Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miró » 2013. április 29., hétfő 10:31

Realista24 írta:Aki holnap nem szakad meg a mezért, az tűnjön Madridból, legyen az Ramos, Higuaín, Özil vagy Benzema, akárki. Mert kiesni ki lehet, főleg, hogy 4-1-ről kezdünk, de a hogyan a nem mindegy.
Aki a sablonnyilatkozatok mellet (így Bernabéu, úgy szurkolók, blablabla) csak pofázni tud, sírni új szerződésért, vagy pózolni, de a pályán nem képes meghalni a mezért, arra nincs szükség.

+1.így igaz.
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 29., hétfő 10:28

Aki holnap nem szakad meg a mezért, az tűnjön Madridból, legyen az Ramos, Higuaín, Özil vagy Benzema, akárki. Mert kiesni ki lehet, főleg, hogy 4-1-ről kezdünk, de a hogyan a nem mindegy.
Aki a sablonnyilatkozatok mellet (így Bernabéu, úgy szurkolók, blablabla) csak pofázni tud, sírni új szerződésért, vagy pózolni, de a pályán nem képes meghalni a mezért, arra nincs szükség.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miró » 2013. április 29., hétfő 10:25

olvasom ennek a szerencsétlennek a nyilatkozatát, hogy murinnyó felkészítette őket, hogy nyomás alatt kell tartani a dortmundot, de nem az első perctől kezdve. :argue: :vivo: :cens:

miről beszél ez a fasz?
itt nincs más út, csak hogy szinte agyatlanul nekikesünk, minél jobban megyünk bele a meccsbe, annál magabiztosabb és higgadtabb lesz a bvb, és mi meg annál idegesebbek.
hihetetlen, hogy a szezon legfontosabb meccsén is finomkodásra készülünk.
fölvázolom mi lesz.
kimegyünk focizgatni,félidő 0:0 nekik rontunk,de semmi extra majd a 75.percbe elkezd cserélni,átálunk az utolsó 10 percre 3 védőre,és szépen kapunk eggyet,majd az utolsó percekbe lövünk és 1:1-el csókolom.

ha kiesünk,kurvára örülnék egy mous nyilatkozatnak hogy eltakarodik innen,elég volt ebből a trógerkedésből amit ő művel már.
kimentünk dortmundba szórakozni,mert azt hittük hogy a bab is hús,csak az nem gáz hogy az előtte lévő 2 meccsből egyszer sem tudtuk őket megverni.
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. április 29., hétfő 10:23

Realista24 írta:Pályán vért izzadó, elszánt őrülteket akarok látni, nem kislányokat. :sly:
Ha most nem hajtják ki a belüket, akkor nagyon sok ember csalódott lesz. Megy a nagy duma, hogy ilyen-olyan fordítás, aztán lehet megint a lötyögés lesz, de csak észhez tértek a múltheti után :roll: Én elvárás nélkül ülök le a tv elé, aztán ha nagyot játszik a csapat és esetleg továbbjut akkor meg futok pár kört a szobámban :mrgreen:

Egyébként hihetetlen milyen szinten átjön Mo-ra is a Real-Barca ellentét. Az odavágót kivetítőn néztem BGF-en és az összes BvB gólnál nagy hangzavar volt(bár gondolom itt a Manu drukkerek is benne voltak) és utána énekelték is a Cristianos faszságot, amit a magyar-portugál meccsen is. Haverommal összeroskadva ültünk a sörünk fölött, szóval holnap inkább meghúzom magam itthon. :/
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára pheco 2013. április 29., hétfő 10:27-kor.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. április 29., hétfő 10:22

én valahol még bízom mourinhoban, noha erre semmivel se szolgált rá. ha holnap nem megyünk ki, és nem söpörjük fel első perctől a pályát, nem döglünk meg a kezdősípszótól a meccs végéig, akkor az én szemembe végleg elásta magát a portugál és a demotivált alakulata is.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 29., hétfő 10:20

dortmundot, de nem az első perctől kezdve
Akkor kell három gólt elpakolni, amikor már nem jöhet rá válasz :lol: :lol:

Pályán vért izzadó, elszánt őrülteket akarok látni, nem kislányokat. :sly:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. április 29., hétfő 10:15

és az a helyzet, hogy joséból ezt simán kinézem :roll:
kiküldi a gálát, és majd lötyögnek a meccsen, meg finomkodnak
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. április 29., hétfő 10:11

bocsmá a dupláért, de:

olvasom ennek a szerencsétlennek a nyilatkozatát, hogy murinnyó felkészítette őket, hogy nyomás alatt kell tartani a dortmundot, de nem az első perctől kezdve. :argue: :vivo: :cens:

miről beszél ez a fasz?
itt nincs más út, csak hogy szinte agyatlanul nekikesünk, minél jobban megyünk bele a meccsbe, annál magabiztosabb és higgadtabb lesz a bvb, és mi meg annál idegesebbek.
hihetetlen, hogy a szezon legfontosabb meccsén is finomkodásra készülünk.
Kép
Kép
Kép

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. április 29., hétfő 10:02

zlatannal 1 baj van, hogy nincs értelme ennyi pénzt kiadni egy 30 éves emberért. szerintem.

sztem alexandre pato lenne a megoldás. :D
Kép
Kép
Kép

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. április 29., hétfő 9:50

Remélem Zlatan elhúz a Juvéba, a PSG meg elgondolkodik, hogy hmm, kéne nekünk egy csatár, van rá egy rakás pénzünk. Mondjuk egy franciául is beszélő argentin pont jó lenne 40 körül. :roll:
Kondogbia nalam is csak akkor, ha senki mast nem tudunk.
A senki más az gondolom se Pogba, se Vidal. :-) És én sajnos tartok attól, hogy ez a helyzet... :|
Az áruk is sokatmondó: Kondogba 8-10 millió,
Jó esetben. :hmmm: De annál a gyereknél is össze-vissza vannak a játékjogok.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. április 29., hétfő 8:27

pont tegnap PSG meccs alatt gondoltam arra hogy mivan ha Zlatant is hozná magával ancselotti. mivel PSG drukkerek szerint Zlatan nyilatkozott olyat hogy biztos marad jövőre is HA ancselotti is marad. ebből persze nem következik az hogy csak ancselottival képzeli el a jövőt, de megfelelő KP-val ha kiszolgáljuk szarja a gólokat. kontráknál nem számíthatunk rá de azokat Ronci is lazán be tudja fejezni.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 29., hétfő 0:51

Kondogbia nalam is csak akkor, ha senki mast nem tudunk.
Egyetertek Gerr90-el, h kicsit tul sok lenne a hasonlo kaliberu jatekosokbol. Pogba-Casimero vagy Kondogbia-Casimero eleg egy tipusubol, + Veratti Xabit potolni. Te mondtad, h hoznal vkit Modric potlasara, szerintem Banega lehetne arra a legjobb.
Mondjuk nalam kezdo lenne Modriccal, de akar rotalni is lehetne oket.

Ha ezt megtudnank oldani es + Carvajalt, akkor mar annyira nem is fajna, ha nem jonne egy tkp es csatar sem.
Balet is csak Higu es DM arabol gazdalkodnam ki.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. április 29., hétfő 0:16

Azért Kondogbiánál rátesz az is, hogy egy csöves Sevillából hoznánk, Pogba meg Vidal pedig egy elit csapattól jönnének. A 3 közül aszondom Pogba.

+ Perez szerintem intézi Verrattit, nem leszek szomórú ha ő jönne, de nálam Ramires a favorit. Lényeg, hogy Modric személyében már van egy elit irányítónk, a középpálya azon része legalább adott (elvileg).

Amúgy 2 év után végre középpályásokról szóló hírek. Szerintem ezek alátámasztják, hogy JM távozik.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. április 28., vasárnap 23:57

Engem nem győzött meg ez a Kondogbia gyerek. Pogba és Vidal sokkal meggyőzőbb játékos,nem említhetőek egy lapon Kondogbiaval. Az áruk is sokatmondó: Kondogba 8-10 millió,Pogba 30 millió,Vidal meg lenne vagy 40-50 millió. Én Vidalt hoznám,sokkal érettebb játékos.
:goat:

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. április 28., vasárnap 23:44

Gerr90 írta:
torjack írta: Eleve azzal számolok, hogy Khedirának mennie kellene, Essien maradása JM nélkül meg esélytelen. Ancelotti meg amúgy sem spórol a középpályásokkal,szóval elfér nálam a keretben egyszerre Pogba, Kondogbia, Casemiro, Verratti, Alonso és Modric is
Hosszú szezon, három sorozat, kell ennyi ember. Az olasznál a 3 kp. egyszerre a minimum.
Létszámra tényleg kell ennyi, ha 3 kp-s felállást veszünk alapnak, viszont akkor a névsor már nem tetszik annyira. Kondogbia vagy Casemiro helyett én inkább Modric mögé képzelnék el valakit.
A nevek annyira nem érdekesek, a lényeg, hogy fizikálisan és fejben gyors, labdaügyes játékosok legyenek. A három kp. nálam alap. Szóba jöhet Vidal, Ramires, Luiz Gustavo is a fent felsoroltak valamelyike helyett. Jelöltek vannak bőven, aztán az edző, meg a pénztárca majd eldönti, hogy mi lesz. A juvés duóból az egyiket hozni kell, nem kérdés, bár nem lesz egyszerű. Az olasz kölyökhöz gondolom a pénzes franciák ragaszkodni fognak, szóval ez is cinkes. Ramiresnél az lehetne az esély, ha a londoniak lecsúsznának a Bl-ről. Talán váltana. Khedirát simán felajánlanám cserealapnak, hátha José is vinné magával. Gustavót(Rafinhán meg Timoscsukon kívül gyakorlatilag bárkit) a bajoroktól baromi nehéz megszerezni, mondjuk a brazil Martinez miatt kiszorult a kezdőből, szóval lehetne fűzni. Bár lehet Guardiola érkezésével a helyzete pozitív irányba is elmozdulhat a Bayernnél.
Jelöltek azért vannak bőven, azért csak sikerül majd valamit összeboltolni a nyáron. De a középpályának kell a legfontosabbnak lenni. Ha ez OK, akkor lehet filózni, hogy Higuaint kire cseréljük ki.

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. április 28., vasárnap 23:27

torjack írta: Eleve azzal számolok, hogy Khedirának mennie kellene, Essien maradása JM nélkül meg esélytelen. Ancelotti meg amúgy sem spórol a középpályásokkal,szóval elfér nálam a keretben egyszerre Pogba, Kondogbia, Casemiro, Verratti, Alonso és Modric is
Hosszú szezon, három sorozat, kell ennyi ember. Az olasznál a 3 kp. egyszerre a minimum.
Létszámra tényleg kell ennyi, ha 3 kp-s felállást veszünk alapnak, viszont akkor a névsor már nem tetszik annyira. Kondogbia vagy Casemiro helyett én inkább Modric mögé képzelnék el valakit.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. április 28., vasárnap 23:20

A hsz második felét nagyon adom! Viszont ha tényleg megvesszük Casemirot, nem hiszem, hogy még két 20 éves játékost hoznánk erre (vagy egy nagyon hasonló) a posztra. Casemiro, Kondogbia és Pogba az én olvasatomban Khedira pótlására szolgálna. Szóval csak abban az esetben látok minimális esély mindhárom megszerzésére, ha a herceg dobbant. Adná az Isten! (bár ebben az esetben szerintem érkezne egy idôsebb, tapasztaltabb kp is valamelyik ficsúr helyett)
Btw, nálam ez lenne az ideális KP: Pogba-Verratti-Modric
Vidal lenne a legjobb, de drága és nehezen mozdítható, Pogba jó alternatívája.
Eleve azzal számolok, hogy Khedirának mennie kellene, Essien maradása JM nélkül meg esélytelen. Ancelotti meg amúgy sem spórol a középpályásokkal,szóval elfér nálam a keretben egyszerre Pogba, Kondogbia, Casemiro, Verratti, Alonso és Modric is
Hosszú szezon, három sorozat, kell ennyi ember. Az olasznál a 3 kp. egyszerre a minimum.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. április 28., vasárnap 23:13

Ancelotti büdösmód erős középpályákat szeret összerakni, amitől viszont elbúcsúzhatunk, az a szélsőkp posztja. Szerintem ilyen konkrétan nem lesz az olasznál, bár jóféle támadó szélsővédők mellett ez nekem nem is igen hiányzik. Marcelo alkalmas lehet az RC szerepkörre, Carvajalnak viszont fel kell majd kötnie a gatyát.
Bízom is benne! Már régóta azt szeretném, ha a két szélsővédő oldaná meg a széljátékot, és 3 középpályással nyomnánk. Marcelo adott, de Carvajal is inkább támadásban jeleskedik, szóval megoldható lenne.
Na, ezért kéne látszódnia a híreknek, amikor a fórumban vagyok. :D

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. április 28., vasárnap 23:04

Ancelotti büdösmód erős középpályákat szeret összerakni, amitől viszont elbúcsúzhatunk, az a szélsőkp posztja. Szerintem ilyen konkrétan nem lesz az olasznál, bár jóféle támadó szélsővédők mellett ez nekem nem is igen hiányzik. Marcelo alkalmas lehet az RC szerepkörre, Carvajalnak viszont fel kell majd kötnie a gatyát.

Álom 1.1:

Cé Neymar
Isco
Modric Pogba
Verratti/Xabi

Álom 1.2 Isco nélkül:

Cé Neymar
Modric
Pogba Kondogbia
Verratti/Xabi

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. április 28., vasárnap 23:03

torjack írta:
Gerr90 írta:Nálam Pogba és Kondogbia ütik egymást, vagy az egyik, vagy a másik.
Pogba talán többet bizonyított, de az ára is minimum a duplája. Nehéz döntés lehet a vezetôség számára.
Igaz, nálam egyértelmüen a juves gyerek lenne a befutó.

Igazából jöhetne mindkettő, még ha nem is lennének egyszerre a pályán. Bár ez hadrendtől is függ.
Nem csak kezdőben kell gondolkozni, hanem padban is. A bajorok tavaly mindent elbuktak azért, mert a pazar kezdő mögött kevés volt a minőségi csere.
A hsz második felét nagyon adom! Viszont ha tényleg megvesszük Casemirot, nem hiszem, hogy még két 20 éves játékost hoznánk erre (vagy egy nagyon hasonló) a posztra. Casemiro, Kondogbia és Pogba az én olvasatomban Khedira pótlására szolgálna. Szóval csak abban az esetben látok minimális esély mindhárom megszerzésére, ha a herceg dobbant. Adná az Isten! (bár ebben az esetben szerintem érkezne egy idôsebb, tapasztaltabb kp is valamelyik ficsúr helyett)
Btw, nálam ez lenne az ideális KP: Pogba-Verratti-Modric
Vidal lenne a legjobb, de drága és nehezen mozdítható, Pogba jó alternatívája.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 81 regisztrált és 0 vendég