Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4947
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2018. január 15., hétfő 15:22

M1Ö írta:A Barcának is megvan a saját Bale-je. Dembelé 3-4 hétre megint kidőlt. Így, hogy a Barcában játszik nem bánt, de amúgy meg kár lenne érte, mert a jövő nagy játékosa lehetne.
Nem lesz. Keves hozza agyilag.

Es meg volt nyaron olyan Barcas aki azt irta, hogy neki nem kene Mbappe mert Dembeleben ezerszer tobb a potencial. Persze. :lol: Hatalmas kulonbseg van a ket jatekos tudasa kozt.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. január 15., hétfő 15:09

A Barcának is megvan a saját Bale-je. Dembelé 3-4 hétre megint kidőlt. Így, hogy a Barcában játszik nem bánt, de amúgy meg kár lenne érte, mert a jövő nagy játékosa lehetne.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62854
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 15., hétfő 12:32

Harmadik újrareg, unalmas vagy már. Kuka.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

dehogyis
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2018. január 15., hétfő 9:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dehogyis » 2018. január 15., hétfő 12:25

RealMadridFanatic írta:
a gyorsasága az amiből gyakorlatilag megél
olyan játékos esetében akinél a gólok száma a teljesítmény (és egyebet nem nagyon szokott hozzátenni)

Jók ezek a bújtatott provokáló megjegyzések.
Nem akartam sem bujtatni sem pedig provokálni (nem kötekedni jöttem, inkább beszélgetni már amennyire lehetséges ez egy Real fórumon Barca szurkolóként), semmi olyat nem írtam amit itt és máshol Madrid szurkolóktól nem hallottam már.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2018. január 15., hétfő 12:13

RealMadridFanatic írta:
a gyorsasága az amiből gyakorlatilag megél
olyan játékos esetében akinél a gólok száma a teljesítmény (és egyebet nem nagyon szokott hozzátenni)

Jók ezek a bújtatott provokáló megjegyzések.
Az utolsó bő két évében pedig pont ez volt a helyzet.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2656
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2018. január 15., hétfő 12:00

a gyorsasága az amiből gyakorlatilag megél
olyan játékos esetében akinél a gólok száma a teljesítmény (és egyebet nem nagyon szokott hozzátenni)

Jók ezek a bújtatott provokáló megjegyzések.

Messi meg gusztustalanul lehúzza a Barcát, akárhogy fényesítenétek, irreális aláírási pénzek, minden évben új szerződés és olyan fizetés, amiből máshol a keret felét fenntartják.
Persze, iszonyat nagy spíler, nélküle a Barca egy "átlagos topcsapat" lenne, ezt nem vitatom. Csak ne próbáljuk meg jófiúnak beállítani, mert pontosan ugyanolyan (sőt...) ember, mint a játékostársai, csak Ő jobban focizik.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Professore
Hozzászólások: 2002
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Professore » 2018. január 15., hétfő 11:59

Na hogy elszabadultak az indulatok... :D

Tegyunk ra meg egy lapattal. Az AS szerint es en meg korabban is olvastam (persze fenntartasokkal kell kezelni az info hitelesseget) CR fizu emelest akar (mert o a nr. 1 meg Messi tobbet kap :mrgreen: ) kulonben lep. Azert ez eleg pofatlansag a kobon latva a korat es az IDEI teljesitmenyet. A mostani szerzodese is korrekt egy olyan jatekos eseteben aki karierje vege fele robog erre neki nem eleg.
Az AS szerint mar a jatekostarsak kozul is elmondta par embernek. HA tenyleg igazak ezek a hirek akkor szvsz erzelmes bucsut kell venni tole a nyaron...
Ja es nem hiszem hogy ha megkapna a fizu emelest hirtelen regi formajaban tundokolne...

dehogyis
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2018. január 15., hétfő 9:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dehogyis » 2018. január 15., hétfő 11:44

pheco írta:Mindenki erzekeli, hogy CR visszaesett, de 53 golt csak osszekapart, mig Messi 54-et. Szerencsere a BL-ben forditott helyzet all fent, mint a bajnoksagban.
Amugy meg Messi fizeteserol volt szo, lehet vedeni, de az az alairasi penz a vilag vicce.
Ez még a tavalyi idénye Ronaldo-nak ami az ideihez képest még bőven jó volt. Idén viszont egyelőre a 30 gól is necces neki, ami majdnem 50 százalékos visszaesés egy év alatt, az meg nem kevés, főleg egy olyan játékos esetében akinél a gólok száma a teljesítmény (és egyebet nem nagyon szokott hozzátenni), ha pedig ehez hozzávesszük azt is, hogy nem is nagyon küzd a pályán (ezt Madrid szurkolóktól olvasom, hallom, én ritkábban nézek Real meccset) akkor már főleg neccesebb a szitu.

De elöbb utóbb azért kiszakad a gólzsák (nem feltétlenül csak Ronaldora értem hanem a Realra) és valaki rá fog baszni, csak kérdés, hogy egyszeri eset lesz (mint a Sevilla elleni) vagy pedig utána tényleg elindultok felfelé.

dehogyis
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2018. január 15., hétfő 9:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dehogyis » 2018. január 15., hétfő 11:34

rashidm írta:
dehogyis írta:A teljesítményt illetően, kettejük között nagy különbség, hogy míg egyiknek a gyorsasága az amiből gyakorlatilag megél, viszont ez 30 felett már rohamosan kopni kezd, addig a másik nem függ ilyen szinten a sebességétől. Messi sebessége sincs már közel sem olyan, mint fénykorában, viszont a teljesítménye nem esett vissza. Persze ha azt nézzük, hogy a legjobb idényében 73 gólt rúgott akkor tényleg látható egy kis visszaesés (de az egy kiugró év volt) de tavaly is hozta még az 54 gólt és idén is már 23 van neki, szóval 50 körül most is meglesz.

Szóval én nem félek attól, hogy ő még 2-3 évig drasztikusan vissza fog esni, nyílván fog visszaesni de még úgy is bőven jó lesz, hiszen nagyon magas szintről csordogál vissza. Ronaldo is magas szinten volt, csak nála drasztikus a visszaesés, mert sokkal jobban függ a gyorsaságától, ami kopik.
Sztem Messi is vissza fog esni drasztikusan gólok tekintetében (a 25-30 gólja meglesz így is), inkább gólpasszok tekintetében fog jól teljesíteni. Azért forintos labdákat mindig tudott adni.

Nem elképzelhetetlen hogy vissza lesz vonva a középpályára 1-2 év múlva.
Igen, ez is benne van a pakliban. Ezért is mondom, hogy az ő esetében nem vállaltunk nagy kockázatot az új szerződéssel sem, mert a gólokon kívül is tud hozzáadni a csapat játékához. Na meg a 25-30 gól amit írsz még mindig egy nagyon-nagyon jó teljesítmény. El voltunk kényeztetve Ronaldo és Messi 60 gólos idényeivel és ahoz képest a 25-30 tényleg csak a fele, de az a 25-30 még mindig kiváló teljesítmény és rajtuk kívül bármelyik támadó aláírná ha az idény elején azt mondják neki, hogy 30 gólt fog rúgni.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. január 15., hétfő 11:33

Mindenki erzekeli, hogy CR visszaesett, de 53 golt csak osszekapart, mig Messi 54-et. Szerencsere a BL-ben forditott helyzet all fent, mint a bajnoksagban.
Amugy meg Messi fizeteserol volt szo, lehet vedeni, de az az alairasi penz a vilag vicce.

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. január 15., hétfő 11:30

dehogyis írta:A teljesítményt illetően, kettejük között nagy különbség, hogy míg egyiknek a gyorsasága az amiből gyakorlatilag megél, viszont ez 30 felett már rohamosan kopni kezd, addig a másik nem függ ilyen szinten a sebességétől. Messi sebessége sincs már közel sem olyan, mint fénykorában, viszont a teljesítménye nem esett vissza. Persze ha azt nézzük, hogy a legjobb idényében 73 gólt rúgott akkor tényleg látható egy kis visszaesés (de az egy kiugró év volt) de tavaly is hozta még az 54 gólt és idén is már 23 van neki, szóval 50 körül most is meglesz.

Szóval én nem félek attól, hogy ő még 2-3 évig drasztikusan vissza fog esni, nyílván fog visszaesni de még úgy is bőven jó lesz, hiszen nagyon magas szintről csordogál vissza. Ronaldo is magas szinten volt, csak nála drasztikus a visszaesés, mert sokkal jobban függ a gyorsaságától, ami kopik.
Sztem Messi is vissza fog esni drasztikusan gólok tekintetében (a 25-30 gólja meglesz így is), inkább gólpasszok tekintetében fog jól teljesíteni. Azért forintos labdákat mindig tudott adni.

Nem elképzelhetetlen hogy vissza lesz vonva a középpályára 1-2 év múlva.

dehogyis
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2018. január 15., hétfő 9:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dehogyis » 2018. január 15., hétfő 11:14

pheco írta:
dehogyis írta: Az eredeti megállapodás szerint 300 milla volt a kivásárlási ár, ebből lett 700 milla, több, mint a duplája, ezzel a szerződéssel aláírta azt is, hogy innen eligazolni soha nem fog, mert ezt a pénzt már tényleg senki nem fizeti ki. Ez volt az ára, és igen, lehet akár pofátlanságnak is hívni. De ha van valaki aki az eddig mutatott teljesítményére és a jövőbelire (Messinél azért az elmúlt 10 év garancia arra, hogy a következő 3-4 évben is lesz teljesítmény) elkérhet ennyit, és ha van valaki akit "bármi áron" megéri megtartani akkor az ő.
Ronaldonak 1 milliard euro a kivasarlasi ara 9 eve... Plusz az o teljesitmenye is ott volt vegig, ahol Messie. Szoval ne vedd biztosra azt a 3-4 evet, mert 30 evesen Ronaldo is mashogy jatszott es jobban termelte a golokat. Amugy meg jottek hirek, hogy fizuemelest akar, de elotte meg nyilatkozta, hogy nem akar mar hosszabbitani. Gondoltam, hogy a haterek az elobbit hiszik el es kesz tenykent kezelik.
Ti jobb szerződést kötöttetek Ronaldoval, mert már az elején olyat irattatok alá vele amit soha nem kellett változtatni és így soha nem is képezte alku tárgyát amire plusz pénzt lehetne kérni. Messi az elején simán aláírt volna ilyet, de nem irattuk vele alá, ez amatőr hiba volt. A teljesítményt illetően, kettejük között nagy különbség, hogy míg egyiknek a gyorsasága az amiből gyakorlatilag megél, viszont ez 30 felett már rohamosan kopni kezd, addig a másik nem függ ilyen szinten a sebességétől. Messi sebessége sincs már közel sem olyan, mint fénykorában, viszont a teljesítménye nem esett vissza. Persze ha azt nézzük, hogy a legjobb idényében 73 gólt rúgott akkor tényleg látható egy kis visszaesés (de az egy kiugró év volt) de tavaly is hozta még az 54 gólt és idén is már 23 van neki, szóval 50 körül most is meglesz.

Szóval én nem félek attól, hogy ő még 2-3 évig drasztikusan vissza fog esni, nyílván fog visszaesni de még úgy is bőven jó lesz, hiszen nagyon magas szintről csordogál vissza. Ronaldo is magas szinten volt, csak nála drasztikus a visszaesés, mert sokkal jobban függ a gyorsaságától, ami kopik.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. január 15., hétfő 11:01

dehogyis írta: Az eredeti megállapodás szerint 300 milla volt a kivásárlási ár, ebből lett 700 milla, több, mint a duplája, ezzel a szerződéssel aláírta azt is, hogy innen eligazolni soha nem fog, mert ezt a pénzt már tényleg senki nem fizeti ki. Ez volt az ára, és igen, lehet akár pofátlanságnak is hívni. De ha van valaki aki az eddig mutatott teljesítményére és a jövőbelire (Messinél azért az elmúlt 10 év garancia arra, hogy a következő 3-4 évben is lesz teljesítmény) elkérhet ennyit, és ha van valaki akit "bármi áron" megéri megtartani akkor az ő.
Ronaldonak 1 milliard euro a kivasarlasi ara 9 eve... Plusz az o teljesitmenye is ott volt vegig, ahol Messie. Szoval ne vedd biztosra azt a 3-4 evet, mert 30 evesen Ronaldo is mashogy jatszott es jobban termelte a golokat. Amugy meg jottek hirek, hogy fizuemelest akar, de elotte meg nyilatkozta, hogy nem akar mar hosszabbitani. Gondoltam, hogy a haterek az elobbit hiszik el es kesz tenykent kezelik.

dehogyis
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2018. január 15., hétfő 9:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dehogyis » 2018. január 15., hétfő 10:52

rashidm írta:
dehogyis írta:Hát, ha az fenyegetőzés, hogy egy megállapodás után az egyik fél módosítani akar a szerződésén és cserébe ezért a másik fél is kér valamit, akkor igen, fenyegetőzés. De akkor innentől minden szerződés aláírás fenyegtőzés, hiszen minden szerződéskor van aláírási pénz, amit nyílván ha nem kap a játékos akkor nem ír alá.
Ha még azt mondaná, pár milliót szeretne aláíráspénznek, még azt mondanám ok. De vagy 2 éves fizut elkérni... nem is fenyegetőzés, inkább pofátlanság.
Az eredeti megállapodás szerint 300 milla volt a kivásárlási ár, ebből lett 700 milla, több, mint a duplája, ezzel a szerződéssel aláírta azt is, hogy innen eligazolni soha nem fog, mert ezt a pénzt már tényleg senki nem fizeti ki. Ez volt az ára, és igen, lehet akár pofátlanságnak is hívni. De ha van valaki aki az eddig mutatott teljesítményére és a jövőbelire (Messinél azért az elmúlt 10 év garancia arra, hogy a következő 3-4 évben is lesz teljesítmény) elkérhet ennyit, és ha van valaki akit "bármi áron" megéri megtartani akkor az ő.

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. január 15., hétfő 10:47

dehogyis írta:Hát, ha az fenyegetőzés, hogy egy megállapodás után az egyik fél módosítani akar a szerződésén és cserébe ezért a másik fél is kér valamit, akkor igen, fenyegetőzés. De akkor innentől minden szerződés aláírás fenyegtőzés, hiszen minden szerződéskor van aláírási pénz, amit nyílván ha nem kap a játékos akkor nem ír alá.
Ha még azt mondaná, pár milliót szeretne aláíráspénznek, még azt mondanám ok. De vagy 2 éves fizut elkérni... nem is fenyegetőzés, inkább pofátlanság.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. január 15., hétfő 10:38

Na jó, szerintem ne etessük a trollt. :lol:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

dehogyis
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2018. január 15., hétfő 9:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dehogyis » 2018. január 15., hétfő 10:36

rashidm írta:
dehogyis írta:Te miről beszélsz ember? Szerintem világosan leírtam, hogy a magasabb kivásárlási árért valamit kért cserébe és nyílván nem egy csomag cukrot.
Az nem fenyegetőzés, hogy xy milla összegért aláír? Mert ha nem akkor már értem miért ő a jófiú. :mrgreen:
Hát, ha az fenyegetőzés, hogy egy megállapodás után az egyik fél módosítani akar a szerződésén és cserébe ezért a másik fél is kér valamit, akkor igen, fenyegetőzés. De akkor innentől minden szerződés aláírás fenyegtőzés, hiszen minden szerződéskor van aláírási pénz, amit nyílván ha nem kap a játékos akkor nem ír alá.

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. január 15., hétfő 10:30

dehogyis írta:Te miről beszélsz ember? Szerintem világosan leírtam, hogy a magasabb kivásárlási árért valamit kért cserébe és nyílván nem egy csomag cukrot.
Az nem fenyegetőzés, hogy xy milla összegért aláír? Mert ha nem akkor már értem miért ő a jófiú. :mrgreen:

dehogyis
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2018. január 15., hétfő 9:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dehogyis » 2018. január 15., hétfő 10:25

rashidm írta:
dehogyis írta:Az igaz, hogy Messinek is volt olyan időszaka, hogy rosszabbul játszott, ilyen mindenkinek van, de hogy picsogott volna? Hol picsogott? Pont ez az, hogy egy szót sem szólt, ezért nem tudta senki, hogy mi a helyzet a szerződésével. Megtehette volna, hogy nyilatkozgat a Cityvel kapcsolatban......hogy nyomást helyezzen a vezetőségre de nem tette. Ezzel szemben CR már megint távozással fenyegetőzik, legalábbis az AS szerint.
Jogos. Az a 60 vagy hány millió biztos nem azért volt hogy aláírja a szerződését... :lol: Istenem, legalább másnak ne akarnád bemesélni a hülyeségedet. :lol:
Te miről beszélsz ember? Szerintem világosan leírtam, hogy a magasabb kivásárlási árért valamit kért cserébe és nyílván nem egy csomag cukrot.

dehogyis
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2018. január 15., hétfő 9:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dehogyis » 2018. január 15., hétfő 10:23

Süti írta:Szóval ha CR az AS szerint távozna (kb. századszor) akkor ő szégyellje magát, Messi meg biztos csak azért nem írt alá, mert a kivásárlási árban nem tudtak megegyezni. Sőt, ő meg se szólalt.
Ezeket ti el is hiszitek, vagy csak sok volt a reggeli kávé, és le kell vezetni? :lol:
Én nem mondtam, hogy szégyellje magát, azt csinál amit akar, mindenesetre az idei szezonban nulla teljesítménnyel (és ezt nem én mondom hanem a Real szurkolók itt is és máshol is) akar magasabb fizut. Nem azért nem írt alá, mert a kivásárlási árban nem tudtak megegyezni, hanem azért nem írt alá, mert gondolom a magasabb kivásárlási árért cserében ő is kért valamit (magasabb fizu, magasabb aláírási pénz vagy a legújabb hírek szerint az is a szerződésbe került, hogy ha barcelona függetlenedik és nem engedik indulni a La Ligában akkor ingyen távozhat).


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 153 regisztrált és 0 vendég