Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2018. január 16., kedd 13:57

Érdekes egyébként , hogy Ronaldo a mosrani formája és játéka után is képes fizetésemelésért reklamálni , erről beszéltem , hogy a játékosok figyelik egymás fizetését és vételárát is, es ha a másik többet kap már megy a hiszti, akkor ha esetleg ide jonne Bappe vagy Neymar vagy Hazard milyen cicaharc meg lazadas lenne az oltozoben..Nem egyszeru dolgok ezek

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2018. január 16., kedd 13:18

Ronaldo ismét menni akar? Nem megy a játék megy a hiszti:-) hát igen , el kell gondolkodni a vezetőségnek hogyan tovább, mert egy klub legenda, de viszont a kora meg a visszaesése is ad elég okot a gondolkodásra..nehéz döntés.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. január 16., kedd 13:01

primrose írta:Felesleges Modricékat felhozni, mert ilyen szempontból a barcaban is fellázadhatnának a fontosabb elemek, akik nem közelítik meg Messi fizuját.
Ott nincsenek ekkora szakadékok. Illetve Messi lejáró szerződése miatt már van, de amúgy náluk egy Arda Turan is keresett heti 100.000-et. Mondjuk Messi elvileg nem ad le a reklám pénzekből, CR meg igen, úgyhogy a fran se tudja. Csak nekünk nem azt kéne nézni, hogy mi megy a Barcánál, mert az már tényleg nem normális. Hanem azt, hogy alapból megugrottak a piacon a fizetések, most ha CRnek is odavágunk valami nagyon beteg összeget, akkor majd Perézék vakarni fogják, hogy egy B igazolás is akkora pénzt fog kérni, hogy eldurran az agyuk.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: primrose » 2018. január 16., kedd 12:49

Rohadt unalmas már Ronaldo újabb nyivákolása, viszont adom amit R24 írt, ha valamit megígértek, akkor azt be kell tartani.
Nem az idei teljesítményére ígértek neki fizuemelést, hanem a tavalyira, gondolom ha vannak mutatóban címek és fontos gólok. Szállított mindent, amit valószínűleg kértek neki, így tehát jogos a követelése. Azt mondjuk már én sem értem, hogy egy halom zsák pénzre, miért kell még több zsák, de gondolom ez neki presztízs, ha már Neymar és Messinek is megvan a tuti lóvé, akkor neki is. Mi ezt magyarok, a kanapén ülve, elvétve fizuemeléssel találkozva a büdös életbe nem fogjuk megérteni. Felesleges Modricékat felhozni, mert ilyen szempontból a barcaban is fellázadhatnának a fontosabb elemek, akik nem közelítik meg Messi fizuját.
A Real Madrid nagyon jol megvlesz Ronaldo nelkul is, forditva ezt nem hiszem. Facebook kovetok ide vagy oda.
igen, látjuk milyen jól megvagyunk idén is a góljai nélkül.

Én ugyan nem vele kezdeném a BBC-ből, de a nyáron én is eladnám, de csak azzal a feltétellel, ha Neymar/Mbappe szint jön előre.
But he is a good boy...

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. január 16., kedd 11:49

Azt sem tudjuk mi igaz ebbol az egeszbol, a piacnak koszonhetoen ugy is minden szerzodes megujitasa komolyabb fizetes novekedessel fog jarni, teljesen rajtunk mulik kiket akarunk megtartani es kiket nem.
Perezt ismerve ez meg egy jo lehetoseg is lehet neki CR el kapcsolatban, mert o sem hulye, barki is jonne helyette ugyan azt az osszeget kerne fizetesnek amirol most cikkeznek CR eseten. Olcsobban nem jovunk ki, csak nem mind1, hogy ki veszi fel azt a penzt es mit ad viszont a palyan es azon kivul.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1744
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2018. január 16., kedd 11:41

Amugy erdekes dolog ez. Ha igaz, akkor szerintem mindenkeppen menjen. A legnagyobb az lenne, ha sikerulne a PSGvel megegyezni, es elhozni MBappet (esetleg Neymart), Ronaldot bevonva. B-)

CR viszont elgondolkodhatna, ha penz a fontos neki, akkor mehet a hiszti, a fenyegetozes, aztan valahol ugyis megkapja a nagy lovet, ha nem itt, akkor Manchesterben vagy Parizsban. Viszont ha meg mindig olyan eltokelt es profi, mint volt, a cimek es az aranylabdak szamitanak, akkor fogja be a szajat, ne huzza le a csapatot meg jobban, igy is eleg sok van a rovasan. (mielott meg..; a nyilatkozataira gondolok, amikben a tarsak erdemeit inflalva fenyezi magat)
El kene gondolkodnia azon, hogy mennyit koszonhet a csapatnak, a tarsaknak, es hogy hany aranylasztija lenne, ha az elso MU-s fenyegtesnel lelepett volna...
A Real Madrid nagyon jol megvlesz Ronaldo nelkul is, forditva ezt nem hiszem. Facebook kovetok ide vagy oda.

Annyira irrital, amikor ilyen gyokersegekkel rombolja a sajat szobrat. :roll:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. január 16., kedd 11:41

wZoLee7 írta:Marcelo nem hiszem hh mostanaban az asztalt verne
Hál Istennek vannak olyan játékosok akik nem vergődnek folyamatosan, csak azért írtam őt meg Modricot plusz példának, mert ők még 1x nem kértek semmit, míg CRnek már lassan 5-6x akkora fizetése lesz. Értem én, hogy hatalmas brand meg sokat hoz a Madridnak, de hányingerem van az ilyentől. Szidjuk Messit meg nevetünk a Barcán, hogy megadja amit kér. Közben mi leszünk az igazán nevetségesek, mert nekik minden egyes fillért megér Messi, nekünk meg már azon kéne elgondolkodni, hogy ki lesz a "CR utód", nemhogy még ilyen brutál fizetést elé nyomni...
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Professore » 2018. január 16., kedd 11:40

Realista24 írta:
wZoLee7 írta:Marcelo nem hiszem hh mostanaban az asztalt verne, CR meg ha valoban kert emelest, vagy inkabb jelenleg is koveteli, akkor biztos nem nezett vissza egy meccset se mostanaban.
Mondjuk, ha beígérnek egy fizetésemelést fél éve és még mindig semmi, teljesen megértem. Én is így voltam, el is kezdtem állást keresni, majd a végén szóltam, hogy lehet dönteni. Akarnak vagy nem?!
Az ok de gondolom menetkozben nem 50% dolgoztal. Itt ezzel van a bibi es ertheto Perez magatartasa meg ha nem is szep dolog kihatralni az adott szo mogul.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 16., kedd 11:37

H.E.H.E. írta:If Barcelona win tomorrow, Real Madrid will be closer to relegation zone than they'll be to Barça. :mrgreen:
Ehhez kapcsolódó hír, hogy a Barcelona BL győzelmeinek száma, közelebb van a Baktalórántháza VSE-hez, mint a Real Madridhoz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 16., kedd 11:36

wZoLee7 írta:Marcelo nem hiszem hh mostanaban az asztalt verne, CR meg ha valoban kert emelest, vagy inkabb jelenleg is koveteli, akkor biztos nem nezett vissza egy meccset se mostanaban.
Mondjuk, ha beígérnek egy fizetésemelést fél éve és még mindig semmi, teljesen megértem. Én is így voltam, el is kezdtem állást keresni, majd a végén szóltam, hogy lehet dönteni. Akarnak vagy nem?!
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. január 16., kedd 11:34

Marcelo nem hiszem hh mostanaban az asztalt verne, CR meg ha valoban kert emelest, vagy inkabb jelenleg is koveteli, akkor biztos nem nezett vissza egy meccset se mostanaban.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. január 16., kedd 11:27

Úúúggy örülök ennek a CR-es fizus mizériának már megint... :shutup: Remélem kap vagy 30 milliót, ami miatt a következő sztárigazolás igénye is alap hangon 20tól fog indulni. Kroos is rájön, hogy kulcsjátékos és nyom egy olyat mint mielőtt leigazoltuk. Ramos is CSK. Szerencsétlen Marceloék meg Modricék meg még mindig alulfizetettek. Iscot is meg kell majd fizetni. Simán rá adnám a kabátot, hadd menjen, ha van olyan hülye, aki akkora pénzt ad egy kiégett játékosnak, mint Messinek vagy Neymarnak.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. január 14., vasárnap 11:59

If Barcelona win tomorrow, Real Madrid will be closer to relegation zone than they'll be to Barça. :mrgreen:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. január 14., vasárnap 11:58

Realista24 írta:Biztos jobban tudnád csinálni. Ez a vezetőség dolgozik évek óta, most talan hibáztak, először, bár senki nem tudja hogy mik zajlottak valóban. De mar szarok. Ez nem tetszik nekem.
Nem a vezetőség munkájával vagyok elégedetlen, hanem egy-egy döntésükkel (és az ott mutatott attitűddel), amelyek bizony voltak olyan volumenűek, hogy árnyékot vessenek az átigazolási piacon mutatott teljesítményükre. A jó döntésekre is. Azt sem írtam, hogy szarok lennének.
A másik, hogy gondolom, te sem örülnél, ha pl. mikor CR-t kritizálod, akkor valaki megjelenne, és annyit írna rá, hogy te biztos jobban csinálnád. Akkor kritikusabb véleményt már meg se fogalmazzunk, még normális keretek közt sem, mert egyikünk sem a Real Mardrid alkalmazottja.
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 14., vasárnap 11:40

Biztos jobban tudnád csinálni. Ez a vezetőség dolgozik évek óta, most talan hibáztak, először, bár senki nem tudja hogy mik zajlottak valóban. De mar szarok. Ez nem tetszik nekem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. január 14., vasárnap 11:33

Realista24 írta:Nálunk is itt vannak a legjobbak, aztán szívja mindenki a fogat.
Ez a támadósorra szerintem már nem igaz.
Nyertünk is 3 BL-t.
Nem szívom a fogam. Visszaolvasod a hsz-aimat, egyáltalán nem panaszkodom a gyengébb szezonra. Tisztában vagyok vele, hogy ez a foci része. Zidanet is támogatni fogom még sokáig.
Ami zavar, az a vezetőség "munkája" és hozzáállása az átigazolási piacon. És nem csak a legutóbbira gondolok. Nagy igazolást évek óta nem sikerült tető alá hozni, vagy ha igen, az besült (egyik sem ért meglepetésként a kettő közül).
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 14., vasárnap 11:26

Nálunk is itt vannak a legjobbak, aztán szívja mindenki a fogat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. január 14., vasárnap 11:19

Nem értem ezeket a Neymaros híreket. Semmi valóságalapjuk sincs. A PSG-nek esze ágába sem lesz őt elengedni, ami érthető is.
Viszont ha van valóságalapjuk, akkor Perez elég amatőr. Mikor lehetőség van leigazolni egy játékost, akkor húzza a szája szélét, hogy így drága, úgy drága, amikor pedig sz@r van a palacsintában, akkor ennél még többet is hajlandó lenne értük beáldozni (a példákat már sokszor felsoroltuk). Mint az újgazdag cégtulajdonos, mikor a beosztotja fizetésemelést kér, erre ő elküldi azzal, hogy a helyére van 100 másik. Persze aztán kiderül, hogy mégsincs, és ekkor már könyörög, hogy a volt melós térjen vissza.
Sosem fogom megérteni ezt az attitűdöt. Konkrétan ha Perez látta volna a tendenciákat a piacon (amit kb látott, csak nem érdekelte), és egy picit rugalmasabb lett volna, akkor lehet Neymar és MBappé is már itt focizna. De utóbbi mindenképp. Erre abból következtetek, hogy a PSG sokáig várt a játékos válaszára, aki csak azután bólintott rá, hogy Perez nem volt neki hajlandó megadni a kért fizetést. A sok szerencsét Párizsban story.
Realista24 írta:Ha győzelemre vezeti a Psgt
Erre minden esélye megvan. 25 éves, a PSG pedig most már a legjobbakat is el tudja csábítani minden posztra.
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 14., vasárnap 11:14

wZoLee7 írta:Szép meg jó, hogy Pérez akarja Neymart, de nem tudom. CR ha nem javul és nem hajlandó padozni akkor nincs kérdés, neki mennie kell, mert jelenleg jóval többet árt, mint használ a csapatnak. Viszont Neymar nem tudom mennyire tudna beilleszkedni, igazodni a mi filozofiankhoz, párizsban azért szabadabb életet élhet gondolom.
Az is biztos, hogy ha bárki is jönne CR helyére ugyan úgy kezdő lenne és ugyan ugy nem lenne lecserélve, így tényleg csak akkor kell a helyére igazolni, ha az a valaki komolyabb erősítést jelent.
Neymarnak klubszinten ket esélye van beírni magát a konyvekbe. Ha győzelemre vezeti a Psgt. Vagy ha a Realban lesz bl győztes, Barcaskent.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. január 14., vasárnap 11:04

Szép meg jó, hogy Pérez akarja Neymart, de nem tudom. CR ha nem javul és nem hajlandó padozni akkor nincs kérdés, neki mennie kell, mert jelenleg jóval többet árt, mint használ a csapatnak. Viszont Neymar nem tudom mennyire tudna beilleszkedni, igazodni a mi filozofiankhoz, párizsban azért szabadabb életet élhet gondolom.
Az is biztos, hogy ha bárki is jönne CR helyére ugyan úgy kezdő lenne és ugyan ugy nem lenne lecserélve, így tényleg csak akkor kell a helyére igazolni, ha az a valaki komolyabb erősítést jelent.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 103 regisztrált és 0 vendég