Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. november 1., szerda 11:41

csababarca írta:
Realista24 írta:https://pbs.twimg.com/media/DNgGZ3QWAAEz_sT.jpg

Ezt eddig nem realizáltam, de remélem tartja ezt a formát az év végéig.
emellett játékban is használhatatlan, cselei nem jönnek be, sőt általában csinál egy cselt, majd ő szabálytalankodik. :mrgreen:
passzolni sem tud, labdaátvétel az nála olyan, hogy ha csak másfél méterre pattan el tőle már örülök.

na mindegy, ez van, robbantottam volna Neymar ügy után őt a csapatból, még egy 80 körül elvitte volna valaki lehet. semmi haszna hogy itt van.
Legalább idén végre nektek is van egy Benzemátok :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2017. november 1., szerda 11:39

Realista24 írta:https://pbs.twimg.com/media/DNgGZ3QWAAEz_sT.jpg

Ezt eddig nem realizáltam, de remélem tartja ezt a formát az év végéig.
emellett játékban is használhatatlan, cselei nem jönnek be, sőt általában csinál egy cselt, majd ő szabálytalankodik. :mrgreen:
passzolni sem tud, labdaátvétel az nála olyan, hogy ha csak másfél méterre pattan el tőle már örülök.

na mindegy, ez van, robbantottam volna Neymar ügy után őt a csapatból, még egy 80 körül elvitte volna valaki lehet. semmi haszna hogy itt van.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kodo » 2017. november 1., szerda 10:08

rashidm írta:nyugi, majd ellenünk eltesz kettőt, amilyen mákerek vagyunk...
nekik meg Benzema aztan lesz világ. :mrgreen:

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. november 1., szerda 10:00

Realista24 írta:https://pbs.twimg.com/media/DNgGZ3QWAAEz_sT.jpg

Ezt eddig nem realizáltam, de remélem tartja ezt a formát az év végéig.
nyugi, majd ellenünk eltesz kettőt, amilyen mákerek vagyunk... :lol: :mrgreen:

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mickey » 2017. november 1., szerda 9:59

Cseszhetjük mi Suarezt, ha nekünk is kitart a forma.

De csak pozitívum, jobb mintha hármasával lövöldözne.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2017. november 1., szerda 9:47

Realista24 írta:https://pbs.twimg.com/media/DNgGZ3QWAAEz_sT.jpg

Ezt eddig nem realizáltam, de remélem tartja ezt a formát az év végéig.

Tnap is miket művelt.. én is remelem, h ezt kitartja ebben a szezonban. :roll:
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. november 1., szerda 9:21

https://pbs.twimg.com/media/DNgGZ3QWAAEz_sT.jpg

Ezt eddig nem realizáltam, de remélem tartja ezt a formát az év végéig.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. október 30., hétfő 17:42

Babinho írta:Aztán ha győznek, az lesz a függetlenség győzelme :roll:
Tuti ez lenne. :lol: Nagyobb összegben mernék rá fogadni. Ez lenne a szalagcím. Piqué körbefutva a stadion gyepén katalán zászlót lengetve. Micsoda örömmámor lenne ott. :'(

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. október 30., hétfő 17:05

sebydani írta:
Babinho írta:Az is milyen szuper lesz, hogy december 19-20. az el clasicó, 21-én meg katalán parlamenti választások lesznek :angry: :lol: sok minden alakul még addig, de szuper lesz a "két tábor" kapcsolata. Reméljük a barcelonai játékosok legalább megőrzik a sport tisztaságát és a fociról fog szólni a dolog, nem katalán zászlót lengetve, mártírkodva, könnyes szemmel jönnek. Aztán ha győznek, az lesz a függetlenség győzelme :roll:
Még szerencse, hogy madridban lesz a meccs, a nou campban háború lenne.
23-án játszunk elvileg :mrgreen:
Gyakorlatilag is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9840
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sebydani » 2017. október 30., hétfő 16:56

Babinho írta:Az is milyen szuper lesz, hogy december 19-20. az el clasicó, 21-én meg katalán parlamenti választások lesznek :angry: :lol: sok minden alakul még addig, de szuper lesz a "két tábor" kapcsolata. Reméljük a barcelonai játékosok legalább megőrzik a sport tisztaságát és a fociról fog szólni a dolog, nem katalán zászlót lengetve, mártírkodva, könnyes szemmel jönnek. Aztán ha győznek, az lesz a függetlenség győzelme :roll:
Még szerencse, hogy madridban lesz a meccs, a nou campban háború lenne.
23-án játszunk elvileg :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3155
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Babinho » 2017. október 30., hétfő 16:41

Az is milyen szuper lesz, hogy december 19-20. az el clasicó, 21-én meg katalán parlamenti választások lesznek :angry: :lol: sok minden alakul még addig, de szuper lesz a "két tábor" kapcsolata. Reméljük a barcelonai játékosok legalább megőrzik a sport tisztaságát és a fociról fog szólni a dolog, nem katalán zászlót lengetve, mártírkodva, könnyes szemmel jönnek. Aztán ha győznek, az lesz a függetlenség győzelme :roll:
Még szerencse, hogy madridban lesz a meccs, a nou campban háború lenne.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. október 26., csütörtök 16:44

Ez a része tiszta sor, nekem afelől vannak kétségeim, hogy ez a reklám megérne-e 400 milliót. Azért az nem kevés pénz..
Évi 13 milliót megérne, bőven. Főleg egy átépítés után...az Atma stadionjával is világszerte foglalkoztak, minden nap.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2017. október 26., csütörtök 16:41

El Unico írta:Attol meg a jegyekre, a plakatokra, az ujsagokban a cikkekben igy lesz feltuntetve, a tv-ben is igy lesz kiirva es bemondva. Ez benne a reklam :)
Santi írta:Meg már eleve az is reklám, hogy én pl (meg gondolom sokan még) ezekben a hírekben hallottam először a Grifols nevet egyáltalán. Eddig nemtudtam róluk, ennek köszönhetően már igen.
Ez a része tiszta sor, nekem afelől vannak kétségeim, hogy ez a reklám megérne-e 400 milliót. Azért az nem kevés pénz..

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Santi » 2017. október 26., csütörtök 16:07

Meg már eleve az is reklám, hogy én pl (meg gondolom sokan még) ezekben a hírekben hallottam először a Grifols nevet egyáltalán. Eddig nemtudtam róluk, ennek köszönhetően már igen.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6618
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. október 26., csütörtök 14:56

palesz77 írta:A Grifols közben már cáfolt, de amúgy szerintem nem lenne ez egyáltalán rossz pénz. Ez nem olyan mint a mezszponzor, legalábbis remélhetőleg nem ez lesz az új "piac", hogy a stadionok nevét is 5 évente újratárgyalják. A 400 milliót meg a felújításra szánnák, nem 30 évre leosztva tudtommal, alapból ezért van meghirdetve a névszponzorral a stadionnak.

Azt mondjuk én nem értem megmondom őszintén, hogy ez kinek éri meg, mert a Camp Nou rész után írják majd csak hozzá a szponzort elvileg, szóval ha ez igaz lenne, akkor Camp Nou Grifols lenne a stadion neve, de azt meg úgyse mondja végig senki kb, szóval maradna a köznyelvben Camp Nou ugyanúgy..
sebydani írta:NSO-nál is azért jár valaki nyitott szemmel. Itt a teljes, rövid kis jegyzet ha érdekel valakit.
Erről meg nem írok kisregényt, mert kétlem, hogy sokakat érdekelne, de van egy tippem, hogy mindenféle utánaolvasás nélkül írt a témában az illető. A képzés színvonala ugyanolyan mint eddig, tehetségek is vannak, csak a klub hozzáállása lett jelentősen más. Most pl ott tartanak, hogy a Barca B eredményessége miatt több már lassan - sőt, lehet több is - az igazolt játékos, mint az akadémiáról érkező. Mert ugye a fiókcsapatnak eredményesnek kell lennie, nem az a cél, hogy kinevelje a kicsiket. És a "Katalán legendák mondanak elmarasztaló ítéletet a képzés színvonaláról" az valójában ezt takarja, mert gondolom a Xavi interjúra akar utalni, csak nem jó értelemben. Mert ő ezt bírálta, hogy Dignek, Gomesek és Pacok jönnek 100 millió körüli összegért, ahelyett, hogy Grimaldo, Samper és Munir pl esélyt kaptak volna a kiegészítő szerepek betöltéséhez - aztán meg ki tudja. Ez inkább a probléma, nem a képzés színvonala. Még ha nyilván Messik, Iniesták és Xavik nem potyognak az égből, de az értelmes játékosokat se értékeli a klub eléggé.
Attol meg a jegyekre, a plakatokra, az ujsagokban a cikkekben igy lesz feltuntetve, a tv-ben is igy lesz kiirva es bemondva. Ez benne a reklam :)
:goat:

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2017. október 26., csütörtök 14:29

A Grifols közben már cáfolt, de amúgy szerintem nem lenne ez egyáltalán rossz pénz. Ez nem olyan mint a mezszponzor, legalábbis remélhetőleg nem ez lesz az új "piac", hogy a stadionok nevét is 5 évente újratárgyalják. A 400 milliót meg a felújításra szánnák, nem 30 évre leosztva tudtommal, alapból ezért van meghirdetve a névszponzorral a stadionnak.

Azt mondjuk én nem értem megmondom őszintén, hogy ez kinek éri meg, mert a Camp Nou rész után írják majd csak hozzá a szponzort elvileg, szóval ha ez igaz lenne, akkor Camp Nou Grifols lenne a stadion neve, de azt meg úgyse mondja végig senki kb, szóval maradna a köznyelvben Camp Nou ugyanúgy..
sebydani írta:NSO-nál is azért jár valaki nyitott szemmel. Itt a teljes, rövid kis jegyzet ha érdekel valakit.
Erről meg nem írok kisregényt, mert kétlem, hogy sokakat érdekelne, de van egy tippem, hogy mindenféle utánaolvasás nélkül írt a témában az illető. A képzés színvonala ugyanolyan mint eddig, tehetségek is vannak, csak a klub hozzáállása lett jelentősen más. Most pl ott tartanak, hogy a Barca B eredményessége miatt több már lassan - sőt, lehet több is - az igazolt játékos, mint az akadémiáról érkező. Mert ugye a fiókcsapatnak eredményesnek kell lennie, nem az a cél, hogy kinevelje a kicsiket. És a "Katalán legendák mondanak elmarasztaló ítéletet a képzés színvonaláról" az valójában ezt takarja, mert gondolom a Xavi interjúra akar utalni, csak nem jó értelemben. Mert ő ezt bírálta, hogy Dignek, Gomesek és Pacok jönnek 100 millió körüli összegért, ahelyett, hogy Grimaldo, Samper és Munir pl esélyt kaptak volna a kiegészítő szerepek betöltéséhez - aztán meg ki tudja. Ez inkább a probléma, nem a képzés színvonala. Még ha nyilván Messik, Iniesták és Xavik nem potyognak az égből, de az értelmes játékosokat se értékeli a klub eléggé.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Süti » 2017. október 26., csütörtök 12:11

Most fejből nem tudnám megmondani, hogy egy középcsapat mezszponzora például mennyit fizet, de egy Osasuna szponzori értéke nálam kevesebb, mint a világ egyik legjobb csapatának stadionjáé. Persze kinek mi, de ez szerintem is aprópénz.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4891
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. október 26., csütörtök 12:09

Eltelik 6-7 ev, es ez a manapsag sem tul nagy osszeg szotyi kategoriaba fog atmenni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. október 26., csütörtök 11:50

RealMadridFanatic írta:
Kerlon írta:Kevésnek tűnik, de lehet pont egy sztárjátékos fizetéséhez jól jönne pl..
Persze, alapvetően sok zseton így is, csak szentimentális alkat vagyok ilyen szempontból. A klub pedig áll úgy, hogy ne ezen múljon bármi is.
30 évre, 400 milla, minden csak nem sok nekem. Egy ilyen szimbolikus dologért cserébe. Lehet álomvilágban élek, de ha egy mezszponzor 50-100 milliót ad egy évre, akkor az évi 10-15 millió egy stadion nevéért lószar.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2643
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2017. október 26., csütörtök 11:05

Kerlon írta:Kevésnek tűnik, de lehet pont egy sztárjátékos fizetéséhez jól jönne pl..
Persze, alapvetően sok zseton így is, csak szentimentális alkat vagyok ilyen szempontból. A klub pedig áll úgy, hogy ne ezen múljon bármi is.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 246 regisztrált és 0 vendég