Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. szeptember 2., hétfő 9:24

van a cikkben jópár baromság, de hát nincs hibátlan cikk, ami szubjektív dologról szól. :)
Kép
Kép
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 2., hétfő 9:23

Ez mi ha nem ferdítés????!!!!
Csak azért kérdeztem, mert nincs időm elolvasni. Köszi :)
Hozzák a szintet, remélem még egy blogger is úgy gondolja az nsonál, hogy meg kell szólalnia az ügyben. :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: sentry » 2013. szeptember 2., hétfő 9:21

Realista24 írta:Mire gondolsz?
Ma a világ két legjobban fizetett focistája, Cristiano Ronaldo és Messi 25 millió euró körül keresnek, és Bale madridi fizetése is ezen a szinten fog mozogni.
Jah reklámmal megvan, de ezt mi tudjuk, de egy átlag olvasó azt hiszi hogy a munkaadója ad ennyi pénzt. Bale sehogy se keres annyit, még reklámbevétellel sem....
Pérez 2009 óta második elnöki ciklusát tölti Madridban, és az ez idő alatt a történelem legsikeresebb fociklubjához képest elért igen szerény eredményeket folyamatos látványos költekezéssel igyekszik feledtetni. Kétmilliárd dolláros magánvagyonából futja rá.
Itt meg egyértelműen az vehető ki, hogy Perez saját pénzéből veszi a játékosokat.
Ez idén nem ment, mivel Neymart, akinek valószínűleg már évek óta aláírt előszerződése volt a katalánokkal, 57 millió euróért elvitte a Barcelona.

Igeeeen. Hát persze. :lol:


Ez mi ha nem ferdítés????!!!!

Szerk: innentől nem láttam értelmét egy betűt sem tovább olvasni. Egyértelmű mi a szándéka a cikk írójának, és az is hogy futball világában nem jártas ember. Vagy szándékosan megy a lejártó duma. És nem, nem RMCF követője vagyok.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sentry 2013. szeptember 2., hétfő 9:24-kor.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 2., hétfő 9:17

Mire gondolsz?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: sentry » 2013. szeptember 2., hétfő 9:12

Olyan brutális csúsztatások, ferdítések vannak, amin többször is csak felszabtam magam.... szánalmas egy cikk.
De megszokhattuk már ezt.

NathanBarley
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2013. május 20., hétfő 10:20
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: NathanBarley » 2013. szeptember 2., hétfő 8:36

Üdv a klubban!

Lősz legalább 15 gólt és barátok leszünk... :vivo:

Avatar
Kyller
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 7:55
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Higuain, Ramos, Alvaro Recoba
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kyller » 2013. szeptember 2., hétfő 7:43

Ez a cikk nagyon jól összegzi Bale leigazolásának dolgait. Én is így gondolom valahogy...

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. szeptember 2., hétfő 1:30

Ja, még egy dolog, amitől tartok,már írtam korábban is. Messi és CR azért is tudnak kiemelkedőek lenni, mert szinte soha nem sérültek. Bale-nek voltak már komolyabb kihagyása, előző szezonokban is be-becsúszott pár meccs kihagyás. Jó lenne, ha itt sem kezdene el sérülgetni. :roll:

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1351
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. szeptember 2., hétfő 0:54

R.M.C.F írta:...
:agree:
Írtam volna pü-t, de nem lehetett elküldeni.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. szeptember 2., hétfő 0:34

Remélem hamar összespanolnak Cével, aztán nem lesz gond. Elején kicsit dolgozzon alá, de persze ne mindenáron. Remélem egy 20 gól körüli szezont lehoz 10+ gólpasszal és akkor nem lesz gond.
Hajrá!

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2013. szeptember 2., hétfő 0:30

Goodluck & Havefun :agree:

Avatar
ozil91
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2013. augusztus 23., péntek 16:24
Kedvenc játékosaid: Robben, vdV, Torres
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Netherlands, Germany

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ozil91 » 2013. szeptember 2., hétfő 0:23

comeooooon b*ccs :D
These battle scars don't look like they're fading
Don't look like they're ever going away
They ain't never gonna change
These battle...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 2., hétfő 0:18

üsv zserett! reméem etz márt nem törlik! :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. szeptember 1., vasárnap 23:53

Nyár elején azt mondtam, 90-100ért adnák el nekünk, de annyit nem fogunk adni érte....utóbbiban tévedtem. :( Mondjuk kétségtelenül megnyomták a a reklámértékét az utóbbi meccsi, meg persze ez az igazolás, meg ezek az összegek...Szóval gazdasági oldalon remélhetőleg sokat visszahoz az árából.

Ami a sportot illeti..Hát, nem ő álmaim játékosa. Biztos jönnek majd a pontok meg a győzelmek a 25-ről bevágott bombáiból, de nem ez az, amit én igazán látni akarok. De remélhetőleg arra is marad tér. Bár leginkább CR-re leszek kíváncsi, nekem valahogy az az érzésem, hogy több baj lesz ebből a párosból, mint a túloldalon a Mess-Neymar kettőssel. De ne legyen igazam.

Üdv itt, legyen meg a 10.!!

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 1., vasárnap 23:03

Próbáltam visszagondolni az elmúlt évekre,évtizedre,volt-e ennyire sokak által "nem akart" igazolás.....nem nagyon tudok ilyent mondani,akit ennyien nem akartak,vagy ennyire ellene voltak,pedig voltak drága,rizikós,sérülékeny,öreg "hozadékok". Még az a szerencsétlen hármat dekázni nem tudó faubert sem volt ennyire "nem szívesen látott.Nem is tudom elképzelni,hogy világ egyik legjobb bajnokságának legjobbja,ennyire "nem kell" a real drukkereknek. Kérdés az,akkor ki kell? Tudom,pl az(bántani nem akarom,mert lehet még belőle valaki)akit sokszorosan jobbnak tartanak bale-nél,ez pedig lucas,aki már bocs,de a walesihez képest MINDEN formában osztállyal gyengébb labdarúgó,viszont fel lett fújva(ez egyébként a nagy divat,a közösség felfújja,és az értékrend torzul).De ő csak egy példa,nem akarom kiragadni,semmi bajom vele,csak érzékeltetni kívánom,hogy ő utána megy a fórum java,mint már írtam is,ha csereként beáll,akkor itt jönnek a "na most lesz foci" szövegek,és a foci rendre nem jön.......
Az hogy milyen bale,azt nem kívánom kommentálni,mert már egy ideje nem veszek részt a sok ostoba jellemzésben,mint futóbolond,vagy puffogató......ha ő ennyi,akkor messi csak szerencsével lő gól,ronaldo meg csak azért kapott aranylabdát mert 11 mp alatt futja a 100-at.
Én jónak tartom ezt a srácot,igazi különlegesség,olyan aki 3 év alatt megszerettette magát a real drukkeren kívül nagyon sok emberrel. Mert az aki ennyire "poszttalan",aki ennyire sokoldalú,az igazi unikum,akárhová teszed jó.
Nem akarom fényezni,mert amit tett,az magáért beszél,akit nem győzött meg,azt nem is fog soha,és nem is lehet,mert nem a labdarúgás része döntött nála,hanem esetleg a szimpátia vagy a divatszövegek. Vagy a sokat előhozott brit vonal....mert nem brazil,és mert nem állítja meg a fülén a labdát,hát nem állítja meg(azt gyanítom ha akarná meg tudná,de mivel előre nem jut ezekkel a rég letűnt szarakodó semmitérő triblikkel)így inkább elhúzza a tag mellett és beveri a répát a kapus szoknyája alá,hátha azért a gólért jobban rajonganak mint egy oldalra huzogatott semmitérő tribliért. Szó se róla én is szeretem a technikás focit,de sokan összekeverik a cirkuszi mutatványosokat a labdarúgókkal,akik harcolnak,akik a győzelemért mennek oda és nem azért hogy céltalanul rugdalózzanak a cipőjükkel valami cselnek hitt baromságot mutatva,majd ha ellökik,akkor meg a bírónak mutogatják a tyúkszemüket hogy mennyire piros......... esetleg esernyőzzön egyet és a csapatát lekontrázzák a buzizása miatt.

Remélem összejön neki a madridi karrier,a stílusa nem pont latinos,az ára is drága volt és a média is ki fogja csinálni ha nem kezd mindjárt egy két dugóval.......de remélem sokat fog nekünk segíteni,szerintem a legjobb 25 év alatti játékos jelenleg és még sok van benne,azt kívánom neki,hogy legyen ő is annyira sikeres és jó,mint a másik brit elődje,aki szintén "'brit két ballábas volt",tribliktől mentes,a felesleges pompától mentes,de még is élmény volt a pályafutása,jobb volt nézni mint sok felfújt semmitérő a labdára rácsavarodó szuperzsenit,neomaradonát,neopelét......ő ugye ryan giggs,aki szintén megállta volna bőven a helyét a madridban ha anno ide hozzuk.

Az ára nagy hátránya lesz,nagyon rajta lesznek,nagyítóval nézik majd,ha kihagy ott lihegnek majd és baxtatják,ha nagy akar lenni,akkor bírnia kell a nyomást,bár ő nagyon fogja kapni az ívet.

Lehet hogy nem válik be,van erre is esély,mint sok másnak is volt,lehet hogy csőd lesz....Kaká is mennyire elementális örvendéssel jött,majd 3 jó meccse nem volt itt 4 év alatt...van ilyen,majd kiderül,mindenesetre én benne látom a legtöbbet az ifjak között,ha továbbra is így fejlődik,akkor fel fog érni a csúcsra.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6466
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. szeptember 1., vasárnap 22:57

Üdv nálunk, végre! :)
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

MorataMartin
Hozzászólások: 1518
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2013. szeptember 1., vasárnap 22:18

http://www.youtube.com/watch?v=wZAS1Fw6NII ez sem rossz:)

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6613
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. szeptember 1., vasárnap 22:16

Említettél valami infot, amit meg akartál velünk osztani a hivatalos bejelentés után :D
Igen igen igen,valóban így volt,el is felejtettem,de látom te emlékeztél rá :D
Igazából ez egyetlen madridistának szól,akivel jót vitatkoztam Bale-ről. Én biztos voltam benne,hogy Bale érkezni fog,ezért voltam olyan bátor,és egy world dokumentumba elmentettem nmate kommentjét,miszerint idézem:
"Bale és Isco nem fognak egyszerre jönni, ebben biztos lehetsz. Jesé meg padozni nem marad, ha van esze. Ha nincs, akkor meg így járt." (Jún.14)

Csak azért mentettem el,mert tudtam,hogy Bale-t megfogjuk szerezni,és mivel időközben Isco is a miénk lett,indokolatlannak tartottam nmate magabiztos állítását,miszerint együtt a kettő nem fog jönni.

Bocsi nmate :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:goat:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. szeptember 1., vasárnap 22:06

El Unico írta:Légy üdvözölve Gareth Bale a világ legnagyobb klubjánál,remélem folytatod,amit elkezdtél a Tottenhamben! Sok sikert kívánok neked! (Én mindvégig hittem benned,hogy jössz! Látod az aláírásomat? Most átírlak zöldre!) :D

Hatalmas fogás,szerintem jobb igazolás lesz,mint Neymar a Barcában,de nem lesz olyan jó igazolás,mint amilyen Neymar lett volna,ha Madridba igazol...
Említettél valami infot, amit meg akartál velünk osztani a hivatalos bejelentés után :D
Merci Zizou!

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6613
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. szeptember 1., vasárnap 22:02

Légy üdvözölve Gareth Bale a világ legnagyobb klubjánál,remélem folytatod,amit elkezdtél a Tottenhamben! Sok sikert kívánok neked! (Én mindvégig hittem benned,hogy jössz! Látod az aláírásomat? Most átírlak zöldre!) :D

Hatalmas fogás,szerintem jobb igazolás lesz,mint Neymar a Barcában,de nem lesz olyan jó igazolás,mint amilyen Neymar lett volna,ha Madridba igazol...
:goat:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 13 regisztrált és 0 vendég