Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62633
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 1., hétfő 17:51

Anno a galaktikus era hajnalan mi diktaltuk a tempot es most ott tatunk hogy kovetni sem tudjuk a trendet...ennek nem lesz jo vege.
Ha a Barcelona tehette volna akkor megvette volna Cebát, Iscót és Asensiót apróért, de nem tudták, így most horror lóvét fizetnek a közepesnél jobb játékosokért, mellette elveszítették az egyik kulcsemberüket (egyelőre pótolni tudták), a fizetési plafon nagyon közel van náluk, eladni pedig apróért tudnak.

Nem irigykedem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Professore » 2018. január 1., hétfő 17:48

lesliejr írta:Hát nem tudom...Dembelére kapásból elment 105 millió, Messi aláírás pénze valahol 50 és 70 millióközött van. Most Coutinho lenne 140-150, Mascherano-ért kapunk talán 10-et, de vennünk is kell a helyére.Semedo 35 millió. Már rég túl vagyunk a 220 millión, amit Neymarért kaptunk, ráadásul még adózni is kellett belőle. 75 millió pénzzel indultunk neki a nyárnak, legalábbis ez volt a hivatalos kommunikáció.
Annyira már nem szórhatjuk a pénzt és közben eladnunk is kellene. Csak akiket mi akarunk azok nem igen kellenek senkinek. :lol:
Ha veszünk is játékosokat, nagy eséllyel olyanok jönnek akik a BL-ben már nem szerepelhetnek. Pont oda kellene az erősítés, mert a bajnokságot a jelenlegi kerettel is kényelmesen vezetjük. Annyi előnye lenne, hogy a nyarat már úgy kezdhetnénk, hogy beilleszkedtek. El kell döntenie a vezetésnek, hogy mit akarnak. De amíg nem tudunk eladni nagyon igazolni se fogunk. A bérkeret miatt is.
Coutinho jól mutatna a támadó sorban, de amíg nincs egy normális irányítónk és Rakiticet erőltetjük sokszor abban a szerepkörben, addig nem lesz jobb a középpályánk. Arthur Melo-ról is sokat cikkeztek, 50 millió. Így már végképp csak eladásokkal tudjuk tartani az egyensúlyt és Valverde kérése is az, hogy erősítsék és szűkítsék a keretet.
Az hogy a barcanak honnan es mire van penze engem nem erdekel igazan de Coutinho az egyik megszerezheto opcio volt es ugy tunik be is huzzak. Iniesta megy kifele rendesen gondolom ot kellene helyetesitse es a kovetkezo idenyre osszeallhat egy utos kezdo. Dembele szinten Ney potlasara jott. Draga? Ez van es ez is lesz most mar. Ha ertelmes jatekost akar valaki igazolni akkor melyen zsebbe kell nyulni.
Nekunk is volt/van durvan 200 milkank igazolni aztan locitrom...olyanok utan futunk akikre vagy nincs esely (Ney+Bape) vagy total testidegen lennenek Kane. Az aztan nagy lesz ha nyaron brutal penzbol osszedobjak a Bale Kane Cr tridentet.
Lehet a Martin Vinicius Mir vonalat is kovetni de nem biztos hogy ezek hozzak majd a remelt szintet es ami ennel is rosszabb hogy nincs idonk varni eveket (max igen de trofeak nelkul). Kellene klasszis ember elore mint egy falat kenyer... Ezert vagyok felvadulva. Azt meg eldogadom hogy a nyar el lett cseszve mert a Bape biznisz besult van ilyen...de akkor latnam hogy tepernek ezerrel hogy ezen valtoztassanak. De minden jel szerint nem ez van hanem amator bohockodas.
Anno a galaktikus era hajnalan mi diktaltuk a tempot es most ott tatunk hogy kovetni sem tudjuk a trendet...ennek nem lesz jo vege.

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2018. január 1., hétfő 17:17

Hát nem tudom...Dembelére kapásból elment 105 millió, Messi aláírás pénze valahol 50 és 70 millióközött van. Most Coutinho lenne 140-150, Mascherano-ért kapunk talán 10-et, de vennünk is kell a helyére.Semedo 35 millió. Már rég túl vagyunk a 220 millión, amit Neymarért kaptunk, ráadásul még adózni is kellett belőle. 75 millió pénzzel indultunk neki a nyárnak, legalábbis ez volt a hivatalos kommunikáció.
Annyira már nem szórhatjuk a pénzt és közben eladnunk is kellene. Csak akiket mi akarunk azok nem igen kellenek senkinek. :lol:
Ha veszünk is játékosokat, nagy eséllyel olyanok jönnek akik a BL-ben már nem szerepelhetnek. Pont oda kellene az erősítés, mert a bajnokságot a jelenlegi kerettel is kényelmesen vezetjük. Annyi előnye lenne, hogy a nyarat már úgy kezdhetnénk, hogy beilleszkedtek. El kell döntenie a vezetésnek, hogy mit akarnak. De amíg nem tudunk eladni nagyon igazolni se fogunk. A bérkeret miatt is.
Coutinho jól mutatna a támadó sorban, de amíg nincs egy normális irányítónk és Rakiticet erőltetjük sokszor abban a szerepkörben, addig nem lesz jobb a középpályánk. Arthur Melo-ról is sokat cikkeztek, 50 millió. Így már végképp csak eladásokkal tudjuk tartani az egyensúlyt és Valverde kérése is az, hogy erősítsék és szűkítsék a keretet.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. január 1., hétfő 17:14

mi nem tökörészünk a csatárkérdésen. egyértelműen nem kell csatár zidanenak.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. január 1., hétfő 17:14

Ha igaz, akkor az szépen fog kinézni Dembelé meg Messi aláírási pénze mellett.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Professore » 2018. január 1., hétfő 17:11

BBeno írta:140+40 millióról írnak pár helyen.
Csak nekem bassza a csoromet hogy a barca utemesen tolti fel a sorit a tamado reszlegben mi meg tokoreszunk hogy vajon csatar kell-e (pedig a hulye is latja hogy igen mert ez egy lepkefing) vagy vedo netan kapus :-@

Ok hogy Coutinho sem egy Messi meg el vesztettek Neymart, de azert ez a huzas a Dembele bizninsszel karoltve mar nem nez ki nekik rosszul. Mi meg viritottunk egy nem szint Mayoralt :vivo:

Nika91127
Hozzászólások: 2641
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2018. január 1., hétfő 17:03

BBeno írta:140+40 millióról írnak pár helyen.
Van ott pénz dögivel!

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. január 1., hétfő 16:47

140+40 millióról írnak pár helyen.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 1., hétfő 16:32

Szerintem már a nyáron Chamberlaint is, azért vette meg a Pool, mert Coutinho távozóban volt, de gondolom nem tudták véglegesíteni.

Jó vétel lehet, bár szerintem nagyon hullámzó a kis brazil. A nagy meccseken meg nem szokott kitűnni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62633
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 1., hétfő 15:55

BBeno írta:coutinho nincs a mai keretben...
Nem is értem, hogy mit keresne a Barca vagy a Real keretében.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. január 1., hétfő 15:06

coutinho nincs a mai keretben...
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2017. december 31., vasárnap 15:17

Realista24 írta:Oriol Busquets, a Barcelona egyik nagy reménysége nem akar hosszabbítani, jövőre lesz 19 éves, a Madrid vinné.

Barcásokat kérdezném, hogy mit lehet tudni róla?
Katalán források szerint nem nem akar, hanem csak egyelőre nem sikerült megegyezni. De folytatódnak a tárgyalások, szerintem hosszabbítani is fognak. Ha minden igaz 2007 óta a Barca kötelékeiben van, már az első csapatban is játszott. Fura lenne, ha ezek után menne el pont most, és pont a Madridba.

Amúgy VKP, hasonlót Busira stílusban, kicsit keményebb, de nem is olyan technikás mellé. Én komálom, sok B meccset láttam már vele.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. december 31., vasárnap 15:15

meg mikor szó szerint lenyomott egy halálhörgést, mikor Aduriz kulcscsonton könyökölte... Komolyan paráztam, hogy meg fog halni, közben meg nem is a torkát kapta el... Mondjuk ezzel ti nem fogtok egyet érteni, de az úgy túl lett tolva, ahogy illik. :)

rá fél percre meg mintha mi sem történt volna :roll:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. december 31., vasárnap 15:03

BarçaNorbi írta:
Kerlon írta: Unszimpatikus Barca viselkedést felvette, de top5 védő lett, 60 érte manapsg az bagó.
Ezt kifejtenéd nekem? Most hirtelen nem ugrik be olyan viselkedés, mint ami miatt pár játékos esetén ég a fejem.
https://www.youtube.com/watch?v=Gp7HLGCQsjI
sajnos több videót nem találok, de nem ez az egyetlen rájátszás mióta a Barcába igazolt
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

BarçaNorbi
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2015. január 10., szombat 15:35
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Henry, Iniesta, Thiago, Neymar
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BarçaNorbi » 2017. december 31., vasárnap 14:50

Kerlon írta:
Ha már City, Pep ki akarja fizetni Umtiti kivásárlási árát a télen. 60 milla.
Unszimpatikus Barca viselkedést felvette, de top5 védő lett, 60 érte manapsg az bagó.
Ezt kifejtenéd nekem? Most hirtelen nem ugrik be olyan viselkedés, mint ami miatt pár játékos esetén ég a fejem.

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2017. december 31., vasárnap 9:37

A B csapat egyik alap embere. Bemutatkozott a felnőtteknél is, Valverde nagy jövőt jósol neki de még fejlődnie kell. Valóban csak névrokonok Sergio-val de kb a klónja a csávó, mert még a mozgása is hasonló. Igazi szűrő-osztogató középpályás, állítólag erős fejjátékkal.
Én csak 2x láttam focizni.
Furcsálnám ha nem akarna hosszabbítani, mikor már lassan kopogtat a nagycsapatnál.

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Drake » 2017. december 31., vasárnap 8:40

Realista24 írta:Oriol Busquets, a Barcelona egyik nagy reménysége nem akar hosszabbítani, jövőre lesz 19 éves, a Madrid vinné.

Barcásokat kérdezném, hogy mit lehet tudni róla?
A posztja ugyanaz mint Sergionak,viszont csak névrokonok,ami gondolom plusz pont nálatok. :mrgreen:
Én személy szerint semmi extrát nem láttam eddig benne,az első csapatba max időhúzó cserének tudnám elképzelni.Aztán lehet ő is későn érő típus és majd rám cáfol...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62633
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. december 31., vasárnap 8:29

Oriol Busquets, a Barcelona egyik nagy reménysége nem akar hosszabbítani, jövőre lesz 19 éves, a Madrid vinné.

Barcásokat kérdezném, hogy mit lehet tudni róla?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Professore » 2017. december 31., vasárnap 8:24

Berti írta:Most néztem utána Justin Kluivertnek, aki nem tudná Patick Kluivert fia, aki 18 éves és bal szélső az Ajaxban. Elég bíztató amit eddig mutat, ezért is írtam ide, mert valószinűleg barcáéknál fog úgyis kikötni.
Csak hogy picit izgalmasabb legyen a story, Mino Raiola az ügynöke. :lol:

videó
Ugyes. Erdekes opcio lenne...bar a fater miatt inkabb a barca lehet a favorit a megszerzeseben. Egyebkent a vidiben egesz szep jatekelemek vannak. Hasonlo akciokert csettintenek nalunk is

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. december 28., csütörtök 18:44

MOst így ránéztem én is az Ajaxra. Ott egy 20 éves brazil jobb szélső január óta és az idei szezonban 16 meccsen 8 gól 11 gólpassznál tart.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 5 regisztrált és 0 vendég