Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 11., csütörtök 7:38

Professore írta:
Realista24 írta:
Nem a Neymarert kifizetett összeg beteg. Az védhető. Hanem a tucatokert adott 80-150 milliók es 10 plusszos fizetések.
Es erről nem csak az olajosok tehetnek. Oriasi problémát okoznak az angolok.
hat ja a PL-ben mar hosszu ideje rengeteg penzt pumpaltak bele es ez csak fokozodik. Azt is mondhatjuk hogy mivel a BL-ben egy ideje nem sikerul nekik sok maradandot alkotni igy most anyagilag nyirjak ki a konkurenciat...
Mindig is ezt csinálták, hogy magas fizetést kínáltak, köszönhetően a magsas tv-s bevételeknek. Csak már a fiataloknak is inkább a csillogás és hírverés lett fontosabb, mint a játék minősége.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Professore » 2018. január 11., csütörtök 7:37

Realista24 írta:
Nem a Neymarert kifizetett összeg beteg. Az védhető. Hanem a tucatokert adott 80-150 milliók es 10 plusszos fizetések.
Es erről nem csak az olajosok tehetnek. Oriasi problémát okoznak az angolok.
hat ja a PL-ben mar hosszu ideje rengeteg penzt pumpaltak bele es ez csak fokozodik. Azt is mondhatjuk hogy mivel a BL-ben egy ideje nem sikerul nekik sok maradandot alkotni igy most anyagilag nyirjak ki a konkurenciat...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 11., csütörtök 7:27

Abidal is érdekeset nyilatkozott.
"I was very thin and before a game, I made a video to send to the players to cheer them up and send support."Do you know what Messi told me? Don't send us things like that anymore because it hurts us."I didn't see it like that, I was trying to encourage them but they told me they saw me like a corpse and it left them upset."

A nagy család.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2018. január 11., csütörtök 7:24

Szerintem egyáltalán nem azért kötünk ilyen üzleteket, hogy kifelé kevesebb összeget kommunikáljunk.
Dembelé és Coutinho együtt 85 millió plusz (45+40). Egyszerűen azért mert nincs annyi cash. Már így is sokat költöttünk, még 80 millió nincs vagy nem lehet már a könyvelésben.
PSG ezért vette csak kölcsön Mbappét.

Realista24 véleményét adom, nem csak az olaj csapatokkal van a gond. A PL-ben aki 10 méternél messzebbre is tud pontosan passzolni, annak horror fizukat adnak. A Real-nak és a Barca-nak ezzel is muszáj versenyezni. Főleg nálunk verdesi az egeket már a bértömeg.
Az az Ffp szabály meg létezik csak nem igen használják az illetékesek. Meg a jogászok addig ügyeskednek míg megtalálják a jogi kiskapukat.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 11., csütörtök 7:03

BBeno írta:
meg az FFP felé. mert így az egyszeri kiadás 120 milla.
többi meg majd fokozatosan jön.
ffp szempontból az számít hogy hány évre írt alá, annyi részre osztják szét.
nem mintha számítana valamit is az FFP, bár szerintem te még mindig elhiszed, hogy a PSG legálisan igazol
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 11., csütörtök 6:39

csababarca írta:
Steve írta: Érdekes ez, hogy medfig vihető ez még. De szerintem az olajcsapatok nem fognak leállni mindenki másnak meg alkalmazkodni kell ehhez.
Neymarért adott összeget most egy darabig szerintem nem ugorják meg.
Max ha Cé-t vagy Messit kirobbantják.
Másért nem gondolnám, hogy 200nál többet kiadnának.

beteg összegek, nem gondoltam volna pár éve, hogy ide jutunk.
Nem a Neymarert kifizetett összeg beteg. Az védhető. Hanem a tucatokert adott 80-150 milliók es 10 plusszos fizetések.
Es erről nem csak az olajosok tehetnek. Oriasi problémát okoznak az angolok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. január 10., szerda 22:44

Vagy Neymar megint klubot valt

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2018. január 10., szerda 22:40

Steve írta: Érdekes ez, hogy medfig vihető ez még. De szerintem az olajcsapatok nem fognak leállni mindenki másnak meg alkalmazkodni kell ehhez.
Neymarért adott összeget most egy darabig szerintem nem ugorják meg.
Max ha Cé-t vagy Messit kirobbantják.
Másért nem gondolnám, hogy 200nál többet kiadnának.

beteg összegek, nem gondoltam volna pár éve, hogy ide jutunk.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. január 10., szerda 22:34

Kibaxottul betegesek ezek az összegek már.

Lassan értem is fizetnek 150 m-t.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. január 10., szerda 22:31

meg az FFP felé. mert így az egyszeri kiadás 120 milla.
többi meg majd fokozatosan jön.
ffp szempontból az számít hogy hány évre írt alá, annyi részre osztják szét.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2018. január 10., szerda 22:24

BlancoMark írta:
Birom hogy kotik mindig ezeket a kamu uzleteket, amik 99%, hogy teljesulnek, csak hogy lehessen kommunikalni a kisebb osszeget. Dembelenel is ugyanilyen szintu felteteleket szabtak. :lol:
gondolom, könyvelési szempontból jobb ez, meg az FFP felé. mert így az egyszeri kiadás 120 milla.
többi meg majd fokozatosan jön.

egyébként, mindenhol 160M-et írtak, szóval a médiumok azt vették az átigazolási összegnek, ha már kommunikáció.
mondjuk nso-t nem olvasok, ott nem tudom mit írtak össze.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2018. január 10., szerda 21:20

Coutinho arabol kiderultek a 120+40 millabol a 40 reszletei:

5 millió euró, ha Coutinho 25. meccsén szerepelt a Barcában

20 millió euró, miután lejátszotta 100. meccsét

5 millió euró, de maximum 10 millió összesen, ha a Barca kvalifikálja magát a BL-be 2023-ig, a brazil új szerződésének lejártáig

5 millió euró, ha a Barcelona megnyeri a BL-t (2023-ig)

Birom hogy kotik mindig ezeket a kamu uzleteket, amik 99%, hogy teljesulnek, csak hogy lehessen kommunikalni a kisebb osszeget. Dembelenel is ugyanilyen szintu felteteleket szabtak. :lol:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. január 9., kedd 17:53

Messiről ment fél évig, ne vicceljetek. :)
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. január 9., kedd 17:49

lesliejr írta:Mi meg vagyunk az adócsalók csapata, miközben más csapatoknál is ugyanúgy derülnek ki sorba a dolgok.Most például Modric ismerteel és fizetett. De ez először nálunk ütötte fel hangosabban a fejét és ettől már sosem szabadulunk.
Ti meg a Galaktikus szlogent nyögitek. Figo, Zidane, Kaká, Cé...rock sztárokhoz méltó színpadi bemutatás, csillogás.
Érdekes mert én sehol sem olvasok ilyen szidalmazó cikket. Kb meg van említve aztán annyi.

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2018. január 9., kedd 17:46

flori írta:Hogy lehet az, hogy egy cikkbe sem botlottam még bele azzal kapcsolatban, hogy a Barcelona elkeffentett fél év alatt 400 milliót? :hmmm:

A Real Madridnál kb. 100 millióval kevesebbet költöttek el 2009-ben és hőőő mi volt ott.

Nincsenek spanyolok, sehol a sajátnevelések. Hogyan most ez akkor? Ezt hallgattuk évekig.
Valamelyik kolléga homályosítson majd fel, lehet én olvasok rossz oldalakat.


Jogos! De így működik a kis média világunk. Mi meg vagyunk az adócsalók csapata, miközben más csapatoknál is ugyanúgy derülnek ki sorba a dolgok.Most például Modric ismerteel és fizetett. De ez először nálunk ütötte fel hangosabban a fejét és ettől már sosem szabadulunk.
Ti meg a Galaktikus szlogent nyögitek. Figo, Zidane, Kaká, Cé...rock sztárokhoz méltó színpadi bemutatás, csillogás.

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. január 7., vasárnap 21:16

Realista24 írta:
illgner írta:Az az állítás, hogy Messi sehol sincs a Ronaldo/Zidane/Dinho vonulathoz, legalább akkora butaság, minthogy Zidane bekötheti Messi cipőjét. Mindig is nevetségesnek tartottam ezt a gyerekes f@szméregetést, ismerjük már el, ha valaki tényleg igazi klasszis, oldaltól függetlenül. Legyen szó Zidaneról, Messiről, vagy mondjuk Garrincháról az '50-es években.
Messi korszakának egyik legjobbja, de a történelem legjobbjai közé nem fér oda nálam. Ha csak Zidane-hoz mérem...Zidane maradandót alkotott a Juvéban, a Real Madridban és a válogatottban is, ráadásul nem egyszer, hanem háromszor is.
Nálam eleve az a gól amit a Bayer-nek lőtt 2002-ben. Az a kviitelezés... :salute: Majd kíváncsi vagyok, visszajön-e megmondani: "de hát Messi is lőtt gólt a bl döntőben"... :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 7., vasárnap 21:13

illgner írta:Az az állítás, hogy Messi sehol sincs a Ronaldo/Zidane/Dinho vonulathoz, legalább akkora butaság, minthogy Zidane bekötheti Messi cipőjét. Mindig is nevetségesnek tartottam ezt a gyerekes f@szméregetést, ismerjük már el, ha valaki tényleg igazi klasszis, oldaltól függetlenül. Legyen szó Zidaneról, Messiről, vagy mondjuk Garrincháról az '50-es években.
Messi korszakának egyik legjobbja, de a történelem legjobbjai közé nem fér oda nálam. Ha csak Zidane-hoz mérem...Zidane maradandót alkotott a Juvéban, a Real Madridban és a válogatottban is, ráadásul nem egyszer, hanem háromszor is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. január 7., vasárnap 21:12

battila írta:
rashidm írta:De hogy valaki azt mondja hogy Ronaldo vagy Zizunál jobb játékos Messi... :lol: :lol: :lol: Lefordulnék a székről. Jópár barca szurkoló haverom mondja hogy Messi sehol sincs a Zizu/Ronaldo/Dinho vonulathoz képest. Igazuk is van.
:D

Akkor nyugodtan fordulhatsz a székről, de akár ugorhatsz a Margit hídról is, mert Messi köröket ver bármelyikre ebből a hármasból.

Vegyük sorban, Ronaldinho-nak volt nagyjából 3 éve egész pályafutása alatt amikor a csúcson volt. Ronaldo esetében ez nagyjából mondjuk 4-5 év. Zidane meg.....23 évesen még a francia ligában bohóckodott, utána ment a Juve-hoz majd hozzátok, nálatok cirka 220 meccsen 49 gól és 56 gólpassz a mérlege, ami egyáltalán nem hanyattbaszós. Jó játékos volt de Messi-nek ő is a cipőit kötheti be, az argentín már cirka 10 éve hozza megközelítőleg ugyanazt a szintet, Azt a szintet ahol Zidane egyetlen évben sem volt a pályafutása alatt. A brazil Ronaldo akit hozzá lehet hasonlítani a közelmúltból de neki is csak kb. 2 olyan idénye volt amilyen Messi-nek sorozatban. CR meg........ na ő aztán végképp nincs még a kanyarban sem, nála tényleg a sok munka..... ami példa értékű.
Ennyire elvakult embert se láttam... Messi cipőit beköthetik... jól van... jó nagy ostoba vagy te. :lol: De akkor mondok egy példát: Klose vb-k történetében a legtöbb gólt lőtte. Akkor ő a világ legjobb csatára? :lol: . Feel the difference. Senki se mondta (legalábbis én nem), hogy Messi egy megye 2-es focista. De az, hogy a valaha volt legeslegeslegeslegjobbja... nah az csúcs. :mrgreen: Ennyi erőből Cr a világ legjobbja mert rekordot rekordra halmoz. Na? :lol:

Mennyire fent lehet nálad a szemellenző... atyaúristen... :lol: :lol: :lol: Mik lesznek nálad ha elmegy Messi vagy visszavonul... :lol: Remélem Messi pizsiben nézed a meccseket.

illgner
Hozzászólások: 2517
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: illgner » 2018. január 7., vasárnap 21:10

Az az állítás, hogy Messi sehol sincs a Ronaldo/Zidane/Dinho vonulathoz, legalább akkora butaság, minthogy Zidane bekötheti Messi cipőjét. Mindig is nevetségesnek tartottam ezt a gyerekes f@szméregetést, ismerjük már el, ha valaki tényleg igazi klasszis, oldaltól függetlenül. Legyen szó Zidaneról, Messiről, vagy mondjuk Garrincháról az '50-es években.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: flori » 2018. január 7., vasárnap 21:05

Hogy lehet az, hogy egy cikkbe sem botlottam még bele azzal kapcsolatban, hogy a Barcelona elkeffentett fél év alatt 400 milliót? :hmmm:

A Real Madridnál kb. 100 millióval kevesebbet költöttek el 2009-ben és hőőő mi volt ott.

Nincsenek spanyolok, sehol a sajátnevelések. Hogyan most ez akkor? Ezt hallgattuk évekig.
Valamelyik kolléga homályosítson majd fel, lehet én olvasok rossz oldalakat.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 102 regisztrált és 0 vendég