Szerencsejátékok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. január 27., szombat 11:27

Mindket csapat lo es nyerunk. 2.40
Akar hendivel is mehet.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2018. január 27., szombat 10:35

Valencia +1-re ma 2,3 körüli odds van.
Love football, hate antifa.

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1325
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2017. december 28., csütörtök 19:59

Ez a lepcsos matematikailag bejovos lehet, de tenyleg eljuthat odaig a sorozat, hogy nagyon nagyot kell ratenni, ha 7-8 meccsig nem jon be, ami azert eleg valoszinu. Leirva nagyon jol hangzik, meg stb, de mikor elmegy 7-8 szelvenyed es mar szazezreket kelleneeg ezutan betolni, ugy hogy semmi se garantalja hogy az bejon ,azert azt a erzest en nem elnem at. Szerencsejatek. Mindig is az volt,mindig is az marad. Ha ebbol kilehetne konnyen fixen hozni hoaszutavon penzt, akkor a fel vilag nem dolgozna mar,meg nem lenne fogadoiroda. Kar penzt,energiat,es ideget fektetni ebbe. Hobbinak meg elmegy, ha az ember ugy all hozza, hogy a megrakott penz kb a kukaban van, es nem hianyzik. :)

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: Santi » 2017. december 28., csütörtök 19:45

___Samy___ írta:Szintén zenész. Csak nekem az volt a mázlim, hogy az új bajnoki idény első három meccsén elfelejtettem fogadni, így a 14. meccsen voltam all in-ben :lol:



De legalább jött :mrgreen:

Én csakis egy csapatot raktam. Ahhoz már iszonyat nagy tőke kell, hogy egyszerre több vasat tarts a tűzbe.
Én is úgy szálltam be, amikor első pár meccsen még nem játszott döntetlent. Amúgy Guingamp 2014-2015-ös szezonról van szó. Úgy néztem ki a csapatot, hogy 13-14-es szezonban 18db! döntetlen játszott, na mondom fasza lesz ez a csapat sokat ikszel, kaszálás lesz. Aztán jött a 14-15-ös szezon és a 19. fordulóban játszotta az első döntetlenét. :lol: És év végéig is egész szezonban 4 döntetlenre volt képes 38 bajnokiból. GGWP :mrgreen:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. december 28., csütörtök 19:39

Szintén zenész. Csak nekem az volt a mázlim, hogy az új bajnoki idény első három meccsén elfelejtettem fogadni, így a 14. meccsen voltam all in-ben :lol:



De legalább jött :mrgreen:

Én csakis egy csapatot raktam. Ahhoz már iszonyat nagy tőke kell, hogy egyszerre több vasat tarts a tűzbe.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

filatáska
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: filatáska » 2017. december 28., csütörtök 19:39

Én is nézegettem ezt, de ez úgy lenne jó, ha egy adott ligában minden meccs más időpontban lenne. Általában a 10-ből legalább egy meccs döntetlen.
Vagy ti hogy csináltátok? Mindig egy adott csapat meccsére raktatok? Vagy kinéztetek több meccset egy adott hétvégére mondjuk?

Esetleg tudtok olyan oldalt, ahol hasznos tippek vannak? Mármint melyik meccsekre mit érdemes rakni adott nap. Annyi ilyen oldal van, hogy nem tudom melyik megbízható mondjuk, vagy melyik full amatőr. Privátban is jöhet, ha itt ez nem engedélyezett.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára filatáska 2017. december 28., csütörtök 19:42-kor.

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: Santi » 2017. december 28., csütörtök 19:36

Én is az X-est játszottam, csak a csapatom 13 fordulón keresztül nem játszott döntetlent, aztán már nem bírtam pénzzel. Kitalálhatjátok mit játszott a 14. fordulóban. :lol:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: sebydani » 2017. december 28., csütörtök 19:25

___Samy___ írta: Én hasonlót játszottam, csak mindig x-re (3-as odds mindig megvolt). Egy buktatója van, hogy bazi nagy tőke kell hozzá. Ha ez megvan, akkor lehet vele szakítani.
Én is ezt a verziót ismerem és játszottam. Működött csak túl sok pénz kell hozzá.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. december 28., csütörtök 19:15

filatáska írta:Több lépcsős, duplázós fogadással van valakinek tapasztalata? :roll:

Gondolkodom rajta, hogy megpróbálkozom vele. Hány lépcső lenne a biztonságos? Ugye minél több lépcső van, annál kisebb a kockázat. Így viszont nagyobb össz tőke kell, ezért gondolkodom, hogy eleinte kisebb tétekben csinálnám, amíg el nem érem azt az összeget, amivel nagyobb tétben csinálhatnám a biztonság szempontjából megfelelő számú lépcsővel.

Ha mondjuk 6 lépcsővel csinálnám, akkor szerintem nem túl rizikós, 6 db kettes szorzójú szelvényből azért csak be kell jönnie egynek. Vagy ti mit gondoltok?

Próbálkozott már itt ezzel valaki? Mi lehet a hátulütője?
Én hasonlót játszottam, csak mindig x-re (3-as odds mindig megvolt). Egy buktatója van, hogy bazi nagy tőke kell hozzá. Ha ez megvan, akkor lehet vele szakítani.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62621
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. december 28., csütörtök 18:47

filatáska írta:Több lépcsős, duplázós fogadással van valakinek tapasztalata? :roll:

Gondolkodom rajta, hogy megpróbálkozom vele. Hány lépcső lenne a biztonságos? Ugye minél több lépcső van, annál kisebb a kockázat. Így viszont nagyobb össz tőke kell, ezért gondolkodom, hogy eleinte kisebb tétekben csinálnám, amíg el nem érem azt az összeget, amivel nagyobb tétben csinálhatnám a biztonság szempontjából megfelelő számú lépcsővel.

Ha mondjuk 6 lépcsővel csinálnám, akkor szerintem nem túl rizikós, 6 db kettes szorzójú szelvényből azért csak be kell jönnie egynek. Vagy ti mit gondoltok?

Próbálkozott már itt ezzel valaki? Mi lehet a hátulütője?
Hogy nem jon be. Szívesen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

filatáska
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: filatáska » 2017. december 28., csütörtök 18:37

Több lépcsős, duplázós fogadással van valakinek tapasztalata? :roll:

Gondolkodom rajta, hogy megpróbálkozom vele. Hány lépcső lenne a biztonságos? Ugye minél több lépcső van, annál kisebb a kockázat. Így viszont nagyobb össz tőke kell, ezért gondolkodom, hogy eleinte kisebb tétekben csinálnám, amíg el nem érem azt az összeget, amivel nagyobb tétben csinálhatnám a biztonság szempontjából megfelelő számú lépcsővel.

Ha mondjuk 6 lépcsővel csinálnám, akkor szerintem nem túl rizikós, 6 db kettes szorzójú szelvényből azért csak be kell jönnie egynek. Vagy ti mit gondoltok?

Próbálkozott már itt ezzel valaki? Mi lehet a hátulütője?

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: Sierra » 2017. december 5., kedd 23:27

M1Ö írta:Borzasztó amúgy, hogy mindig (legalábbis jó ideje ilyen szériám van) 1 gólon múlik, legalább menne el simán... :mrgreen:
Nekem ez volt majdnem 3 hónapig :( Le is fényképeztem őket, volt vagy 20 ilyen szelvény, folyamatosan buktam... :cens: :vivo: :vivo: azóta leálltam.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. december 5., kedd 22:56

sebydani írta:Én már múltkor szóltam neked, hogy hagyd abba
Borzasztó amúgy, hogy mindig (legalábbis jó ideje ilyen szériám van) 1 gólon múlik, legalább menne el simán... :mrgreen:
nzooli93 írta:Tenyleg minden bl fordulo utan jossz ide irni valami csalodott szoveget meg sokszor hetvegen is..engedd el szerintem a fogadast,nem jo semmire hidd el
Nem jó, csak mikor ott vagy a cél előtt, akkor valami rá beszél, hogy a következő mixen már nem fog hiányozni az a kicsi. :( :lol:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1325
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2017. december 5., kedd 22:52

Tenyleg minden bl fordulo utan jossz ide irni valami csalodott szoveget :mrgreen: meg sokszor hetvegen is..engedd el szerintem a fogadast,nem jo semmire hidd el :) :D

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: sebydani » 2017. december 5., kedd 22:49

Én már múltkor szóltam neked, hogy hagyd abba :mrgreen: :lol:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. december 5., kedd 22:48

Dzeko a fantasztikus 90. perces, lábtörős lövésével beverte az utolsó szöget a tippszmix karrierembe. Nem tudom, hogy láttátok-e, de nézzétek vissza. Eddig se sokra tartottam, mostmár pénzzel is lóg... :lol:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

DavidKing
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2017. december 2., szombat 2:01
Kedvenc játékosaid: BALE :D, CR, Ramos, Casemiro
Kedvenc csapatod: Real, MU ,Juve

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: DavidKing » 2017. december 2., szombat 2:44

OSasuna meccs elmaradt a havazás maitt de gondolom lejátsszák vmikor, most akkor beírják holnap a mixem (szombaton) vagy nem? Osasuna 1,x kell még a szelvény 100%hoz....ráadásul ez kb. 1.10es odds növelő volt h kerek összeg legyen a story. :lol: :D Remélem leszarjk és látja a rendszer h ma már nem lesz újrajátsszás sőt valszeg 48 órán belül nem így beírhatnák már holnap nem kéne vacakolni a pénzzel.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. november 27., hétfő 14:14

A skrillen lévő pénzt hogyan tudom visszautalni a számlámra?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. november 24., péntek 19:54

Sopron-Kisvárda meccsen az emberünk az utolsó előtti percben gólvonalról ment, hogy egyem azt a kis ügyes lábát... :lol: Arról nem is beszélve, hogy a soproni gól előtt a csávó először visszahúzza egy métert a labdát, aztán még egyet az alapvonal felé, mert ő úgy érezte, hogy túl közel a sorfal... A spori persze nem szól rá és természetesen gól a beadás vége. CRnek is szabadon kéne igazgatnia, mindjárt nem csak minden 100. szabija lenne gól...

Ja meg csókoltatom Huybrechtset is, ő is fantasztikusan játszott ma a 85 körüli átlagával. :agree:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: hala real » 2017. november 1., szerda 16:47

meg jo, hogy vegul nem fogadtam tegnap :lol:

mara ezt neztem:

napoli-city gol-gol
tottenham-real gol-gol
dortmund-apoel (0-1) H
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 60 regisztrált és 0 vendég