Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. október 29., vasárnap 11:43

wZoLee7 írta:Szokásos lesz, Casilla, védőben belül Ramos-Varane, baloson Marcelo. Remélem jobbra bedobjuk Nachot.
Kp-n a Modric-Casemiro-Kroos hármas lesz, előttük Isco, csatárban a CR-Benzema páros. Ceba és Asensio játszott a kupán, egyik se lesz kezdő ma. Szerintem amúgy ez a legjobb amit kiküldhetünk ma kezdőként, cserének jöhet Asensio (előre és nem a kp-ra), Ceba, és Theo megfutni a végén az ellenfelet. Felesleges túlcsicsázni, nincs még meg ahhoz a játékunk, azt akarom látni, hogy lőjük a kaput, próbáljuk laposan és nem magas ívelgetésekkel megoldani. Bár ha Nacho lenne a jobb oldalon még talán..ő tud beadni, ebben se Marcelo sem a másik két bevethető játékosunk nem valami jó.
kétlem hogy a "gála" kezdő menne fel. szerdán Tottenham ez meg csak Girona. biztos lesznek pihentetve emberek. Modric-Kroos kettősből legalább az egyiket a padra várom, talán még a Ramos-Varane párpsból is az egyiket meg talán Isco is. ebből kifolyólag Ceballost tuti kezdetném, Nachot is középen, illetve Asensio is lehetne kezdő. Casemiro kérdéses hogy ő vagy Llorrente

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9876
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: sebydani » 2017. október 29., vasárnap 11:42

El Maestro írta:Már megvolt neki az a két meccs egymás után. :shifty:
Te is már csak azért fórumozol, hogy velem kötekedj. :mrgreen: Viszont ami igaz az igaz, elfelejtettem, hogy az Eibar ellen is kezdett. Jogos a kritika. Így viszont korrigálom 3 meccsre
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
El Maestro
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zinedine Zidane, Iker Casillas, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modric, Marcelo, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Chicago Bulls

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: El Maestro » 2017. október 29., vasárnap 11:40

sebydani írta:Én kétlem, hogy Ceba 2 meccsen is kezdene egymás után, bár az igaz, hogy én is játszatnám a srácot. Sok meglepetésre én nem számítok a kezdőben.
Már megvolt neki az a két meccs egymás után. :shifty:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. október 29., vasárnap 11:33

Szokásos lesz, Casilla, védőben belül Ramos-Varane, baloson Marcelo. Remélem jobbra bedobjuk Nachot.
Kp-n a Modric-Casemiro-Kroos hármas lesz, előttük Isco, csatárban a CR-Benzema páros. Ceba és Asensio játszott a kupán, egyik se lesz kezdő ma. Szerintem amúgy ez a legjobb amit kiküldhetünk ma kezdőként, cserének jöhet Asensio (előre és nem a kp-ra), Ceba, és Theo megfutni a végén az ellenfelet. Felesleges túlcsicsázni, nincs még meg ahhoz a játékunk, azt akarom látni, hogy lőjük a kaput, próbáljuk laposan és nem magas ívelgetésekkel megoldani. Bár ha Nacho lenne a jobb oldalon még talán..ő tud beadni, ebben se Marcelo sem a másik két bevethető játékosunk nem valami jó.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9876
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: sebydani » 2017. október 29., vasárnap 11:31

Én kétlem, hogy Ceba 2 meccsen is kezdene egymás után, bár az igaz, hogy én is játszatnám a srácot. Sok meglepetésre én nem számítok a kezdőben.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Berti » 2017. október 29., vasárnap 11:24

Ki, milyen kezdőt vár mára?
Én egy Case-Kroos-Ceballos-Isco kp-val lennék megelégedve.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62890
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. október 25., szerda 21:43

ziro4vr írta:
Remy írta:Sokan abba a hibába esnek bele, mint a katalán drukkerek. Azt hiszik az a normális, ha minden évben a tűz közelében van a csapat. A BL-nek le kell esnie, a bajnokságnak és a kupának is. Az összes meccset 3-4 góllal kell nyerni bekapott gól nélkül, mert csak akkor lehet csettinteni.

Minden más esetben bukásról van szó és szar minden.
Megint ez a blikk stílusú beírás... Vagy érdemben te is leírod a véleményed mint mondjuk R24..de ez az általánosítás meg túlzó bulvár stílus. Ehh.

R24: Én a fejeseknél a Kroos-Ramos kombóra gondoltam. :mrgreen:

Azért pici szívemnek fáj, hogyha nem is rám gondolsz, de engem beidézve beszélsz rinyálókról. Ezt a múltkori benzemáért kaphattam.
Tudtam, hogy a pici szívedre veszed, de persze, hogy nem rád gondoltam. :mrgreen:

A szögleteknél meg szabiknál kell a megújulás, ez egyértelmű.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. október 25., szerda 21:42

a tavalyi Ramos termés elképesztően szürreális volt. ha 4-5 gól összejön egy belső védőnek akkor gólerős zseni szinten van. tanultak a tavalyiból jobban figyelnek rá de idén is lesz pár gólja.

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2017. október 25., szerda 21:37

Remy írta:Sokan abba a hibába esnek bele, mint a katalán drukkerek. Azt hiszik az a normális, ha minden évben a tűz közelében van a csapat. A BL-nek le kell esnie, a bajnokságnak és a kupának is. Az összes meccset 3-4 góllal kell nyerni bekapott gól nélkül, mert csak akkor lehet csettinteni.

Minden más esetben bukásról van szó és szar minden.
Hat igen ellettunk kenyeztetve azert az utobbi idoben. Az hogy 7 eve folyamat ott vagyunk az elodontoben az mar szinte megszokotta valt nekunk, pedig egyedulallo ez is, es mas csapatnal ilyen nincs is. Nagyon hozzaszoktunk ahhoz, hogy ott vagyunk a vegjatekokban, es valahol torvenyszeru is lesz, ha jon egy gyengebb szezon,ahol esetleg nem ugy jon ki a lepes. Emberfeletti amit nyujtott ez a csapat. Csak hat az ember telhetetlen ,es konnyen bosszus tud lenni

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. október 25., szerda 21:32

Remy írta:Sokan abba a hibába esnek bele, mint a katalán drukkerek. Azt hiszik az a normális, ha minden évben a tűz közelében van a csapat. A BL-nek le kell esnie, a bajnokságnak és a kupának is. Az összes meccset 3-4 góllal kell nyerni bekapott gól nélkül, mert csak akkor lehet csettinteni.

Minden más esetben bukásról van szó és szar minden.
Megint ez a blikk stílusú beírás... Vagy érdemben te is leírod a véleményed mint mondjuk R24..de ez az általánosítás meg túlzó bulvár stílus. Ehh.

R24: Én a fejeseknél a Kroos-Ramos kombóra gondoltam. :mrgreen:

Azért pici szívemnek fáj, hogyha nem is rám gondolsz, de engem beidézve beszélsz rinyálókról. Ezt a múltkori benzemáért kaphattam.
Nem illik.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5866
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Jim » 2017. október 25., szerda 21:24

a hátvédek tekintetében nincs igaza RMFC-nek
még Pepe esetében sem gondolom, szélen pedig egyértelmű az előrelépés

Pepe nem Vallejora lett lecserélve, hanem Nachora aki nem rosszabb nála
hanem lassan jobb megérdemli a lehetőséget :salute:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27402
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. október 25., szerda 21:10

Sokan abba a hibába esnek bele, mint a katalán drukkerek. Azt hiszik az a normális, ha minden évben a tűz közelében van a csapat. A BL-nek le kell esnie, a bajnokságnak és a kupának is. Az összes meccset 3-4 góllal kell nyerni bekapott gól nélkül, mert csak akkor lehet csettinteni.

Minden más esetben bukásról van szó és szar minden.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62890
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. október 25., szerda 21:04

ziro4vr írta:Mondjuk gólokban és nyert meccsekben is el vagyunk maradva az optimálistól/elvárttól.

A kp az tényleg bomba, és én a BL miatt nem aggódom, mert ott össze fog állni az alapcsapat, jó állapotban, és úgy nagyon nehéz megverni minket.

Viszont a bajnokságban hiányozhatnak majd azok a nüanszok, minthogy nincs egy Morata aki megdolgozza a fáradt védelmet, vagy hogy az első hármas tagjai nem éppen tündökölnek.

De amúgy az is érdekes amit egyik nap beraktál, hogy a pontrúgások hogy elmaradnak idén. Már gólpontosságban.
A BBC meg Morata sem azért volt überfasza, mert überfaszák. Hanem azért, mert zseniálisak voltak a szélső védők. A fejesek is ebből jöttek nagyon sok esetben, ők ketten bontották meg a védelmeket, ők jelentették a plusz embert a támadásban. Idén eddig ez nincs meg, Marci off szezonban tolja, de hétvégén megmutatta, hogy mit is jelent, Dani meg nem egészséges. Theo meg Achraf be lettek dobva a mély vízbe, és eddig nem vallottak szégyent. Ja, hogy 18 meg 19 évesen nem hoznak top Marcelo, meg top Carvajal szintet? Hát valóban a k.anyjukat :lol: Bezzeg a jó öreg Danilo zseniális keresztpasszai, öngóljai, Coentrao öt perces pályára lépései megoldást jelentenének mindenre.

A gyors fiatal, a nagy szakértő által semmibe nézett spanyol kölykök meg olyan focit tolnak, ami nem fekszik Cének, ellenben Iscónak, Asensiónak nagyon, Ceballos is keni vágja, és Mayoral sem volt megszeppenve. Cé akkor fog feljavulni, ha hátulról megkapja majd azt a támogatást, amire szüksége van. Ellenben addig is védekezik, és csinálja, amit a teste enged.

Karim az Karim, évek óta ilyen, Morata meg Mariano elment, ki nem szarja már le így novemberhez közeledve? Lehet rinyálni, meg okoskodni, ahogy csinálja itt sok ember minden évben, aztán júniusban eltűnnek, miután a BL trófeára kiverték. Akkor Zidane a minden, most meg egy noname szar, mert csak a 70. percben cserél, bezzeg minden edző már a félidőben kettőt, minden meccsen, aztán az 55. percben a harmadikat.

Kérdezem én, mi a jobb? Téli vagy tavaszi bajnoknak lenni? Télen hengerelni, vagy télen lőtávolban maradni, minimálisan vezetni, és tavasszal a toppon lenni?
Láthattuk az elmúlt három évben mind a kettőt. Carlóval micsoda őszt toltunk, ilyen meg olyan sikerszéria, aztán olyan szopórollerre került a csapat, hogy rossz volt nézni.

Tavaly hogy kezdtük a szezont? Először mindenki örült Pintusnak, majd ő volt az ördög, és minden sérülés okozója, aztán pár hónappal később meg mindenki eldurrant attól, hogy a második félidőben hatszor fittebb volt a csapat, mint bármelyik ellenfél, akivel szembekerültünk. Akkor már Pintus volt a zseni, meg Zidane.

Még november sincs, de már temetitek a csapatot...ahogy tavaly, és előtte...még ha Benítez lenne az edző, azt mondom oké, de itt van egy edző, aki közel annyi kupát nyert, mint ahány veresége van edzőként a csapattal, és akkor okosabbnak hiszitek magatokat, meg Péreznél is. Agyam eldobom. Október végén...

Akármi történik, akárhogy lesz, ha véletlen úgy alakul, hogy kiesünk a BL-ből, akkor ugye nem történt volna meg, ha itt van Morata, vagy eladjuk Karimot, vagy elzavarjuk Bale-t, stb.stb.stb. Vagy ha eladjuk Bale-t...stb.stb. Sose jó semmi, ha ki is esünk, menni fog a kuaanyázás ezerrel, mert pont olyan gyorsan elfelejtitek, hogy BL címet védtünk, mint a katalán sajtó. Ha meg megnyerjük, akkor lehet bujkálni megint.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. október 25., szerda 20:44

Mondjuk gólokban és nyert meccsekben is el vagyunk maradva az optimálistól/elvárttól.

A kp az tényleg bomba, és én a BL miatt nem aggódom, mert ott össze fog állni az alapcsapat, jó állapotban, és úgy nagyon nehéz megverni minket.

Viszont a bajnokságban hiányozhatnak majd azok a nüanszok, minthogy nincs egy Morata aki megdolgozza a fáradt védelmet, vagy hogy az első hármas tagjai nem éppen tündökölnek.

De amúgy az is érdekes amit egyik nap beraktál, hogy a pontrúgások hogy elmaradnak idén. Már gólpontosságban.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62890
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. október 25., szerda 20:31

Kerlon írta:
Realista24 írta:Ugy írod mintha a BBC 15 meccsen játszott volna. Ehhez képest?
5-5-5, 1-2-1 a gólok eloszlása. Ha neked így jobb.
Igy jobb, mert ahogy irtam, a BBC nem létezik. A csapat kozeppalyaja kapta a hangsúlyt, es a szélsők, mint pl Asensio. Meg is látszik, mert ők hozzák a meccseket es a gólokat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. október 25., szerda 20:29

Realista24 írta:Ugy írod mintha a BBC 15 meccsen játszott volna. Ehhez képest?
5-5-5, 1-2-1 a gólok eloszlása. Ha neked így jobb.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62890
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. október 25., szerda 20:09

Ugy írod mintha a BBC 15 meccsen játszott volna. Ehhez képest?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. október 25., szerda 20:04

Realista24 írta:
Kerlon írta:Nevessetek ezen is: BBC összesen 15 meccs 4 gól a bajnokságban.
A BBC nem létezik mar, csak észre kene venni.

Offnak itt vege.
Az egy dolog, de mint 3 gól felelős ez nagyon gyenge. Nem az van, hogy rendre becsúszott 1-1 rossz meccs, hanem becsúszott 1-1 jó...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. október 25., szerda 15:35

ziro4vr írta:ebben igaza volt az öregnek.
Több mindenben is igaza van, csak gondolom egy kis szörpözés után ragadott billentyűzetet, ezért néha költői túlzásokba esett.
Az kétségtelen, hogy a sérüléseink és az eltiltások szerencsétlen együttállása sem segített, de a bajnokság kezdete óta egy jobbacska meccsünkre emlékszem talán, de kb. minden meccsen szenvedtünk, és rengeteg pontot hullattunk, eddig ez a tény.
Az is tény, hogy a nyarunk egy rakás kaki volt így.
Persze jöhet a duma, hogy majd májusban, de jelenleg az állás hogy szarok vagyunk.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. október 25., szerda 14:56

ziro4vr írta:mint fosi a cserpes tejivóban.
Hatalmas :mrgreen: Ezekre a hasonlataidra van valamilyen weboldal? Kétlem, hogy a fem3-ról tanulod :D
Merci Zizou!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 224 regisztrált és 0 vendég