Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2017. december 31., vasárnap 10:51

Nincs az az elethelyzet ahol Neymart valasztanam Mbappe helyett.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. december 31., vasárnap 10:26

Realista24 írta:A Nike ket fő arca a Realban...érdekes lenne.
válthatunk is a facba nike-ra, ideje is lenne.
ez az idei mez is ezzel a babakék szarral....
Lehet ez volt Mbappe ara. Kiderül.
újabb elementális fasság bekem, béla, diarra és a többi zseni után.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. december 31., vasárnap 10:18

Amúgy maga a Psg elnöke ismerte le hogy van kivasarlasi záradék a szerződésében. De arra mar nem válaszolt hogy mennyi.
Novemberben meg mar voltak hírek erről, hogy létezik es azóta próbálják a tüzet oltani.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. december 31., vasárnap 10:16

Kerlon írta:Elképzelhetetlen a számomra, hogy belement volna egy ilyen záradékba az arab. Konkrétan, ha egy év alatt elveszitik Neymart, akkor komoly csorba esik a presztízsükön.
En sem tudom elkepzelni hogy az arab ilyen szerepet jatszana Neymar a Barcabol a Realba valo atjatszasaban. De ha az uzleti szempontokat nezem, es csak ennyi a szerepe, akkor 1 evre kolcson kapta Neymart. Marketing
:goat:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. december 31., vasárnap 10:15

Kerlon írta:Elképzelhetetlen a számomra, hogy belement volna egy ilyen záradékba az arab. Konkrétan, ha egy év alatt elveszitik Neymart, akkor komoly csorba esik a presztízsükön.
Lehet ez volt Mbappe ara. Kiderül.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. december 31., vasárnap 10:11

BBeno írta:nem letezik ilyen zaradek.
Bizonyíték?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. december 31., vasárnap 10:10

nem letezik ilyen zaradek.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. december 31., vasárnap 10:05

Elképzelhetetlen a számomra, hogy belement volna egy ilyen záradékba az arab. Konkrétan, ha egy év alatt elveszitik Neymart, akkor komoly csorba esik a presztízsükön.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2017. december 31., vasárnap 9:58

nzooli93 írta:Neymarnak nem tudom mennyire orulnek, mondjuk ha tavasszal igy jatszunk akkor lehet megkedvelnem az erkezese gondolatat, inkabb o mint a Kane vonal, de ugy gondolom, hogy o csak akkor jonne, ha cr tavozna. Valahogy nem tudom elkepzelni oket egyutt.

szerintem meg semmi köze nem lenne a Neymar biznisznek CR-hez. Itt Benz és/vagy Bale fog lépni ha jön a brazil. Remélem mindketten, és Perez berántja Hazardot is, Mbappé meg had főjön a franciáknál pár évet, ha már kiszopatott minket.(Lehet most a BL-ben még jobban kifog :lol: ) Mondjuk 3 év múlva jöhet ha kiment CR. :mrgreen:
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. december 31., vasárnap 9:56

A Nike ket fő arca a Realban...érdekes lenne.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1325
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2017. december 31., vasárnap 9:52

Neymarnak nem tudom mennyire orulnek, mondjuk ha tavasszal igy jatszunk akkor lehet megkedvelnem az erkezese gondolatat, inkabb o mint a Kane vonal, de ugy gondolom, hogy o csak akkor jonne, ha cr tavozna. Valahogy nem tudom elkepzelni oket egyutt.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. december 31., vasárnap 9:49

Berti írta:
Realista24 írta:Florentino 5+1 galaktikus-jelöltje 2018-ra: Hazard mellett Neymar a legfőbb célpont. Mint ismeretes, a PSG sztárjának szerződésében egy záradék lehetővé teszi, hogy a Királyiak 222 millió euróért cserébe a nyáron megszerezzék a brazilt.
Érdekes..ki a forrás?
Marca.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2017. december 31., vasárnap 9:24

Realista24 írta:Florentino 5+1 galaktikus-jelöltje 2018-ra: Hazard mellett Neymar a legfőbb célpont. Mint ismeretes, a PSG sztárjának szerződésében egy záradék lehetővé teszi, hogy a Királyiak 222 millió euróért cserébe a nyáron megszerezzék a brazilt.
Érdekes..ki a forrás?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. december 31., vasárnap 8:59

Florentino 5+1 galaktikus-jelöltje 2018-ra: Hazard mellett Neymar a legfőbb célpont. Mint ismeretes, a PSG sztárjának szerződésében egy záradék lehetővé teszi, hogy a Királyiak 222 millió euróért cserébe a nyáron megszerezzék a brazilt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. december 30., szombat 23:49

Süti írta:
Kerlon írta: Mondjuk egy Lillet bajnoki címre vezetett 20 évesen.
7 góllal 38 meccsen. Miközben a gólkirály is a Lilleből érkezett 25 góllal. Ezzel nem azt vitatom el egyébként hogy fontos szerepe lehetett (nem tudom, nem követtem a 2010-11es francia bajnokságot) a bajnoki címben, csak a bajnoki címre vezette a Lille-t túlzásnak érzem. De ha ezt jóvá is írnám, Depay meg ténylegesen bajnoki címre vezette a PSV-t, és mégis... (Bár a Lyonban most jó.
M1Ö írta:
Főként az 1vs1-ről volt szó. Azt meg tartom, hogy bárhol megállja a helyét, mert abban a világ egyik legjobbja. Igazi húzó/vezér ember/alkat meg nem volt még. Bár a belga válogatottban nem is egyszerű, mert tele van egyéniségekkel, de csapatként messze vannak a toptól. A Chelseat meg játékban húzóember, idénre oda-oda is ér, tehát gólokat meg asszisztokat is tol. Nyílván a büdös életbe nem fog CR féle statokat hozni nálunk, de a támadó játékunknak per pill ő kell, vagy egy hozzá hasonló arc. Könnyebben menne a többieknek is, ha lenne egy 3. stílusú játékos a csapatba. Ez meglenne Asensio személyében, csak ő k****ra nem úgy van használva ahogy kéne. Ő is például egy állat lenne, ha benyomnád jobb szélre és megmondanád neki, hogy húzz befele, aztán bombázz, vagy ugrass ki. Mint ahogy CR csinálta annó a bal szélről.
Szerintem nagyobb szükség lenne egy igazi gólvágóra, és az oda oda ér nekem még nem mérvadó. Jó játékosnak tartom egyébként, csak én se a helyét nem látom jelenleg a csapatban, és abban se vagyok biztos, hogy olyan hatékony (vagy hatékonyabb, elvégre az lenne a cél) lenne a spanyolok között is, mint most. Nyilván ez addig nem fog kiderülni amíg ide nem kerül (remélem soha :mrgreen: ) de indokolatlannak tartanám az érte kiadott sok pénzt. Persze erről nem én döntök. :D
Ja. Kevertem a szezonjait, mert utána tolt egy 20 gól, 18 gólpasszosat is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. december 30., szombat 20:20

dannen írta:marca szerint benzema 3 hetig nem lep palyara valami csiposerules miatt.
RM.com szerint combizom.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2017. december 30., szombat 19:58

Értem az érveket mellette, de nem tartom se a posztját hiányposztnak, se a teljesítményét annyira dominálónak, hogy mindenképp helyet találjunk neki a csapatban, mert szerintem már az előrelépés lenne, ha végre bemennének a helyzetek. Az pedig nem az ő szerepén múlna szerintem. :hmmm:
Persze lehet hogy varázsolna mint Isco, de már van Isconk. :loveyou: :mrgreen:
Csatárunk viszont továbbra sincs. (Csak nehogy menjek a zárkába.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. december 30., szombat 19:51

Süti írta:De ha ő nem lenne legalább olyan hatékony, mint a briteknél, akkor mégis milyen elemekkel húzná fel a többiek játékát?
A játékával például? :D Ha már szóba jött megint, nézegettem róla videókat, meg megnéztem a statisztikáját és 28 meccsen 8 gól, 8 assziszt. Féltávnál az nem rossz. Ha nálunk is hozná, meg mellette a játékot amit tud, akkor mindenki varázslózná, mint Isco-t. :mrgreen: De egyébként nem mellette kamoányolok, hanem emellett a stílus mellett. Mert nevetségesnek fognak sokan tartani, de nem fogunk előre lépni, ha Benzema helyett beteszünk egy gólvágót. Ugyanúgy nem lesz játékunk az ellen 16osánál, úgyanúgy maradnak majd az ívelések, mert elfogy a tudomány.
Süti írta:Kane-t nem hoznám, csak példának hoztam fel.
Én is csak példának írtam, mert ugye most ő a sztár minden felületen.
Süti írta:Egyébként kismillió helyzetünk van így is minden meccsen, csak a nagyrésze kimarad. Szóval pontosan olyan ember kéne, aki ezeket végre befejezi.
Van, de nem olyanok mikor a csúcson volt az első kettő. Furcsa egyébként, meg ellentmondás is, mert tényleg megvannak a helyzetek, de valahogy más lenne az egész, sokkal tisztább ziccerek lennének. Basszus nem tudom mennyire megy át mire gondolok, mert rohadtul nem tudok előszilveszterezés közben fogalmazni. :lol:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2017. december 30., szombat 19:38

M1Ö írta:
Az én felfogásomban nem. Hanem az, hogy az érkeztével ő is hozna egy stabil számot, de főleg az, hogy felhúzza a többiek játékát is. Attól mert hozol egy gólvágót (Kane-t mondjuk) még semmivel nem leszünk előrébb, mert ő a büdös életbe nem fogja felhúzni a többieket. Nem azért nem jönnek a gólok, mert senki nem tud gólt lőni, hanem mert nincs meg a játékunk ahhoz, hogy hármasával jőjjük.
De ha ő nem lenne legalább olyan hatékony, mint a briteknél, akkor mégis milyen elemekkel húzná fel a többiek játékát? Kane-t nem hoznám, csak példának hoztam fel.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2017. december 30., szombat 19:29

Igen, lejár a szerződése, így jóval több pénzt tud kérni magának. Élete utolsó nagy szerződése, vinné a City, legalább 15 millió lenne a nettója és ki tudja még mennyit kellene neki fizetni aláírási pénzként.

Dembele miben jobb?
Például ő tényleg kiemelkedő 1v1ben.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 95 regisztrált és 0 vendég