Sergio Ramos

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
Zidane
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:16
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Ronaldo, Figo, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Zidane » 2013. szeptember 26., csütörtök 19:30

Csak szerintem nem volt köze a kiállításhoz a tegnapi szitunak..? :hmmm:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. szeptember 26., csütörtök 19:23

gászkony, hagyd el a totyikot.

lesz még álecsándre pato világbajnok és a real 9-ese. már csak pár hónap. :mrgreen:
Kép
Kép
Kép

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. szeptember 26., csütörtök 19:16

hehe írta:lényegtelen, 3 év múlva a varane-derik duóval megyünk ki meccsre. :shifty:
jobboson meg a mindenkit megb.szó opáré :lol:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. szeptember 26., csütörtök 19:05

teljesen mindegy, nem lett és nem is lesz belőle hierro soha.
lényegtelen, 3 év múlva a varane-derik duóval megyünk ki meccsre. :shifty:
Kép
Kép
Kép

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. szeptember 26., csütörtök 18:58

Pedig ha jól emlékszem régebben még Maldini is elismerősen nyilatkozott róla. A Sevillából sok "pokróc-természetű" játékos jön /jött ki az elmúlt évek során, de azt hitem Ramos le fogja vetkőzni ezt. Egy csomó szitunál már előre félek, hogy most vajon mit az a bíró, de a csapat szempontjából szerencsére általában megúsztuk azokat. De talán egy könnyebb meccsen igazán megbüntethetnék ezért, mert ez így nem jó. Soha nem lesz belőle védőlegenda, amire a tehetsége, tudása alapján képes lenne. Bízom benne, hogy Varane-ból sokkal jobb játékos válik majd, aki nem lesz ilyen mint Ramos. Semmivel sem különb mint Arbeloa aki sokszor szintén sunyi módon odarúg az ellenfélnek amikor a labda már ott sincsen.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. szeptember 26., csütörtök 17:02

pedig minden második megérdemelné az egyiket legalább...

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. szeptember 26., csütörtök 16:32

CS0ki írta:Ez a faszi kifejlesztette azt a képességet, hogy se pirosat, se tizit ne kapjunk róla. Nem tudom hogy csinálja. :)
Pont ezt beszéltük a haverommal. Meg azt, hogy amikor rángatják egymást a támadóval, általában ő jön ki jól a szituból. Elad bármit az öreg :mrgreen:

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. szeptember 26., csütörtök 16:09

Ez a faszi kifejlesztette azt a képességet, hogy se pirosat, se tizit ne kapjunk róla. Nem tudom hogy csinálja. :)

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. szeptember 26., csütörtök 0:10

Ebben a gólban a két jobbhátvédünk is benne volt, itt mindenki lemaradt egy lépéssel kb. Ramos is, Carvajal is, Arbeloa is.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. szeptember 26., csütörtök 0:08

istimester írta:Jó lenne, ha az arc egyensúlyba kerülne a teljesítménnyel. A 90+. percben ilyen gólt kapni teljes amatőrizmus, ezt nem engedhetjük meg magunknak, ha sikeresek akarunk lenni.
Mondjuk ebben a gólban Pepe is legalább annyira benne volt.. Nem tudom minek kezdett el futni a labdás felé, nyomában voltak 2-en, egyik játékos(talán Khedira?) be is érte volna, tehát lőni nem tudott volna. Így Pepe pont egy üres területet maradt, ahol semmi haszna nem volt.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3293
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: istimester » 2013. szeptember 26., csütörtök 0:05

Jó lenne, ha az arc egyensúlyba kerülne a teljesítménnyel. A 90+. percben ilyen gólt kapni teljes amatőrizmus, ezt nem engedhetjük meg magunknak, ha sikeresek akarunk lenni.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 10., kedd 21:50

CS0ki írta:
Meg az is, ha nem csinálna értelmetlen tiziket. Köszönjük meg a sporinak, hogy nem fújta be a Bilbao ellen.
De nem csinál. Mármint gyakorlatilag soha nem fújnak be ellene. Már korábban is írtam, hogy zseni a srác ebben, kb minden meccsen kaphatnánk róla egy tizit, de sose fújják be ellene. Ez a karmája vagy nem tudom. Tényleg látványosan ketté kell törnie valakit ahhoz, hogy fújjon a bíró.

Azért ma voltak nagyon jó megoldásai is, ma inkább tényleg a parasztkodásaival voltak a gondok.
Az első évben amikor idejött,akkor meg 4 db kiállítása volt ha jól emlékszem és mind jogtalan volt......most törlesztenek a bírók. :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Alexaszaszin
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. május 14., kedd 20:30
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Alexaszaszin » 2013. szeptember 8., vasárnap 5:29

Alexaszaszin írta:Madridban azt tartják róla, hogy nagyon nagyszívű, érzékeny ám borzasztóan nagy parasztgyerek (Spanyolország legnagyobbjának tartják :mrgreen: ) tipikus spanyol mentalitással.(Ugye pl Özil 10-es mez esete, a szeretteit tűzzel-vassal védi, akkor is amikor nem kéne). Ramos-szal az a legnagyobb baj, hogy nagyon nem intelligens környezetben nevelkedett eléggé egy amolyan maradi és laza, komolytalan életfelfogással.
Csak most nézem, hogy milyen hülyén jöhet le ez a kommentem.
A tipikus spanyol mentalitást és, hogy milyen parasztgyerek(mint a legtöbb andalúz :mrgreen: ) a túlzottan könnyed, kissé komolytalan (spanyolosan maradi :D ) életfelfogással szerettem volna összefüggésbe hozni. Meggondolatlan és forrófejű is, mondjuk úgy, nagyon andalúz. A spanyol tradícionális szokások nagy szeretete miatt csak még nagyobb parasztnak tartják + az andalúz akcentus és nyelvjárás (mint ismerőseim által később :vivo: kiderült... (az én spanyolomnak még van hova fejlődnie)) sem segít rajta.
"szeretteit tűzzel-vassal védi, akkor is amikor nem kéne" ezt csak én tettem hozzá, arra utalva, hogy amúgy egy nagyszívű valaki, ezt szerettem volna kihozni belőle. (Rossz helyen zárójeleztem.)

Csak írtam egymás után a mondatokat, azt hittem jól van úgy, és mivel fáradt voltam át sem néztem, csak most olvastam újra. Ami nekem egyértelmű, az másnak nem biztos, látszik, hogy nem régóta fórumozom. (Elég ciki, azt hiszem nem jövök egy darabig, elbujdoklom)

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. szeptember 2., hétfő 0:20

csabi87 írta:Nem csípem a mostani Ramost,már tavaly sem csíptem igazán.
Ez nem újdonság, nem idénre lett ilyen, Ramos mindig is ilyen volt. Pont ezért sosem kedveltem, mindig hányingerem volt a viselkedésétől. Pepe is ilyen volt régen, de érdekes módon ő eléggé lehiggadt. Az újdonság nála, hogyha paraszt módon becsúszik vagy szó szerint lerúgja a szerencsétlen ellenfelét akkor is mutogat meg magyaráz, hogy keljél már fel. :lol: :lol: A tag mozogni nem bír olyankor, de ő azért magyarázza a bizonyítványát, hogy ne színészkedjen. :mrgreen:

Ramos mindig ilyen lesz, egyszerűen ilyen a stílusa, ettől függetlenül kiváló védő, de az utóbbi időben ő sincsen éppen topformában.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. szeptember 2., hétfő 0:03

Meg az is, ha nem csinálna értelmetlen tiziket. Köszönjük meg a sporinak, hogy nem fújta be a Bilbao ellen.
De nem csinál. Mármint gyakorlatilag soha nem fújnak be ellene. Már korábban is írtam, hogy zseni a srác ebben, kb minden meccsen kaphatnánk róla egy tizit, de sose fújják be ellene. Ez a karmája vagy nem tudom. Tényleg látványosan ketté kell törnie valakit ahhoz, hogy fújjon a bíró.

Azért ma voltak nagyon jó megoldásai is, ma inkább tényleg a parasztkodásaival voltak a gondok.

Alexaszaszin
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. május 14., kedd 20:30
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Alexaszaszin » 2013. szeptember 1., vasárnap 19:12

Alexaszaszin írta: Rivaldo meg Ronaldo is példaképei, van ízlése... :D :mrgreen:

Mielőtt valaki félreértené Ronaldo meg Rivaldo is hatalmas játékosok voltak. Nem is tudom miért ratam ki Mr. green-t, :lol: így félreérthető, viszont már nem tudtam szerkeszteni. Lehet jót tenne az alvás. :lol: :D

Alexaszaszin
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. május 14., kedd 20:30
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Alexaszaszin » 2013. szeptember 1., vasárnap 18:27

http://www.youtube.com/watch?v=0E5tNh438qc
Nem tudtam, hogy így lett a 15-ös mezszáma a válogatottban.
(Kommentben van angol fordítás)

http://www.youtube.com/watch?v=b9U1e0JCr0M

Rivaldo meg Ronaldo is példaképei, van ízlése... :D :mrgreen:

Alexaszaszin
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. május 14., kedd 20:30
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Alexaszaszin » 2013. szeptember 1., vasárnap 16:47

Madridban azt tartják róla, hogy nagyon nagyszívű, érzékeny ám borzasztóan nagy parasztgyerek (Spanyolország legnagyobbjának tartják :mrgreen: ) tipikus spanyol mentalitással.(Ugye pl Özil 10-es mez esete, a szeretteit tűzzel-vassal védi, akkor is amikor nem kéne). Ramos-szal az a legnagyobb baj, hogy nagyon nem intelligens környezetben nevelkedett eléggé egy amolyan maradi és laza, komolytalan életfelfogással. Ami a pályán is megmutatkozik akár úgy, hogy főleg vezetéskor egyszerűen kienged. Elég volt megnézni róla azt a videót, amit pár hónapja belinkelt ide valaki, lehetett vagy 10! év körül és a riporternek úgy kezdte meg a válaszát, hogy "ember" (sokatmondó) olyan igazi kis parasztgyerek stílusban adta elő magát. Nem mondom, hogy amúgy egy fizikus lenne, de nagy kár, hogy nem másabb környezetbenn nevelkedett, mert bizonyos hibái ebből eredeztethető. Nagyon sokat jelent, hogy ki hol nő fel. Viszont akkor talán nem lenne olyan nagy hite, mint pl. a dortmund ellen is láthattunk.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. szeptember 1., vasárnap 15:47

h3x0r írta:Ramosnak is vannak hibai, mint mindenkinek. Amig nem mennek el rajta pontok es a nagy meccseken jol jatszik, addig nem aggodok.
úgy érted nem lövi az égbe a sorsdöntő tiziket. :D


mindenki hibázik igen, de ramosnál ezek olyan hibák, amiket vígan ki lehetne küszöbölni, mert nem a futballtudás vagy veleszületett tehetség hiánya miatt van. egyszerűen sokszor kikapcsol fejben. láttuk/látjuk mi a különbség közte és egy varane között, aki beton.
Kép
Kép
Kép

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9176
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. szeptember 1., vasárnap 15:41

Ramosnak is vannak hibai, mint mindenkinek. Amig nem mennek el rajta pontok es a nagy meccseken jol jatszik, addig nem aggodok.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 12 regisztrált és 0 vendég