Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. november 19., vasárnap 8:04

VIsszaolvasva itt a dolgokat. Bámulatos hogy a tv-ben mennyire mást látni, mint a helyszínen. Főleg a futás es helyezkedes megítélésében.
De mivel en voltam a meccsen, az ittlevők nem, igy hogy Istit idézzem, egyedül megyek szembe a forgalommal...pedig többet láttam mint amit mutattak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2243
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: chronic » 2017. november 19., vasárnap 7:56

peti_madrid írta:Reg lattam ilyen szar meccset, mint ez a tegnapi volt. Komolyan, fizikai fajdalom volt vegignezni ezt a kibaszott grundfocit.
?

Akkor csak szerintem volt magas szintű, jó meccs? Főleg az utolsó 15-20 perc. Óriási tempó mellett, két labdabiztos csapat.
A tegnapi meccsnek bármikor jobb volt a szintje egy PL rangadónál, vagy némelyik BL negyeddöntőnél-elődöntőnél.

Ramos egy állat,hogy visszajött arra a pár percre törött orral, mondjuk nem lepett meg.
Kp-n Case,Kroos nagyot játszott, Modric picit gyengébb volt, de a második felesben volt jó pár remek megmozdulása neki is.
Isco-Marci balos jó volt.
CR-Benz duplanulla. Nélkülük nem fogunk gólokat rúgni, ami baj mert a focit még mindig erre játsszák.

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2017. november 19., vasárnap 7:12

Reg lattam ilyen szar meccset, mint ez a tegnapi volt. Komolyan, fizikai fajdalom volt vegignezni ezt a kibaszott grundfocit. Mindent csuma erobol, alattomosan, sunyi modon, gecizve odarugdosva, taposva, lokdosve a masikat. Mar megfogadtam egy parszor, hogy nem nezem a derbiket, mert mindig ez van, hogy csirajaban elfojtjak a jatekunkat azzal, hogy szarra rugnak valakit az elso 15 percben... Latszott tegnap is, hogy a fiaink nem mernek beleallni egy-egy szituba, mert felnek, hogy valamelyik matracos kettetori a labat. Latszott mindenkin, hogy sik ideg, nem is a jatekra, hanem a testi epsegukre vigyaznak, amit teljesen meg is ertek. Ramos seruleset nem is kommentalnam, inkabb "orulok neki", hogy ennyi volt a legnagyobb serules a meccsen. Rengeteg ilyen meccset jatszottam en is "karrierem" soran, gyuloltem az osszeset. Undorito patkany brigad, Cholo szepen a sajat kepere formalta az Atletit, iggggggggggazi orto paraszt banda....

A bajnoksag meg meg korantsincs elveszve, ugyanugy hibazhat a Barca is, a Valencia is, barki. Ez a lenyege a bajnoksagnak.

Bocs a nyelvezetert, de rendesen felkurtam magam tegnap ezen az antifutballon.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Süti » 2017. november 18., szombat 23:43

Menne a tikken-takken, csak ki segítene be a védőknek, mikor Marcelo, vagy Carvajal fentmarad támadás miatt?
Én nem értem, hogy akik Casemirot kitennék azok milyen meccseket néznek, nem véletlenül alapember itt, nem véletlenül alapember a válogatottban, és nem véletlenül akarta még a spanyol válogatott is megszerezni. Olyan hatékony a pali a középpályán, mint senki, de nem pörgeti a pöcsén a labdát, úgyhogy nem kell. :lol:
És nem azt mondom, kisebb csapatok ellen nyilván van nála hatékonyabb megoldás, amikor nem kell annyira védekezni... De komoly meccseken rendre bizonyít, mikor védekezni kell, csak néha látni kéne a rendszert, nem csak a színesceruzát. :|
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. november 18., szombat 23:30

Süti írta:
rashidm írta:
Ezzel a kp-val meglenne a dinamika meg tikken-takken. Csak hát, nekünk jó Case is. :lol:

Casemirot elővenni a mai meccs után elég nagy öngól. :ike:
Ki beszélt a mai meccsről? :lol: Jó volt, de nem ő a jövő. A Kovacic féle btb embereké a jövő. Sztem.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Süti » 2017. november 18., szombat 23:27

rashidm írta:
Ezzel a kp-val meglenne a dinamika meg tikken-takken. Csak hát, nekünk jó Case is. :lol:

Casemirot elővenni a mai meccs után elég nagy öngól. :ike:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

kiserik
Hozzászólások: 5822
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2017. november 18., szombat 23:25

doncsontos írta:
donor írta:Én most lettem szomorú. Nem a mutatott játék miatt, nem is a bíró miatt, de még csak nem is a -10 pont miatt. Lehet itt Ronaldozni, Benzemázni, meg okolni bárkit. Az igazság az, hogy elbaszódott a koncepciónk. Mindenki tudja, hogy nincs csatárunk (pl az Atma a 75.-ben felhozott 2-t is...), de nem ez a legaggasztóbb. Az a baj, hogy a kezdőnk baromi lassú. Nem fejben, futásban. És nem azért, mert a tavaszra alapozunk. Nem. Azért, mert nincs a középső védőkön kívül játékos akire azt lehetne mondani, hogy gyors. Nincs. És nem csak a kezdőnkben, de a padon se nagyon, aki van, az védő. Ezzel teljesen megfosztottuk a lehetőségünket a kontrára (pár éve még a legjobb kontrázó csapat voltunk), nincsenek kiugratások, kiugrások, komoly elfutások. Egy pár embernek már az is gondot okoz, ha nem a lábára kapja a bogyót, mert rém lassú, 2 méteren 4 métert vernek rá. Erre fog rámenni az évünk, mert ezt nem nagyon lehet orvosolni új játékosok nélkül.

Asensio pl nem egy lassú játékos.. amúgy meg ha jó ütemben jön az a 'komoly kiugratás' akkor tök mind1 milyen gyors játékos kapja mert helyzeti előnyben van, onnan meg ugye már csak a befejezésen múlik a dolog. itt fejben vannak bajok, mert hiába mennének előre, meg próbálkoznának, az egész egy erőltetésbe torkollik, egyszerűen nincs már kellő motiváció a csapat magjában szerintem.
Az hogy nem lassú és az hogy gyors, az két különböző fogalom, és Asensio sem az a kifejezetten gyors játékos. Az meg ne haragudj, de egyszerűen hülyeség, hogy a kiugratásoknál nem számít, hogy gyors e a csatár. Láthatjuk Karim, CR, vagy pl Isco esetében, és láthattuk Bale esetében egyszer idén. Ég és föld, hogy távolodik a védőtől, vagy az "életéért" rohan, esetleg még a labdát is elhagyja, de simán beérik. Egyszerűen nem készült fel a csapat, nem alkalmas a keret, pótolni CR sebesség vesztését (mennyi, de mennyi gólt eredményezett egy-egy elfutása, kiugratása, vagy hogy tempóból megvert bárkit egy csel után). Nem, ez nem fog megváltozni akkor sem, ha a fejekben minden rendben lesz, vagy jön a mágikus tavasz és mindenki kirobbanó fizikai és mentális formában lesz. Ezért nem CR a hibás, ő már 32, a térde is gatya, és a játékát is próbálja átalakítani ennek megfelelően (visszalépked, kihúzódik, kiugrat, passzol), nem is Karim, ő ennyit tud/akar és kész, hanem az, aki kialakította ezt a keretet erre az évre és meg van elégedve vele.

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2017. november 18., szombat 23:24

Pont most kell Casemirot megtalálni ? A csapat egyik legjobbja volt. Nem rajta ment el a meccs most sem, hanem az idióta bírón legfőképp (ez a majom Borbalán megragadt az emlékezetemben, már korábban is volt gondunk vele), másrészt a két aranylábún megint. Ha nincs Case, Marci meg Dani nem tud fél meccsen kersztül az ellenfél tizenhatosánál tanyázni. Ja, hogy nem tudnak vele élni ? Ez nem a Kázmér hibája. A Fent vázolt dinamikus középpályát támogatom, de akkor mindent borítani kell. A jelenlegi játékrendszerben kell Case. És igen, Ceballos, Ceballos, Ceballos. Ha ZZ meg elfogult és nem tud megújulni (úgy látom, ugyanazt futja, mint az elődje), akkor így ő sem sok sót fog már itt megenni. Mindenki borítékolta a kezdőnket most is. Sablonos, kiszámítható lett a csapat.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5115
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. november 18., szombat 23:21

nincs baj a mostani kpval se. hozzák a helyzeteket de ha nincs kinek akkor ott a dinamikus ifjú titánok se csinálnak nyarat.

Navamiro
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016. április 3., vasárnap 0:14

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Navamiro » 2017. november 18., szombat 23:18

Hulladék az egész. Én már nem tudok mit írni erre. Kínából igazolt lesajnált Paulinho 4 gólos, míg Benze és Ronaldo ketten 2 gólt szereztek összesen. Nem kell ehhez több mindent hozzáfűzni. LEgalább lesz időm real meccsek helyett mással foglalkozni.
marmint persze ceba ott volt, de o hozza ugye nem nyult eddig, nyilvan nem most fogja elkezdeni
persze, ne is kezdje el soha. végülis minek. még a végén csak -8 pont hátrányunk lesz.

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. november 18., szombat 23:14

H.E.H.E. írta:kovacsics-ceballos-isco-krósz, ha ez van, akkor még lehet vmi a szezonból.

de nem lesz. zidane is úgy érzem túl önfejű, egyszerűen már annyira belülről látja, hogy nem tud elvonatkoztatni, szemellenző effektus van
Ezzel a kp-val meglenne a dinamika meg tikken-takken. Csak hát, nekünk jó Case is. :lol:

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. november 18., szombat 23:08

kovacsics-ceballos-isco-krósz, ha ez van, akkor még lehet vmi a szezonból.

de nem lesz. zidane is úgy érzem túl önfejű, egyszerűen már annyira belülről látja, hogy nem tud elvonatkoztatni, szemellenző effektus van
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5115
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. november 18., szombat 23:07

egyébként csapatszinten működött a dolog az elején volt egy nagy Varane hiba onnantól jó volt hátul. a kp is jót hozott, Case nagy munkát letett Isco-Kroos-Modric szervezte de hát nem lehet a semmire szervezni. Ronaldo nem volt teljesen szar megvoltak a helyzetei és futott rendesen többször visszazárt megvolt az akarás és a meló ami nem mondható el a 9es számú bólyáról ott elől. Marcelo is jobb volt mint eddig, Carvajal most jött vissza és már jobb volt mint idén bármikor. előre van az út de még kevés az elülső teljesítmény.

egyre jobban azt érzem hogy Zidane vagy megválik Benzemától vagy a munkájától. egyszerűen vagy-vagy lesz ha nem az idei szezonban akkor a következőben.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3272
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: istimester » 2017. november 18., szombat 23:05

nzooli93 írta:s. 1et cserelt -10 pont hatranyban..egyszeruen nem volt kit behozni asensio mellett..es ez nagyon szomoru..marmint persze ceba ott volt, de o hozza ugye nem nyult eddig, nyilvan nem most fogja elkezdeni
Márpedig a bajnokságban le kell próbálni Kovaciccsal egyetemben. Modric megindult kifelé. Nincs nagyon mit vesztenünk. Legalább nyárra mérjük fel, hogy mire számíthatunk az újaktól. Kovacic gyors, ennyi biztos. Kérdés, hogy mit tud még hozzátenni a fizikai előnyeihez.

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1352
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2017. november 18., szombat 23:00

Isco Kroos Modric nagyon jo volt. Kar hogy elol nem tudnak felnonni hozzajuk..szegeny Modric Iscot agyonrugdaltak, Benzema meg kocogva nezte vegig oket :( cr meg...o is nagyon melyen van, de benne erzem sz akarast, meg hogy mindent megfog tenni, hogy helyere keruljenek nala a dolgok. Zz meg rajohetett hogy keves a pad. Tamadok szintjen legalabbis. 1et cserelt -10 pont hatranyban..egyszeruen nem volt kit behozni asensio mellett..es ez nagyon szomoru..marmint persze ceba ott volt, de o hozza ugye nem nyult eddig, nyilvan nem most fogja elkezdeni

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2017. november 18., szombat 23:00

donor írta:Én most lettem szomorú. Nem a mutatott játék miatt, nem is a bíró miatt, de még csak nem is a -10 pont miatt. Lehet itt Ronaldozni, Benzemázni, meg okolni bárkit. Az igazság az, hogy elbaszódott a koncepciónk. Mindenki tudja, hogy nincs csatárunk (pl az Atma a 75.-ben felhozott 2-t is...), de nem ez a legaggasztóbb. Az a baj, hogy a kezdőnk baromi lassú. Nem fejben, futásban. És nem azért, mert a tavaszra alapozunk. Nem. Azért, mert nincs a középső védőkön kívül játékos akire azt lehetne mondani, hogy gyors. Nincs. És nem csak a kezdőnkben, de a padon se nagyon, aki van, az védő. Ezzel teljesen megfosztottuk a lehetőségünket a kontrára (pár éve még a legjobb kontrázó csapat voltunk), nincsenek kiugratások, kiugrások, komoly elfutások. Egy pár embernek már az is gondot okoz, ha nem a lábára kapja a bogyót, mert rém lassú, 2 méteren 4 métert vernek rá. Erre fog rámenni az évünk, mert ezt nem nagyon lehet orvosolni új játékosok nélkül.

Asensio pl nem egy lassú játékos.. amúgy meg ha jó ütemben jön az a 'komoly kiugratás' akkor tök mind1 milyen gyors játékos kapja mert helyzeti előnyben van, onnan meg ugye már csak a befejezésen múlik a dolog. itt fejben vannak bajok, mert hiába mennének előre, meg próbálkoznának, az egész egy erőltetésbe torkollik, egyszerűen nincs már kellő motiváció a csapat magjában szerintem.
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. november 18., szombat 22:59

dzsi91 írta:Bajnokok leszünk(nem viccelek).
+1. Bármennyire is szar most, csodát teszünk! B-) El fog kényelmesedni a barca, aztán lecsapunk.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2017. november 18., szombat 22:59

Szerintem nem játszott rosszul a csapat , a befejezések nem sikerültek , sokszor azt se tudta a tico hol a labda , 10 emberrel védekeztek , és azért védekezni még mindig nagyon tudnak pláne Savic nagyon nagy meccset hozott le.. ez a hajó elment nagyon úgy néz ki .. de attól még a Barcelonát oda vissza kéne csapni már csak azért is , segítve a Valenciát hátha tudja tartani a lépést :agree:

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3272
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: istimester » 2017. november 18., szombat 22:58

sonic írta:Valami ilyesmire szamitottam csak kevesbe szar biraskodassal.

Az atleticonak is kb annyira szar a tamadoszekcioja mint nekunk. Nem volt jo meccs...

Bajnoksagra keresztet lehet vetni szerintem. Sok a 10 pont, de ami meginkabb perdonto az a jatekunk. Nem vagyunk olyan formaban hogy azt mondjam innentol elkezdunk felzarkozni. Keves a realitasa. Tavaszra ossze kell szedni magunkat a BL-re, nyaron meg frissiteni elol.
Meg bal hátra kezdő szintű játékost igazolni. Aztán Marceloval eloszthatják a perceket. Mert a brazil is kurva gyenge. Talán értelmes konkurencia mellett feltámad valamennyire. Talán..

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. november 18., szombat 22:57

Jobbak voltunk,csak 3 tizi maradt el... javulunk szerintem.Bajnokok leszünk(nem viccelek).

A barca meg karacsonykor sorfalat kéne álljon ha már itt tartunk.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 39 regisztrált és 0 vendég