Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 28., vasárnap 20:13

accel írta:
Kerlon írta:Bale egy lebutított Ronaldo. A gyorsaságából él és a fizikális adottságaiból. Tömörülő csapatok ellen szinte esélye nincs. Én nem benne látom a tökéletes megoldás a jobb oldalra...
cé sem csinál sok mindent a betömörülő védelmek ellen, csak lődözget, de azokat sokszor kibaszott jól. bale is a buszok ellen csak átlőni szokott kb. de azoknak a nagy része be is szokott menni általában. én nem bánnám ha jönne a walesi. :-)
persze nem ő az elsőszámú nálam sem, de azért na. nem rossz playa ő, sőt.

mondjuk egy neymarnak vagy lucasnak jobban örülnék. :mrgreen:
Azért Ronaldoban sokkal jobban meg van a bugi és hajlamos kis területen is jó megoldásokat választani... Ráadásul mindkét lába életveszélyes.

szerintem tavaly sem volt nagy szam DM. Volt egy ket beadasa(ezektol agybajt kaptam, amikor allandoan vissza tette a balra) meg alalobbolese ami miatt fel lett kapva.
Bármennyire nem szeretem Mariat, de amit tavaly ősszel csinált az zseniális volt... Egy Sevilla elleni meccsen még Özil helyén is játszott és ott se vallott szégyent. Nem tudom, hogy tud valaki ilyen drasztikusan visszaesni, mint ő.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kerlon 2013. április 28., vasárnap 20:14-kor.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 28., vasárnap 20:12

R-l@nch írta:
Nézd, DM tavaly iszonyatosan sokat dolgozott, remekül védekezik és támad le, ha éppen olyanja van :-) Ez az idei év nem jött ki neki, de sok ember van így a csapatból, pl Callejon is. Aki századszorra is megmutatta, hogy mennyi(re semmi) a tudása az Khedira
szerintem tavaly sem volt nagy szam DM. Volt egy ket beadasa(ezektol agybajt kaptam, amikor allandoan vissza tette a balra) meg alalobbolese ami miatt fel lett kapva.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: accel » 2013. április 28., vasárnap 20:10

Kerlon írta:Bale egy lebutított Ronaldo. A gyorsaságából él és a fizikális adottságaiból. Tömörülő csapatok ellen szinte esélye nincs. Én nem benne látom a tökéletes megoldás a jobb oldalra...
cé sem csinál sok mindent a betömörülő védelmek ellen, csak lődözget, de azokat sokszor kibaszott jól. bale is a buszok ellen csak átlőni szokott kb. de azoknak a nagy része be is szokott menni általában. én nem bánnám ha jönne a walesi. :-)
persze nem ő az elsőszámú nálam sem, de azért na. nem rossz playa ő, sőt.

mondjuk egy neymarnak vagy lucasnak jobban örülnék. :mrgreen:

Avatar
R-l@nch
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 15:12
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane, Raúl, Casillas, Marcelo, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R-l@nch » 2013. április 28., vasárnap 20:09

Kerlon írta:
Casso írta:Ráadásul nekem rémlik olyasmi, hogy könyörgött a magasabb fizuért és Mou megmondta neki, hogy meg kell érte küzdenie. Mióta ez megtörtént szépen elkényelmesedett. Gareth Bale a legtökéletesebb választás lenne szélre. A Tottenhamet a hátán viszi akkor ide óriási erősítés lesz.
Bale egy lebutított Ronaldo. A gyorsaságából él és a fizikális adottságaiból. Tömörülő csapatok ellen szinte esélye nincs. Én nem benne látom a tökéletes megoldás a jobb oldalra...
Na végre valaki más is látja, köszönöm!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 28., vasárnap 20:07

Casso írta:Ráadásul nekem rémlik olyasmi, hogy könyörgött a magasabb fizuért és Mou megmondta neki, hogy meg kell érte küzdenie. Mióta ez megtörtént szépen elkényelmesedett. Gareth Bale a legtökéletesebb választás lenne szélre. A Tottenhamet a hátán viszi akkor ide óriási erősítés lesz.
Bale egy lebutított Ronaldo. A gyorsaságából él és a fizikális adottságaiból. Tömörülő csapatok ellen szinte esélye nincs. Én nem benne látom a tökéletes megoldás a jobb oldalra...
Remy írta:
R-l@nch írta:Di Maria-nak én még adnék esélyt.
Én is. 1 évig még itt tartanám, és Jesét felhoznám a nyakára, aztán mehet a harc a kezdőért. Ha DM elcseszi és Jesé kihasználja a lehetőséget, akkor már nyertünk egy igazolást ezzel a kombóval. Úgyhogy ha szerencsénk van, akkor házon belül betudnánk tömni azt a posztot.
Aztán, ha nem javul és Jesé is bukta? Akkor szívunk megint egész évben, mert nincs egy épkézláb emberünk a jobb oldalra...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
R-l@nch
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 15:12
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane, Raúl, Casillas, Marcelo, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R-l@nch » 2013. április 28., vasárnap 19:52

L.Miki írta:
R-l@nch írta:Bale egy erőgép, futni és lőni azt tud, de ennél többre nem képes. Ráadásul piszok sokba kerülne. DM akármilyen buta is, még nagyon fiatal. Voltak olyan időszakai, amikor szórta a gólpasszokat tavaly, egy egészséges Marcelo-val mögötte adnék neki egy évet még.
Addig kimondottan jól játszott míg meg nem hosszabbították a szerződését és emeltek a fizetésén. Amikor ez bekövetkezett szépen lassan elérte a teljesítményének a nulla fokát. De azért azt megjegyezném, hogy már akkor sem volt sok agya. Aztán abban kötve hiszek, hogy egyszer újra magára talál, max. akkor ha kezd lejárni a szerződése. :mrgreen:
Nézd, DM tavaly iszonyatosan sokat dolgozott, remekül védekezik és támad le, ha éppen olyanja van :-) Ez az idei év nem jött ki neki, de sok ember van így a csapatból, pl Callejon is. Aki századszorra is megmutatta, hogy mennyi(re semmi) a tudása az Khedira

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. április 28., vasárnap 19:49

Ronci ma 10 órán keresztül edzett hogy ott lehessen kedden. :coffee:
Na ez a nem mindegy B-) Bárcsak a társai is ennyire elkötelezettek lennének a foci iránt,és csak feleennyire lennének profik...
:goat:

lobo
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 17:40
Kedvenc játékosaid: Zinédine Yazid Zidane, Raúl González Blanco, Sergio Ramos García, Raphaël Varane, Iker Casillas
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lobo » 2013. április 28., vasárnap 19:49

numberone1 írta:
Remy írta:
Én is. 1 évig még itt tartanám, és Jesét felhoznám a nyakára, aztán mehet a harc a kezdőért. Ha DM elcseszi és Jesé kihasználja a lehetőséget, akkor már nyertünk egy igazolást ezzel a kombóval. Úgyhogy ha szerencsénk van, akkor házon belül betudnánk tömni azt a posztot.
Hova raknad be DM-t. Latszik, h keves europaban, de meg a ligaban is egy atlagos jatekos, aki gyorsasagaval tunik ki.
A gyerek megmutatta az igazi arcat, szerintem a 10 meccsbol 2 jo meccs arany inkabb az en igazamat mutatja.
Főleg hogy fejben is sokszor nincs rendben. (felesleges piros lap stb...)

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. április 28., vasárnap 19:48

Ráadásul nekem rémlik olyasmi, hogy könyörgött a magasabb fizuért és Mou megmondta neki, hogy meg kell érte küzdenie. Mióta ez megtörtént szépen elkényelmesedett. Gareth Bale a legtökéletesebb választás lenne szélre. A Tottenhamet a hátán viszi akkor ide óriási erősítés lesz.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. április 28., vasárnap 19:45

R-l@nch írta:Bale egy erőgép, futni és lőni azt tud, de ennél többre nem képes. Ráadásul piszok sokba kerülne. DM akármilyen buta is, még nagyon fiatal. Voltak olyan időszakai, amikor szórta a gólpasszokat tavaly, egy egészséges Marcelo-val mögötte adnék neki egy évet még.
Addig kimondottan jól játszott míg meg nem hosszabbították a szerződését és emeltek a fizetésén. Amikor ez bekövetkezett szépen lassan elérte a teljesítményének a nulla fokát. De azért azt megjegyezném, hogy már akkor sem volt sok agya. Aztán abban kötve hiszek, hogy egyszer újra magára talál, max. akkor ha kezd lejárni a szerződése. :mrgreen:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 28., vasárnap 19:44

Remy írta:
Én is. 1 évig még itt tartanám, és Jesét felhoznám a nyakára, aztán mehet a harc a kezdőért. Ha DM elcseszi és Jesé kihasználja a lehetőséget, akkor már nyertünk egy igazolást ezzel a kombóval. Úgyhogy ha szerencsénk van, akkor házon belül betudnánk tömni azt a posztot.
Hova raknad be DM-t. Latszik, h keves europaban, de meg a ligaban is egy atlagos jatekos, aki gyorsasagaval tunik ki.
A gyerek megmutatta az igazi arcat, szerintem a 10 meccsbol 2 jo meccs arany inkabb az en igazamat mutatja.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. április 28., vasárnap 19:41

R-l@nch írta:Di Maria-nak én még adnék esélyt.
Én is. 1 évig még itt tartanám, és Jesét felhoznám a nyakára, aztán mehet a harc a kezdőért. Ha DM elcseszi és Jesé kihasználja a lehetőséget, akkor már nyertünk egy igazolást ezzel a kombóval. Úgyhogy ha szerencsénk van, akkor házon belül betudnánk tömni azt a posztot.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 28., vasárnap 19:41

Erti írta:Jól emlékszel! Heynckes vinni akarta magával Münchenbe, de oda nem engedték. Azóta a Bayern nem tett érte ajánlatot
ez igy is volt, a Leverkusen kijelentette, h a Bayernbe nem fogjak elengedni.
R-l@nch írta:
Szerintem meg lehetne próbálni leigazolni és lehetne Özilnek alternatívája. KAká nálam OFF végleg
vagy Ozil lenne Isco alternativaja, soha nem tudhatod.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
R-l@nch
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 15:12
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane, Raúl, Casillas, Marcelo, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R-l@nch » 2013. április 28., vasárnap 19:39

Casso írta:
R-l@nch írta:Bale nagyon nem illene ide, Di Maria-nak én még adnék esélyt.
Miért nem illik ide Bale? Tökéletes választás lenne. Gyors, gólerős, remekül cselez stb... Mi kell még? Di Maria egyszerűen gyenge. 3 havonta egyszer játszik jól és nem tudja állandósítani a formáját. Ráadásul buta, mint a sötét éjszaka.
Bale egy erőgép, futni és lőni azt tud, de ennél többre nem képes. Ráadásul piszok sokba kerülne. DM akármilyen buta is, még nagyon fiatal. Voltak olyan időszakai, amikor szórta a gólpasszokat tavaly, egy egészséges Marcelo-val mögötte adnék neki egy évet még.

Manolo
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Zsigárd

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Manolo » 2013. április 28., vasárnap 19:37

ericco írta:az ideinél gyengébb játékot meg már művészet lenne összehozni.


Bocs, nem személyes, de gondolom, elég sokan gondolkodnak itt a fórumon az idézethez hasonlóan. Nos, úgy vélem, elég nagyot és sokszor fogtok még Madrid-drukkerként koppanni.

Majd úgy 15-20 év múlva számoljátok össze, hányszor jártunk volna jobban az idei évben elért eredményekkel.
Az én olvasatomban a többnyire "brazilosan" játszó csapat, ha a "nézhetetlenül" focizó mögé szorul, gyengébbnek számít.
Nehogy már jövőre húzzuk az első strigulát... :/

Azért reménykedem, hogy akárki fogja vezetni a Madridot jövőre, sikerül neki legalább tartani a szintet, mert különben nehéz (rövid?) lesz a sorsa Real kispadján.
Vamos Real!

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. április 28., vasárnap 19:37

R-l@nch írta:Bale nagyon nem illene ide, Di Maria-nak én még adnék esélyt.
Miért nem illik ide Bale? Tökéletes választás lenne. Gyors, gólerős, remekül cselez stb... Mi kell még? Di Maria egyszerűen gyenge. 3 havonta egyszer játszik jól és nem tudja állandósítani a formáját. Ráadásul buta, mint a sötét éjszaka.

Avatar
R-l@nch
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 15:12
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane, Raúl, Casillas, Marcelo, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R-l@nch » 2013. április 28., vasárnap 19:36

accel írta:...de az igazi felüdülés nálam akkor fog bekövetkezni, amikor bejelentik, hogy khedira elhúz a bérbe. :-)
Jó ez evidens :D

Avatar
R-l@nch
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 15:12
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane, Raúl, Casillas, Marcelo, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R-l@nch » 2013. április 28., vasárnap 19:34

Kerlon írta:
R-l@nch írta:Verratti, hát nem lennék elragadtatva :kivagyhe: Vidal vagy Pogba kéne, ők már többször meggyőztek, a francia nekem nagyon sótlannak tűnik. Kérdés: Isco fel se merült? Özil helyett bármikor elfogadnám
Isco? Felmerült. Azóta se teljesít úgy, mint akkor. :-)
Szerintem meg lehetne próbálni leigazolni és lehetne Özilnek alternatívája. KAká nálam OFF végleg

Avatar
R-l@nch
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 15:12
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane, Raúl, Casillas, Marcelo, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R-l@nch » 2013. április 28., vasárnap 19:33

numberone1 írta:
R-l@nch írta:Verratti, hát nem lennék elragadtatva :kivagyhe: Vidal vagy Pogba kéne, ők már többször meggyőztek, a francia nekem nagyon sótlannak tűnik. Kérdés: Isco fel se merült? Özil helyett bármikor elfogadnám
marmint olasz.
Nagyot nyerhetunk Verattival, nagyon inteligens jatekos allandoan olvassa a jatekot, es az mellett metudja tartani a labdat is ha kell. De remelem vele meg nem all meg a kp erositese.
Mostanaban nem nagyon vannak hirek Iscoval, csak a Bales hirek voltak mostanaban.
Bale nagyon nem illene ide, Di Maria-nak én még adnék esélyt. Láttam már többször Verratti-t, (olasz bocsánat) de engem nagyon nem győzött meg. A középpályára meg alap, hogy nem lesz elég csak ő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára R-l@nch 2013. április 28., vasárnap 19:37-kor.

Erti
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:41

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Erti » 2013. április 28., vasárnap 19:28

Casso írta:Én úgy emlékszem, hogy a Leverkusen semmiképpen semmi pénzért nem akarta odaadni a Bayernnek. :hmmm:
Jól emlékszel! Heynckes vinni akarta magával Münchenbe, de oda nem engedték. Azóta a Bayern nem tett érte ajánlatot


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 91 regisztrált és 0 vendég