Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. április 28., vasárnap 22:57

Kondogbia talán nyilatkozott valami pozitívat rólunk.
http://www.defensacentral.com/real_madr ... s-fichaje/

Majd valami spanyolos biztos fordítja. Kicsit benyalt, ha jól értem, de még semmi konkrétum nincs. ez alapján rajta nem múlna a dolog.
Én bírom a fiatal tehetségeket, szóval hozzuk. :)

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. április 28., vasárnap 22:46

verratti kiállítatta magát. nincs már neki sem kedve a PSGben játszani :lol:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. április 28., vasárnap 22:45

Gerr90 írta:Nálam Pogba és Kondogbia ütik egymást, vagy az egyik, vagy a másik.
Pogba talán többet bizonyított, de az ára is minimum a duplája. Nehéz döntés lehet a vezetôség számára.
Igaz, nálam egyértelmüen a juves gyerek lenne a befutó.

Igazából jöhetne mindkettő, még ha nem is lennének egyszerre a pályán. Bár ez hadrendtől is függ.
Nem csak kezdőben kell gondolkozni, hanem padban is. A bajorok tavaly mindent elbuktak azért, mert a pazar kezdő mögött kevés volt a minőségi csere.

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. április 28., vasárnap 22:34

Milyen zsákbamacska? Akkor ennyi erővel mindenki zsákbamacska. Lehet első meccsén lesérül és kihagy 1 évet. Kondogbia fizikuma valóban kiváló. Hosszú lábai vannak ami szintén nagy előny. 10 millió alatt, ha eltudjuk hozni akkor jöhet. Vidalt szerintem nem tudjuk mozdítani így elsősorban Pogbának örülnék. Utána pedig Verrattinak. Abban az esetben, ha mindkettőt elhozzuk az már fenomenális lenne. Ezek után DM helyére jöhet Bale és Cavani/Agüero érkezhet a csatár posztra. Carvajalért meg odaadjuk Cserisevet és nem kell fizetnünk semmit. Pogba 20, Verratti 20, Bale 40, Cavani vagy Agüero 45. Az eladásokat is beleszámítva annyira nem vészes a kiadás. (Más kérdés, hogy a REAL MADRIDNAK r*hadtul nem ezek lesznek az árak...)

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6608
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. április 28., vasárnap 22:33

utoljára aki úgy jött hogy talán zsákbamacska is lehet az varane. látjuk mi lett belőle.
mert modric, özil, dm de még khedira mellett meg mindenki mellettek szóltak akkor érvek, varaneról meg azt se tudtuk hogy ki ő csak jött a hír hogy hivatalos egy 18éves játékos érkezik egy kiesőcsapatból.

egyébként madridistán olvassátok vissza hogy khedira érkezésére hogy reagáltunk annó a topicjában. elég sokan akkor nagy igazolásnak tartották. :-)

bízzunk perezben, meg abban hogy hátha kikéri mondjuk zidane véleményét is. :-)

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8011
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. április 28., vasárnap 22:29

BBeno írta:zsákbamacska max akkor ha sokért jön valaki. óccsóér nincs zsákbamacska
oszt ki mondta hogy óccsó lesz?

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. április 28., vasárnap 22:28

Nálam Pogba és Kondogbia ütik egymást, vagy az egyik, vagy a másik.
Pogba talán többet bizonyított, de az ára is minimum a duplája. Nehéz döntés lehet a vezetôség számára.
Igaz, nálam egyértelmüen a juves gyerek lenne a befutó.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. április 28., vasárnap 22:27

zsákbamacska max akkor ha sokért jön valaki. óccsóér nincs zsákbamacska
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Atis*
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 19:41
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF, FTC
Tartózkodási hely: Eger

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Atis* » 2013. április 28., vasárnap 22:24

nagyon zsákbamacska nekem ez a Kondogbia, de még talán Pogba is.

ferni
Hozzászólások: 8249
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. április 28., vasárnap 22:19

Zidanekrisz írta:
Casso írta:Erről a Kondogbia gyerekről életemben nem halottam és még játszani se láttam. Jól tolja egyáltalán? Verratti, Pogba eddig nyugtató.
E videó alapján nem tűnik olyan rossznak (igaz ez csak egyetlen Sevillai meccséből van összevágva). Fizikuma az megvan, hosszú lábai vannak és csak 20 éves tehát bőven fejlődhet még. Ha mást nem sikerül igazolni 8 millióért el lehetne hozni, Khediránál mindenképpen csak jobb lehet.
és ő is a Lensben töltötte ifjú éveit, úgy mint az a bizonyos Varane nevű emberke :-)

mondjuk én inkább Pogbát favorizálnám, de Sami helyett bárki jobb lenne, már Casemirot is élmény volt nézni a posztján... :roll:

Zidanekrisz
Hozzászólások: 145
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:37
Kedvenc játékosaid: Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szlovákia

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zidanekrisz » 2013. április 28., vasárnap 22:14

Casso írta:Erről a Kondogbia gyerekről életemben nem halottam és még játszani se láttam. Jól tolja egyáltalán? Verratti, Pogba eddig nyugtató.
E videó alapján nem tűnik olyan rossznak (igaz ez csak egyetlen Sevillai meccséből van összevágva). Fizikuma az megvan, hosszú lábai vannak és csak 20 éves tehát bőven fejlődhet még. Ha mást nem sikerül igazolni 8 millióért el lehetne hozni, Khediránál mindenképpen csak jobb lehet.

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. április 28., vasárnap 22:13

___Samy___ írta:
...ha befutnak. Én ettől félek.
ilyen erővel akkor ne is igazoljunk senkit, mert mi van ha nem futja be azt a karriert, amit jósolnak nekik....
kockáztatni kell, egyszerűen muszáj, nem mehetünk megint neki az évnek ilyen szar középpályával
+1
Khedira jövőre nem kezdő,már akkor szintet léptünk.
Amúgy a piacon ezek a lehetőségek talán a legjobbak.(Vidal szerintem nem lesz mozdítható.)

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. április 28., vasárnap 22:12

és ki a tuti? vidal?
mert így akkor pogbáról le lehet mondani

meg egyáltalán nem biztos, hogy egy máshol bevált játékos itt is beválik, legyen az 20 éves vagy 25
ilyen szempontból mindenki zsákbamacska
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ___Samy___ 2013. április 28., vasárnap 22:13-kor.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 28., vasárnap 22:09

___Samy___ írta:
...ha befutnak. Én ettől félek.
ilyen erővel akkor ne is igazoljunk senkit, mert mi van ha nem futja be azt a karriert, amit jósolnak nekik....
kockáztatni kell, egyszerűen muszáj, nem mehetünk megint neki az évnek ilyen szar középpályával
Kell egy zsákba macska meg egy "tuti".
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. április 28., vasárnap 22:06

...ha befutnak. Én ettől félek.
ilyen erővel akkor ne is igazoljunk senkit, mert mi van ha nem futja be azt a karriert, amit jósolnak nekik....
kockáztatni kell, egyszerűen muszáj, nem mehetünk megint neki az évnek ilyen szar középpályával
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 28., vasárnap 22:04

___Samy___ írta:örülök ezeknek a pletykáknak, mert legalább olyan játékosokról cikkeznek, akikre tényleg szükségünk van
szerintem verratti mellett vagy pogba vagy kondogbia fog jönni a kp-ra, majd attól függően, hogy másokra mennyit kell költenünk
ezek a srácok még nagyon fiatalok, és ha sikerül őket beépíteni, akkor sokáig le lesz tudva a problémánk azokon a posztokon
arról már nem is beszélve, hogy karrierjük csúcsa ezután fog jönni, és nem úgy vesszük meg őket, hogy már befutott játékosok
...ha befutnak. Én ettől félek.
nmate írta:Legszívesebben hoznám mindet, aztán az erősebb kutya b'szik.
Khedira kicsinál mindenkit. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. április 28., vasárnap 22:03

Erről a Kondogbia gyerekről életemben nem halottam és még játszani se láttam. Jól tolja egyáltalán? Verratti, Pogba eddig nyugtató.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. április 28., vasárnap 22:03

örülök ezeknek a pletykáknak, mert legalább olyan játékosokról cikkeznek, akikre tényleg szükségünk van
szerintem verratti mellett vagy pogba vagy kondogbia fog jönni a kp-ra, majd attól függően, hogy másokra mennyit kell költenünk
ezek a srácok még nagyon fiatalok, és ha sikerül őket beépíteni, akkor sokáig le lesz tudva a problémánk azokon a posztokon
arról már nem is beszélve, hogy karrierjük csúcsa ezután fog jönni, és nem úgy vesszük meg őket, hogy már befutott játékosok
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. április 28., vasárnap 22:00

Legszívesebben hoznám mindet, aztán az erősebb kutya b'szik.

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. április 28., vasárnap 21:52

Verrattiról annyit beszélnek, hogy lassan kezdem elhinni, hogy lehet ebben valami. A Pogba/Kondogbia-féle pletykáknak is örülök, legalább a megfelelő emberekre és posztokra irányul a figyelem. Ami Ancelottit illeti, nem tökéletes megoldás, de olyan jelenleg nem is nagyon van, és az aggodalomra okot adó dolgok mellett bőven vannak pozitívumok is a neve mellett. Ha valóban az Ancelotti/Verratti/Pogba vagy Kondogbia vonalban gondolkozunk, akkor Pereznek jár a pirospont. Még egy, ha el is tudja őket hozni.
Ebből lesz majd az hogy hatvanmilláért idehozza cavanit vagy bélt, aztán hogy a középpályásért ugató szurkolók is kussba legyenek odavágja kondogbiát 'oszt csá. Még hogy egyszerre két középpályás...
Perez megváltozott, méghozzá az előnyére. Nem lehetetlen a két kp. Ha már itt tartunk, az újraválasztása óta nagyon kevés dolgot csinált rosszul. Nekem hatalmasat nőtt a szememben.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 89 regisztrált és 0 vendég