:
rashidm írta:
Messi, Cr, Modric, Ini, Ronaldinho, Ronaldo, Zizu, Mbappé is az lehet (tavaly húzta a Monaco-t). Nem lenézett, csak ezek a tények. Attól, hogy őt igazolja attól még botlábú, lásd Gomez. Khedira is bl, vb, eb győztes, közben meg... :lol:
Szóval az elmúlt 15 évből felsoroltál elit játékosokat..értem.

Az meg egy dolog hogy szerinted tény de amugy köze sincs a tényhez.
Tény majd akkor lesz ha az általad emlitett Khedira vagy Gomez pályafutását futja be..Addig is jóval több náluk.
Mivel te írtad, hogy kevés húzóember volt... csak felsoroltam párat.

Az nem tény, hogy botlábú? Ok.

"Tény majd akkor lesz ha az általad emlitett Khedira vagy Gomez pályafutását futja be..Addig is jóval több náluk."

Itt meg nem is értem, hogy mire gondolsz.

Maradjunk akkor annyiban, hogy egy jó rendszerben a megfelelő emberekkel jó játékos, de ha nem klappol minden, ha ki kéne húzni a csapatot a csávából, akkor már gondok vannak. :)

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. szeptember 11., hétfő 15:28

Most olvasom, hogy Lewandowski is beszólt a BM vezetőségének, az átigazolások kapcsán.
Karimra cserélném. :mrgreen:
Mennek a belsős balhék, nincs eredmény egyből előjönnek a problémák.
Szerintem ez az év vízválasztó lesz a BM számára.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

illgner
Hozzászólások: 2517
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: illgner » 2017. szeptember 11., hétfő 15:00

Egyszer olvastam vele egy interjút, amiben elmondta, hogy az erőssége az, hogy megtalálja az üres területeket. Ami látszólag vicces, de tényleg így van. Kizárólag a csatár melletti poszton hasznos, szélsőként teljesen súlytalan, mint ahogy középcsatárként is. Van Gaal nyilatkozta róla, hogy nála Müller mindig kezdő. Pedig akkor még 20 éves volt, szinte gyerek. Carlonál teljesen elveszett ember, nem véletlenül panaszkodik most már rendszeresen. Érdekes, Löw képes beilleszteni a válogatottba.

bercik
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2017. szeptember 11., hétfő 14:21

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: bercik » 2017. szeptember 11., hétfő 14:59

rashidm írta:
Messi, Cr, Modric, Ini, Ronaldinho, Ronaldo, Zizu, Mbappé is az lehet (tavaly húzta a Monaco-t). Nem lenézett, csak ezek a tények. Attól, hogy őt igazolja attól még botlábú, lásd Gomez. Khedira is bl, vb, eb győztes, közben meg... :lol:
Szóval az elmúlt 15 évből felsoroltál elit játékosokat..értem.

Az meg egy dolog hogy szerinted tény de amugy köze sincs a tényhez.
Tény majd akkor lesz ha az általad emlitett Khedira vagy Gomez pályafutását futja be..Addig is jóval több náluk.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. szeptember 11., hétfő 14:54

én tudom hogy túlzok. nincs olyan hogy antifocista azért vannak posztok és feladatkörök. Müller érkezik és beteszi. Marcelo védő de igencsak támadó szellemű és a szélen színezi. mint ahogy a kapusok is elég fontosak pedig pont a foci lényegét a gólszerzést gátolják nincs is más dolguk. :D

Müller nem Ronaldo meg Messi meg Zidane de hogy baromi hasznos emberke az biztos és ilyen is kell aki nem top de a szíve lelke minden meccsen ottmarad a pályán.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. szeptember 11., hétfő 14:50

ugyanugy tulzol mint en. mert lehet hogy az antifocista eros szo de kifejeztem vele hogy magyon nem technikas viszont marcelo is vedo szoval a te allitasod sem igaz. nekem semmi bajom mullerrel csak egy kozeputat rajzoltam azok kozott akik klassziskent es azok kozott akik koklerkent tekintenek ra.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. szeptember 11., hétfő 14:48

bercik írta:Elég kevés olyan játékos van aki húzóember tud lenni konstants egy csapatban. Muller elég régóta minden fronton hozza azt amit hozni kell. Egy nagyon lenézett játékosról van szó de minden más öt igazolja nem pedig azokat akik nem birjak szemelyiseget ezaltal lenezik mint jatekost.
Messi, Cr, Modric, Ini, Ronaldinho, Ronaldo, Zizu, Mbappé is az lehet (tavaly húzta a Monaco-t). Nem lenézett, csak ezek a tények. Attól, hogy őt igazolja attól még botlábú, lásd Gomez. Khedira is bl, vb, eb győztes, közben meg... :lol:

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. szeptember 11., hétfő 14:44

Müller pedig pont ezekért óriási példakép. tisztán látszik hogy nem a legtechnikásabb viszont kemény munkával és sok ésszel ott tart ahol. az hogy antifocista meg nevetséges. ennyi erővel a kapusok meg a védők is antifocisták. rúgja a gólokat adja az assistokat és kész. nem pörög a fülén a labda? pont most nálunk aktuális ez a vita innen nézve meg elég kettősmérce van vele szembe. milyen jó lenne ha lenne itt egy ember aki mindig üresbe érkezik és nem tudja hogy lőjje vagy fejelje de a seggéről bepattan a labda.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. szeptember 11., hétfő 14:37

mullert csak a szamok igazoljak. hajt szivvel lelekkel megy elore de total antifocista. nem miatta szeretik meg a focit a gyerekek az biztos. teny hogy mindig ott van ahol lennie kell es rengeteg fontos golt szerzett de ennel nem tobb. eleg arra a momentumra emlekezni mikor a beadast nem tudta eldonteni hogy fejelje vagy rugja e es mindkettot csinalta egyszerre. akkora epic moment. masik a nyilatkozata hogy tini koraban az edzoje annyit mondott csak neki hogy ne cipelje a zsugat ne cselezzen csak lojjon. eszerint el azota is.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

bercik
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2017. szeptember 11., hétfő 14:21

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: bercik » 2017. szeptember 11., hétfő 14:31

Elég kevés olyan játékos van aki húzóember tud lenni konstants egy csapatban. Muller elég régóta minden fronton hozza azt amit hozni kell. Egy nagyon lenézett játékosról van szó de minden más öt igazolja nem pedig azokat akik nem birjak szemelyiseget ezaltal lenezik mint jatekost.

illgner
Hozzászólások: 2517
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: illgner » 2017. szeptember 11., hétfő 13:16

Müllernek vannak klasszis megoldásai, de aztán meccsekre képes teljesen eltűnni. Én úgy látom, hogy egy tökéletes gépezetben egy hasznos fogaskerék tud lenni, de arra teljesen alkalmatlan, hogy egy rossz formában lévő csapatban húzóemberré váljon.

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2017. szeptember 11., hétfő 10:45

rashidm írta:Gondolom nincs nála jobb. Elég alacsonyan van a léc a csatárposzton.
Értem. Akkor viszont tényleg szerencséje van. :agree:
Mia san mia

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. szeptember 11., hétfő 10:22

peto.isti írta:
rashidm írta: Ha nem lenne ilyen kimagasló minőségű a német keret, fele ennyi gólt nem lőtt volna.
:D
És vajon mi lehet az oka, hogy ebben a minőségi keretben ez a gyerek 7 éve betonbiztos kezdő?
rashidm írta: Harcias, megvan a megfelelő akarata, de ennyi.


Ez szerintem még kis hazánkban is kevés lenne a nemzeti válogatottba, nem hogy a németbe. :D :(
Gondolom nincs nála jobb. Elég alacsonyan van a léc a csatárposzton.

Akkor nem nézel válogatott meccseket. Ennyi elég, hogy bekerülj a válogatottba. Vagy még ennyi se kell.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 57 regisztrált és 0 vendég