Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
R-l@nch
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 15:12
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane, Raúl, Casillas, Marcelo, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R-l@nch » 2013. április 28., vasárnap 20:43

Sokan emlegetitek Jesé-t, de akkor Callejon-nal mi legyen??

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 28., vasárnap 20:42

Ugyanannyi kockázata van ennek, mint annak, hogy kiadunk 30-40 milliókat egy játékosra, akiben szintén van kockázat. Nincs olyan eshetőség, ami 100%-ra biztos, hogy beválik.
Márpedig minőségi játékos kell jobbosra,aki lehetőség szerint nem Bale.
Jesét meg fel lehet hozni padra,aztán fokozatosan beépíteni.Ès egy minőségi játékos sajnos 25 millional kezdődik,tetszik vagy sem.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. április 28., vasárnap 20:25

Miközben a videót néztem, eszembe jutott, miért is lettem Real Madrid szurkoló...
Valahogy tényleg teljesen elhiszem, hogy továbbjutunk...

http://www.youtube.com/watch?v=ZrS-m4K3poU

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 28., vasárnap 20:22

Remy írta:
Kerlon írta: Aztán, ha nem javul és Jesé is bukta? Akkor szívunk megint egész évben, mert nincs egy épkézláb emberünk a jobb oldalra...
Jogos, de azért kevesebb a kockázata. Amúgy én mindenképpen hoznék egy embert és még Jesének is szorítanék helyet.
Ugyanannyi kockázata van ennek, mint annak, hogy kiadunk 30-40 milliókat egy játékosra, akiben szintén van kockázat. Nincs olyan eshetőség, ami 100%-ra biztos, hogy beválik.
Zidane írta:
Na végre valaki más is látja, köszönöm!
Attól még nem lesz igaz.

Nem vagyok benne biztos, h Bale jó megoldás lenne, de h páran meglepődnének ha leigazolnánk és hozná az idei formáját az tuti....közel nem olyan rossz, mint ahogy itt páran be akarják állítani.
Én nem azt mondom, hogy rossz játékos, hanem azt, hogy nem idevaló. A PL-ben van a legtöbb keresnivalója. Persze ránk cáfolhat...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 28., vasárnap 20:21

R-l@nch írta:Én addig nem igazolnák senkit, amíg az új edző el nem dönti mit is akar játszatni a csapattal. Bale egy futkosós csapatba kiváló lenne, de egy sok passzra épülő, kreatív csapatba szenvedne mint a kutya. Egyszer az életbe az edző döntse már el, kiket akar és rendszerben gondolkodjunk.
Ancelotti mondjuk nem hiszem, hogy ezt a kontrajátékot erőltetné majd, amit Mourinho kreált a REalból
a barca ellen bevallhat, ha ugyanugy akkora terulelet hagynak majd ellenunk. Kis csapatok ellen meg elbirtunk egy Khedira,DM, Callejon,Arbeola 4-st is sokszor, ha ok lelesznek cserelve, akkor Bale angol stilusat sem fogjuk annyira megerezni. De mondom en is eltudnek kepzelni helyette 4-5 masik palayat.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27188
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. április 28., vasárnap 20:20

Kerlon írta: Aztán, ha nem javul és Jesé is bukta? Akkor szívunk megint egész évben, mert nincs egy épkézláb emberünk a jobb oldalra...
Ugyanannyi kockázata van ennek, mint annak, hogy kiadunk 30-40 milliókat egy játékosra, akiben szintén van kockázat. Nincs olyan eshetőség, ami 100%-ra biztos, hogy beválik.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
R-l@nch
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 15:12
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane, Raúl, Casillas, Marcelo, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R-l@nch » 2013. április 28., vasárnap 20:18

numberone1 írta:
R-l@nch írta:
Nézd, DM tavaly iszonyatosan sokat dolgozott, remekül védekezik és támad le, ha éppen olyanja van :-) Ez az idei év nem jött ki neki, de sok ember van így a csapatból, pl Callejon is. Aki századszorra is megmutatta, hogy mennyi(re semmi) a tudása az Khedira
szerintem tavaly sem volt nagy szam DM. Volt egy ket beadasa(ezektol agybajt kaptam, amikor allandoan vissza tette a balra) meg alalobbolese ami miatt fel lett kapva.
Sztem kifejezetten hasznosan játszott, igaz akkor az egész csapat jobb volt. Ezért is csalódás az idei év, azt hittük, hogy a tavalyi után még fejlődni fogunk aztán jött a kopp :kivagyhe:

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: accel » 2013. április 28., vasárnap 20:15

Kerlon írta:Azért Ronaldoban sokkal jobban meg van a bugi és hajlamos kis területen is jó megoldásokat választani... Ráadásul mindkét lába életveszélyes.
nem is azt mondtam, hogy nincs meg. de azért cé is inkább a gyorsaságából él meg, mint a bugiból. :-)
Kerlon írta:Bármennyire nem szeretem Mariat, de amit tavaly ősszel csinált az zseniális volt... Egy Sevilla elleni meccsen még Özil helyén is játszott és ott se vallott szégyent. Nem tudom, hogy tud valaki ilyen drasztikusan visszaesni, mint ő.
úgy, hogy megkapta a szerződéshosszabbítást. leszarja már az egészet. :cens:

Avatar
R-l@nch
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 15:12
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane, Raúl, Casillas, Marcelo, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R-l@nch » 2013. április 28., vasárnap 20:14

Én addig nem igazolnák senkit, amíg az új edző el nem dönti mit is akar játszatni a csapattal. Bale egy futkosós csapatba kiváló lenne, de egy sok passzra épülő, kreatív csapatba szenvedne mint a kutya. Egyszer az életbe az edző döntse már el, kiket akar és rendszerben gondolkodjunk.
Ancelotti mondjuk nem hiszem, hogy ezt a kontrajátékot erőltetné majd, amit Mourinho kreált a REalból

Avatar
Zidane
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:16
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Ronaldo, Figo, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zidane » 2013. április 28., vasárnap 20:13

Na végre valaki más is látja, köszönöm!
Attól még nem lesz igaz.

Nem vagyok benne biztos, h Bale jó megoldás lenne, de h páran meglepődnének ha leigazolnánk és hozná az idei formáját az tuti....közel nem olyan rossz, mint ahogy itt páran be akarják állítani.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 28., vasárnap 20:13

accel írta:
Kerlon írta:Bale egy lebutított Ronaldo. A gyorsaságából él és a fizikális adottságaiból. Tömörülő csapatok ellen szinte esélye nincs. Én nem benne látom a tökéletes megoldás a jobb oldalra...
cé sem csinál sok mindent a betömörülő védelmek ellen, csak lődözget, de azokat sokszor kibaszott jól. bale is a buszok ellen csak átlőni szokott kb. de azoknak a nagy része be is szokott menni általában. én nem bánnám ha jönne a walesi. :-)
persze nem ő az elsőszámú nálam sem, de azért na. nem rossz playa ő, sőt.

mondjuk egy neymarnak vagy lucasnak jobban örülnék. :mrgreen:
Azért Ronaldoban sokkal jobban meg van a bugi és hajlamos kis területen is jó megoldásokat választani... Ráadásul mindkét lába életveszélyes.

szerintem tavaly sem volt nagy szam DM. Volt egy ket beadasa(ezektol agybajt kaptam, amikor allandoan vissza tette a balra) meg alalobbolese ami miatt fel lett kapva.
Bármennyire nem szeretem Mariat, de amit tavaly ősszel csinált az zseniális volt... Egy Sevilla elleni meccsen még Özil helyén is játszott és ott se vallott szégyent. Nem tudom, hogy tud valaki ilyen drasztikusan visszaesni, mint ő.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kerlon 2013. április 28., vasárnap 20:14-kor.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 28., vasárnap 20:12

R-l@nch írta:
Nézd, DM tavaly iszonyatosan sokat dolgozott, remekül védekezik és támad le, ha éppen olyanja van :-) Ez az idei év nem jött ki neki, de sok ember van így a csapatból, pl Callejon is. Aki századszorra is megmutatta, hogy mennyi(re semmi) a tudása az Khedira
szerintem tavaly sem volt nagy szam DM. Volt egy ket beadasa(ezektol agybajt kaptam, amikor allandoan vissza tette a balra) meg alalobbolese ami miatt fel lett kapva.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: accel » 2013. április 28., vasárnap 20:10

Kerlon írta:Bale egy lebutított Ronaldo. A gyorsaságából él és a fizikális adottságaiból. Tömörülő csapatok ellen szinte esélye nincs. Én nem benne látom a tökéletes megoldás a jobb oldalra...
cé sem csinál sok mindent a betömörülő védelmek ellen, csak lődözget, de azokat sokszor kibaszott jól. bale is a buszok ellen csak átlőni szokott kb. de azoknak a nagy része be is szokott menni általában. én nem bánnám ha jönne a walesi. :-)
persze nem ő az elsőszámú nálam sem, de azért na. nem rossz playa ő, sőt.

mondjuk egy neymarnak vagy lucasnak jobban örülnék. :mrgreen:

Avatar
R-l@nch
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 15:12
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane, Raúl, Casillas, Marcelo, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R-l@nch » 2013. április 28., vasárnap 20:09

Kerlon írta:
Casso írta:Ráadásul nekem rémlik olyasmi, hogy könyörgött a magasabb fizuért és Mou megmondta neki, hogy meg kell érte küzdenie. Mióta ez megtörtént szépen elkényelmesedett. Gareth Bale a legtökéletesebb választás lenne szélre. A Tottenhamet a hátán viszi akkor ide óriási erősítés lesz.
Bale egy lebutított Ronaldo. A gyorsaságából él és a fizikális adottságaiból. Tömörülő csapatok ellen szinte esélye nincs. Én nem benne látom a tökéletes megoldás a jobb oldalra...
Na végre valaki más is látja, köszönöm!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 28., vasárnap 20:07

Casso írta:Ráadásul nekem rémlik olyasmi, hogy könyörgött a magasabb fizuért és Mou megmondta neki, hogy meg kell érte küzdenie. Mióta ez megtörtént szépen elkényelmesedett. Gareth Bale a legtökéletesebb választás lenne szélre. A Tottenhamet a hátán viszi akkor ide óriási erősítés lesz.
Bale egy lebutított Ronaldo. A gyorsaságából él és a fizikális adottságaiból. Tömörülő csapatok ellen szinte esélye nincs. Én nem benne látom a tökéletes megoldás a jobb oldalra...
Remy írta:
R-l@nch írta:Di Maria-nak én még adnék esélyt.
Én is. 1 évig még itt tartanám, és Jesét felhoznám a nyakára, aztán mehet a harc a kezdőért. Ha DM elcseszi és Jesé kihasználja a lehetőséget, akkor már nyertünk egy igazolást ezzel a kombóval. Úgyhogy ha szerencsénk van, akkor házon belül betudnánk tömni azt a posztot.
Aztán, ha nem javul és Jesé is bukta? Akkor szívunk megint egész évben, mert nincs egy épkézláb emberünk a jobb oldalra...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
R-l@nch
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 15:12
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane, Raúl, Casillas, Marcelo, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R-l@nch » 2013. április 28., vasárnap 19:52

L.Miki írta:
R-l@nch írta:Bale egy erőgép, futni és lőni azt tud, de ennél többre nem képes. Ráadásul piszok sokba kerülne. DM akármilyen buta is, még nagyon fiatal. Voltak olyan időszakai, amikor szórta a gólpasszokat tavaly, egy egészséges Marcelo-val mögötte adnék neki egy évet még.
Addig kimondottan jól játszott míg meg nem hosszabbították a szerződését és emeltek a fizetésén. Amikor ez bekövetkezett szépen lassan elérte a teljesítményének a nulla fokát. De azért azt megjegyezném, hogy már akkor sem volt sok agya. Aztán abban kötve hiszek, hogy egyszer újra magára talál, max. akkor ha kezd lejárni a szerződése. :mrgreen:
Nézd, DM tavaly iszonyatosan sokat dolgozott, remekül védekezik és támad le, ha éppen olyanja van :-) Ez az idei év nem jött ki neki, de sok ember van így a csapatból, pl Callejon is. Aki századszorra is megmutatta, hogy mennyi(re semmi) a tudása az Khedira

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6584
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. április 28., vasárnap 19:49

Ronci ma 10 órán keresztül edzett hogy ott lehessen kedden. :coffee:
Na ez a nem mindegy B-) Bárcsak a társai is ennyire elkötelezettek lennének a foci iránt,és csak feleennyire lennének profik...
:goat:

lobo
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 17:40
Kedvenc játékosaid: Zinédine Yazid Zidane, Raúl González Blanco, Sergio Ramos García, Raphaël Varane, Iker Casillas
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lobo » 2013. április 28., vasárnap 19:49

numberone1 írta:
Remy írta:
Én is. 1 évig még itt tartanám, és Jesét felhoznám a nyakára, aztán mehet a harc a kezdőért. Ha DM elcseszi és Jesé kihasználja a lehetőséget, akkor már nyertünk egy igazolást ezzel a kombóval. Úgyhogy ha szerencsénk van, akkor házon belül betudnánk tömni azt a posztot.
Hova raknad be DM-t. Latszik, h keves europaban, de meg a ligaban is egy atlagos jatekos, aki gyorsasagaval tunik ki.
A gyerek megmutatta az igazi arcat, szerintem a 10 meccsbol 2 jo meccs arany inkabb az en igazamat mutatja.
Főleg hogy fejben is sokszor nincs rendben. (felesleges piros lap stb...)

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. április 28., vasárnap 19:48

Ráadásul nekem rémlik olyasmi, hogy könyörgött a magasabb fizuért és Mou megmondta neki, hogy meg kell érte küzdenie. Mióta ez megtörtént szépen elkényelmesedett. Gareth Bale a legtökéletesebb választás lenne szélre. A Tottenhamet a hátán viszi akkor ide óriási erősítés lesz.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. április 28., vasárnap 19:45

R-l@nch írta:Bale egy erőgép, futni és lőni azt tud, de ennél többre nem képes. Ráadásul piszok sokba kerülne. DM akármilyen buta is, még nagyon fiatal. Voltak olyan időszakai, amikor szórta a gólpasszokat tavaly, egy egészséges Marcelo-val mögötte adnék neki egy évet még.
Addig kimondottan jól játszott míg meg nem hosszabbították a szerződését és emeltek a fizetésén. Amikor ez bekövetkezett szépen lassan elérte a teljesítményének a nulla fokát. De azért azt megjegyezném, hogy már akkor sem volt sok agya. Aztán abban kötve hiszek, hogy egyszer újra magára talál, max. akkor ha kezd lejárni a szerződése. :mrgreen:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 25 regisztrált és 0 vendég