Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 13., szombat 15:05

2-3. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2018. január 13., szombat 15:01

Nekem mostantol mindegy az eredmeny a Ligaban, csak lassam hogy ZZ kiserletezget, probalkozik es nem ugyanazt a sablon kezdot, taktikat rakja fel mint minden meccsen. Mert ha igy tesz akkor nem varhatunk sok jot. Az azt jelentene hogy gyakorlatilag var a csodara es o szemelyesen nem akar semmit hozza rakni.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2018. január 13., szombat 14:47

Dögunalmas 0-0 vagy 1-1
Love football, hate antifa.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2018. január 13., szombat 14:44

sebydani írta:Szerintem nyerünk, szerinted nem nyerünk. Eltaláltam? :D
Ne mondjátok gecsi vagyok 4-0 :mrgreen:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. január 13., szombat 14:34

5-0 Cé lövi mindet.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. január 13., szombat 14:29

Beirtam mult heten is, beirom most is, hatha bejon. 4-1 Ce tripla, Bale gol :mrgreen:

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. január 13., szombat 14:10

Gála lesz :coffee:


Kérdés melyik oldalnak :mrgreen: :lol:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. január 13., szombat 14:05

Szerintem nyerünk, szerinted nem nyerünk. Eltaláltam? :D
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2018. január 13., szombat 14:05

mik a tippek a mai meccsre? :D

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 12., péntek 13:49

Lehet troll és tudja, hogy Courtois sem ír alá. :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: eReMA » 2018. január 12., péntek 13:48

portillo írta:Cr mellé nem lehet idehozni Neymart vagy Bappét sem, nem férnének meg egy csárdában.
Ezt -és ilyet- már annyiszor olvastam, de szerintem sosem állta meg a helyét. Hát már miért ne férnének meg egymás mellett? A történelem során annyi és annyi ellenpélda volt... Bale nem fér meg CR mellett? Dehogynem. Az, hogy egyik vagy másik épp xar, nem függ össze azzal, hogy egy csapatban tolják.
A barca esetében is abban reménykedtek sokan, hogy majd Messi mellé sok lesz Neymar, utána meg hogy sok lesz Suarez. Mi lett? Évekig működtek, talán mondhatni hatékonyan.

Vezéregyéniségek elférnek többen egy csapatban, a galaktikus korszakban (szerintem azóta van ez a berögződés, hogy több dudás egy csárdában nem fér meg...) sem ez volt a probléma, hanem hogy fontos poszt(ok) voltak hiányosak és közel sem odavaló emberek voltak ezekre a helyekre odaerőltetve. Mást ne mondjak Makelele utáni űr.

Szerintem CR, Bappé és még Neymar is simán tudnának focizgatni együtt. Ráadásul sztem nem is akárhogy.


Benzema... Borja Mayoral... Lucas Vázquez... :'(
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. január 12., péntek 13:31

http://www.goal.com/en/news/hazard-says ... xfilc23sgp

Na, akkor először a magas aztán az alacsony belgát kell behúzni. :mrgreen:
ZIDANE

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 12., péntek 13:21

RealMadridFanatic írta:
Eden Hazard, a Chelsea belga klasszisa a csütörtök esti, Londonban rendezett NBA-meccs után elárulta, hogy Thibaut Courtois mellett ő maga is meghosszabbíthatja hamarosan a szerződését.

Nso.
Nem láttam forrást, de így valószínűleg mindketten kiesnének az opciók közül.

Neymar felkészül. :mrgreen:
Mondjuk vele kapcsolatban a legtöbb helyen azt láttam, hogy 2019-re terveznék a leigazolását. Tegyük fel, hogy valami csoda folytán van valóságalapja egyáltalán a hírnek. Addig mi a terv vajon? Az idei év után már mindenkinek egyértelművé kellene, hogy váljon, hogy hibás volt a koncepció, ami alapján kapott egy évet még az eddigi gálacsapat/támadósor. Na majd szeptemberre okosabbak leszünk.
Megkérdezték tőle, hogy ez a hosszabbítási mizéria, hosszabbít-e, amire azt felelte, hogy úgy hiszi igen, de előbbThibaut, aztán ő ír alá.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
portillo
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 14:16
Kedvenc játékosaid: Javier Portillo, Robinho, Varane, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF
Tartózkodási hely: Bépé
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: portillo » 2018. január 12., péntek 13:14

RealMadridFanatic írta: Mondjuk vele kapcsolatban a legtöbb helyen azt láttam, hogy 2019-re terveznék a leigazolását. Tegyük fel, hogy valami csoda folytán van valóságalapja egyáltalán a hírnek. Addig mi a terv vajon?
Idén VB van, jöhet az aktuális VB sztár, ahogy 4 éve James.

Cr mellé nem lehet idehozni Neymart vagy Bappét sem, nem férnének meg egy csárdában. Márpedig függetlenül a tavaszi teljesítményétől, CR nem hiszem, hogy nyáron lépni fog. Szerintem sajnos, de aztán cáfoljon rám idén is.
Szégyen a kukás, de hasznos.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. január 12., péntek 13:11

elvileg a daily mirrornak nyilatkozta. de amíg nem lesz hivatalos bejelentés addig lehet reménykedni. egy videó is van ahogy egy srác kéri hogy ugye nem hagyja el a chelsea-t és erre rávágja hogy soha, de ez nagyon lerázós volt. igazából meg mi mást mondjon... reménykedni lehet.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. január 12., péntek 13:09

H.E.H.E. írta:de a real madridhoz sosem edző kellett, hanem pedagógus, pszichológus, vagy olyan ember, aki ért a játékosok nyelvén és sokmindent letett az asztalra játékosként, fel tudnak rá
Csak akkor felejtse el ezt a játékot amit nyomat. Mert nem tudom elképzelni, hogy ez a sok "ki szélre, aztán beadom" játék nem tőle jönne, mert minden szitut erre játszanak ki. Ami tök jó lenne széthúzásra, csak nem íveléssel kéne lezárni. Szerintem nem elég annyi, hogy jó pedgógus meg pszichológus legyen, mert Zidane sem úgy használja a keretet ahogy kéne. Basszus ott van Kroos, Modric, Isco, akár Benzema ha épp van kedve és nincsenek mélységi labdák, nincsenek kiugratások, nincs semmi, csak passz ki a szélsővédőnek, bemozgás az ellen 11es pontja felé, beadás és kész vége... Semmi másból nem áll a játékunk, ami rohadt aggasztó.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2018. január 12., péntek 13:03

Eden Hazard, a Chelsea belga klasszisa a csütörtök esti, Londonban rendezett NBA-meccs után elárulta, hogy Thibaut Courtois mellett ő maga is meghosszabbíthatja hamarosan a szerződését.

Nso.
Nem láttam forrást, de így valószínűleg mindketten kiesnének az opciók közül.

Neymar felkészül. :mrgreen:
Mondjuk vele kapcsolatban a legtöbb helyen azt láttam, hogy 2019-re terveznék a leigazolását. Tegyük fel, hogy valami csoda folytán van valóságalapja egyáltalán a hírnek. Addig mi a terv vajon? Az idei év után már mindenkinek egyértelművé kellene, hogy váljon, hogy hibás volt a koncepció, ami alapján kapott egy évet még az eddigi gálacsapat/támadósor. Na majd szeptemberre okosabbak leszünk.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. január 12., péntek 12:53

zidane-nak sok a hibája igy első ránézésre - aztán ki tudja mennyire van megkötve a keze, vagy mennyire szemellenzős már a felfogása a bent, edzőként eltöltött idő miatt a kerettel és a felfogással, taktikával, játékkal kapcsolatban - de a real madridhoz sosem edző kellett, hanem pedagógus, pszichológus, vagy olyan ember, aki ért a játékosok nyelvén és sokmindent letett az asztalra játékosként, fel tudnak rá nézni.

magyarul ez a sok jöttment edző, aki most szerte európában próbál vmit erőlködni, mind felejtős.

nem véletlenül, hogy csak a fen felsorolt kitételnek megfelelő edzők értek el vmit madridban, a többiek meg lófaszt se.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Professore » 2018. január 12., péntek 12:29

pheco írta:Kizartnak tartom, hogy a BL cimvedes utan egy rossz szezon miatt ekuldenek ZZ-t. Plane, hogy igy is behuztunk 3 kupat es meg 2-re van esely. Ha nem jon ossze sem a BL sem a kupa, akkor is biztos vagyok benne, hogy a kovetkezo szezont megkapja meg.
Hajaj sokat megeltunk mar. Ancelotti is csont nelkul el lett zavarva vagy anno Heynkes. A kerdes az hogy a szezon hatra leve feleben javul-e valamit a jatek kepe vagy sem mert ha nem akkor szerintem Zizu nem eli tul a nyarat. Meg nyilvan hogy a jatekosok hogyan viszonyulnak Zizuhoz. Viszont ha nem lesz javulas akkor az azt is tukrozi hogy a jatekosok sem biznak mar Zizuban. Nezzuk a jo oldalat: helyre jonnek a dolgok es Zizu marad meg par evig. Jo lenne a stabilitas es hogy o epitse fel ujra a csapatot a kovi szezonra.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 12., péntek 12:26

Én is csak ZZ menesztése után csapnék le Sarrira. 1 évet megérdemel Zizou is, ahogy Ancelottinak is kapnia kellett volna még egyet. Ő nem kapott.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 76 regisztrált és 0 vendég