Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sebydani » 2017. december 28., csütörtök 13:08

Berti írta:Most néztem utána Justin Kluivertnek, aki nem tudná Patick Kluivert fia, aki 18 éves és bal szélső az Ajaxban. Elég bíztató amit eddig mutat, ezért is írtam ide, mert valószinűleg barcáéknál fog úgyis kikötni.
Csak hogy picit izgalmasabb legyen a story, Mino Raiola az ügynöke. :lol:

videó
Pár hete írtam róla az egyéb bajnokságokhoz, akkor csak annyit kaptam reakcióba, hogy hagyjam meg a fiatalokat Remynek :lol: :mrgreen: Nagyon ügyesnek tűnik amúgy a srác, követem hétről hétre.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Berti » 2017. december 28., csütörtök 13:01

Most néztem utána Justin Kluivertnek, aki nem tudná Patick Kluivert fia, aki 18 éves és bal szélső az Ajaxban. Elég bíztató amit eddig mutat, ezért is írtam ide, mert valószinűleg barcáéknál fog úgyis kikötni.
Csak hogy picit izgalmasabb legyen a story, Mino Raiola az ügynöke. :lol:

videó

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. december 28., csütörtök 11:33

VanillaSky írta:
Maximum töke nem volt megtagadni 5 mp-re Zidane utasítását, és a biztosat választotta
Ebben lehet valami, de ha Kova szemszögéből nézem, akkor meg az van a fejemben, hogy megítélésem szerint jobb játékos vagyok, mint a brazil - még egy viszonylag súlyos sérülés után is - mégis az edző elég mostohán bánik velem (Kroos topikból Ceballosról nem is beszélve) akkor már azt csinálom amit az edző kiadott történjen bármi is, a többi megoldja. Persze sose derül ki, hogy mi volt az utasítás, az eredménye ismert egy egyéni hibával amihez a csapat asszisztált.

Ami inkább aggasztó, hogy ezeknél az embereknél /Mourinho, Ancelotti, Benitez és Zidane/ mintha a saját hibáik beismerése egy foghúzással érne fel és inkább próbálják erőből átverni amit akarnak, semmint hogy igen elbasztam, most máshogy lesz. Bale most nem kérdés, de csatárpótlás és főleg már itt lévő bivalyerős kp jegelése bűn!
Ezt írtam én is már. Zidane a szuperkupa óta nem tudott váratlant húzni és mióta nem megy a szekér inkább erőlteti az alapcsapatot, ahelyett, hogy változtatna. Pedig mikor átvette a csapatot, nagyjából mindent kipróbált, amit a keret engedett.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. december 28., csütörtök 11:30

VanillaSky írta:
Maximum töke nem volt megtagadni 5 mp-re Zidane utasítását, és a biztosat választotta
Ebben lehet valami, de ha Kova szemszögéből nézem, akkor meg az van a fejemben, hogy megítélésem szerint jobb játékos vagyok, mint a brazil - még egy viszonylag súlyos sérülés után is - mégis az edző elég mostohán bánik velem (Kroos topikból Ceballosról nem is beszélve) akkor már azt csinálom amit az edző kiadott történjen bármi is, a többi megoldja. Persze sose derül ki, hogy mi volt az utasítás, az eredménye ismert egy egyéni hibával amihez a csapat asszisztált.

Ami inkább aggasztó, hogy ezeknél az embereknél /Mourinho, Ancelotti, Benitez és Zidane/ mintha a saját hibáik beismerése egy foghúzással érne fel és inkább próbálják erőből átverni amit akarnak, semmint hogy igen elbasztam, most máshogy lesz. Bale most nem kérdés, de csatárpótlás és főleg már itt lévő bivalyerős kp jegelése bűn!
Abszolút, és helyette kapuskérdést generálunk :lol: meg ugye olvasni középső védőkről is :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2017. december 28., csütörtök 11:26

Maximum töke nem volt megtagadni 5 mp-re Zidane utasítását, és a biztosat választotta
Ebben lehet valami, de ha Kova szemszögéből nézem, akkor meg az van a fejemben, hogy megítélésem szerint jobb játékos vagyok, mint a brazil - még egy viszonylag súlyos sérülés után is - mégis az edző elég mostohán bánik velem (Kroos topikból Ceballosról nem is beszélve) akkor már azt csinálom amit az edző kiadott történjen bármi is, a többi megoldja. Persze sose derül ki, hogy mi volt az utasítás, az eredménye ismert egy egyéni hibával amihez a csapat asszisztált.

Ami inkább aggasztó, hogy ezeknél az embereknél /Mourinho, Ancelotti, Benitez és Zidane/ mintha a saját hibáik beismerése egy foghúzással érne fel és inkább próbálják erőből átverni amit akarnak, semmint hogy igen elbasztam, most máshogy lesz. Bale most nem kérdés, de csatárpótlás és főleg már itt lévő bivalyerős kp jegelése bűn!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. december 28., csütörtök 10:59

VanillaSky írta:
Aztán a második félidőben Kovacic, ha nem ennyire rutintalan
A rutin megszerzésének jót tett volna, ha nem az a nagy ötlet, hogy egy hazai clásicon kell fognia a világ egyik legjobb játékosát és az azt megelőző meccseken meg mozizik a padról! Zidane lehet akármekkora legenda játékosként, lehet kiváló pedagógus, igaz barát, de taktikailag fejlődnie kéne, mert nem az első eset, hogy kitalál valamit és nem jön be.
Biztos hogy fejlődnie kell, viszont Kovacic hozott egy rossz döntést, hosszú évek óta profi, ennek a döntésének nincs köze ahhoz, hogy mennyit játszott a klasszikus előtt vagy mennyit nem. Maximum töke nem volt megtagadni 5 mp-re Zidane utasítását, és a biztosat választotta.

Mert, ha kilép Rakiticre, aztán Messi kapja a labdát és abból kap gólt a csapat, akkor vége a madridi karrierjének kis túlzással. Így meg be tud bújni Zidane mögé.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. december 28., csütörtök 10:58

VanillaSky írta:
Aztán a második félidőben Kovacic, ha nem ennyire rutintalan
A rutin megszerzésének jót tett volna, ha nem az a nagy ötlet, hogy egy hazai clásicon kell fognia a világ egyik legjobb játékosát és az azt megelőző meccseken meg mozizik a padról! Zidane lehet akármekkora legenda játékosként, lehet kiváló pedagógus, igaz barát, de taktikailag fejlődnie kéne, mert nem az első eset, hogy kitalál valamit és nem jön be.
Szuperkupán bejött kétszer is ez a taktika mondjuk. A főbb mondandóddal egyetértek amúgy.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2017. december 28., csütörtök 10:53

Aztán a második félidőben Kovacic, ha nem ennyire rutintalan
A rutin megszerzésének jót tett volna, ha nem az a nagy ötlet, hogy egy hazai clásicon kell fognia a világ egyik legjobb játékosát és az azt megelőző meccseken meg mozizik a padról! Zidane lehet akármekkora legenda játékosként, lehet kiváló pedagógus, igaz barát, de taktikailag fejlődnie kéne, mert nem az első eset, hogy kitalál valamit és nem jön be.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. december 28., csütörtök 10:47

wZoLee7 írta:Remelem tavasszal elverjuk a barcat bajnoksagban, a kupaban es a bl ben is, aztan majd en irom elsonek h az tortent, amit valverde engedett, ez az o akarata, es amugy is kedves valverde, szegyelje magat h engedi az idojarasnak h ilyenkor essen
Szerintem meg ejtse ki őket a Chelsea meg a Celta, Zidane így akarja :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. december 28., csütörtök 10:39

Remelem tavasszal elverjuk a barcat bajnoksagban, a kupaban es a bl ben is, aztan majd en irom elsonek h az tortent, amit valverde engedett, ez az o akarata, es amugy is kedves valverde, szegyelje magat h engedi az idojarasnak h ilyenkor essen

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. december 28., csütörtök 10:20

mert a mieink elvesztették a fejüket.
Meg egy emberünket. Bár Valverde ezt is előre eltervezte.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. december 28., csütörtök 10:18

lesliejr írta:Remélem Zidane is így gondolkodik meg a csapata, ahogy pár szurkolója. Közünk nem volt az első félidőhöz, a másodikat meg a Real szúrta el...persze, ellenfél nem is volt a pályán, mi csak néztük tátott szájjal, hogy a Madrid most épp melyik verziót veszi elő. 3-2 volt a helyzetek száma az első félidőben, ennyirenem volt közünk hozzá.
Messi fóbia, meg ellenünk megremegnek? Ugyan miért? Augusztusban mikor 5-1-re levertetek minket akkor nem volt fóbia? Egy félig se kész csapatot?
Valverde a 2. félidőre szépen letaktikázta Zidane-t (mondjuk őt nem nehéz), az első gól előtt szépen kihasználtuk az emberfogás egyik legnagyobb hátrányát.
Kovacic csak azt tette amire kérték, Messi meg azt, amit neki kellett. Mindenki látta a jelenetet, felesleges is magyarázni.
Sehol nem voltunk lefocizva. Amelyik csapat le van focizva az megtörik, szétesik, több góllal kikap. A Bernabeuban 15-20 percig alárendelt szerepben lenni az nem azt jelenti, hogy az ellenfél le van focizva. Összesen 3 komolyabb (mégsem ajtó-ablak) helyzetet engedtünk, nekünk meg volt kettő. Ha valakinek ez a lefocizás, az továbbra sem lát a Barca dühtől.
A nyári két meccs, főleg a visszavágó....az kemény volt uraim. A mindig derűs Piqué sem véletlen mondta, hogy először érezte igazán, hogy más szinten játszott a Madrid és alárendelt szerepben volt a Barca. Én is csak egyet érteni tudtam vele. Eléggé borúlátó voltam az ősszel kapcsolatban utána.
Karácsony előtt viszont többségében úgy zajlott a meccs, ahogy azt Valverde eltervezte.
Nem kötözködni akarok és nem állítom, hogy a Real lefocizta volna a Barcát, de ha félidőben 3-1 akkor egy szavatok se lehet és eszed ágában nem lenne azt írni, hogy Valverde akarata érvényesült. Nem lehengerlően voltunk jobban az első félidőben, de a pár kosza Messi-Paulinho kiugratásotokon kívül semmitek se volt. Mi meg rontott utolsó passzok, éppen lemaradó Benzema, CR luft... Aztán a második félidőben Kovacic, ha nem ennyire rutintalan, akkor a labdást támadja és nem a kocogó Messit védő. Na utána kontrázhattatok, ahogy csak akartok és semmi közünk nem maradt a meccshez. Persze most mondhatod, hogy Valverde akarata érvényesült, mert betaláltatok egy kontrából és utána ez a taktika még jobban ült, mert a mieink elvesztették a fejüket.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mocsok » 2017. december 28., csütörtök 9:57

Tehát leszolsz mindenkit aki ugy gondolja, hogy az elso félidőben az történt amit zidane akart, es a második félidőt elrontottak, helyette leírod hogy minden ugy történt ahogy valverde akarta es a real

Sőt, ami helyzetet kialakitottunk azt ti “engedtetek”, mi viszont nem elbasztuk az elso gólnál a védekezést hanem ti “hasznaltatok ki szepen az emberfogas hátrányát.”

Igen, ez is egy nézőpont, csak nem ertem hogy miert ezen az oldalon próbálod meggyőzni az embereket.

Remelem valverde is igy gondolkozik meg a csapata, hogy azert fociztak le bl címvédőt mert ilyen kurvajok, es nem azert mert a real rossz formában van, es sokat hibázik.

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2017. december 28., csütörtök 8:47

Remélem Zidane is így gondolkodik meg a csapata, ahogy pár szurkolója. Közünk nem volt az első félidőhöz, a másodikat meg a Real szúrta el...persze, ellenfél nem is volt a pályán, mi csak néztük tátott szájjal, hogy a Madrid most épp melyik verziót veszi elő. 3-2 volt a helyzetek száma az első félidőben, ennyirenem volt közünk hozzá.
Messi fóbia, meg ellenünk megremegnek? Ugyan miért? Augusztusban mikor 5-1-re levertetek minket akkor nem volt fóbia? Egy félig se kész csapatot?
Valverde a 2. félidőre szépen letaktikázta Zidane-t (mondjuk őt nem nehéz), az első gól előtt szépen kihasználtuk az emberfogás egyik legnagyobb hátrányát.
Kovacic csak azt tette amire kérték, Messi meg azt, amit neki kellett. Mindenki látta a jelenetet, felesleges is magyarázni.
Sehol nem voltunk lefocizva. Amelyik csapat le van focizva az megtörik, szétesik, több góllal kikap. A Bernabeuban 15-20 percig alárendelt szerepben lenni az nem azt jelenti, hogy az ellenfél le van focizva. Összesen 3 komolyabb (mégsem ajtó-ablak) helyzetet engedtünk, nekünk meg volt kettő. Ha valakinek ez a lefocizás, az továbbra sem lát a Barca dühtől.
A nyári két meccs, főleg a visszavágó....az kemény volt uraim. A mindig derűs Piqué sem véletlen mondta, hogy először érezte igazán, hogy más szinten játszott a Madrid és alárendelt szerepben volt a Barca. Én is csak egyet érteni tudtam vele. Eléggé borúlátó voltam az ősszel kapcsolatban utána.
Karácsony előtt viszont többségében úgy zajlott a meccs, ahogy azt Valverde eltervezte.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Süti » 2017. december 27., szerda 13:15

Szerintem is jogos, inkább kulcspassz egy kontrát megindító kiugratás, mint egy passz középpályán, amit aztán valaki rávág 40-ről. Ettől függetlenül a statisztikákban ezt takarja. :hmmm:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. december 27., szerda 12:43

Süti írta:
Kerlon írta: Passz, de szerintem az a kulcs passz, amiből előnyös helyzetet tudsz kialakítani. De ez igazából tök relatív, mert egy jó kontránál már lehet a saját kapud előtt adsz egy kulcspasszt, de gondolom nem számolnák annak. Inkább olyat kéne ehelyett, mint hokiban a 2 gólpassz. Bár fölösleges az egész, mert ahogy írod nézni kéne inkább a meccseket, mint statisztikákat böngészni.
A statisztikákban a kulcspassz az a passz, amit kapuralövés követ (de nem lesz gól, mert az ugye a gólpassz). A chances created ezekből, plusz a gólpasszokból áll össze.
Elsőre amúgy erre gondoltam én is, de erreírtam ellenpéldát, hogy egy jó kontránál is lehet kulcspasszt adni, amiből megindul az egész.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Süti » 2017. december 27., szerda 12:32

Kerlon írta: Passz, de szerintem az a kulcs passz, amiből előnyös helyzetet tudsz kialakítani. De ez igazából tök relatív, mert egy jó kontránál már lehet a saját kapud előtt adsz egy kulcspasszt, de gondolom nem számolnák annak. Inkább olyat kéne ehelyett, mint hokiban a 2 gólpassz. Bár fölösleges az egész, mert ahogy írod nézni kéne inkább a meccseket, mint statisztikákat böngészni.
A statisztikákban a kulcspassz az a passz, amit kapuralövés követ (de nem lesz gól, mert az ugye a gólpassz). A chances created ezekből, plusz a gólpasszokból áll össze.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. december 27., szerda 12:29

lestat írta:
Kerlon írta:Mondjuk én mindig azt vallottam, hogy valaki kemény, valaki meg okosan dolgozik. Csak hát 2 jó kiugratás meg 1 belőtt 11-es után nem kéne hátast dobnia a világnak, mert amúgy nem játszott igazán jól.

Nem bizony. De ez Cr-re is elmondható volt tavaly nem 1x. Mégis leesett a bogyó. Persze ez inkabb a tavasznak volt köszönhető.
Ezért is irtam amugy nemrég. Olyan kezd lenni a foci a média meg a sok vak miatt mint a kosár. Elég a statisztika. Lásd Kane vagy Morata. Aki látja is a focit az tudja hogy közel sem érnek annyit mint amik itt röpködnek róluk. Csk a gól számít meg az assist meg hogy hány kulcspassz volt. Ki dönti el mi számít kulcspassznak amugyis? :lol:
Passz, de szerintem az a kulcs passz, amiből előnyös helyzetet tudsz kialakítani. De ez igazából tök relatív, mert egy jó kontránál már lehet a saját kapud előtt adsz egy kulcspasszt, de gondolom nem számolnák annak. Inkább olyat kéne ehelyett, mint hokiban a 2 gólpassz. Bár fölösleges az egész, mert ahogy írod nézni kéne inkább a meccseket, mint statisztikákat böngészni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. december 27., szerda 12:28

azért ennyire degradálni se kéne Kane-t. olyat tett amit 2010 óta senki. többet rúgott mint Messi+Ronaldo egy évben. nem egy sambakirály de a focit még mindig gólokra játszák és abban meg elég jó. pont mi láthatjuk hétről hétre milyen az amikor kell egy szimpla tuskó gólvágó.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lestat » 2017. december 27., szerda 12:16

Kerlon írta:Mondjuk én mindig azt vallottam, hogy valaki kemény, valaki meg okosan dolgozik. Csak hát 2 jó kiugratás meg 1 belőtt 11-es után nem kéne hátast dobnia a világnak, mert amúgy nem játszott igazán jól.

Nem bizony. De ez Cr-re is elmondható volt tavaly nem 1x. Mégis leesett a bogyó. Persze ez inkabb a tavasznak volt köszönhető.
Ezért is irtam amugy nemrég. Olyan kezd lenni a foci a média meg a sok vak miatt mint a kosár. Elég a statisztika. Lásd Kane vagy Morata. Aki látja is a focit az tudja hogy közel sem érnek annyit mint amik itt röpködnek róluk. Csk a gól számít meg az assist meg hogy hány kulcspassz volt. Ki dönti el mi számít kulcspassznak amugyis? :lol:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 91 regisztrált és 0 vendég