Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 8., hétfő 10:13

amúgy ja, Bbeno tisztelettel kérlek jelentkezz már ki a fórumról


hogy a retekbe tudod Benitezhez viszonyítani az emberünk.

:banplz:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. január 8., hétfő 10:12

BBeno írta:
After 17 league games with Rafael Benitez, Real Madrid had 36 points and 45 goals scored - That's 4 points and 13 goals more than with Zidane in the current season
na ez a vicc.
Kérlek szépen, másold be azt is, benitezzel mit nyertünk, és ZZ-vel miket. :)
Nem illik.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. január 8., hétfő 10:11

After 17 league games with Rafael Benitez, Real Madrid had 36 points and 45 goals scored - That's 4 points and 13 goals more than with Zidane in the current season
na ez a vicc.
Butragueno: “Nem adjuk fel a bajnokságot”
ezeket meg lehet mondogatni napestig. amíg mindenki látja hogy a játékosok rég elengedték a ligát és a fiatalokat kéne nyomatni akik bizonyítani is akarnak.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2018. január 8., hétfő 10:08

nzooli93 írta:Az a baj, hogy ZZ-nél sokkal rutinosabb edzők belebuktak már abba,hogy nem bírták elengedni a győztes csapatukat.
De én nem értem, hogy itthonról, a fotelból nézem csak a nagy meccseket és így észre vettem, hogy hiába nyer egy csapat, akkor is kell a változtatás, mert elkényelmesednek egy idő után. Ráadásul egyértelmű jelei voltak már tavaly is, hogy kell egy minőségi támadó. Ehhez képest, aki volt azt is eladták. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy ott egy megbeszélésen mi történhet. Mindenki úgy látta ott a dolgokat, hogy minden rendben van? Zidane komolyan elégedett Benzemával, mert láthatóan semmit nem tesznek annak érdekében, hogy itt valami változzon. Vannak itt akkora kérdőjelek az idei évvel kapcsolatban, hogy az hihetetlen. Ha én vagy mi mint sima szurkolók láttuk a hiányosságokat, akkor ott hogy hogy senki?

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. január 8., hétfő 10:06

Nekem ami egyedül összeegyezhetetlen, az a támadó sor. Az látható, hogy ZZ elkezdett egy új csapatot összeverbuválni a jól bevált emberek mögé, jöttek, jönnek fiatalok mindenhova, akik előbb vagy utóbb megkapják a lehetőséget. nem mindneki válik be, az még oké. De közben meg a támadósor nem változott, sőt, gyengült is. Ezt nem tudom elfogadni, hogy ennyire csak MBappé volt oda a terv, és hogy nem jött össze, most akkor inkább ne csináljunk semmit. Ez így nem megoldás.

De erre mondom, hogy nem lehet innen átlátni, mennyire akartuk, mennyire mentünk el a véksőkig, mennyire kavart be maga a játékos, vagy esetleg van a háttérben valami deal, amit még nem is sejtünk. Max hehe, de őt őrültnek nézzük úgyis. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1359
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2018. január 8., hétfő 9:48

Az a baj, hogy ZZ-nél sokkal rutinosabb edzők belebuktak már abba,hogy nem bírták elengedni a győztes csapatukat. Év elején is már a Delboszke-féle válogatotthoz hasonlítottam a szitut,és ezt továbbra is tartom. Itt ez a csapat,aki minden létező dolgot megnyert rövid időn belül,és a sok siker miatt egyszerűen nem látott a stáb a szemétől. Ugyanez volt a válogatottnál is, égbekiáltóan látta már mindenkik,hogy kellenek a friss emberek a csapatba,meg az új koncepció,de hát delboszke mutatta a fukkot mindenkinek,és végigtolta bukásig a aranycsapatát. Ezt látom ZZ-nél is. Nyílván mi nekünk fogalmunk se lehet,mennyire nehéz lehet azt a csapatot megbontani,amivel pár hónapja gáláztad az egész világot, de itt tényleg nagyon durván megfordult mostmár minden. ZZ gondolom addig erőlteti ezt a dolgot ,mint anno Carlo, bízva abban,hogy a gálakezdő elkapja a fonalat a mostmár igazán fontos meccsig(bl). Csak hát nagyon nem akarják, és ilyenkor kellene túllépni a haverságon ,és megbontani azt a csapatot akivel mindent elértél. És szerintem erre nem igen fog sor kerülni idén. Aztán jövőre ki lesz az edző, azt majd a bl eldönti tavasszal, de mint mondtam a mondandóm elején, sok nagy edző belebukott már abba,hogy a sikercsapaton nem változtatot, nem hozott új impulzust, és ez az irány felé megy ZZ is..nyílván nagyon fiatal edző, nem lehet mindent 2 év alatt megtanulni,meg a hibáiból tanul az ember(ha tanul) ,de itt a realnal nem lesz olyan hú de sok idő tanulgatni. Itt a többség velem együtt még odaadná a kövi évet ZZ-nek,de ha ez így megy tovább akkor könnyen ki fogják rúgni. És még azt se lehet mondani, hogy a kövi nyáron majd változtat, mert hát ott vannak a padon a fiatalok. Lehetne rengeteg féle dolgot változtatni,kipróbálni, de valahogy mégsem teszi, pedig 5 hónap alatt lassan volt talán 5 jó meccsünk...

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. január 8., hétfő 9:40

ziro4vr írta:Azért engem megdöbbent, ahogy ZZ-ről ír pár ember.

Történelmi sikereket ért el, bazi magasra rakta fel a lécet, most meg ő visz el minden balhét szinte. Vannak hibái, nem is egy, de sok olyan tényező is, ami rajta kívül esik, vagy amit mi a fotelből nem láthatunk át, csak könnyebb zidane-ozni.
Hát igen. Nem hiszem, hogy az ő hibája hogy Cr ziccereket hagy ki... vagy hogy Marcelo csinál egy tök felesleges cselt, bosszankodik, majd visszakocog, stb.

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. január 8., hétfő 9:38

Babinho írta:Minden lényeges elhangzott...már fél éve is. Csak Zidane nem hall, nem lát.
Azért én is értékelnék

A problémák valódi forrása :mrgreen:

Nem mennék bele egyenkénti értékelésbe...minek? senki nem teljesít jól. A bekkek a csapat legjobbjaiból a legrosszabbá váltak. Véletlen? csak forma? Hát az egész rohadt szélt nekik kell bejátszani, irreális elvárás, támogatás nélkül. Kroos-Modric feljebb húzódik támadásnál, aztán ha labdát veszítünk rendszerint mögöttük van a labda, Casemiro ha nem fenn van, visszazár valamelyik bekk mögé, nyitott folyó ismét, ismét, ismét. Hogy lehet ennyire amatőr hibát elkövetni a barca meccs után? Ronaldo nem kibaszott csatár. Aztán ekézzük, hogy már nincs rá szükség, csak szenved? Ő szélső támadó és nem lesz normális játéka ha nem ott kap szerepet. Képtelen centert játszani. A játékának összes erőssége elveszlik ott. Ha nem kerül vissza a szélre, jobb ha eladjuk. Vicc.
Ellenben viszont Bale, na az érzi ezt az ék játékot, óriási meglepetés...hatalmas intelligenciával hozta le tegnap a meccset, szinte folyamatosan tökéletes volt a helyezkedése. Lábbal, fejjel helyzetbe hozható, agilis. És talán nem is sérülne le annyit, mint a nagy szélen való sprintektől.

Ha nem állunk vissza 4-3-3-ra, annyi az évünknek.
Jobb híján 4-3-3-ra visszaállhatunk, jobb úgysem lesz. Csak akkor csóri Isco-nak megint nem lesz helye, kint a szélen nem él meg annyira. Én már egy Cr-Bale-Asensio(vagy Isco) hármast is megnéznék már elől.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. január 8., hétfő 9:38

Azért engem megdöbbent, ahogy ZZ-ről ír pár ember.

Történelmi sikereket ért el, bazi magasra rakta fel a lécet, most meg ő visz el minden balhét szinte. Vannak hibái, nem is egy, de sok olyan tényező is, ami rajta kívül esik, vagy amit mi a fotelből nem láthatunk át, csak könnyebb zidane-ozni.
Nem illik.

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. január 8., hétfő 9:35

donor írta: Az a baj, hogy öregszem, de mondj már nekem olyan gólt/ gólokat, amit Theo-ról kaptunk. A brazilról idén viszont már arcpirítóan sokat. A tegnapi Celtának nem volt olyan szélsője, aki megforgatott volna bárki is. Egyszerűen a kp-s (Wass) 2-szer befutott oda, ahonnan a mi balbekkünk hiányzott/nem ért vissza. Theonak van egy előnye Marceloval szemben, az, hogy fut és legalább létszámban megvagyunk hátul, emellett én emlékszem tőle jó védekezésre is. Marcelo meg jelenleg tud a kp-n meg elől szép és látványos, de hasztalan cseleket bemutatni. Kinek mi a fontos.
Talán legutóbb a kupában játszott. Nem kaptunk róla gólt, ez igaz. De az is igaz, hogy egy másodosztályú csapat ellen bakizott ekkorákat. Mi lenne egy Barca ellen... azon a meccsen konkréten nem tudott megverni senkit, megindult, egy emberen úgyahogy átverekedte magát, csak túl hosszan tolta meg, következő ember simán elvette tőle. És ilyen többször volt a meccsen. Sztem próbáljuk ki Tejero-t azon a poszton, vagy a jobboson. Amikor játszott, sztem sokkal hasznosabb volt mint Hakimi vagy Theo.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. január 8., hétfő 9:34

Minden lényeges elhangzott...már fél éve is. Csak Zidane nem hall, nem lát.
Azért én is értékelnék

A problémák valódi forrása :mrgreen:

Nem mennék bele egyenkénti értékelésbe...minek? senki nem teljesít jól. A bekkek a csapat legjobbjaiból a legrosszabbá váltak. Véletlen? csak forma? Hát az egész rohadt szélt nekik kell bejátszani, irreális elvárás, támogatás nélkül. Kroos-Modric feljebb húzódik támadásnál, aztán ha labdát veszítünk rendszerint mögöttük van a labda, Casemiro ha nem fenn van, visszazár valamelyik bekk mögé, nyitott folyó ismét, ismét, ismét. Hogy lehet ennyire amatőr hibát elkövetni a barca meccs után? Ronaldo nem kibaszott csatár. Aztán ekézzük, hogy már nincs rá szükség, csak szenved? Ő szélső támadó és nem lesz normális játéka ha nem ott kap szerepet. Képtelen centert játszani. A játékának összes erőssége elveszlik ott. Ha nem kerül vissza a szélre, jobb ha eladjuk. Vicc.
Ellenben viszont Bale, na az érzi ezt az ék játékot, óriási meglepetés...hatalmas intelligenciával hozta le tegnap a meccset, szinte folyamatosan tökéletes volt a helyezkedése. Lábbal, fejjel helyzetbe hozható, agilis. És talán nem is sérülne le annyit, mint a nagy szélen való sprintektől.

Ha nem állunk vissza 4-3-3-ra, annyi az évünknek.

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Professore » 2018. január 8., hétfő 9:34

donor írta:Ezek a dolgok amúgy miért lepik meg az egyszeri szurkolót?

Marcelo: a tavalyi év legkevesebbet futó játékosa. Igen, még a zsámoly CR-nél is rendre kevesebbet futott. Ramosnak folyamatosan ki kell/kellett segítenie a védekezésben, miközben kocogott visszafelé. Ez így működik legalább 2 éve. Mi ezen a meglepő? A tavalyi évét az mentette meg, hogy középen befejelgették a beadásait, így sokat adott a támadáshoz. Merem állítani, ha tegnap a nemszint Theo játszik, akkor nem kapunk 2 gólt róla.

CR: mindenki tudja, hogy meg kell oldani a pótlását. Mindenki, csak a vezetőség nem. Én nem szeretném azt, hogy a nyáron távozna, mert... mert akkor felvetődik a kérdés, hogy hogyan tovább. Karim maradjon? Ha nem, akkor Bale köré építsünk egy teljesen új támadó szekciót? Vagy menjen ő is és teljesen új emberekkel oldjuk meg? Nagy a rizikó és pont emiatt lett/lenne prioritás bármi áron megszerezni Mbappét. Mert ő tudna CR-rel és nélküle is jól játszani. 1 év együtt, utána jöhet megint valaki. Minden esetre én nem alapoznék csak Karimra vagy Bale-re 1 évet sem.

ZZ: ismerjük. Neki most jön el a megmérettetés ideje. Ugye annó is azt mondta mindenki, hogy inkább egy társ/apa jellegű edző kell ezekhez a sztárokhoz, hogy kezelni tudja őket, mint egy vaskalapos edző. Most viszont látjuk enne az árnyoldalát. A sztárok, a kifelé menő sztárok túl cimbik lettek, új sztárok nincsenek, a fiatalok pedig használhatatlanok. Nem érzik azt, hogy ha jól teljesítenek, akkor eredményesek lehetnek, van értelme a munkájuknak, mert úgy is a haverok fognak játszani, viszont emellett olyan szinten nő meg mindegyik arca, ami rendhagyó számomra.

Rengeteg olyan dolog van, ami nem új keletű, de a homok olyan jól melegíti mindenki buksiját. Már leírtam, hogy mit várok a bajnokságtól és ZZ-től: a jövő évi rendszer kitalálását és tesztelését. Mint a F1-ben, mikor már úgy is mindegy féltávnál és elkezdik gőzerővel fejleszteni a jövő évi autót. Ezzel a gála csapat erőltetéssel csak arra fogunk jutni, hogy elszúrjuk a BL-t meg a kupát is. A fiatalokat folyamatosan játszatni kellene és az alap csapatot megfelelő szinten tartani. Sajnos azonban ere van a legkisebb esély.
Nagyvonalakban hasonloan latom en is. Talan annyit tennek hozza a Zizu temahoz hogy sajnos szerintem ebbe bele fog bukni. Nem erzem hogy meg tud ujjulni...

kiserik
Hozzászólások: 5828
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. január 8., hétfő 9:26

rashidm írta:
donor írta:Ezek a dolgok amúgy miért lepik meg az egyszeri szurkolót?

Marcelo: a tavalyi év legkevesebbet futó játékosa. Igen, még a zsámoly CR-nél is rendre kevesebbet futott. Ramosnak folyamatosan ki kell/kellett segítenie a védekezésben, miközben kocogott visszafelé. Ez így működik legalább 2 éve. Mi ezen a meglepő? A tavalyi évét az mentette meg, hogy középen befejelgették a beadásait, így sokat adott a támadáshoz. Merem állítani, ha tegnap a nemszint Theo játszik, akkor nem kapunk 2 gólt róla.
Dehogynem. Őt azt is megforgatja/elfekteti, aki nem akarja. Nagyon gyér a gyerek. Szépen azért a scout-ok körmére is ránéznék. Nem hiszem el, hogy hogy lehet így benézni valamit. Kb olyan mintha látnák, hogy "hűű itt vannak a gyerek meccsén a barcától is, akkor tuti jó lehet...gyorsan mondjuk azt hogy mindenképp kell". :lol: Ez a Vinicius gyerek is honnan került elő... nem leszek meglepve ha vele is befürdünk.
Az a baj, hogy öregszem, de mondj már nekem olyan gólt/ gólokat, amit Theo-ról kaptunk. A brazilról idén viszont már arcpirítóan sokat. A tegnapi Celtának nem volt olyan szélsője, aki megforgatott volna bárki is. Egyszerűen a kp-s (Wass) 2-szer befutott oda, ahonnan a mi balbekkünk hiányzott/nem ért vissza. Theonak van egy előnye Marceloval szemben, az, hogy fut és legalább létszámban megvagyunk hátul, emellett én emlékszem tőle jó védekezésre is. Marcelo meg jelenleg tud a kp-n meg elől szép és látványos, de hasztalan cseleket bemutatni. Kinek mi a fontos.

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. január 8., hétfő 9:16

ziro4vr írta:Amúgy engem is a kétséges jövőkép aggaszt igazán, főleg a támadó sort tekintve. Kb 2 évvel vagyunk lemaradva a szükséges frissítéshez képest, és elég érdekes lesz, kivel kezdődik meg a megbontás.
Én már azon se leszek meglepve ha a BBC marad jövőre is. :lol:

Cr ugye Cr, ő nem mehet el...max akkor ha ő akar menni. Persze ezesetben állni fogjuk a fizuját... :lol:
Benzema Zizu miatt nem fog. Majd megkapja az újabb esélyt.
Bale meg az "új klasszisunk" Cr után.

Én már felkészülök a sötét középkorra.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. január 8., hétfő 9:12

Amúgy engem is a kétséges jövőkép aggaszt igazán, főleg a támadó sort tekintve. Kb 2 évvel vagyunk lemaradva a szükséges frissítéshez képest, és elég érdekes lesz, kivel kezdődik meg a megbontás.
Nem illik.

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. január 8., hétfő 9:10

donor írta:Ezek a dolgok amúgy miért lepik meg az egyszeri szurkolót?

Marcelo: a tavalyi év legkevesebbet futó játékosa. Igen, még a zsámoly CR-nél is rendre kevesebbet futott. Ramosnak folyamatosan ki kell/kellett segítenie a védekezésben, miközben kocogott visszafelé. Ez így működik legalább 2 éve. Mi ezen a meglepő? A tavalyi évét az mentette meg, hogy középen befejelgették a beadásait, így sokat adott a támadáshoz. Merem állítani, ha tegnap a nemszint Theo játszik, akkor nem kapunk 2 gólt róla.
Dehogynem. Őt azt is megforgatja/elfekteti, aki nem akarja. Nagyon gyér a gyerek. Szépen azért a scout-ok körmére is ránéznék. Nem hiszem el, hogy hogy lehet így benézni valamit. Kb olyan mintha látnák, hogy "hűű itt vannak a gyerek meccsén a barcától is, akkor tuti jó lehet...gyorsan mondjuk azt hogy mindenképp kell". :lol: Ez a Vinicius gyerek is honnan került elő... nem leszek meglepve ha vele is befürdünk.

kiserik
Hozzászólások: 5828
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. január 8., hétfő 8:55

Ezek a dolgok amúgy miért lepik meg az egyszeri szurkolót?

Marcelo: a tavalyi év legkevesebbet futó játékosa. Igen, még a zsámoly CR-nél is rendre kevesebbet futott. Ramosnak folyamatosan ki kell/kellett segítenie a védekezésben, miközben kocogott visszafelé. Ez így működik legalább 2 éve. Mi ezen a meglepő? A tavalyi évét az mentette meg, hogy középen befejelgették a beadásait, így sokat adott a támadáshoz. Merem állítani, ha tegnap a nemszint Theo játszik, akkor nem kapunk 2 gólt róla.

CR: mindenki tudja, hogy meg kell oldani a pótlását. Mindenki, csak a vezetőség nem. Én nem szeretném azt, hogy a nyáron távozna, mert... mert akkor felvetődik a kérdés, hogy hogyan tovább. Karim maradjon? Ha nem, akkor Bale köré építsünk egy teljesen új támadó szekciót? Vagy menjen ő is és teljesen új emberekkel oldjuk meg? Nagy a rizikó és pont emiatt lett/lenne prioritás bármi áron megszerezni Mbappét. Mert ő tudna CR-rel és nélküle is jól játszani. 1 év együtt, utána jöhet megint valaki. Minden esetre én nem alapoznék csak Karimra vagy Bale-re 1 évet sem.

ZZ: ismerjük. Neki most jön el a megmérettetés ideje. Ugye annó is azt mondta mindenki, hogy inkább egy társ/apa jellegű edző kell ezekhez a sztárokhoz, hogy kezelni tudja őket, mint egy vaskalapos edző. Most viszont látjuk enne az árnyoldalát. A sztárok, a kifelé menő sztárok túl cimbik lettek, új sztárok nincsenek, a fiatalok pedig használhatatlanok. Nem érzik azt, hogy ha jól teljesítenek, akkor eredményesek lehetnek, van értelme a munkájuknak, mert úgy is a haverok fognak játszani, viszont emellett olyan szinten nő meg mindegyik arca, ami rendhagyó számomra.

Rengeteg olyan dolog van, ami nem új keletű, de a homok olyan jól melegíti mindenki buksiját. Már leírtam, hogy mit várok a bajnokságtól és ZZ-től: a jövő évi rendszer kitalálását és tesztelését. Mint a F1-ben, mikor már úgy is mindegy féltávnál és elkezdik gőzerővel fejleszteni a jövő évi autót. Ezzel a gála csapat erőltetéssel csak arra fogunk jutni, hogy elszúrjuk a BL-t meg a kupát is. A fiatalokat folyamatosan játszatni kellene és az alap csapatot megfelelő szinten tartani. Sajnos azonban ere van a legkisebb esély.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2018. január 8., hétfő 8:51

A ligát már én is elengedtem, sőt, ha behúzzuk a tizenharmadikat, és csak ötödikek leszünk,mint 2000-ben, annyira nem fogom bánni. :)

Csak nehogy úgy járjunk, csak inverzbe, mint ahogy a bayern szokott, hogy tavaszra leenged a brigád, mert a bajnoki cím már eldőlt. :fpalm: :x
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. január 8., hétfő 8:43

Nem akarom én CR-t fikázni, de már lassan olyan fos formában van, hogy tegnap még Mayoral is többet tehetett volna.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 8., hétfő 8:13

Azért a becsületünkért tehetnénk, ha meg ennyire szarnak bele, akkor nyugodtan játszhatnának a mellőzött játékosok. Lehet ők még akarnának is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 151 regisztrált és 0 vendég