Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. április 16., kedd 17:44

Hasonlóan a Barcáéhoz:
--------Busquets
-----Xavi
---------------Iniesta
nem értem miért akarod mindig a mi (leendő) állományunkat a barcáéra hajaztatni
így felrajzolva tényleg ugyanúgy néznek ki, de az ellátott feladatok alapján teljesen másképp, és ez nálunk egyáltalán nem működne, egyrészt azért, mert a keret nem ilyesmire alkalmas, másrészt ehhez több évnyi együttlét kell és csapatszintű játék mind támadásban, mind védekezésben
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 16., kedd 17:01

Kerlon írta:http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-a ... 5859_n.jpg
Nem akarok komoly vitát indítani, de akik szerint (nem tudom, hogy milyen formában játszik idén) Agüero lenne az a csatár, aki majd beveri az összes helyzetet meg 25-30 gólt fog rúgni évente, azok ezt a táblázatot komoly nézegessék csak. Nem is emlékszem olyanra, hogy komolyabb szezont lehozott volna...
Én csak azért gondolnám jó megoldásnak,ha már annyira kell az a csatár,mert játékban passzol a csapatba.Falcao elérhetetlen,más opcio meg nem nagyon van.
Higuain nálam nem ok,komolyabb csapatok ellen meg van halva,kivonja magát az összjátékból...elpattan tőle a labda... :mrgreen:
Nem baj ha nem lő 25 gólt,majd lő Ronaldo 40-et.De simán játszótárs lehetne Ronaldoval,Marceloval,vagy esetleg Benzemaval ha mondjuk két csatárral állunk föl.
El Ninot meg te se gondoltad komolyan... :-)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 16., kedd 16:56

Kerestem, hogy hol írtam nem találtam, de bírom, hogy állandó jelleggel belém kötsz és még neked állt feljebb régen. A másik meg, hogy rajtad is azt érzem, hogy amit más ír az hülyeség. Eddig próbáltam tolerálni és normális hangvételben hozzád szólni, de teljesen felesleges.
Az meg totális badarság, hogy Agüero olcsóbb lenne, mint Cavani. Valószínűleg Mansur sejk ostoba és odaadná az egyik legértékesebb játékosát fillérekért...

Onnét viszont egyetértek, hogy a középpályára kell egy komoly erősítés és az egész jobb oldalra... Alonsot meg nem pótolni kell, hanem átvariálni a a középpálya közepének a szerkezetét, i think. Már párszor leírtam, hogy olyan ember kéne, mint Busquets.
Pogba, Kondogbia nem tudom, hogy így visszavonva mit tudna hozni, de szerintem ez lenne a jó megoldás. Főleg úgy, hogy kihaló félben van Alonso stílusa. Ergo képzeljünk el egy ilyet:
----Pogba/Kondogbia
---------------Modric
--Özil

Hasonlóan a Barcáéhoz:
--------Busquets
-----Xavi
---------------Iniesta
Szerintem ez a legjobb felosztás a kpra, mert van egy védekező szellemű, egy mindenes gyors fürge játékos és egy kimondotta támadásban erős játékos is. Eléjük én a Götze, Benzema, Ronaldo 3ast raknám. Götze alternatívája lehetne még James Rodriguez, Reus esetleg Isco.


Én régen nagyon szerettem a spanyolt, de amit leírtam szerintem nem hülyeség. Ba teljesítménye is visszaesett elég rendesen, mióta kékre váltott. Mondjuk El Nino szíve matracos, szóval ez megint csak egy ilyen kósza gondolat volt a részemről.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. április 16., kedd 16:44

numberone1 írta:Higuhoz elore lepes lenne jatekban igen, joval olcsobb mint Cavani igen. Ennyi. Ha nem jon az sem nagy gond. A kp-t erositsuk meg, es Carvajal aztan akkor is mar rendben leszunk. De a kp-ra kell 2 playa, mert sovany, lassu es most meg csak Khedirarol beszeltem. Alonsonak meg talan utolso eve lesz, szoval kell vki helyette is meg iden.
Nagyon egy húron pendülünk , de már egész régen észre vettem ezt. :-) Pontosan így látom én is. Nem istenítem Agüerot, nem álmaim netovábbja egyszerűen csak a lehetőségekhez képest mérlegeltem, pont a fentebb leírt két szempont alapján, ennyi. Gyakorlatilag az idézett szöveg minden egyes betűjét adom. :agree: :mrgreen:
Kerlon írta:Nekem összességében mindegy lenne, hogy kipadozik Benzema mellett. :mrgreen:
Amúgy ezzel én is így vagyok, csak örülnék, ha a francia el is érné azt, hogy állandó kezdő csatár legyen ő Madridban (nem feltétlen a jelenről beszélek, mert most annak kellene lennie igazság szerint, hanem az elkövetkező évekről), ahhoz pedig úgy érzem nem kicsi teljesítmény, és hozzáállásbeli javulás szükséges a részéről, amikre úgy érzem képes lenne, csak nem tudom miért nem teszi meg.

De torrest semmiképp nem hoznám, de az olyan nincsazazisten módon.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 16., kedd 16:36

RealRaúl77 írta::lol: :lol:

Agüerot nem érted miért akarják néhányan, de Torrest hoznád. Oké. :lol:
Nem értetted a lényeget. Én őszintén szólva nem hoznék csatárt, ha maradna a két jelenlegi, de inkább Torres védelmébe szálltam. Amúgy mi a különbség a 2 ember közöt? 3 gól meg néhány perc... Nekem összességében mindegy lenne, hogy kipadozik Benzema mellett. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 16., kedd 16:35

Kerlon írta:http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-a ... 5859_n.jpg
Nem akarok komoly vitát indítani, de akik szerint (nem tudom, hogy milyen formában játszik idén) Agüero lenne az a csatár, aki majd beveri az összes helyzetet meg 25-30 gólt fog rúgni évente, azok ezt a táblázatot komoly nézegessék csak. Nem is emlékszem olyanra, hogy komolyabb szezont lehozott volna...

Megint a statok, nem is tudom melyik topicban irtad, h nem a statokat kell nezni, de megis mindig ezzel jossz.
Higuhoz elore lepes lenne jatekban igen, joval olcsobb mint Cavani igen. Ennyi. Ha nem jon az sem nagy gond. A kp-t erositsuk meg, es Carvajal aztan akkor is mar rendben leszunk. De a kp-ra kell 2 playa, mert sovany, lassu es most meg csak Khedirarol beszeltem :lol: Alonsonak meg talan utolso eve lesz, szoval kell vki helyette is meg iden.
Remelem nem Kondogbia es Pogba jon egyszerre, nekunk csak az egyik kell es egy mas tipusu. Az, h Veratti erinthettelen nekem itt ugyanaz a velemenyem, mint hehenek a masik topicban a juverul, h senki nem erinthetetelen. Foleg arab vezetoknel akik csak bizniszelnek(nem csoda, h Bekemet is leigazoltak), megfelo penz es csere alap a titok nyitja(Perez). Na meg egy uj edzo uj koncepcioja.
Agüerot nem érted miért akarják néhányan, de Torrest hoznád. Oké.
:lol: +1
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. április 16., kedd 16:32

:lol: :lol:

Agüerot nem érted miért akarják néhányan, de Torrest hoznád. Oké. :lol:
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 16., kedd 16:27

Én konkrétan nem is értettem, hogy miért vették meg Ba-t és miért nem hívták vissza Lukakut. Jövőre majd lesz 3 csatáruk egy posztra, szóval valakinek tipli lesz. Amúgy szerintem Torrest érdemes lenne elhozni, mert nem hiszem, hogy önhibából ennyire gólképtelen. Mióta Ba odament ő se úgy termel, mint a Castleban. Mondjuk Torres tuti nem jönne hozzánk. :Đ
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. április 16., kedd 16:23

Azért a Lukaku srácnak nem gyenge statja van. :hmmm: De ugyanez elmondható Dzekoról is.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 16., kedd 16:20

http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-a ... 5859_n.jpg
Nem akarok komoly vitát indítani, de akik szerint (nem tudom, hogy milyen formában játszik idén) Agüero lenne az a csatár, aki majd beveri az összes helyzetet meg 25-30 gólt fog rúgni évente, azok ezt a táblázatot komoly nézegessék csak. Nem is emlékszem olyanra, hogy komolyabb szezont lehozott volna...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Mickey » 2013. április 16., kedd 15:56

Jose nem Wenger
nem kell neki istápolni senkit.
Azt csinál amit jónak lát,ő a góré a csapatnál.
Ezt kel elfogadni.
Aki meg nem látja be,hogy milyen,az meg átmegy másik csapathoz.
Ezzel nem lehet mit kezdeni,pláne nem nekünk,akiknek fingjuk sincs semmiről.


na de én is befejeztem,kezd olyan feeling lenni,mint odaát
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 16., kedd 15:40

Hat nem tudom, de most olvastam Ricardo Moniz nyilatkozatat, akar mekkora klub legyen is az adott, a fiatalok jelentik a jovot. Tudni kell kezelni oket, mar ha van kit mint pl. a Fradiban sajnos nincsenek ilyen talentumok.

http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb ... em-2236131
morientes írta: Isten tudja,én se vagyok oda El Unico munkamódszereiért,de arra meg azt mondom csak a bolond megy szembe a főnökkel.Casillasnak se jött ez össze.Szépen csendbe kell maradni,aztán ha a portugál lép,és tényleg annyira jó(bár sztm ő is túl van kicsit misztifikálva mint Mourinho :-) )akkor meg fogja kapni a lehetőséget.Addig meg pofa be,oszt koncentráljon a játékra
Jesé témát részemről lezártam :-)
Nem hinnem, h Jese a fonokevel megy szembe, egy nyilatkozata volt, de igysem ugysem kap(kapott) lehetoseget, nyilatkozat ide nyilatkozat oda.


On:
Nem szeretnek Mou lenni :mrgreen:

Jovore:
Carvajal-Varane-Ramos-Marcelo
---------------Veratti---------------
------Pogba---------Modric--------
Gotze---------------------------CR
-------------Benzema--------------

vagy:
Carvajal-Varane-Ramos-Marcelo
--------------Pogba----------------
------Banega------Modric--------
Gotze-------------------------CR
-------------Benzema-------------
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 16., kedd 15:24

Ebben van vmi, ha Jose akkora nagy pedagogus mint mondjak(szerintem ez is tul van misztifikalva), akkor nem igy cselekszik. Raadasul Mou a felnott, neki kellene felkarolnia az ilyen fiatalokat es peldat mutatni nekik. aztan Jese es Pedro Leon esete is mutatja, h bizony az a fele magatartas amit Mou tanusit felejuk az rosszabb mint amit ezek a gyerekek viselkedese.
Isten tudja,én se vagyok oda El Unico munkamódszereiért,de arra meg azt mondom csak a bolond megy szembe a főnökkel.Casillasnak se jött ez össze.Szépen csendbe kell maradni,aztán ha a portugál lép,és tényleg annyira jó(bár sztm ő is túl van kicsit misztifikálva mint Mourinho :-) )akkor meg fogja kapni a lehetőséget.Addig meg pofa be,oszt koncentráljon a játékra
Jesé témát részemről lezártam :-)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 16., kedd 15:11

ericco írta: Szerintem az van, hogy Mourinho gyerekesen neheztel rá, mivel Jesé Torilt nevezte meg (pont akkor mikor a két edző közt nézeteltérés volt), mint a tartalékcsapapt edzőjét, arra a kérdésre, hogy Mourinho megfelelő-e, mint edző az utánpótlás szempontjából. No comment.
Ebben van vmi, ha Jose akkora nagy pedagogus mint mondjak(szerintem ez is tul van misztifikalva), akkor nem igy cselekszik. Raadasul Mou a felnott, neki kellene felkarolnia az ilyen fiatalokat es peldat mutatni nekik. aztan Jese es Pedro Leon esete is mutatja, h bizony az a fele magatartas amit Mou tanusit felejuk az rosszabb mint amit ezek a gyerekek viselkedese.

Der osztom azt, h egy Bayernbe, Benficaba v egy Portoba kell oket tovabb adni.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 16., kedd 14:57

Nem az, de az újságíró hülye kérdést tett fel neki, amire csak annyit válaszolt, hogy a második csapat edzője nem Mournho, hanem Toril. Nem mondott semmi rosszat, csak az igazságot. A nyilatkozatát meg azért hoztam fel, mert páran azt írták róla, hogy hiányzik belőle az alázatosság. Amit fogalmam sincs, mire alapoznak.
Öszintén szólva,nem emlékszem hogy valaki írta volna hogy nincs benne alázat.
Volt egy kommentelő aki megjegyezte hogy számára(a kommentelőnek)fontos a szerénység.De nem azt mondta hogy Jesé nem alázatos.
Ami meg a nyilatkozatot illeti,elég szerencsétlenül jött ki a dolog,de ha elnézzük Jesének,hogy még csak 20 éves,akkor is a csapat sajtósa volt egy idióta,hogy hagyta megjelenni.Van úgy is elég baj a háztájiba,nem kell ilyesmivel tetézni.
Mou meg ha megsértődött ha nem,ő még a Real edzője,és döntött.Amikor felkészülési meccsek voltak,a fiú játszott rendre,nem is rosszul,valami oka kell legyen a nyilatkozaton kívül is,hogy kiesett a praxisból.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. április 16., kedd 14:49

ericco írta:ismétlem, idénről van szó.
Én kevésbé idénről beszéltem. Inkább általánosságban és/vagy a jövőről.
Idén bele lehet magyarázni ilyen dolgokat, hogy Mou fafejűsége, vagy ezt a neheztelést, amit írtatok. Bele lehet magyarázni azt is, hogy fontosabbnak tekintették, hogy a Castilla a másodosztályban maradjon. Sok minden oka lehet, ezt nem tudhatjuk.
De igazad van. Ugyanúgy, vagy még jobban is megkaphatta volna a lehetőséget , mint Morata. Én meg is adtam volna neki, csak sajnos nem én döntök erről. Még mindig megkaphatná, de elég valószínű, hogy nem fogja. Tényleg nem értem, hogy miért. Sokszor inkább elnézegettem volna María helyett.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. április 16., kedd 14:40

Ha a vezetőség úgy látja, hogy nincs azon a szinten, hogy a fentebb vázolt szisztéma alapján játsszon, akkor tényleg jobb lenne, ha inkább opcióval eladná, minthogy itt üljön a padon, és megrekedjen a fejlődésben.
Ezt nem értem. Attól még, hogy itt-ott kap lehetőséget az első csapatban, még ugyanúgy játszhat a Castillában. Pl. mint Morata.
ismétlem, idénről van szó. Év közben hülyeség lett volna elküldeni más bajnokságba. Ahogy írtad, volt lehetőség bőven itt-ott lehetőséget adni egy-két ifistának. Nem csak idén, de pl tavaly is, amikor egy félidő alatt hármat lőttünk nagyon sok meccsen.
Páran kaptak is. De pont Jesé nem...? :hmmm:
morientes írta:Nem tudom hogy Jesé vajon a megfelelő ember aki ezt a dolgot véleményezze...
Nem az, de az újságíró hülye kérdést tett fel neki, amire csak annyit válaszolt, hogy a második csapat edzője nem Mournho, hanem Toril. Nem mondott semmi rosszat, csak az igazságot. A nyilatkozatát meg azért hoztam fel, mert páran azt írták róla, hogy hiányzik belőle az alázatosság. Amit fogalmam sincs, mire alapoznak.
Merci Zizou!

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 16., kedd 14:17

Szerintem az van, hogy Mourinho gyerekesen neheztel rá, mivel Jesé Torilt nevezte meg (pont akkor mikor a két edző közt nézeteltérés volt), mint a tartalékcsapapt edzőjét, arra a kérdésre, hogy Mourinho megfelelő-e, mint edző az utánpótlás szempontjából. No comment.
Nem tudom hogy Jesé vajon a megfelelő ember aki ezt a dolgot véleményezze...focizzon,teljesítsen jól,az a dolga.A személyzeti kérdéseket meg hagyja arra akinek az a dolga. :-)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. április 16., kedd 14:13

Szerintem Jesét, és minden egyéb más tehetséges fiatalt, akiben benne van, hogy később nagyobb szerep is lehessen az övé Real Madridnál, csak akkor szabad felhozni, ha tényleg rendszeresen játszik. Nem úgy értem, hogy állandóan kezdő, és 90 perceket pályán tölt, hanem - érdekes hasonlat lesz, mert nála pont nem így kellene eljárni, hanem alap kezdő kellene, hogy legyen, ami ilyen, meg olyan okokból nem történik meg - úgy, mint Modric. Esetek nagy százalékában csak csere, és a meccs végére áll be, mégis van jó pár meccs, ahol kezdő volt, persze előfordult az is, hogy nem is játszott. Egy Jesének pontosan így kellene adni a játékperceket, nem igaz ez Modricnál. Ez a szezon tökéletes lett volna. A bajnokságról kb a felénél lemondott már mindenki. Tonnaszámra kaphatta volna a lehetőségeket, játékperceket. És ez az, ami itt a Real Madridnál nagyon kevésszer van meg, hogy így megkapja a maga lehetőségét. Addig ne is jöjjön fel. Azért ne jöjjön fel, hogy minden harmadik meccsen kapjon 20 percet. Ha a vezetőség úgy látja, hogy nincs azon a szinten, hogy a fentebb vázolt szisztéma alapján játsszon, akkor tényleg jobb lenne, ha inkább opcióval eladná, minthogy itt üljön a padon, és megrekedjen a fejlődésben. De azt is egy olyan csapatnak kellene, ami stílusban hasonlít a Madridra, és szilárd nemzetközi kuparésztvevő. Akár BL is, de minimum EL, és onnan sem az ilyen alja, hanem aki eljut a kieséses szakaszig, sőt ott is sokáig él. Pl idén Malaga. Nem egy top csapat, mégis milyen jól meneteltek. És ha innen ki tud tűnni, az már az, amire azt lehet mondani, hogy na ez már valami, ez már teljesítmény. Eladáskor azt is kell nézni, hogy ne egy Bayernbe, vagy hasonló kaliberű csapatba kerüljön, ahol sanszos, hogy kb annyi lehetőséget kapna, mint nálunk. akkor inkább maradjon. Szóval elég sokváltozós függvény ez. Én is jobb szeretném, ha jövőre a nagyoknál lenne, és itt válna remek játékossá, vagy annál is többé. De ha a feltételek nem teljesülnek, inkább tényleg menjen, és ha úgy alakul hozzuk vissza.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. április 16., kedd 13:59

Amúgy honnan veszitek, hogy Jesében nincs kellő alázat? Egy nyilatkozatára emlékszem, amelyben azt mondta, hogy szeretne több lehetőséget kapni az első csapatban, és úgy érzi jó úton halad. Szerinte Mourinho azért nem számít gyakrabban az ifistákra, mert szereti körbevenni magát olyan játékosokkal, akik tapasztaltak, és már bizonyítottak. Ez pedig tény. Semmi kivetnivalót sem láttam a nyilatkozatában, pici csalódást érezni a szavain, mivel érzi, hogy jól teljesít, mégsem kap annyi lehetőséget, mint több más játékos a Castillából. Nem szeretné elveszíteni a reményt, ami az első csapatba való bekerülést illeti.
Szerintem az van, hogy Mourinho gyerekesen neheztel rá, mivel Jesé Torilt nevezte meg (pont akkor mikor a két edző közt nézeteltérés volt), mint a tartalékcsapapt edzőjét, arra a kérdésre, hogy Mourinho megfelelő-e, mint edző az utánpótlás szempontjából. No comment.
Merci Zizou!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 114 regisztrált és 0 vendég