Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1264
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2018. január 8., hétfő 2:11

Na elolvastam a nagy nyilatkozatot. Ez is kiszámítható volt, mint a '"taktika". Közhelyek és sablonok tömege. Kielemezzük alaposan, mélyen. Persze. Kielemezed, aztán jön ugyanaz a kezdőcsapat ami ugyanazt a szart fogja tolni, mert úgy látszik, más nem jut az eszedbe. Szeptember óta csak elemezzük.

Inkább csendben lett volna, és szégyellte volna magát. Ugyanúgy, mint Marci. Na ő is mondott "sok értelmeset". Neki meg főleg el kellett volna bújnia meg gyorsan elkullogni nem odaállni, mert nem lehet rá büszke, hogy a tudása kb. 20 százalékát adja le újabban, plusz a vesztes gól is az ő hibájából esett.
De ez van. Mi bosszankodunk, ők meg beülnek az Audiba aztán vígan hazamennek.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1264
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2018. január 8., hétfő 1:47

Zidán most úgy van vele, mint a kezdő orvos a műtét előtt. Dooktor úr, nem lesz gond a műtéttel ? Á,nem, a huszadik már csak sikerülni fog. Ő is felküldi ugyanazt a minusz 20 pontos bukott csapatot ugyanazzal a "taktikával" a pályára, aztán egyszer csak bejön. Nem enged a kászemírókrószmodricsbélronáldóbenzémából, csak ha sérülés vagy eltiltás van. Perez helyében megmondanám, hogy azonnal repül, ha ez a sor még egyszer ilyen formában felmegy. A tavalyi világverő csapatot sikerült a közelmúlt leggyengébb Real Madridjává változtatnia, szinte a Mou előtti vérgőzös évek jönnek vissza az eredmények és a helyezés láttán.
Már a kezdőcsapaton látszott, hogy baj lesz, be is írtam, mert tartottam tőle. Bár ne jött volna be.
Mindenki látja a bajokat, mégis minden ugyanúgy megy tovább.
Mi lett ezzel az edzővel ?
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

varga226
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2018. január 8., hétfő 1:10
Kedvenc játékosaid: ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: varga226 » 2018. január 8., hétfő 1:26

TAKARODJ ZIDANE

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. január 8., hétfő 0:15

sebydani írta:Kíváncsi vagyok mi lesz a nyilatkozat, de nem várok semmi újat. Pedig nem kéne a bullshit most, oda lehetne állni és beismerni, hogy elbasztuk a bajnokságot, kozmetikázni lehet, de a lényeg a másik két kupára marad.

"jól játszottunk, uraltok a mérkőzést, több helyzetünk volt, de ez egy nagyon nehéz pálya és az ellenfél is jól játszott"

Vagy valami ehhez hasonló 90%-ban.
ZIDANE

poronty
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: poronty » 2018. január 7., vasárnap 23:09

Én nem a játékosokra mutogatnék elsősorban, hanem az edzőnkre. Olyan a világon nincs, hogy tavaly tavasszal mindenki sziporkázott most meg Nacho és Varane kivételével mindenki jóval a tudása alatt teljesít egész évben. Neki kell változtatnia, hogy felrázódjon ez a lagymatag fos, ami idén megy, de úgy tűnik nem hajlandó rá.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. január 7., vasárnap 23:00

Kíváncsi vagyok mi lesz a nyilatkozat, de nem várok semmi újat. Pedig nem kéne a bullshit most, oda lehetne állni és beismerni, hogy elbasztuk a bajnokságot, kozmetikázni lehet, de a lényeg a másik két kupára marad.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Steve » 2017. december 23., szombat 22:37

CR már a leigazolása előtt elmondta, hogy imádja a Realt, mindigis Real szurkoló volt és ez álmai klubbja.

Most a 120milliomodik góljai és az 5. aranylabdája után is elmondta, ahogy többször is, hogy a Real álmai klubbja itt akart történelmet írni(ami sikerült is) és ha lehet és engedik, innen akar visszavonulni.



Aztán lehet, hogy elmegy szaúd-párizsba pénzt lapátolni. Mindenesetre nem úgy tűnik.

A PSG meg kikesselte a maga sztárját, nem akarnák ők eladni. Itt az olajcsapatok diktálnak már, el kell fogadni. A Realnak és a többi nagy klubbnak a maguk útját kell járni, tehetségeket felfedezni, kinevelni..erre nagyon kell figyelni, mert egyre nehezebb lesz az olajcsapatokkal versenyezni.

Amúgy Hala PSG!

Nincs
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2013. augusztus 20., kedd 20:59
Kedvenc játékosaid: Zidane
Kedvenc csapatod: RM.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Nincs » 2017. december 23., szombat 22:22

Ez csak úgy menne, ha mindegyik akarná!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. december 23., szombat 22:13

Nincs írta:
Realista24 írta: Ronaldo nem alku tárgya, nem lehet alku tárgya.
Xabi Alonso nyilatkozta, hogy addig kell továbbállni, amíg megérzik a hiányodat! Ebben teljesen igaza volt.

Szerintem nem volt jó nézni Raúl és Casillas helyzetét, viselkedését! Ronaldonak talán több esze van!!!
Az előbb még arról volt szó, hogy Pérez cserélje el, nem arról, hogy Cé magától elmenne.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Nincs
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2013. augusztus 20., kedd 20:59
Kedvenc játékosaid: Zidane
Kedvenc csapatod: RM.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Nincs » 2017. december 23., szombat 22:11

Realista24 írta: Ronaldo nem alku tárgya, nem lehet alku tárgya.
Xabi Alonso nyilatkozta, hogy addig kell továbbállni, amíg megérzik a hiányodat! Ebben teljesen igaza volt. Zidane akkor szállt ki, amikor a 2006-os vb egyik legjobbja volt!

Szerintem nem volt jó nézni Raúl és Casillas helyzetét, viselkedését! Ronaldonak talán több esze van!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nincs 2017. december 23., szombat 22:13-kor.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. december 23., szombat 21:57

Nincs írta:
Realista24 írta:
Zidane-nál? Ne vicceljünk.

PSG elnöke meg elmondta, hogy nem fog megtörténni a Neymar-Madrid biznisz.
Perez üzletember, el kell gondolkodni egy Ronaldo Neymar cserén! Ronaldo teljesítménye nagyon ingadozó, én szeretem, de meg kell értenie, hogy a RM nem érte van, 4 arany labdához segítettük hozzá. Neymar aranylabdát akar nyerni, esetleg ez a játékosállomány pár új emberrel kiegészülve hozzá segíthetné és mindenki jól járna.

Amúgy a Barca pontelőnyében benne van vastagon a sok bírói tévedés, de ez a támadóinkat nem menti fel semmi alól.
Ronaldo nem alku tárgya, nem lehet alku tárgya.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Nincs
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2013. augusztus 20., kedd 20:59
Kedvenc játékosaid: Zidane
Kedvenc csapatod: RM.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Nincs » 2017. december 23., szombat 21:55

Realista24 írta:
Zidane-nál? Ne vicceljünk.

PSG elnöke meg elmondta, hogy nem fog megtörténni a Neymar-Madrid biznisz.
Perez üzletember, el kell gondolkodni egy Ronaldo Neymar cserén! Ronaldo teljesítménye nagyon ingadozó, én szeretem, de meg kell értenie, hogy a RM nem érte van, 4 arany labdához segítettük hozzá. Neymar aranylabdát akar nyerni, esetleg ez a játékosállomány pár új emberrel kiegészülve hozzá segíthetné és mindenki jól járna.

Amúgy a Barca pontelőnyében benne van vastagon a sok bírói tévedés, de ez a támadóinkat nem menti fel semmi alól.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. december 23., szombat 21:44

Nincs írta:Elszúrtuk Bappét, most pedig őt, vagy - én nem szeretem - de Neymart kéne megszerezni. Neymarral a barcának is szúrna egyet Perez. És a BBC- legalább egy tagot eladni, de lehet hogy kettőt, vagy üzletbe bevonni, hogy ne legyen itt a padon ülők kárára.
Amúgy télen Alexis Sánches hozható lenne és annyit érne mint Benzema. Ha másért nem legalább nem érezné biztonságban a helyét.
Zidane-nál? Ne vicceljünk.

PSG elnöke meg elmondta, hogy nem fog megtörténni a Neymar-Madrid biznisz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Nincs
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2013. augusztus 20., kedd 20:59
Kedvenc játékosaid: Zidane
Kedvenc csapatod: RM.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Nincs » 2017. december 23., szombat 21:33

Elszúrtuk Bappét, most pedig őt, vagy - én nem szeretem - de Neymart kéne megszerezni. Neymarral a barcának is szúrna egyet Perez. És a BBC- legalább egy tagot eladni, de lehet hogy kettőt, vagy üzletbe bevonni, hogy ne legyen itt a padon ülők kárára.
Amúgy télen Alexis Sánches hozható lenne és annyit érne mint Benzema. Ha másért nem legalább nem érezné biztonságban a helyét.

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Professore » 2017. december 23., szombat 21:07

Félő hogy Perez papa elkattan aztán pár évig ismét csak gollövőket fog igazolni csilliárdomokért a többi csapatrész meg pavonesz módon oldja meg. Mondjuk kell is csatár nem vitás csak az egyensulyt jó lenne megtartani. Most legalább találgathatnak a firkászok hogy télen kit igazolunk le. Valószinüleg senkit mert a megfelelő emberek vagy nem mozdithatók vagy nem játszhatak a BL-ben és a bajnokságnak kampó. Ezt főkép a vezetőség szurta el hogy nem hoztak Mayoralon kivül támadót ez tiszta sor. Zizu meg rátesz egy lapáttal a csökönyösségével. Ha nem teszi ki a kezdőböl a kiskedvenceit abba bele fog bukni még ebben a szezonban. Ne így legyen...de nem sok esélyt látok a pozitív változásban. Ezzel a hozzaállással és öszpontosítással a PSG is ki fog szórni mert golt azt tuti kapunk, az hogy rugunk-e már kérdéses. Ha nem nyerünk idén semmit az sem lenne katasztrófa ha objektiven kielemeznék az okokat és oda igazolnánk csak ahova tényleg kel: komoly alternativa mindkét szélsővédő posztra és 2 kezdő nivóju csatár a BBC kárára. Ez simán abszolválható feladat egyébként.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5150
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. december 23., szombat 18:53

azért ez a szöveg is ferdít. micsoda blama hogy Messi ellen taktizáunk. ráadásul működőt. minden adott volt a sima meccshez de ezt hozták ki belőlük. egy Messi ellen igenis kell vmi extra ezt Kova hozta elől meg nem hozták magukat aztán a második félidőben meg szétestek de nem a taktika miatt. nekünk nincs olyan játékosunk aki ellen külön taktika kéne ez nagyobb gond mint az hogy Messit akarjuk kikapcsolni.

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kiserik » 2017. december 23., szombat 17:40

besteve7 írta:Erthetetlen h miert nem jatszott. Az a baj, h ma is mi akartunk idomulni a Barca jatekahoz a dupla vkp felallassal. Es igy az egyik leghasznosabb jatekosunk vegigmozizta a meccset, helyette Benzema a palyan VR zta a meccset. :vivo:
Iscoból áthozva.
Én azt várom innentől a vezetőségtől és ZZ-től, hogy végre kezdjen el egy olyan csapatot felépíteni, amelyik tényleg domináns minden fronton. Ne mi alkalmazkodjunk már minden erősebb csapathoz. Ne nekünk kelljen taktikákon agyalni. Itt van a bajnokság, szinte tét nélkül lehet tesztelni, gyakorolni, alkotni. Amúgy is változtatni kell majd. Vannak idősödőink, hiányos posztok.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: lestat » 2017. november 20., hétfő 11:32

morientes írta:
Nincs baj ha valaki egylábas..lásd Messi
Éppenséggel Messi hozzá tud nyúlni a másikkal is ha muszály.
Meg ez posztól is függ,egy vonalszélsőnek nem akkora gond,de mondjuk egy karmesternek annál nagyobb.
Gondolok itt Özilre vagy Jamesra.

Hát ha muszáj ő is pl münchen ellen.

A többit adom igazad van.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: morientes » 2017. november 20., hétfő 10:27

Nincs baj ha valaki egylábas..lásd Messi
Éppenséggel Messi hozzá tud nyúlni a másikkal is ha muszály.
Meg ez posztól is függ,egy vonalszélsőnek nem akkora gond,de mondjuk egy karmesternek annál nagyobb.
Gondolok itt Özilre vagy Jamesra.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2017. november 20., hétfő 9:28

Realista24 írta:Robben mint korszakos. Jóságos ég.

Ez sem rossz, de ez mindent visz:
wxyz írta:Egy gyenge, kevésbé atletikus és gyors Bale klón.

Ne haragudj, de ez a sport nem neked való. :kivagyhe:
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 215 regisztrált és 0 vendég