Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2018. január 17., szerda 11:46

A legcélszerűbb a fizetésemelés lenne, mi bajunk lehet belőle? Továbbra is kapjuk a marketingjogok 40%-át, sportszakmailag meg szépen el kell helyzeni, ha pótoljuk a kezdőben. Aztán két év múlva meg nyugdíjaztatjuk.
Nyilván meg kell nézni, hogy nagyjából mennyit hoz marketing vonalon, de az csak úgy működik, ha a kezdőben van. Ha kirakják, akkor nyilván megy a hiszti, ami senkinek sem lenne jó. Annyit meg vajon ér az x millió, hogy egy használhatatlan emberrel többen vagyunk a pályán? Ha elfogadná a kabalaállat szerepét, akkor meg lehetne nézni, hogy gazdaságilag mi hogy van. De nem hinném, hogy ő így áll hozzá, innentől meg több pénzért sem ülne a padon, tehát felesleges hosszabbítani. Sajnos lejárt az ideje, szerencsénkre még szépen ki tudta tolni sok munkával azt az időt, amikor még nagyot tud alkotni, talán még egy jó BL tavasz is benne van, de utána egy vb-vel a lábában 34 évhez közeledve jövőre a mostani teljesítményét sem fogja hozni jó eséllyel. 30 éves kora után nem kezdett el fokozatosan lefelé menni, hanem még szinte 2 évig hozta magát, és most zuhant meg hirtelen. Én már erre a két évre se nagyon tudtam számítottam, ez is ajándék volt.

Nehéz ügy...

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2018. január 17., szerda 11:25

Realista24 írta:Auba éppen az Atleticót udvarolta körbe. A tudására meg pont négy éve lett volna nagyjából szükség.
Egy Dortmundos twitterfiók már kb tényként közli az Arsenalt neki, a helyére meg Batshuayi megy lehet. Kicsit off volt, csak gondoltam bedobom.
babaking írta:Ha Ronaldo megy akkor Bappeért robbantani kell.
Szerintem azt az üzletet már nem lehet meggátolni. Monacoval szerintem olyan szerződést kötöttek, hogy ott már nem lesz kavarás, nem hiszem, hogy megkockáztattak 180 milliót ott úgy, hogy ki lehessen hátrálni a dologból - lehetett volna flop is, vagy lesérülhetett volna csúnyán, és közel se kaptak volna érte aztán annyit. Lehet persze nem így van, de meglepne, ha azon a szerződésen lehetne még változtatni valamit, és nem csak az FFP-nek szólna a "kölcsön".

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: babaking » 2018. január 17., szerda 11:11

Azt hittem még fiatalabb.
Realista24 írta:
babaking írta:Ha Ronaldo megy akkor Bappeért robbantani kell.

Aubameyang neve fel sem merült a télen? Elég nagy hisztit csap a Dortmundnál (na nem mintha szükég lenne itt egy hisztis játékosra,de tudás alapján elférne) most hozható lenne szerintem.
Auba éppen az Atleticót udvarolta körbe. A tudására meg pont négy éve lett volna nagyjából szükség.

Elnézve az elmúlt 4 évünket nem volt rá szükség :D
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 17., szerda 10:36

babaking írta:Ha Ronaldo megy akkor Bappeért robbantani kell.

Aubameyang neve fel sem merült a télen? Elég nagy hisztit csap a Dortmundnál (na nem mintha szükég lenne itt egy hisztis játékosra,de tudás alapján elférne) most hozható lenne szerintem.
Auba éppen az Atleticót udvarolta körbe. A tudására meg pont négy éve lett volna nagyjából szükség.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. január 17., szerda 10:31

babaking írta:Ha Ronaldo megy akkor Bappeért robbantani kell.

Aubameyang neve fel sem merült a télen? Elég nagy hisztit csap a Dortmundnál (na nem mintha szükég lenne itt egy hisztis játékosra,de tudás alapján elférne) most hozható lenne szerintem.
90 millió, 29(?) éves és stílusidegen.
Illetve botrányosan sok helyzetet hagy ki ő is.
ZIDANE

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: babaking » 2018. január 17., szerda 10:30

Ha Ronaldo megy akkor Bappeért robbantani kell.

Aubameyang neve fel sem merült a télen? Elég nagy hisztit csap a Dortmundnál (na nem mintha szükég lenne itt egy hisztis játékosra,de tudás alapján elférne) most hozható lenne szerintem.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. január 17., szerda 10:22

Jim írta:ha megy Ronaldo, akkor viszont el kell hozni Mbappét
Már csak azért sem fogják elengedni, mert francia. Kb minden ellene szól, de mégis minden nap jön 10 hsz, hogy el kell hozni. :) Bárcsak össze jönne, de én maradok a józan ész mellett, nehogy csalódjak a nyáron. Aztán max pezsgőt bontok mikor bejelentik vagy őt vagy Neymart.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. január 17., szerda 0:06

ha megy Ronaldo, akkor viszont el kell hozni Mbappét
rá érdemes áldozni :salute:
Hazardra Kane-re én nem költenék

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 16., kedd 23:25

As írta. Mendes beindult.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2018. január 16., kedd 21:28

Realista24 írta:
Ramioli írta:Nehéz döntés , elengedni vagy nem engedni el , de ez ,hogy mindig a Unitedet emlegeti nagyon unalmas..szerintem Perez megadná neki is az emelést boven ha birná meg hozni az 50-60golos szezonokat , kérdés birja e még ?mert már a fele se nagyom megy..az a helyzet vele szemben az elvárás mindig nagyobb , mivel évekig Űr focit nyomott , es vitte a hátán a csapatot..kérdès tudná ezt még tartosan ùjra , és az életkora sem mellékes.
Elengedni nem kell, ha menni akar, akkor meg el kell adni. Nálam ez ilyen egyszerű. A klub élő legendája, a lehető legkorrektebb módon kell vele bánni, figyelembe véve a klub érdekeit. Valahol azt ìrják döntöttek már és nem teljesitik Ronaldo követelését


Jól írja egy cikk, Cristianónak nincs ára, és nem azért mert baromi drága lenne, hanem mert mennyiért adod el? 100 millióért? Amikor tucatszarokat vesznek már 80ért. Drágábban ki veszi meg? Engedd el ingyen, hogy egy egész brandet is elengedj?

A legcélszerűbb a fizetésemelés lenne, mi bajunk lehet belőle? Továbbra is kapjuk a marketingjogok 40%-át, sportszakmailag meg szépen el kell helyzeni, ha pótoljuk a kezdőben. Aztán két év múlva meg nyugdíjaztatjuk.
Valahol azt ìrják döntöttek , es nem teljesitik Ronaldo kérését, az ügynökét tájékoztatták hogy tárgyalhat más klubokkal és távozhat..nem tudom mi igaz ebből mennyire hiteles.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 16., kedd 15:37

Ramioli írta:Nehéz döntés , elengedni vagy nem engedni el , de ez ,hogy mindig a Unitedet emlegeti nagyon unalmas..szerintem Perez megadná neki is az emelést boven ha birná meg hozni az 50-60golos szezonokat , kérdés birja e még ?mert már a fele se nagyom megy..az a helyzet vele szemben az elvárás mindig nagyobb , mivel évekig Űr focit nyomott , es vitte a hátán a csapatot..kérdès tudná ezt még tartosan ùjra , és az életkora sem mellékes.
Elengedni nem kell, ha menni akar, akkor meg el kell adni. Nálam ez ilyen egyszerű. A klub élő legendája, a lehető legkorrektebb módon kell vele bánni, figyelembe véve a klub érdekeit.

Jól írja egy cikk, Cristianónak nincs ára, és nem azért mert baromi drága lenne, hanem mert mennyiért adod el? 100 millióért? Amikor tucatszarokat vesznek már 80ért. Drágábban ki veszi meg? Engedd el ingyen, hogy egy egész brandet is elengedj?

A legcélszerűbb a fizetésemelés lenne, mi bajunk lehet belőle? Továbbra is kapjuk a marketingjogok 40%-át, sportszakmailag meg szépen el kell helyzeni, ha pótoljuk a kezdőben. Aztán két év múlva meg nyugdíjaztatjuk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2018. január 16., kedd 15:31

Nehéz döntés , elengedni vagy nem engedni el , de ez ,hogy mindig a Unitedet emlegeti nagyon unalmas..szerintem Perez megadná neki is az emelést boven ha birná meg hozni az 50-60golos szezonokat , kérdés birja e még ?mert már a fele se nagyom megy..az a helyzet vele szemben az elvárás mindig nagyobb , mivel évekig Űr focit nyomott , es vitte a hátán a csapatot..kérdès tudná ezt még tartosan ùjra , és az életkora sem mellékes.

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2018. január 16., kedd 15:13

Cristiano Ronaldo távozni akar

Unalmas.Ha menni akar akkor nagypénzért mehet.
Messze nem rak semmit a csapathoz az idei szezonban.
Ez van.Kifelé megy és ez nem lesz jobb már.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miVida » 2018. január 16., kedd 14:02

elküldeni semmiképp nem szabad CR-t de ha akar menni akkor használjuk ki a lehetőséget :) DE CSAK AKKOR ha jön helyette valaki gól biztos (vagy inkább 2)
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 16., kedd 13:59

Ramioli írta:Érdekes egyébként , hogy Ronaldo a mosrani formája és játéka után is képes fizetésemelésért reklamálni , erről beszéltem , hogy a játékosok figyelik egymás fizetését és vételárát is, es ha a másik többet kap már megy a hiszti, akkor ha esetleg ide jonne Bappe vagy Neymar vagy Hazard milyen cicaharc meg lazadas lenne az oltozoben..Nem egyszeru dolgok ezek
Bale fizetésére se irigykedik senki se, pedig keveset tesz érte. CR-rel van itt a baj, neki kell mindenben az elsőnek lennie... Márha igazak a hírek. Szerintem el kell engedni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2018. január 16., kedd 13:57

Érdekes egyébként , hogy Ronaldo a mosrani formája és játéka után is képes fizetésemelésért reklamálni , erről beszéltem , hogy a játékosok figyelik egymás fizetését és vételárát is, es ha a másik többet kap már megy a hiszti, akkor ha esetleg ide jonne Bappe vagy Neymar vagy Hazard milyen cicaharc meg lazadas lenne az oltozoben..Nem egyszeru dolgok ezek

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2018. január 16., kedd 13:18

Ronaldo ismét menni akar? Nem megy a játék megy a hiszti:-) hát igen , el kell gondolkodni a vezetőségnek hogyan tovább, mert egy klub legenda, de viszont a kora meg a visszaesése is ad elég okot a gondolkodásra..nehéz döntés.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. január 16., kedd 13:01

primrose írta:Felesleges Modricékat felhozni, mert ilyen szempontból a barcaban is fellázadhatnának a fontosabb elemek, akik nem közelítik meg Messi fizuját.
Ott nincsenek ekkora szakadékok. Illetve Messi lejáró szerződése miatt már van, de amúgy náluk egy Arda Turan is keresett heti 100.000-et. Mondjuk Messi elvileg nem ad le a reklám pénzekből, CR meg igen, úgyhogy a fran se tudja. Csak nekünk nem azt kéne nézni, hogy mi megy a Barcánál, mert az már tényleg nem normális. Hanem azt, hogy alapból megugrottak a piacon a fizetések, most ha CRnek is odavágunk valami nagyon beteg összeget, akkor majd Perézék vakarni fogják, hogy egy B igazolás is akkora pénzt fog kérni, hogy eldurran az agyuk.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: primrose » 2018. január 16., kedd 12:49

Rohadt unalmas már Ronaldo újabb nyivákolása, viszont adom amit R24 írt, ha valamit megígértek, akkor azt be kell tartani.
Nem az idei teljesítményére ígértek neki fizuemelést, hanem a tavalyira, gondolom ha vannak mutatóban címek és fontos gólok. Szállított mindent, amit valószínűleg kértek neki, így tehát jogos a követelése. Azt mondjuk már én sem értem, hogy egy halom zsák pénzre, miért kell még több zsák, de gondolom ez neki presztízs, ha már Neymar és Messinek is megvan a tuti lóvé, akkor neki is. Mi ezt magyarok, a kanapén ülve, elvétve fizuemeléssel találkozva a büdös életbe nem fogjuk megérteni. Felesleges Modricékat felhozni, mert ilyen szempontból a barcaban is fellázadhatnának a fontosabb elemek, akik nem közelítik meg Messi fizuját.
A Real Madrid nagyon jol megvlesz Ronaldo nelkul is, forditva ezt nem hiszem. Facebook kovetok ide vagy oda.
igen, látjuk milyen jól megvagyunk idén is a góljai nélkül.

Én ugyan nem vele kezdeném a BBC-ből, de a nyáron én is eladnám, de csak azzal a feltétellel, ha Neymar/Mbappe szint jön előre.
But he is a good boy...

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. január 16., kedd 11:49

Azt sem tudjuk mi igaz ebbol az egeszbol, a piacnak koszonhetoen ugy is minden szerzodes megujitasa komolyabb fizetes novekedessel fog jarni, teljesen rajtunk mulik kiket akarunk megtartani es kiket nem.
Perezt ismerve ez meg egy jo lehetoseg is lehet neki CR el kapcsolatban, mert o sem hulye, barki is jonne helyette ugyan azt az osszeget kerne fizetesnek amirol most cikkeznek CR eseten. Olcsobban nem jovunk ki, csak nem mind1, hogy ki veszi fel azt a penzt es mit ad viszont a palyan es azon kivul.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 85 regisztrált és 0 vendég