Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. január 14., vasárnap 12:35

én a black goku saga után leálltam, és hagyom kifutni ezt a jelenlegit, de már rohadt régen megy, és még mindig nem akar végetérni. :lol:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!amúgy a black goku saga, jól szétcsapta a timelinet...

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2018. január 12., péntek 18:59

tubatibi írta:Frieza pedig egy állat, imádom. :mrgreen:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amikor nyuszifül vagy kicsoda elkezdett vele szaladni, ő meg össze-vissza csapódott, komolyan sírtam a nevetéstől. :lol:
hamesz írta:Am kb olyan 10 rész lehet hátra ebből az egészből aztán meg ha minden igaz jön egy új sztori és nem lesz vége.
Ha jol emlekszem, a 133. reszig lett hivatalosan megerositve.

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: hamesz » 2018. január 12., péntek 18:05

ericco írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Valahol olvastam, hogy ugye Goku már ismeri az UI védekező részét, Vegita mentalitása pedig az UI támadó részének felfedezésénél lesz előny (Kefla ellen derült ki, hogy Goku erre egyelőre képtelen). Fuzionának, így együtt tudják majd csak elérni a tökéletes UI-t.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Szerintem nem lesz ilyen. Goku a főhős és szinte a végső csatát mindig ő nyeri meg. Meg így is lett beharangozva ez az egész, hogy Goku VS Jiren. Nem véletlen volt az 1 órás külön részük se. Most Vegita kap pár részt, aztán Jiren lenyomja. Minden ellenfélnél ez volt eddig. Goku meg eléri a tökéletes Ultra ösztönt és lenyomja majd Jirent. :DAm kb olyan 10 rész lehet hátra ebből az egészből aztán meg ha minden igaz jön egy új sztori és nem lesz vége.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. január 12., péntek 16:52

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Valahol olvastam, hogy ugye Goku már ismeri az UI védekező részét, Vegita mentalitása pedig az UI támadó részének felfedezésénél lesz előny (Kefla ellen derült ki, hogy Goku erre egyelőre képtelen). Fuzionának, így együtt tudják majd csak elérni a tökéletes UI-t.
Merci Zizou!

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: hamesz » 2018. január 12., péntek 16:39

tubatibi írta:Egyébként nagyon kíváncsi vagyok, hogy végül elérie-e Vegita a Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!UI-t vagy pedig a Manga által vázolt perfect blue lesz neki.

Frieza pedig egy állat, imádom. :mrgreen:

Egyébként nagyon durván eltalálták ezt a arcot. :salute:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Szerintem ez az új Blue lesz neki. És így szerintem végre amolyan külön ágon lesznek Gokuval, mert övé az Ultra ösztön, Vegitáé pedig a blue. Szerintem Jirent úgyis Goku fogja majd lenyomni valami felkelti benne az ultra baszó ösztön végső formáját és lerendezi.

Egyébként spoiler a következő részekből:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Vegitát az új formájában is legyőzi Jiren.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2018. január 12., péntek 16:09

Egyébként nagyon kíváncsi vagyok, hogy végül elérie-e Vegita a Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!UI-t vagy pedig a Manga által vázolt perfect blue lesz neki.

Frieza pedig egy állat, imádom. :mrgreen:

Egyébként nagyon durván eltalálták ezt a arcot. :salute:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. január 12., péntek 14:07

Pont ezért nem neztem az elejen.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: hamesz » 2018. január 12., péntek 13:22

Remy írta:Dragon Ball Supert múlt héten végre elkezdtem darálni. :sziv: Pörgős, nem is kicsit.
Lennék a helyedben. Én alig bírom kivárni az 1 hetet, hogy nézzem. :D Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Jiren egy állat.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. január 11., csütörtök 15:41

Dragon Ball Supert múlt héten végre elkezdtem darálni. :sziv: Pörgős, nem is kicsit.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2018. január 9., kedd 17:38

Pfú, már egy hete, hogy befejeztem a Babylon Berlint...minden nap gondolok rá, hallgatom a zenéjét, megérintett benne egy két jelenet, rendesen meríteni tud belőle az ember, hogy ennyi idő után is foglalkozik vele, hatalmas tízes. :sziv: :salute:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Tádám » 2018. január 8., hétfő 22:48

d.gergo írta: A The Crown-t pedig meleg szívvel ajánlom, hozzám hasonló brit akcentus és anglicizmus b.ziknak különösen. :mrgreen: A fényképezés és a zene is ütős, minőségi darab. Ma kezdtem bele a második évadba, az ünnepek alatt végre van időm darálni nekem is :)
Zseniális ez a sorozat. Imádom. A 2. rész, te jó ég, egyik legjobb sorozat rész, amit valaha láttam. :D
A nyelvezete, a zenék, minden, és még tanulok is. Kell ennél több? :mrgreen:
Remélem benne lesz majd a 6:3 is.. bőven elférne. :shifty:
Még csak 3 rész ment le, de jó lenne darálni, ha másnap nem lenne meló...

Egyébként pedig igazi felüdülés abból a szempontból, hogy HOC, Better Call Saul, Ozark, Narcos után nézem, merőben más.
Már csak arra leszek kiváncsi, hogy John Lithgow sorozatbeli Churchillje, vagy a The Darkest Hour - Gary Oldman Churchillje a jobb... finom verseny. Mondjuk utóbbi már egy Golden Globe-t behúzott érte. :D
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 6., szombat 19:12

nzooli93 írta:1.5 het alatt ledaraltam a peaky blinderst. Ez valami hatalmas 10/10. Eddig a boardwalk empire volt gengszter sorozatban az etalon nalam, de ez feljott hozza. A kor valosaghu abrazolasa, a sztori,a hangulat, zenek, minden annyira jo ,hogy nem is tudnam felsorolni mennyi minden parades benne. De hat a casting...a foszereplok is zsenialisak vegig, de becastingolni Tom Hardyt meg Adrian Brodyt?? :salute: mi johet meg ezutan?? 5.evadban ha behozzak, akirol tettek emlitest, akkor az is nagyon nagy evad lehet Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!capone karaktere A 3.evad volt egyedul kicsit kakukktojas nekem, de igy hogy daralva ment,nem zavart :D

Aki szereti a gengszter sztorikat annak erosen ajanlott. A sorozatok godfatherjerol van itt szo kerem szepen
1,5, kemény vagy :mrgreen: De igen, a jellemzésed tökéletes a sorozatról, ez egy olyan, amit bárkinek bátran merek ajánlani.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1325
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2018. január 6., szombat 17:56

1.5 het alatt ledaraltam a peaky blinderst. Ez valami hatalmas 10/10. Eddig a boardwalk empire volt gengszter sorozatban az etalon nalam, de ez feljott hozza. A kor valosaghu abrazolasa, a sztori,a hangulat, zenek, minden annyira jo ,hogy nem is tudnam felsorolni mennyi minden parades benne. De hat a casting...a foszereplok is zsenialisak vegig, de becastingolni Tom Hardyt meg Adrian Brodyt?? :salute: mi johet meg ezutan?? 5.evadban ha behozzak, akirol tettek emlitest, akkor az is nagyon nagy evad lehet Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!capone karaktere A 3.evad volt egyedul kicsit kakukktojas nekem, de igy hogy daralva ment,nem zavart :D

Aki szereti a gengszter sztorikat annak erosen ajanlott. A sorozatok godfatherjerol van itt szo kerem szepen

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2018. január 6., szombat 16:21

nzooli93 írta:Hivatalosan keszul a Sons of Anarchy spinoffja. Iden mar kepernyore kerulhet. Edward James Olmos lesz a foszereplo, a keszitok megmaradtak.Mexikoi kartelles lesz,ha jol olvastam. Allat lesz ez is ugy erzem. :shoot:
Akkor ez a Mayans MC. Ha mar SoA spinoff, engem jobban erdekelne az alapito tagokrol egy sorozat, volt is rola szo, First 9 vagy Original 9 cimszo alatt.

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1325
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2018. január 6., szombat 14:38

Hivatalosan keszul a Sons of Anarchy spinoffja. Iden mar kepernyore kerulhet. Edward James Olmos lesz a foszereplo, a keszitok megmaradtak.Mexikoi kartelles lesz,ha jol olvastam. Allat lesz ez is ugy erzem. :shoot:

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: hamesz » 2018. január 5., péntek 12:49

A Fox megerősítette, hogy dolgoznak a Prison Break 6. évadján. :D

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2018. január 4., csütörtök 22:04

Az amúgy megvan, hogy Morgan lesz az a szereplő aki összeköti a két WD sorozatot?
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. január 4., csütörtök 22:02

Engem az nem zavart, hogy vontatott míg volt benne dráma. Sőt, az egész sorozat a drámáról szólt. Mára van 1-2 ilyen jelenet és az sem olyan mély, mint korábban. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!hát mikor ránk szabadították Negan-t az mi volt már. Mikor szétverte a csávó fejét a baseball ütővel az olyan kemény dráma volt, hogy olyan mélyen hatott nálam, mint a vörös nász.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4426
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2018. január 4., csütörtök 22:01

A Walking Dead totál komolytalan lett, én 1-2 részt adtam neki még ebből az évadból, de még az idei Real meccsek is élvezetesebbek annál szerintem. :lol:

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2018. január 4., csütörtök 21:59

Én azt nem értem, hogy miert furcsa, ha valaki elolvassa ezeket a "forgatókönyveket". Mi, akik elolvasták a könyveket, így néztük, legalábbis en,a második évadtól.
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 71 regisztrált és 0 vendég