Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2017. december 23., szombat 22:47

ziro4vr írta:Megnéztem 8tól a klasszikus ismétlését, most meg az m4en a bl döntő ismétlését. Boldog karácsonyt nektek.

Én ezzel így ki tudok egyezni.
Boldog Karácsonyt! :D


Jövőre pedig megnézheted ismét a BL döntő ismétlését amit ismét a Real nyer. Én azzal tudok kiegyezni! :D

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. december 23., szombat 22:44

Megnéztem 8tól a klasszikus ismétlését, most meg az m4en a bl döntő ismétlését. Boldog karácsonyt nektek.

Én ezzel így ki tudok egyezni.
Nem illik.

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1011
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2017. december 23., szombat 21:54

A meccs első szakaszában egyébként én úgy láttam, hogy Kovacic még nem fogta szorosan Messit, sőr gyakorlatilag sokszor tkp poszton mozgott, míg Casemiro beállt a két védő közés és onnan mozgott fel. Aztán az első félidő második felére Kovacic és Casemiro helyet is cseréltek - vélhetően edzői utasításra -, aztán a meccset már így hoztuk le. Talán ebben lehet keresni a hibát, ez felesleges volt. (persze ezt csak így utólag mondhatjuk) Ami még problémás volt, hogy Kroos nagyon gyenge napot fogott ki, hozzátéve, hogy éppen Mateo miatt sokkal inkább a vonal mellett dolgozott.

Én a bírót nem venném ma elő abból a szempontból, hogy nem rajta ment el a meccs. Nem azt mondom, hogy hiba nélkül fújt, de az utolsó gólon kívül (szerintem Messi kintről hozta vissza) egyértelműen csak a mi kárunkra nem tévedett.

Ami probléma, hogy oldalról a beadások szinte nem találnak embert, vagy egyáltalán be sem jutnak a 16oson belülre.. Ha bejutnak könnyen kifejelik, becsúszik egy-egy luft, belerúgjuk a kapusba, vagy épp a kapufa ment. Ez szerintem koncentrációs hiba, mind a passzoló, mint a befejező részéről.

Védelemben Varane hozta azt a szintet, ami ehhez a meccshez elfogadható, (illetve Nacho), sajnos ez tény.. Casemiro, Kroos gyenge napot fogott ki, Modric elfáradt, Kovacictól pedig úgy gondolom, hogy nem elvárható, hogy a fél szezont végigülve - kispadon, vagy sérülés miatt a páholyban - ennél jobb szintet hozzon. (egyébként nagyon jó szintet hozot..)

Összességében nem lehet panasz az elmúlt három évünkre, ennyi kupát nem gyűjtöttünk nagyon- nagyon hosszú ideje, illetve ilyen minőségi keretünk sem nagyon volt (mármint ez elmúlt rövid időszakban, mondjuk 20 évre gondolok)! Viszont tiszteletben tartva a múltat, a jelenre is gondolni kell és azt is be kell látni, hogy vannak problémák, amiket ki kell javítani.. Ha máshogy nem, igazolással.

Kétségtelen, hogy ez a bajnokság elment, viszont nagyon széppé lehet tenni egy BL-győzelemmel, amire most fel lehet már tenni mindent! Halkan jegyzem meg, ha netán a BL sem jön, az eddig érdemekből az sem von le semmit..

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: lestat » 2017. december 23., szombat 21:52

Steve írta:Nekem mindegy. Én PSG drukker leszek 2018-ban ezt most eldöntöttem.

Az oldalt is átnevezhetnénk psgm.hu-ra


Na jó ha megverik a párizsiakat akkor talán maradok.
PÉESGÉM.HU
:lol:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2017. december 23., szombat 21:49

Nekem mindegy. Én PSG drukker leszek 2018-ban ezt most eldöntöttem.

Az oldalt is átnevezhetnénk psgm.hu-ra


Na jó ha megverik a párizsiakat akkor talán maradok.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. december 23., szombat 21:23

donor írta:Még egy érdekesség az első gólhoz. A vissza felé mozgó játékosok közül én csak Carvajalt láttam úgy, hogy fut, de így is lassabb volt, mint a labdát vezető Rakitic. Ez is elég furcsa. Valahogy eltünt a tempó a játékosainkból.
Simán nem vettek komolyan es vártak hogy majd a masik megoldja. Ziro szokott ilyet a mennyeiben.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2017. december 23., szombat 21:19

Még egy érdekesség az első gólhoz. A vissza felé mozgó játékosok közül én csak Carvajalt láttam úgy, hogy fut, de így is lassabb volt, mint a labdát vezető Rakitic. Ez is elég furcsa. Valahogy eltünt a tempó a játékosainkból.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. december 23., szombat 21:17

En csak a kihasználására értettem.

Nyáron is világos volt hogy frissíteni kell. Most isszuk a levet, ez van. De nem fogom a háromszoros BL győztes csapatot nyomorekozni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Professore » 2017. december 23., szombat 21:15

Realista24 írta:
M1Ö írta:Lehet ezt csűrni meg csavarni... De a lényeg, hogy az utóbbi évek leggyengébb Barcája nyert 3-0-ra a Bernabeuban... Lehet nekünk bármilyen középpályánk, mikor ilyen "támadó" sorunk van. És ez legyen hatalmas idézőjelbe téve, mert ez a mostani Cé meg Bé, meg a f***om, ez nevetséges... Suarez élete legroszabb periódusában van, mégis döntő volt. Mi meg elmondhatjuk, hogy há de Karim is kapufát fejelt.. Azon kívül csinált bármit is? Én alapból imádom a hozá hasonló játékosokat, de az nem buli, hogy a kp megszakad, CR valamennyire van, Benzema meg VIP helyről követi a klasszikust. Kibaszott 5 forintot nem ér amit csinál... Úgyhogy SAJNOS lassan el kell gondolkodni, hogy mit lépjünk. Mert ez így nem állapot, hogy talán a minden idők legjobb Real k.pályját ne használjuk ki az ilyen semmit nem érő befejezők miatt... :(
Az megvan hogy ez a középpálya védett címet a BLben ? Vagy memória törlés volt?
Valóban ez a kp védett címet a BL-ben de akkor a támadók átlagos teljesitménye egy fokkal azért jobb volt. A támadó szekció teljesitménye botrányos ezen kár vitázni. Ilyen könyörtelen a foci telnek az évek és lassan de biztosan leépülnek a játékosok. A legnagyobb gond hogy lassu Benz és már CR is...elöl 0 dinamika, kontrajáték kvázi nem létezik maradnak az ivelések...

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2017. december 23., szombat 21:09

Kovacic helyzete is érdekes. Jó most mindenki azt elemzi, hogy lekísérte Messit, miközben Rakitic felgyalogolt a 16-osig, de igazából nem lehet tudni pontosan mi történt. El tudom képzelni, meg el is lett mondanva, hogy ő azért van ott, hogy Messi ne ugráljon. Lehet annyira benne volt, ez az "el ne mozdulj mellőle", hogy nem akart kilépni. Én megértem. Az is lehet, hogy ha kilép, Messi felgyorsít, megkapja a labdát, bepasszol és ugyanúgy gól, és akkor meg azért van lebaszva, hogy "egy dolgod volt a meccsen" és azt se csináltad rendesen.

Kurva rosszak voltunk a másodikban, nekem ez a félidő kb. ugyanolyan rossz volt mint a Mourinho féle 0-5. Arról nem beszélve, hogy a gól után a játékosaink tovább forognak-pörögnek a pályán, azt se tudják hol vannak, meg milyen rendezvényen, közben már a játékosok melegítenek, meg ácsorognak a pálya szélén beállásra készen, de ZZ csak vár és vár és vár. A második gól előtt már rég bent kellett volna, hogy legyen Asensio meg Bale. Ha másra nem akkor arra jó lett volna, hogy kicsit tördelje a csere a játékot.

Engem ez baszott fel a legjobban Rakitic sétálós követése után.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. december 23., szombat 21:03

M1Ö írta:Lehet ezt csűrni meg csavarni... De a lényeg, hogy az utóbbi évek leggyengébb Barcája nyert 3-0-ra a Bernabeuban... Lehet nekünk bármilyen középpályánk, mikor ilyen "támadó" sorunk van. És ez legyen hatalmas idézőjelbe téve, mert ez a mostani Cé meg Bé, meg a f***om, ez nevetséges... Suarez élete legroszabb periódusában van, mégis döntő volt. Mi meg elmondhatjuk, hogy há de Karim is kapufát fejelt.. Azon kívül csinált bármit is? Én alapból imádom a hozá hasonló játékosokat, de az nem buli, hogy a kp megszakad, CR valamennyire van, Benzema meg VIP helyről követi a klasszikust. Kibaszott 5 forintot nem ér amit csinál... Úgyhogy SAJNOS lassan el kell gondolkodni, hogy mit lépjünk. Mert ez így nem állapot, hogy talán a minden idők legjobb Real k.pályját ne használjuk ki az ilyen semmit nem érő befejezők miatt... :(
Az megvan hogy ez a középpálya védett címet a BLben ? Vagy memória törlés volt?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. december 23., szombat 20:51

Lehet ezt csűrni meg csavarni... De a lényeg, hogy az utóbbi évek leggyengébb Barcája nyert 3-0-ra a Bernabeuban... Lehet nekünk bármilyen középpályánk, mikor ilyen "támadó" sorunk van. És ez legyen hatalmas idézőjelbe téve, mert ez a mostani Cé meg Bé, meg a f***om, ez nevetséges... Suarez élete legroszabb periódusában van, mégis döntő volt. Mi meg elmondhatjuk, hogy há de Karim is kapufát fejelt.. Azon kívül csinált bármit is? Én alapból imádom a hozá hasonló játékosokat, de az nem buli, hogy a kp megszakad, CR valamennyire van, Benzema meg VIP helyről követi a klasszikust. Kibaszott 5 forintot nem ér amit csinál... Úgyhogy SAJNOS lassan el kell gondolkodni, hogy mit lépjünk. Mert ez így nem állapot, hogy talán a minden idők legjobb Real k.pályját ne használjuk ki az ilyen semmit nem érő befejezők miatt... :(
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. december 23., szombat 20:43

előretekintve viszont Isco játéka kérdéses mert amiben ő olyan jó volt a gyémánt csúcsán oda bitang szélsővédők kellenek mert kvázi szélsők mint a régi buliban a Cafú-R. Carlos párospl. ha az nincs szép és jó hogy keverget csak nem működik ami idén látszik is. Modric nem fogja bírni ezt a terhelést ma is a seggén vette a levegőt. ellehet kezdeni Casemiro nélküli csapaton gondolkozni amiben Kovacic kezdő de bármi is lesz a legfontosabb hogy elől gyors és hatékony emberek legyenek mert ez a kulcsa mindennek. ma is ha rendesen nekimennek a Barcának esélyük nem lett volna. a City meg a PSG tökéletesen mutatja milyen az ha gyors, agilis támadóid vannak elől. pénz ide vagy oda ezt jól összerakták és bitang is. pár éve itt is ilyen volt de eljárt az idő

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2017. december 23., szombat 20:27

pheco írta:Ha az nem hiba, hogy felszalad a tamadasnal a Barca vedoihez ugy, hogy erre o a legalkalmatlanabb a kp-sok kozul, elvesziti a labdat, majd kocog vissza es teljesen ures a terulet, amin addig 50+ percig helyezkedett, akkor valoban nem hibazott :roll: Kovanak szerintem kitapetazta ZZ a szobajat Messivel, egesz heten az volt benne, hogy ra kell tapadnia, amit o el is vegzett. Persze le kellett volna utkoznie Rakiticet, de ha Case a helyen van, akkor nincs gond.
+1
Kova 23 éves, örül ha lehetőséget kap, főleg egy barca ellen. Valszeg ahogy te is mondod, egész héten csak Messit hallotta a fülébe. Ennyi játéklehetőséggel amit kap, szerintem 10-ből 11-en azt csinálnánk mi is amit az edző mond. (Ebben az esetben, hogy legyél Messivel.)
Ettől még persze hibázott, hogy nem lépett ki rá, de a gyerek kb a félpályát se léphette át, annyira le volt korlátozva, épp ezért nem ártott volna a másik vkp-t is. :/

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. december 23., szombat 20:25

Nincs írta: Szerintem ha ma nyertünk volna, károsabb lenne, mert még jobban elhinnék, hogy ez elég! Most lesz még remény a PSG ellen, ott tudnak bizonyítani, ha akarnak. Ha ott sem akkor ennek a szezonnak lőttek, akkor viszont drasztikus változások kellenek.
Drasztikus valtozas akkor is kell, ha behuznank a BL-t. Jovore mar elengedhetetlen a verfrissites.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2017. december 23., szombat 20:19

Nincs írta: Szerintem ha ma nyertünk volna, károsabb lenne, mert még jobban elhinnék, hogy ez elég! Most lesz még remény a PSG ellen, ott tudnak bizonyítani, ha akarnak. Ha ott sem akkor ennek a szezonnak lőttek, akkor viszont drasztikus változások kellenek.
Akk remelem mostantol egy meccset sem nyerunk, hatha a szezon vegen rajonnek a sracok h focizni is kellett volna a szezonban, h nyerjunk vmit :-@

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2017. december 23., szombat 20:11

Nincs írta:Nem lehet Kovacsicsra fogni az egészet, már a labdavesztésnél látszott, hogy baj lesz, ennek ellenére nem szépen visszafele kocogó embereket lehetett látni a mi oldalunkról! Amúgy Casemironak rendszeresen vannak labdavesztései és ma sem volt a helyén, amikor a gólt kaptuk, pedig elvileg ő vkp!!!

Szerintem ha ma nyertünk volna, károsabb lenne, mert még jobban elhinnék, hogy ez elég! Most lesz még remény a PSG ellen, ott tudnak bizonyítani, ha akarnak. Ha ott sem akkor ennek a szezonnak lőttek, akkor viszont drasztikus változások kellenek.
Szerintem is károsabb lett volna ha nyertünk volna..még a végén elhinnék hogy ez elég..az első félidő is..ahol momentuma nem jutott a barcának mert lefociztuk őket.

Én gondolkozok amúgy, hogy 2018-tól inkább PSG drukker leszek. Jobb csapat az olajcsapat, jobban össze van vásárolva.

Nincs
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2013. augusztus 20., kedd 20:59
Kedvenc játékosaid: Zidane
Kedvenc csapatod: RM.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Nincs » 2017. december 23., szombat 20:03

Nem lehet Kovacsicsra fogni az egészet, már a labdavesztésnél látszott, hogy baj lesz, ennek ellenére nem szépen visszafele kocogó embereket lehetett látni a mi oldalunkról! Amúgy Casemironak rendszeresen vannak labdavesztései és ma sem volt a helyén, amikor a gólt kaptuk, pedig elvileg ő vkp!!!

Szerintem ha ma nyertünk volna, károsabb lenne, mert még jobban elhinnék, hogy ez elég! Most lesz még remény a PSG ellen, ott tudnak bizonyítani, ha akarnak. Ha ott sem akkor ennek a szezonnak lőttek, akkor viszont drasztikus változások kellenek.

poronty
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: poronty » 2017. december 23., szombat 20:01

Ha az nem hiba, hogy felszalad a tamadasnal a Barca vedoihez ugy, hogy erre o a legalkalmatlanabb a kp-sok kozul, elvesziti a labdat, majd kocog vissza es teljesen ures a terulet, amin addig 50+ percig helyezkedett, akkor valoban nem hibazott :roll: Kovanak szerintem kitapetazta ZZ a szobajat Messivel, egesz heten az volt benne, hogy ra kell tapadnia, amit o el is vegzett. Persze le kellett volna utkoznie Rakiticet, de ha Case a helyen van, akkor nincs gond.
https://www.youtube.com/watch?v=MbxmqYveQZw&t=3890s

53:10-nél állítsd meg, Tóni ott adja el a labdát. Modric kinn van jobb kötőben, Kova mélyen Messi miatt, Case meg egy magasságban Tónival. Aztán 53:20-nál megállíthatod megint, hogy lássad megvannak a párok középen. Kroos benézi az 1-1-et Buszkecc ellen, Lukitaról lelép Rakitic, Case kizárja Iniestat, Kova meg ott van Messi mellett. Aztán nézd meg, hogy körülötte mindenki kullog visszafele.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Emery------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. december 23., szombat 19:59

pheco írta:
Kerlon írta: Paulinhora tapadt, aki teret nyitott. Ott nem hibázott ő. Modric, Kovacic, Marcelo, Carvajal. Kb. ők maradtak el annál a gólnál. Persze lehet Casemironak sem kellett volna a honfitársával mennie.
Ha az nem hiba, hogy felszalad a tamadasnal a Barca vedoihez ugy, hogy erre o a legalkalmatlanabb a kp-sok kozul, elvesziti a labdat, majd kocog vissza es teljesen ures a terulet, amin addig 50+ percig helyezkedett, akkor valoban nem hibazott :roll: Kovanak szerintem kitapetazta ZZ a szobajat Messivel, egesz heten az volt benne, hogy ra kell tapadnia, amit o el is vegzett. Persze le kellett volna utkoznie Rakiticet, de ha Case a helyen van, akkor nincs gond.
Hat a négyben voltunk, ebből öt viszonylag közelről nézte Rakiticet, semmi köze ennek Casemiróhoz. Fennmaradt igen, de volt helyette más hátul, ahogy mindig, ha valamelyik védő feljebb megy.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 82 regisztrált és 0 vendég