Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1206
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2017. szeptember 26., kedd 11:17

narcos 3. évad te jo isten mekkora királyság :) Escobar nélkül is príma cucc. és nem sokára jön Popeyről(Escobar bérgyilkosa) a sorozat. plusz akinek ne volna tudomása róla szintén Netflix cucc az El Chapó, abból is már van egy évad, akinek a narcos tetszett nyugodtan nézze eztis.
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Solari
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017. április 19., szerda 12:16
Kedvenc játékosaid: Isco, Marcelo, Pepe
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Solari » 2017. szeptember 26., kedd 8:56

peti_madrid írta:Oz

Tegnap elkezdtem, egy reszt lattam eddig csak, de uhhhhh, ez tetszeni fog :D Nezte meg valaki rajtam kivul?
én még 5-6 éve elkezdtem nézni két részig eljutottam, úgy hogy a második felénél bealudtam aztán abbahagytam.
Túlságosan elvont annyira hogy számomra már nem volt fogyasztható.

haverom aki ajánlotta azóta is hülyéz mert neki meg etalon volt.

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2017. szeptember 26., kedd 8:47

Gomorráról látom volt szó korábban. Tegnap meglestem a pilotot, engem beszippantott a hangulata képekkel, zenével és az olasz “szinkronnal” együtt, nagy dara lesz belőle :mrgreen:

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2017. szeptember 26., kedd 8:38

Oz

Tegnap elkezdtem, egy reszt lattam eddig csak, de uhhhhh, ez tetszeni fog :D Nezte meg valaki rajtam kivul?

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: sebydani » 2017. szeptember 22., péntek 22:32

Ez a Tömény Történelem évadnyitó vagy nagyon vicces volt vagy mi voltunk nagyon töményen hozzá. :lol: :lol: Badár és Papp Szabi is jó volt. Jövőhéten Endre bá' jön
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2017. szeptember 20., szerda 21:43

Nem tudom követed-e még a sorozatot,
Természetesen, kissé el vagyok havazva szóval még csak az 5. résznél vagyok. A színészek nekem továbbra is rendben vannak, a sztori kifejtése kicsit döcög, de ettől függetlenül örülök, hogy rátaláltam. Az USA folyamatosan nő a nézettsége, szóval a második szezon valószínűsíthető.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2017. szeptember 20., szerda 21:18

tibi18 írta:
VanillaSky írta: Sinner

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A pilotban lényegében egy nyári hétvége történései kapnak szerepet. Cora (fent említett) háziasszonyként a tóparton eleinte úgy tűnik minden előzmény nélkül megöl egy fiatal srácot, mindenki szeme láttára. Ennyi nagyjából a sztori. A karakterizáció azért már érdekesebb. Van egy férj egy elég túlbuzgó szülőpárossal, a nap nagy részében együtt élve velük. Cora múltja érdekesebb, egy betegen született húg, egy bigott anya és az apjuk, akiről nem sok minden derült ki. Rendőri oldalról eddig egy dominához járó zsaru van a középpontban, valószínűleg neki is lesznek problémái.

A pilotot egyértelműen Biel vitte el, nagyon jól hozta az összezavarodott/őrület határán lévő nőt. Érdemes belekezdeni!
Nem tudom követed-e még a sorozatot, de én az ajánlásodra elkezdtem. Eléggé megfogott a sztori, ami egyébként nem is olyan egyszerű, sőt nehéz... Nagyon jó játékot mutat Biel, le a kalappal!
Így a nyolcadik reszre várva én azt mondom, hogy nagyon fasza kis sorozat, de engem épp felcsesz Biel a béka szájával meg a bamba szemeivel. De persze jó színész, meg a szerep is fekszik neki, csak nem tud mas fejet vágni sajnos és engem már kicsit irritál. De maga a sorozat nagyon minőségi. Elvileg kerek sztori lesz a nyolcadik résszel, de esélyes a második evad. :)

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2833
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: soadroli » 2017. szeptember 20., szerda 21:08

hát ez rohadtjó így hogy metallica szól alatta :D
Kép

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1027
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2017. szeptember 20., szerda 19:52

VanillaSky írta: Sinner

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A pilotban lényegében egy nyári hétvége történései kapnak szerepet. Cora (fent említett) háziasszonyként a tóparton eleinte úgy tűnik minden előzmény nélkül megöl egy fiatal srácot, mindenki szeme láttára. Ennyi nagyjából a sztori. A karakterizáció azért már érdekesebb. Van egy férj egy elég túlbuzgó szülőpárossal, a nap nagy részében együtt élve velük. Cora múltja érdekesebb, egy betegen született húg, egy bigott anya és az apjuk, akiről nem sok minden derült ki. Rendőri oldalról eddig egy dominához járó zsaru van a középpontban, valószínűleg neki is lesznek problémái.

A pilotot egyértelműen Biel vitte el, nagyon jól hozta az összezavarodott/őrület határán lévő nőt. Érdemes belekezdeni!
Nem tudom követed-e még a sorozatot, de én az ajánlásodra elkezdtem. Eléggé megfogott a sztori, ami egyébként nem is olyan egyszerű, sőt nehéz... Nagyon jó játékot mutat Biel, le a kalappal!

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2752
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2017. szeptember 20., szerda 18:39

"Carlos Munoz Portal meggyilkolását nem hagyta szó nélkül Escobar hetvenéves bátyja, Roberto sem. Az amerikai The Hollywood Reporter filmes szaklapban ugyanis ismét keményen odaszólt a Narcost gyártó internetes szolgáltatónak. „Ez az én vidékem, mondtam már a Netflixnek, veszélyes errefelé, főleg a mi engedélyünk nélkül” – üzent a Medellín-kartell egykori könyvelőjeként és a bérgyilkosainak vezetőjeként is ismert Roberto. Azt is hozzátette, az amerikai stúdiónak változtatnia kellene a biztonsági protokollján, hogy meg tudja védeni a stábtagokat, amire jelenleg szemmel láthatóan képtelen. Escobar szerint a Netflixnek bérgyilkosokat kellene fogadnia."

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2017. szeptember 20., szerda 17:00

The Punisher official trailer.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Csabi » 2017. szeptember 18., hétfő 12:06

elolvastam az első cikket amit kidobbt a google a témára. a polkorrekt szövegtől behányok. :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62891
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. szeptember 18., hétfő 11:57

Yazid írta:
reeed_ati írta:Narcosnál belenyúltak valamibe, amúgy is kényes téma, főleg, hogy elvileg még élnek is akikről szól..
Egyik ismerősöm írta, hogy egy spanyol cikk szerint a produkciós asszisztenst, aki a 4 évad új helyszíneit kutatta mexikóban, a kocsijában találták szitává lőve most szombaton... és egy kaktuszmező közepén találták meg, ami arra utal a rendőrök szerint hogy üldözték csórit..

Ez mi durva máár.. :ozil:
akkor meg se lesz csinálva a 4. évad... nagy kár lenne érte, érdekes téma pedig ez a juarez kartell
Mondjuk nem tudom mit gondolnak. Mexikóban amúgy sem nehéz összeszedni pár kiló ólmot, főleg, ha drog a téma.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3404
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Yazid » 2017. szeptember 18., hétfő 11:54

reeed_ati írta:Narcosnál belenyúltak valamibe, amúgy is kényes téma, főleg, hogy elvileg még élnek is akikről szól..
Egyik ismerősöm írta, hogy egy spanyol cikk szerint a produkciós asszisztenst, aki a 4 évad új helyszíneit kutatta mexikóban, a kocsijában találták szitává lőve most szombaton... és egy kaktuszmező közepén találták meg, ami arra utal a rendőrök szerint hogy üldözték csórit..

Ez mi durva máár.. :ozil:
akkor meg se lesz csinálva a 4. évad... nagy kár lenne érte, érdekes téma pedig ez a juarez kartell

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2752
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2017. szeptember 18., hétfő 11:38

Narcosnál belenyúltak valamibe, amúgy is kényes téma, főleg, hogy elvileg még élnek is akikről szól..
Egyik ismerősöm írta, hogy egy spanyol cikk szerint a produkciós asszisztenst, aki a 4 évad új helyszíneit kutatta mexikóban, a kocsijában találták szitává lőve most szombaton... és egy kaktuszmező közepén találták meg, ami arra utal a rendőrök szerint hogy üldözték csórit..

Ez mi durva máár.. :ozil:

BarçaNorbi
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2015. január 10., szombat 15:35
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Henry, Iniesta, Thiago, Neymar
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: BarçaNorbi » 2017. szeptember 17., vasárnap 18:03

lordgabi írta: Kezdd el, és írj róla mindenképp!
Köszi a válaszokat, akkor fogok adni neki egy esélyt, de sajnos rögtön nem tudok nekiállni.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2017. szeptember 17., vasárnap 9:30

Black Sails

Az elso evad kozepesre sikeredett, volt egy igeretes alapsztori, de a vegeredmeny kicsit lassu, erotlen lett. Talan tul sokaig tartott az alapozas, messze nem hoztak ki belole mindent.

Majd a kovetkezo ket evadban jottek a jobbnal jobb reszek, nagy csavarokkal, tobb karaktert is remekul felepitettek, sokszor mar tenyleg azt sem tudtam melyik oldalnak szurkoljak. A masodik evad a harcokrol szolt, a harmadik inkabb a politikai csatakrol, strategiakrol. Az viszont biztos, hogy ebben a ket evben a Black Sails volt az egyik legjobb sorozat.

Az utolso evadot nem veletlenul, nagy remenyekkel kezdtem el. Nem volt ez rossz, mert mindegyik reszre jutott tobb emlekezetes jelenet is, mint ahogy a karakterek is egyenkent megkaptak a melto lezarast. Ugyanakkor az irokat valaki kordaban tarthatta volna, mert nehany szereplotol bizonyos szituacioban 1-2 hosszabb monolog nagyot tud utni, de az, hogy mindenki folyamatosan igy beszeljen, sokszor mar inkabb idegesito volt. Nalam ezzel nagyon lehuztak az utolso evadot, pedig jo lett volna.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. szeptember 16., szombat 16:54

Kerlon írta:
numberone1 írta:Nikolaj Coster-Waldau setalt be abba a hotelbe reggelizni ahol dolgozom. Eleg magas csavo v felfejjel magasabb nalam pedig en sem vagyok alacsony. Van 2 szep lanya.
Welcome sir Kingslayer, the Oathbreaker
En csinaltam a latet neki, eleg jo vagyok lateartban gondoltam meglepem egy sarkannyal.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4484
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2017. szeptember 16., szombat 16:36

Rick and Morty az kötelező, egyik legzseniálisabb sorozat, amit láttam. A legújabb rész után meg szóhoz sem jutottam, ismét bizonyították, hogy tudják hogy kell komoly hangvételű részt csinálni. Sima 10/10.

Látom AHS is téma volt, az új évad 1. részéből bírtam kb. 25 percet, szánalmas kategória volt, de már a Roanoke évad sem jött be, úgyhogy én végleg kaszálom már. Egy fos.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: sebydani » 2017. szeptember 16., szombat 15:59

Nem tudom ki követi a Rick and Morty-t hetiben, de én minden résznél lefosom a bokám, hogy ez mennyire zseniális. Elképesztő tényleg, aki nem próbálta még be annak csak ajánlani tudom, csalódás kizárt. Mellesleg kéne nekem abból, amit Dan Harmonék kapnak :lol:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 131 regisztrált és 0 vendég