Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. április 29., hétfő 15:54

Donát írta:Pont ezért írtam, h jó lenne most Sahin a keretbe...
Azt én is értettem már elsőre, hogy jó lenne, ha itt lenne, de mint Te is írtad ez feltételes mód, ugyanis nincs. Így még mindig ott a bibi, hogy Modricból nincs kettő. Szóval továbbra sem tud Özil/Kaká helyén, meg eggyel hátrébb is játszani. A keret adott, és most nem tudunk rajta sajnos változtatni. :-)

Más. Akik Pogbáról és Kondogbiáról egyszerre álmodoznak, szerintem tegyenek le róla. Ők egymás alternatívái, ahogy Vidal is. Ezen trojkából fog érkezni max 1 ember. Több nem valószínű, mivel Casemiro már itt van, és ha igazak a hírek, meg is fogjuk venni.

Közben én mertem egy nagyot álmodni, és egy közel nullás átigazolási szezont összeírni. Bár az árak -mivel mi vagyunk a Real Madrid- bizonyára nem így alakulnának, de más árakkal nem jön ki ilyen szépre. :D
Távozók:
Khedira = 30 (Mert sajt.)
Kaká = 10 (Már tavaly is elengedtem volna. Talán idén vált. De nem vagyok ebben biztos.)
Özil = 40 (Mert kell a pénz, utóbbi időben nem sokat művel, mégis fizetésemelést akar. És nem hiszem, hogy tűrné a padot.)
Carvalho = 0 (Lejár a szerződése.)
Adán = 4 (Menni akar.)
Essien = 0 (Lejár a kölcsönszerződés.)
Albiol = 8 (4. számúnak nem tartanám itt.)
Higuaín = 35 (Menni akar, és kell a pénz.)
Callejón = 8 (Számomra nagy csalódás a srác. És kell a helye. :D )
di María = 30 (Kell a pénz, és nem hiszem, hogy tűrné a padot. A teljesítménye pedig nagyon visszaesett.)
Ez így 165 millió és 10 távozó.

Érkezők:
Carvajal = Cheryshev (Mert kell egy jobb hátvéd, Ő nagyon jó opció több okból is, és konkrétan "ingyen" lesz így.)
Nacho = 0 (4. számú középső hátvédnek teljesen jó, illetve szükség esetén szélen is elmegy.)
Vidal = 45 (Mert én jobban csípem, mint Pogbát. :D )
Verratti = 25 (Meglepne, ha ennyire "olcsó" lenne, de a hírek szerint az.)
Casemiro = 5 (Ha igazak a hírek megvesszük 5-6 millióért. Nos 6-tal nem lenne a vége 0, szóval 5. B-) )
Álex = 0 (Kellett 1 valaki a 22 főhöz szélre/középre. Juanfran ugye kilőve, így mellette döntöttem. Túl sok lehetőséget nem fog kapni.)
Lucas = 55 (Bár kétlem, hogy el tudnánk hozni Párizsból, meg úgy fest nem is akarjuk, mivel róla nincsenek hírek. :'( )
Isco = 20 (Betölteni az Özil utáni űrt. A padon. :mrgreen: Persze, ha Kaká marad, akkor nem hoznám.)
Jesé = 0 (Gondolom nem kell részleteznem.)
Lewandowsky = 15 (Én idősebb csatárt igazolnék, de Ő ennyiért beleférne a keretbe, csatár kell, szóval egy próbát megér.)
Ez így 165 + Cheryshev. Vagyis majdnem 0. És 6 + 4 érkező. (A +4 a Castillásokra és Casemirora vonatkozik.)

És akkor lehetne egy ilyen felállás, és labdajáratós, 70-80 percig letámadós játék:
_____________________ Casillas / Lopez ________________________
Carvajal / Arbeloa __ Varane / Pepe __ Ramos / Nacho __ Marcelo / Coentrao
_______________ Vidal / Casemiro __ Alonso / Verratti _______________
______________________ Modric / Álex _________________________
________ Lucas / Isco _____________________Ronaldo / Jesé ________
__________________ Benzema / Lewandowsky ____________________

Így minden poszton iszonyat erős lenne a kezdő 11, valamint a padon is lenne megfelelő alternatíva, ha valaki sérülés/eltiltás/pihentetés miatt nem játszhatna. Isco ugye játszhat Lucas/Ronaldo, illetve Modric helyén. Utóbbi helyén akár Verrati is, szükség esetén Modric is tud 1 sorral hátrébb játszani. Előny még, hogy Morata + a Nacho, Álex, Jesé trió játszhat a Castillában, ha a felnőtt csapat utazó keretébe nem férnek be, persze ettől még a felnőttekkel edzenének. Mivel valószínűleg nem ezeken az árakon adnánk el/vennénk meg a játékosokat, így én azon sem bánkódnék, ha Coentraot is eladnánk, hogy tudjuk fedezni a költekezést, és akkor a helyére egy olcsóbb balhátvédet igazolni. Megfelelően rotálva mind a három címért harcba szállhatnánk anélkül, hogy bármikor is tisztán tartalékos csapat lépjen a pályára.

Végül, ami fontos, hogy a Castilláról sem szabad elfeledkezni. Ideje lenne az utánpótlásbázist is úgy megszervezni, hogy végig egy szisztémában, közel azonos stílusban játszanak gyerektől felnőttig. És a Castillába ezen elképzelés szerint igazolni esetleg pár fiatal tehetséget, legyen az akár spanyol, akár külföldi.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 29., hétfő 15:10

Sajnos harmadik alternativa meg nem igen van az ő posztjukra így kénytelen voltam eme két úriember közül választani.
Modricot lehetne még feljebb tolni akkor,Alonso mellett meg jobbhíjján maradna a herceg.
Mivel ezen a meccsen támadni kell mint az állat,és az a szerencsétlen úgyis mindig a kapunál szédeleg odafenn,most nem mind1? :mrgreen: :lol:

Amúgy meg jobboson most Di Marianak kellene kezdeni,sztm,bármily meglepő,mert jobban vissza tud zárni egy esetleges kontratámadásnál mint teszem azt Özil.
Persze az első meccsen se tudott,úgyhogy végül is... :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Donát » 2013. április 29., hétfő 14:51

Toky írta:
Donát írta:Modric. Ilyenkor meg jó lenne Khedira helyére Sahin.. :roll:
Őt egy sorral hátrébb írta, és mivel csak 1 Modricunk van, Ő kiesik.
Pont ezért írtam, h jó lenne most Sahin a keretbe...

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: accel » 2013. április 29., hétfő 14:50

gondolom azért írta sahint is, aki ha még itt lenne, xabi mellett tolná.

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. április 29., hétfő 14:49

Donát írta:
TheodoriK írta:Sajnos harmadik alternativa meg nem igen van az ő posztjukra így kénytelen voltam eme két úriember közül választani.
Modric. Ilyenkor meg jó lenne Khedira helyére Sahin.. :roll:
Őt egy sorral hátrébb írta, és mivel csak 1 Modricunk van, Ő kiesik.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Donát » 2013. április 29., hétfő 14:41

TheodoriK írta:Sajnos harmadik alternativa meg nem igen van az ő posztjukra így kénytelen voltam eme két úriember közül választani.
Modric. Ilyenkor meg jó lenne Khedira helyére Sahin.. :roll:

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. április 29., hétfő 14:40

Kellenek a távolról lőni tudó játékosok is ez esetben... hiszen betömörülő védelem ellen hatásos fegyver.. ezért Modric-Alonso-Kaka-CR...
Azért egy jó formában lévő Kaká milyen jó lenne.Imádom a tekeréseit. :-)
Ha Özil kezd,a második félidő elején biztos hoznám a brazilt.Főleg,ha kellenek a gólok.. :roll:

Avatar
TheodoriK
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 17:59
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: TheodoriK » 2013. április 29., hétfő 14:35

Nem.

Valóban gyenge volt. De az alternativa Özil legalább ugyan olyan gyenge csak ő hónapok óta.

Kaka azért még is egy meccshiányban küzdő valaki lenne... viszont egy ilyen fontosságú "nagy" meccsen úgy érzem többet tehet hozzá holnap mint Özil.

Sajnos harmadik alternativa meg nem igen van az ő posztjukra így kénytelen voltam eme két úriember közül választani.
HALA MADRID!
(1999-2013)

Kép
__C. Ronaldo____Benzema___Ricardo Kaka__

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3839
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. április 29., hétfő 14:28

TheodoriK írta:Lopez
Essien,Varane,Ramos,Coentrao
-Alonso,Modric-
Kaka
Higuain,Benzin-CR7
Kaka mivel érdemelné ki a kezdőt?
a siralmas hétvégi teljesítményével? :hmmm:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
TheodoriK
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 17:59
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: TheodoriK » 2013. április 29., hétfő 14:09

Lopez
Essien,Varane,Ramos,Coentrao
-Alonso,Modric-
Kaka
Higuain,Benzin-CR7

Így állnék fel holnap a csapattal...

DM-Özil-Khedira pad...

Lehet mondani, hogy nem jó mert átszaladnak rajtunk... de kérdem én annál jobban mint múlt héten? :)

Védekező feladata meg kell legyen az elől lévőknek is.. viszont kell a támadásokat elinditani tudó játékos abban az esetben is ha beáll a BVB esetleg védekezni. Kellenek a távolról lőni tudó játékosok is ez esetben... hiszen betömörülő védelem ellen hatásos fegyver.. ezért Modric-Alonso-Kaka-CR...

Várom a meccset viszont nagy reményt ahogy az első meccs előtt sem... most sem táplálok.
HALA MADRID!
(1999-2013)

Kép
__C. Ronaldo____Benzema___Ricardo Kaka__

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. április 29., hétfő 14:00

az a baj, RMCF, hogy kicsiben a dortmund jóval jobb, mint mi. (világ legnagyobb szégyene) ha szűkíted a területet a pálya közepére úgy, hogy a védőik mögött legyen terület cének meg kakának futni, az sztem nem jó az első mondatom miatt.

egy erős 433 kéne, természetesen [mod] kedira nélkül.

és benyomni őket, hajtani, a kipattanót azonnal visszaszerezni és nincs addig megállás, kiköpni a tüdőt, amíg nincs meg a 3:0.

utána egy új meccs kezdődik, és sajnos murinnyóból kinézem, hogy már továbbjutásra állunk, de ő elbassza a visszaállással.
irányítanunk kell az egész meccset, ez baromi nehéz egy jobb képességű játékosokból és jobb játékkal bíró csapat ellen, de nincs más út.
Kép
Kép
Kép

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: sentry » 2013. április 29., hétfő 13:59

3 meccsen 3x verte el Klopp Mourinhot taktikailag. (szénné, lényegében megalázta. )

És Mou a nagy zseni?

Nem értem...

Szerintem, ha valami csoda folytán is nyerünk, akkor is kevés lesz a továbbjutáshoz. Annyit csalódtam ebben a csapatban idén, hogy az már hihetetlen. :( Képtelen vagyok hinni abban, hogy továbbjutunk, de még abban is kételkedem, hogy nyerünk. Persze ha rajtam múlna, kiköpném a belem is! De ezek amit leművelnek... semmi akarás, semmi tűz.

Ezek a dortmundi gyerekek nem fogják elbízni magukat, ott akarnak lenni a döntőben. Tény, hogy az odavágón az a 4-1 nem a valóságot tükrözi/tükrözte, de csapatként sokkal jobbak voltak és jobbak is.

Már csak abban bízok, hogy kimegyünk és megdöglenek a pályán és a 90+ percig hajtanak, 110%on pörögve. Ha nem, akkor az összesnek a :cens: :cens: :cens: ! :-) Ennyit megérdemel egy szurkoló. Ami jegyezzük meg, alap lenne.... csak madridban nem az sajnos...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sentry 2013. április 29., hétfő 14:00-kor.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. április 29., hétfő 13:51

R.M.C.F írta:A keddi meccsre két taktikán gondolkodnék ha én lennék JM helyében.
Világosan beismerték a dortmundosok, hogy amikor nincs náluk a labda szenvednek. Erre elmentünk oda és másodpercekre tartottuk meg a labdát.
-3 gól, kicsit késő van már gondolkozni rajta.
Én pesszimista vagyok, ez van.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 29., hétfő 13:48

Én ezen két verzióban gondolkodnék....... :hmmm: :hmmm:
Világos és tiszta...csak az a kérdés,hogy a játékosok jelenlegi képessége alapján,meg tudnák vajon valósítani ezen taktikát... :hmmm:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. április 28., vasárnap 21:46

A keddi meccsre két taktikán gondolkodnék ha én lennék JM helyében.

Az egyik egy masszív kp-a,mint a city elleni első meccsen,ahol 4-3-3 ban álltunk fel(alonso-khedira és essien ha jól emlékszem),és odaszögeztük őket a térfelükre, yaya touré pár egyéni megindulásán kívül effektíve a félpályán nem tudtak átmenni.
Ez a fel őrlős taktika egy német csapat ellen kicsit kétséges,mert fejben erősek és képesek egész meccsen higgadtan védekezni ha muszáj. Kevés szabálytalanságot követnek el,pedig masszív a védekezésük.
Idővel pedig jönni kell a gólnak.....terhelni őket,lőni,széleket megjátszani,ha elveszítjük a labdát a széleket visszazárni.
Nagyon fontos hogy mint két taktikát arra alapoznám,hogy a védekező vonalat feljebb tolnám,ameddig csak lehet,itt vigyázni kell a kontrára,abban jók,de varane lenne a biztosíték ha elszabadulnak a lovak.
Elől benzema, özil biztos kezdene mert ha tudunk nyomást gyakorolni akkor ők a kis játékban erősek.

A másik egy kockázatosabb taktika,de jó lehet, ez amikor nekik megyünk és pitsázzuk őket ami a kezünkbe kerül azzal.
Itt két kp ás lenne, alonso és mondjuk modric.....elől viszont meglepetés lenne, balról Dmaria, jobbról özil támadna és vissza is lépne ha labdavesztés van,hogy a kp-a stabilabb legyen,elöl két ék, kaká és Cr......cr kissé balról kaká kissé jobbról, ezt azért mert kaká a kisjátékban gyenge,viszont a területeket kitűnően futja be,a lövései veszélyesek,a passzai is elől egész jók....nála a kp-ás játék a probléma,azt nem tudja....cr bár a cenyó poszt neki nem a zsánere de én betenném ék-be, ahonnan kimozoghat bármerre.......kaká meg mögötte árnyék ékbe mint a milanban inzaghi mögött.

Nagyon fontos,és ez lenne a döntő,hogy összébb húznám a csapat vonalait,had legyen több adok kapok,kis területen a németek TALÁN vehetőbbek....szűk kerületek,lezárt szélek,a védelem feltolva a félpálya vonaláig minden esetben....a támadók visszazárnak a területet szűkíteni.....

Én ezen két verzióban gondolkodnék....... :hmmm: :hmmm:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: accel » 2013. április 28., vasárnap 21:16

Kerlon írta:Szerintem Khedira nem fog kezdeni. Végig játszotta a bajnokit. Modric, Alonso, Özil lesz a belső 3-as. A szél meg kérdéses, mert ugye Di Maria is majdnem végig tolta a meccset. Remélem Özilt nem pakolja ki megint a szélre, mert ott teljesen hasznavehetetlen volt már idegenben is.
ahogy már írtam a bl topicban is, ilyen csapattal kell kiállnunk:

-------------------lopez---------------
-----------ramos----varane----------
--essien------------------coentrao---
--------------xabi---------------------
--------------------modric------------
--dm----------özil----------------cé--
-----------benzema-------------------

nekik kell menni, meg kell csapni őket. ha a félidőben nem megyünk legalább 1 góllal, akkor búcsúzhatunk is.
és jöhet a nembaj, majd jövőre szöveg. fa :cens: ra kell húzni az egész dortmundot, nincs mese. :mrgreen:

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. április 28., vasárnap 21:13

Ha belőled 11 lenne, és kedden te lépnél pályára ilyen mentalitással, akkor 1 perceg nem aggódnék
Itt ülök a telefon mellett, de José még nem csörgött... :D
Alonso nem gyors, de jobb napjain vezér a pályán, úgyhogy megkerülhetetlen. Khedirával együtt halál, két lassú embert nem bírunk el. Előrejátékban meg zongorázni lehet a különbséget a tunéziai meg a horvát között.Plusz ha Modric kezd nem kell ész nélkül ívelgetni sem. Majd a horvát felviszi. DM sokszor buta, de az oldalán sokkal jobban megtudja keverni Schmelzert mint Callejón. A spanyol oda egész egyszerűen kevés. Ráadásul nem is szélső, hanem csatár. Remélem az argentint a revans vágy mellett feldobta a hétvégi gól, meg a gyerek. Kaká kevés ide, a sebesség, a robbanékonyság már a múlté, amúgy sincs meg igazán a posztja ebben a csapatban. Persze ha szoros a helyzet akkor bejöhet. Higuaín szintén zenész, lassú gondolkozás, technikai problémák, bár a hozzáállásával szerintem nem lenne gond, de játékban Benzema köröket ver rá és a németek ellen meg erre lesz szükség.

Persze ettől még a valószínűbb forgatókönyv Higuaín meg a 6-os kezdetése...

Na mindegy, nem értek én ehhez igazából, majd meglátjuk, a vak is asszondta...
Most már nincs helye a buzulásnak, futballozni kell, nincs mese.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 28., vasárnap 21:12

Szerintem Khedira nem fog kezdeni. Végig játszotta a bajnokit. Modric, Alonso, Özil lesz a belső 3-as. A szél meg kérdéses, mert ugye Di Maria is majdnem végig tolta a meccset. Remélem Özilt nem pakolja ki megint a szélre, mert ott teljesen hasznavehetetlen volt már idegenben is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
R-l@nch
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 15:12
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane, Raúl, Casillas, Marcelo, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: R-l@nch » 2013. április 28., vasárnap 21:08

hehe írta:az egész ott bukik, hogy higuájn lesz a "csatár" :lol: :lol: :lol:

meg mondjuk özil inkább parkol tilosban a 458 italiával, mint kitenné a belét akármikor is.

kedira meg kezdő lesz, hát őt nem lehet kihagyni
Özil-lel nem az a gond, hogy nem hajt, pont az a bajom vele, hogy Mou már megtiltotta neki azt is, hogy passzoljon. Mesut-nak irányítania kéne, ehelyett megint majd futkosni küldi fel Mou a szélekre a semmibe.

Khedira a best :lol:

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. április 28., vasárnap 21:04

accel írta:én kinézem mouból, hogy holnap a gálakezdőt küldi majd föl és modric meg benzema a padon fog figyelni. :lol: :lol:
Ez nem vita tárgya, alap hogy a gálát küldi fel. Azért nem olyan "faszagyerek" ő.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 73 regisztrált és 0 vendég