Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 12., péntek 12:26

Én is csak ZZ menesztése után csapnék le Sarrira. 1 évet megérdemel Zizou is, ahogy Ancelottinak is kapnia kellett volna még egyet. Ő nem kapott.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. január 12., péntek 11:51

nem lenne jó ötlet elküldeni ZZ-t amíg nincs jobb opció. Löw meg maradjön a németeknél és szállítsa szépen a következő VB címet. ott nagyobb szükség van rá mint itt.

a két maradék kupából 1-et minimum hozni kell mindenképpen
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. január 12., péntek 11:46

Mindenképp jó lenne megvárni, hogy a BBC kimegy, meg pár 30+ os játékosunk elkezd a padra kerülni és ZZ nyomás nélkül használhat fiatalokat. Érthetetlen, jelenleg miért jegeli őket ennyire, de én épp hogy a fiatal játékosaink szempontjából tartom jónak ZZ-t. Butaság lenne, egy ennyire jó év után kirúgni, kicsit újra kell építeni a csapatot, és végre valami taktikát is belevinni a játékba, mert csak skillel nem oldják meg

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. január 12., péntek 11:46

Kerlon írta:Maurizio Sarrit hozám gondolkozás nélkül.
Egyetértek részben, viszont kérdés, hogy mennyire tud változtatni azon, hogy a kedvenceit játszatja. Persze nápolyban nincs is nagyon lehetőség a rotálásra, de nem vagyok benne biztos, hogy ha lenne, megtenné... :hmmm:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. január 12., péntek 11:43

egyértelműen meg kell hagyni zz-t, akkor is ha most kiesünk a kupából, márciusban meg a bl-ből.

rá kell készülni a nyárra, scoutokat küldeni. hátha találunk egy bappét. meg nem elengedni a mariano féle játékosainkat.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. január 12., péntek 11:41

Kizartnak tartom, hogy a BL cimvedes utan egy rossz szezon miatt ekuldenek ZZ-t. Plane, hogy igy is behuztunk 3 kupat es meg 2-re van esely. Ha nem jon ossze sem a BL sem a kupa, akkor is biztos vagyok benne, hogy a kovetkezo szezont megkapja meg.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 12., péntek 11:38

Maurizio Sarrit hozám gondolkozás nélkül.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1325
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2018. január 12., péntek 11:36

Ha Zzt elbocsajtjak akkor Pochettino jon Kane-el kez a kezben

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Professore » 2018. január 12., péntek 11:33

BBeno írta:
AS mai rántanivaló kacsája hogy Löw jön ha ZZ-t kirúgja Perez.[/color]
Kacsa de nyaron VB utan nagyon is elkepzelheto hogy ha Zizu megy akkor o lesz az egyik fo eselyes a padra. Mondjuk en (leszamitva a szagolgatos tikjet) kedvelem. Kerdes hogy mennyire menne neki a klubfotbal. Masreszt meg sok ertelmes opcio nem nagyon van.

....ja de majd Zizu utan Perez apo bedobja a semmibol Rault :mrgreen:

BarçaNorbi
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2015. január 10., szombat 15:35
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Henry, Iniesta, Thiago, Neymar
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BarçaNorbi » 2018. január 12., péntek 11:07

Santi írta:Minden bizonnyal létezik valami opció, csak arra vagyok kiváncsi, ha mondjuk jön Perez és leteszi ugyanezt a pénzt a Monaconak, akkor mondhatják-e azt Mbappéék, hogy köszönöm, akkor én mostmár inkább mennék Madridba. Mondjuk elvileg jóban vagyunk a PSG-vel úgyhogy nemhiszem, hogy lépnénk ilyet velük szemben, de csak elméleti síkon, ha mégis.
Szerintem 1 éves kölcsön, kötelező vásárlási "opcióval", hiszen ha a szezon során megsérülne Mbappe a PSG is kihátrálhatna, a Monaco meg egy évig nélkülözte játékosát és még pénzt se kap. Ugyanakkor a PSG is bebiztosította magát szerintem, hogy ne forduljon elő olyan, amit te is említettél, ők sem amatőrök.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. január 12., péntek 11:06

Szerintem nincs rá esély, ahogy nyílik a piac a PSG már indítja is az utalást és akkor hivatalosan is az övék lesz, nem csak kölcsönben. Biztos gondoltak ők Pérezre, tudják, hogy nekünk is kellett Kylian, biztos vele is megegyeztek mindent illetően. Na de nem baj, nyáron VB ,James gólkirály lesz és hozzuk haza :mrgreen:
AS mai rántanivaló kacsája hogy Löw jön ha ZZ-t kirúgja Perez
Matt micsoda extázisban lenne
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sebydani 2018. január 12., péntek 11:07-kor.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. január 12., péntek 11:05

azért van az opció hogy más már ne szólhasson bele. bappe meg nem hiszem hogy megutálná párizst, pedig kb ez lenne az utolsó remény ha valami okból berágna rájuk és nemet mondana.

AS mai rántanivaló kacsája hogy Löw jön ha ZZ-t kirúgja Perez.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Santi » 2018. január 12., péntek 11:02

Minden bizonnyal létezik valami opció, csak arra vagyok kiváncsi, ha mondjuk jön Perez és leteszi ugyanezt a pénzt a Monaconak, akkor mondhatják-e azt Mbappéék, hogy köszönöm, akkor én mostmár inkább mennék Madridba. Mondjuk elvileg jóban vagyunk a PSG-vel úgyhogy nemhiszem, hogy lépnénk ilyet velük szemben, de csak elméleti síkon, ha mégis.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. január 12., péntek 10:48

Santi írta: Vagy köthettek ilyen opciót, hogy PSG a kölcsön végén megvásárolhatja és más klub nem szólhat bele? Ha pl Real bejelentkezne és Mbappé minket választana, látván, hogy mondjuk a két B-ből elmegy valamelyik és lenne helye.
Biztos, hogy kötöttek opciót rá. Nem amatőrök, kifizetik aztán viszik is magukhoz, csak játék volt a számokkal ez a kölcsön.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 12., péntek 10:47

Santi írta:Cavani ügynöke a hírek szerint felvette a kapcsolatot a két madridi klubbal.

Szerintem a PSG-nél amúgy nem fog megmaradni az MCN hosszabb távon, és ebből Neymarra van a legkisebb esélyünk, azt én el is engedném, és egyébként sem szeretném Real mezben látni.
Viszont Mbappéért én még küzdenék. Ha most kölcsönben van, akkor elvileg nyáron tárgyalhatunk a Monacoval egy átigazolásról nem? PSG-nek max annyi köze lehet hozzá, hogy felüllicitál minket, ha akar. Vagy köthettek ilyen opciót, hogy PSG a kölcsön végén megvásárolhatja és más klub nem szólhat bele? Ha pl Real bejelentkezne és Mbappé minket választana, látván, hogy mondjuk a két B-ből elmegy valamelyik és lenne helye.

Ezt a Cavani meg Kane vonalat meg... ezt inkább ne.
Szerintem olyan megállapodás van, hogy kölcsön végén kötelező megvenniük 145+35 millió bónuszokért. Magyarán a PSG-é.

Atletico most vette vissza Costát 60 millióért, Griezmann távozása esetén tudnám csak Cavanit elképzelni náluk.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Santi » 2018. január 12., péntek 10:43

Cavani ügynöke a hírek szerint felvette a kapcsolatot a két madridi klubbal.

Szerintem a PSG-nél amúgy nem fog megmaradni az MCN hosszabb távon, és ebből Neymarra van a legkisebb esélyünk, azt én el is engedném, és egyébként sem szeretném Real mezben látni.
Viszont Mbappéért én még küzdenék. Ha most kölcsönben van, akkor elvileg nyáron tárgyalhatunk a Monacoval egy átigazolásról nem? PSG-nek max annyi köze lehet hozzá, hogy felüllicitál minket, ha akar. Vagy köthettek ilyen opciót, hogy PSG a kölcsön végén megvásárolhatja és más klub nem szólhat bele? Ha pl Real bejelentkezne és Mbappé minket választana, látván, hogy mondjuk a két B-ből elmegy valamelyik és lenne helye.

Ezt a Cavani meg Kane vonalat meg... ezt inkább ne.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. január 11., csütörtök 14:41

nem tudom az asensios pletykát ki találta ki de most az angolok azzal vannak elfoglalva hogy elvileg beszállt a harcba alexisért josé. más hírek szerint meg henriket adná cserébe alexiért.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. január 11., csütörtök 14:12

hírek a nagyvilágból:
murinnyó sok pénzt akar adni asensioért.
hehe mondja: deal, vihetik.
ancelotti megy 4 évre arsenalba. magyarul maradnak a 4-5. helyen továbbra is.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. január 11., csütörtök 11:04

Yazid írta:na szombat megint gálakezdő, szerintem a villarreal jobb csapat jóval, mint a celta úgyhogy én felkészülök egy újabb blamára, de már csak röhögök
hát igen. nem gondoltam volna hogy benitez után újra lesznek olyan meccsek mikor egyáltalán nem érdekel hogy mi a végeredmény.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2018. január 11., csütörtök 10:15

na szombat megint gálakezdő, szerintem a villarreal jobb csapat jóval, mint a celta úgyhogy én felkészülök egy újabb blamára, de már csak röhögök


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 90 regisztrált és 0 vendég