Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5162
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. január 3., szerda 21:28

Ez nagy volt Fábregastól hogy megölelte Sánchezt :lol: :lol:

bezzeg ha a barcaban lenne még mindig a földön fetrengene. :mrgreen:

Sánchez-Özil duo nemrossz
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. január 3., szerda 21:02

Ozil viszont nagyon jol mozgatja a csapatot.

illgner
Hozzászólások: 2539
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: illgner » 2018. január 3., szerda 20:59

Morata szegénykém, tényleg nagyon falábú ez a gyerek.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. január 3., szerda 20:59

Morata :lol:

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Demes » 2018. január 3., szerda 20:59

Morata pls :lol:
Arsenal vedelem megint a toppon ma is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Demes 2018. január 3., szerda 20:59-kor.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 3., szerda 19:32

ziro4vr írta:Azért én kíváncsi leszek a city-re április fele, a bajnokság megvan már, de nem lennék meglepve, ha ott gyorsba elbuknának több kupát. Guardiola nem akkor szokott villogni, amikor igazán kell.
jajaja, és igazából az a csapat orrnehéz, kpról meg a védelemből 1-2 ember kiesik és kaka lehet minden, vagy február végére széthajtja őket
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. január 3., szerda 19:31

Azért én kíváncsi leszek a city-re április fele, a bajnokság megvan már, de nem lennék meglepve, ha ott gyorsba elbuknának több kupát. Guardiola nem akkor szokott villogni, amikor igazán kell.
Nem illik.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. január 3., szerda 18:25

Realista24 írta:
A PSG nyílt focit játszik, a Juve zártat. Melyik kedvez nekünk?
Az elmúlt évekre alapozva nyilván a nyíltat mondanám, viszont az idei szezon, és a két csapat tükrében szerintem ez nem ilyen egyszerű. A Juve zárt focija Bonucci távozása óta lényegesen gyengült, támadásban pedig vannak problémáik. A PSG ehhez képest félgőzzel focizgathat otthon, 100%-ban felkészülve ránk. Arról nem is beszélve, hogy minőségibb kerete van jelenleg mint a torinoiaknak.
Ettől függetlenül továbbjutást várok, a BL más kávéház, a mi terepünk, de hogy a Juve jobb lett volna az idei formák és keretek alapján az nekem nem kérdés.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. január 3., szerda 17:13

Hát én röhögve nyomtam volna a psg-re ha választani kell a Juve és köztük...Egy döntőben ahol több gólt kell rúgni jobbak vagyunk.De amikor elég az idegenben lőtt gól még mindig a hideg futkos a hátamon tőlük...

A psg-től meg nagyon bevan most szarva mindenki,de én csak akkor látok rá esélyt,hogy kiejtsenek ha formán kívül leszünk akkor is és hasonló hibákat követünk el mint a barca ellen.

Szerintem sokkal nehezebb helyzet ez a meccs a psg-nek mint nekünk.Nagyobb rajtuk a nyomás,rutintalanok és nem valami egységesek... plusz nem sok választásuk van, nekünk kell essenek és azt mi szeretjük,ha meg neki állnak buzizni taktikázni ami nem az ő asztaluk az is nekünk kedvez a rutin miatt. Én nem látom magam előtt ahogy a nyári Realt ez a psg ki ejti.Az őszit igen,az kiejti saját magát ha kell :D

Persze kieshetünk , a labda kerek stb... csak nem igazán érzem indokoltnak ezt a nagy rettegést egyeseknél.Gondolom sokan a bajnokság meccseiből indulnak ki,de akkor lemaradtak az elmúlt évekről vagy nem tudom.

Na mind1 szerintem jó,hogy őket kaptuk mert az a meccs adhat egy hatalmas lendületet a szezonnak amire nagy szüksége van most ennek a csapatnak.Ha meg kiesünk akkor ez van lehet nyáron építkezni.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. január 3., szerda 16:59

Solari írta:Elcsipted az elso ket meccs ota az elso szar meccsuket es mar jon is a lenezes. :lol:
Gondolom ez a vasárnapi meccsük volt, ott a Palace védekezett jól. Nem véletlen, hogy De Bruyne előtte a Newcastle ellen villogott, kis túlzással feltett kézzel mentek ki a City ellen a pályára.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62857
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 3., szerda 16:48

Süti írta:Szerintem mondjuk jobban jártunk volna a Juventussal (a BL döntő óta mindkét csapat gyengült csak), viszont a PSG szélső játékához kevés lesz a két szélső védőnk jelenlegi teljesítménye. A juve ellen ettől nem kellett volna félni.
A PSG nyílt focit játszik, a Juve zártat. Melyik kedvez nekünk?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. január 3., szerda 16:43

Szerintem mondjuk jobban jártunk volna a Juventussal (a BL döntő óta mindkét csapat gyengült csak), viszont a PSG szélső játékához kevés lesz a két szélső védőnk jelenlegi teljesítménye. A juve ellen ettől nem kellett volna félni.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62857
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 3., szerda 16:39

BBeno írta:
Real - Tottenham: 2 meccs egy szezonban nem igazán mérvadó, főleg, hogy a továbbjutás nem forgott kockán.
arra azért elég volt ez a két meccs hogy most a psg ellen készülhetünk.
Mert a Juventus sokkal jobb a Tottenhamnek :lol: Nekünk meg pláne feküdne. Ha már hülyeségeket írunk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. január 3., szerda 16:39

BBeno írta:
Real - Tottenham: 2 meccs egy szezonban nem igazán mérvadó, főleg, hogy a továbbjutás nem forgott kockán.
arra azért elég volt ez a két meccs hogy most a psg ellen készülhetünk.
Nem biztos, hogy a Spurs jobban jart a Juveval.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. január 3., szerda 16:38

BBeno írta: arra azért elég volt ez a két meccs hogy most a psg ellen készülhetünk.
Hát, nem tudom mivel lett volna jobb, ha a Bayern, Chelsea, Juve hármasból kapunk valakit. :hmmm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. január 3., szerda 16:33

Real - Tottenham: 2 meccs egy szezonban nem igazán mérvadó, főleg, hogy a továbbjutás nem forgott kockán.
arra azért elég volt ez a két meccs hogy most a psg ellen készülhetünk.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

9RoNaLdO9
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2013. december 18., szerda 19:50
Kedvenc játékosaid: Raúl, Morientes, Iker, Ramos, Khedira
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: 9RoNaLdO9 » 2018. január 3., szerda 16:30

Véleményem szerint akik jobbnak látják az angol focit, inkább a hangulat miatt érzik ezt. A PL-ben közelebb vannak a szurkolók, lentebbről mutatják kamerákkal a meccset, nincs annyira eltompítva a háttér szurkolói zaj. Ugyanolyan, mint a darts, igazából unalmas lenne, de a szurkolók miatt elképesztően izgalmas lesz, mert kapsz egy nagyobb adrenalin löketet.
Teljesen egyértelmű, hogy a spanyol bajnokság meccsei futball szempontjából izgalmasabbak, viszont hangulatban tv-n keresztül sokkal élvezhetőbb egy angol bajnoki. Abból is látszik, hogy egy spanyol virtusú ember átment Angliába, megkapta ahatalmat, rá 1 évre meg bucira veri az összes brit stílusú csapatot. Ilyenkor mondjuk nem értem hol vannak azok a kommentelők, akik egy Pep csapatot kb a 10-dik helyre jósoltak nagyképűen, önelégült troll írással :)

Real - Tottenham: 2 meccs egy szezonban nem igazán mérvadó, főleg, hogy a továbbjutás nem forgott kockán. A Barca sem volt jobb pár hete tőlünk, tavaly a Bayernnél mi sem voltunk jobbak. A mai forma, szerencse és kész is a győzelem receptje. Azért meg röhej, hogy ne lenne a Real a legjobb 4-ben a PL-ben, a City-t most nem előzné meg ez valószínű, de a többi angol csapatban semmi pluszt nem látok.

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. január 3., szerda 15:55

Hát kinek mi a szórakoztató. Én már az eremet vágnám ha azt látnám hogy minden 4-5. passznál elpattan a labda az embertől... :lol: Az hogy magasabb az iram, nem jelenti azt hogy az szórakoztatóbb is.

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. január 3., szerda 15:52

Solari írta:Mindenesetre ennek a citynek végre van edzője, aránylag minden poszton top játékosaik vannak jó formában. Nem szabad lebecsülni őket.
Nem akarok én belefolyni a vitába, de sztem az nem nagy edző ha a segge alá raknak 1mrd euro-t hogy tessék elköltheted. Vagy teszem azt a Messi-Ini-Xavi tengelyt. Láthattuk a Bayern-nél: volt egy nagyon jó csapat (abban megegyezhetünk, hogy egyik se volt egy Messi klasszis de jók voltak), bundásban elvolt, bl-ben meg megszenvedett. Az más kérdés hogy bejött most neki ez az idény.

Avatar
peadani
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:57
Kedvenc játékosaid: R9,Zidane,Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: peadani » 2018. január 3., szerda 15:44

RaúlCF írta:miért kéne bármit bevallania. mindig is a Realnak szurkoltam én is de ezt leszámítva szeretem nézni az angol bajnokikat mert messze szórakoztatóbb és pártatlanul tudom élvezni. az idei City meg kifejezetten jó focit játszik és jólesik a mondjuk ki milyenek fos Real meccsek mellett jó focit is nézni. ettől még megnézek minden Real meccset mert nekik szurkolok. magasról teszek az összes angol csapatra de élvezem a bajnokságukat.
Hát én azért vitatkoznék azzal, hogy messze szórakoztatóbb. Pártatlanul lehet nézni az biztos..én is nézek sok angol bajnokit de észrevettem, hogy leginkább csak háttérzajnak kapcsolok oda mostanság. Rettenetesen unalmasak lettek ott is a meccsek és igen a nagyobb csapatok meccsei is. Az meg számomra nem foci, hogy fel-alá futkosnak mint a hülyegyerekek. Am ne vedd magadra nem neked céloztam ezt csak úgy általánosságban írtam. Egyébként a mai Arsenal-Chelsea-ra leszek kíváncsi bár sokat nem várok a meccstől.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 83 regisztrált és 0 vendég