Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 28., vasárnap 19:41

Erti írta:Jól emlékszel! Heynckes vinni akarta magával Münchenbe, de oda nem engedték. Azóta a Bayern nem tett érte ajánlatot
ez igy is volt, a Leverkusen kijelentette, h a Bayernbe nem fogjak elengedni.
R-l@nch írta:
Szerintem meg lehetne próbálni leigazolni és lehetne Özilnek alternatívája. KAká nálam OFF végleg
vagy Ozil lenne Isco alternativaja, soha nem tudhatod.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
R-l@nch
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 15:12
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane, Raúl, Casillas, Marcelo, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R-l@nch » 2013. április 28., vasárnap 19:39

Casso írta:
R-l@nch írta:Bale nagyon nem illene ide, Di Maria-nak én még adnék esélyt.
Miért nem illik ide Bale? Tökéletes választás lenne. Gyors, gólerős, remekül cselez stb... Mi kell még? Di Maria egyszerűen gyenge. 3 havonta egyszer játszik jól és nem tudja állandósítani a formáját. Ráadásul buta, mint a sötét éjszaka.
Bale egy erőgép, futni és lőni azt tud, de ennél többre nem képes. Ráadásul piszok sokba kerülne. DM akármilyen buta is, még nagyon fiatal. Voltak olyan időszakai, amikor szórta a gólpasszokat tavaly, egy egészséges Marcelo-val mögötte adnék neki egy évet még.

Manolo
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Zsigárd

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Manolo » 2013. április 28., vasárnap 19:37

ericco írta:az ideinél gyengébb játékot meg már művészet lenne összehozni.


Bocs, nem személyes, de gondolom, elég sokan gondolkodnak itt a fórumon az idézethez hasonlóan. Nos, úgy vélem, elég nagyot és sokszor fogtok még Madrid-drukkerként koppanni.

Majd úgy 15-20 év múlva számoljátok össze, hányszor jártunk volna jobban az idei évben elért eredményekkel.
Az én olvasatomban a többnyire "brazilosan" játszó csapat, ha a "nézhetetlenül" focizó mögé szorul, gyengébbnek számít.
Nehogy már jövőre húzzuk az első strigulát... :/

Azért reménykedem, hogy akárki fogja vezetni a Madridot jövőre, sikerül neki legalább tartani a szintet, mert különben nehéz (rövid?) lesz a sorsa Real kispadján.
Vamos Real!

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. április 28., vasárnap 19:37

R-l@nch írta:Bale nagyon nem illene ide, Di Maria-nak én még adnék esélyt.
Miért nem illik ide Bale? Tökéletes választás lenne. Gyors, gólerős, remekül cselez stb... Mi kell még? Di Maria egyszerűen gyenge. 3 havonta egyszer játszik jól és nem tudja állandósítani a formáját. Ráadásul buta, mint a sötét éjszaka.

Avatar
R-l@nch
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 15:12
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane, Raúl, Casillas, Marcelo, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R-l@nch » 2013. április 28., vasárnap 19:36

accel írta:...de az igazi felüdülés nálam akkor fog bekövetkezni, amikor bejelentik, hogy khedira elhúz a bérbe. :-)
Jó ez evidens :D

Avatar
R-l@nch
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 15:12
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane, Raúl, Casillas, Marcelo, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R-l@nch » 2013. április 28., vasárnap 19:34

Kerlon írta:
R-l@nch írta:Verratti, hát nem lennék elragadtatva :kivagyhe: Vidal vagy Pogba kéne, ők már többször meggyőztek, a francia nekem nagyon sótlannak tűnik. Kérdés: Isco fel se merült? Özil helyett bármikor elfogadnám
Isco? Felmerült. Azóta se teljesít úgy, mint akkor. :-)
Szerintem meg lehetne próbálni leigazolni és lehetne Özilnek alternatívája. KAká nálam OFF végleg

Avatar
R-l@nch
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 15:12
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane, Raúl, Casillas, Marcelo, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R-l@nch » 2013. április 28., vasárnap 19:33

numberone1 írta:
R-l@nch írta:Verratti, hát nem lennék elragadtatva :kivagyhe: Vidal vagy Pogba kéne, ők már többször meggyőztek, a francia nekem nagyon sótlannak tűnik. Kérdés: Isco fel se merült? Özil helyett bármikor elfogadnám
marmint olasz.
Nagyot nyerhetunk Verattival, nagyon inteligens jatekos allandoan olvassa a jatekot, es az mellett metudja tartani a labdat is ha kell. De remelem vele meg nem all meg a kp erositese.
Mostanaban nem nagyon vannak hirek Iscoval, csak a Bales hirek voltak mostanaban.
Bale nagyon nem illene ide, Di Maria-nak én még adnék esélyt. Láttam már többször Verratti-t, (olasz bocsánat) de engem nagyon nem győzött meg. A középpályára meg alap, hogy nem lesz elég csak ő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára R-l@nch 2013. április 28., vasárnap 19:37-kor.

Erti
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:41

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Erti » 2013. április 28., vasárnap 19:28

Casso írta:Én úgy emlékszem, hogy a Leverkusen semmiképpen semmi pénzért nem akarta odaadni a Bayernnek. :hmmm:
Jól emlékszel! Heynckes vinni akarta magával Münchenbe, de oda nem engedték. Azóta a Bayern nem tett érte ajánlatot

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: accel » 2013. április 28., vasárnap 19:27

Kerlon írta:Nem. Alonso és Verrattinak kéne futnia? Ők tudtommal megállnak a védelem előtt... Legalább is Alonso. Mögéjük még pakolni valakit...
igazából csak fölrakosgattam a neveket, értelemszerűen akkor csere. :mrgreen:

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. április 28., vasárnap 19:22

BBeno írta:Ronci ma 10 órán keresztül edzett hogy ott lehessen kedden.
Mindig is ilyen volt. Ő érkezik legkorábban és távozik legkésőbb az edzéseken.
BBeno írta:ugyanis Heynkess tudja csak igazán mit tud vidal. ő ismeri a legjobban. ugyanis ő volt az edzője a leverkusenben. még sem vitte magával a BM-hez aprópénzért. akkor most miért kéne 45 -ért? semmi logika.
Én úgy emlékszem, hogy a Leverkusen semmiképpen semmi pénzért nem akarta odaadni a Bayernnek. :hmmm:

Erti
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:41

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Erti » 2013. április 28., vasárnap 19:22

heccsat írta:közben nézem a Schalke meccset, 93 as létére ügyes gyerek ez a Draxler, két lábas, érzi a játékot, jól vált tempót, kp létére gólerős
Di maria elbújhat az összes bokorban mögötte :angry:
Pont írni akartam, hogy őt szívesen elnézném nyártól a csapatban

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 28., vasárnap 19:22

accel írta:ha igazak a kp-ról szóló hírek, akkor jövőre kinéz egy ilyen:

---------------kondogbia/casemiro--------
-------verratti/xabi-------------------------
--------------------modric/özil--------------

jó kis erősítés, de az igazi felüdülés nálam akkor fog bekövetkezni, amikor bejelentik, hogy khedira elhúz a bérbe. :-)
Nem. Alonso és Verrattinak kéne futnia? Ők tudtommal megállnak a védelem előtt... Legalább is Alonso. Mögéjük még pakolni valakit... Ez a Casemiro-Kondogbia kettős meg még az ígéretek közül sem a legmeggyőzőbbek...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Manolo
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Zsigárd

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Manolo » 2013. április 28., vasárnap 19:20

numberone1 írta:Egyebkent is azt gondolom, h a Dortmund megerdemli a dontot, az egesz eves teljesitmenyuk alapjan. Mi nem, nagy fos az egesz.
Igen, lehet, habár vannak, akikben ezzel kapcsolatban is merülnek fel kételyek (lásd pl. az előző két továbbjutásuk körülményeit, a bundesligát, vagy a dfb pokalt - mivel értek el többet, vagy voltak jobbak, mint a mi Realunk?).

Tavaly meg mi érdemeltük meg a döntőt, meg a Barca, mégsem volt ott egyik társaság sem... a foci kiszámíthatatlan és valóban nagyot kellene fordulnia a világnak, hogy ne német házidöntő legyen a Wembleyben. De a foci épp az a játék, ahol időről időre hihetetlen dolgok is szoktak történni.

Nekünk, szurkolóknak meg egyébként is az a dolgunk, hogy bízzunk. Hátha...
Vamos Real!

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: accel » 2013. április 28., vasárnap 19:19

ha igazak a kp-ról szóló hírek, akkor jövőre kinéz egy ilyen:

---------------kondogbia/casemiro--------
-------verratti/xabi-------------------------
--------------------modric/özil--------------

jó kis erősítés, de az igazi felüdülés nálam akkor fog bekövetkezni, amikor bejelentik, hogy khedira elhúz a bérbe. :-)

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 28., vasárnap 19:17

R-l@nch írta:Verratti, hát nem lennék elragadtatva :kivagyhe: Vidal vagy Pogba kéne, ők már többször meggyőztek, a francia nekem nagyon sótlannak tűnik. Kérdés: Isco fel se merült? Özil helyett bármikor elfogadnám
marmint olasz.
Nagyot nyerhetunk Verattival, nagyon inteligens jatekos allandoan olvassa a jatekot, es az mellett metudja tartani a labdat is ha kell. De remelem vele meg nem all meg a kp erositese.
Mostanaban nem nagyon vannak hirek Iscoval, csak a Bales hirek voltak mostanaban.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 28., vasárnap 19:17

R-l@nch írta:Verratti, hát nem lennék elragadtatva :kivagyhe: Vidal vagy Pogba kéne, ők már többször meggyőztek, a francia nekem nagyon sótlannak tűnik. Kérdés: Isco fel se merült? Özil helyett bármikor elfogadnám
Isco? Felmerült. Azóta se teljesít úgy, mint akkor. :-)
CS0ki írta:Verrattiról továbbra sem vagyok meggyőzve, jobban mondva nem ő lenne az első választásom. De ha a többi lehetőség nem jön össze(elsősorban Vidal), akkor hajrá!
Én se. Volt egy Barca elleni jó meccse, ami után felkapták, de szerintem ott se volt olyan nagy szám.


Azért nem vitte a Leverkusenből Münchenbe Vidal Heynckess, mert a Bayer nem akarta Bundesliga csapatnak odaadni. Hogyne tudta volna megvenni a Bayern...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kerlon 2013. április 28., vasárnap 19:18-kor.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. április 28., vasárnap 19:17

Elvileg egy 45 milliós ajánlatot már visszautasítottak amikor a Bayern érdeklődött.
ebben biztos vagyok hogy kamu.

ugyanis Heynkess tudja csak igazán mit tud vidal. ő ismeri a legjobban. ugyanis ő volt az edzője a leverkusenben. még sem vitte magával a BM-hez aprópénzért. akkor most miért kéne 45 -ért? semmi logika.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. április 28., vasárnap 19:13

Ronci ma 10 órán keresztül edzett hogy ott lehessen kedden. :coffee:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. április 28., vasárnap 19:12

CS0ki írta:De ha a többi lehetőség nem jön össze(elsősorban Vidal), akkor hajrá!
Van egy olyan érzésem, hogy ő mozdíthatatlan a Juvéból. Elvileg egy 45 milliós ajánlatot már visszautasítottak amikor a Bayern érdeklődött. Pogbát szerintem nehezen, de jobban elengednék. Pedig kellene Vidal mint egy falat kenyér.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. április 28., vasárnap 19:12

Ebből a nyáron Verratti, Kondogbia duó lesz. + Casemiro, ha minden igaz.
Ez erősítés a KP-ra, a kérdés az, hogy elég lesz-e.
Ami Ancelotti illeti, nem vagyok tőle elragadtatva, szereti ő is a tutinak tűnő megoldásokat, stb. Viszont nyerni tud, az ideinél gyengébb játékot meg már művészet lenne összehozni.
Merci Zizou!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 85 regisztrált és 0 vendég