Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. január 17., szerda 17:04

Hehe a fórum Benzemája, a legtöbben már évek óta máshol látnák, de pár jó szamaritánus bírja és megtűri. :lol:
Nem illik.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9577
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. január 17., szerda 16:57

H.E.H.E. írta:ha ... megyek én is.

Ha kaptam volna 1 dollárt mindig, ahányszor ezt olvastam tőled.... :mrgreen: :lol:
ZIDANE

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2797
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: soadroli » 2018. január 17., szerda 16:34

Aubameyang elvileg az Arsenalba megy, nem? ki tudja ezt követni... :D
Kép

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. január 17., szerda 16:19

ha eladjuk krószt, megyek én is.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5067
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. január 17., szerda 14:57

komplett bbc nem lenne rossz :agree:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 17., szerda 14:55

RealMadridFanatic írta:Ez a Don Balon egy igazi szennylap lehet. Minden nap valami orbitális baromságot kürtölnek világgá, csak azt nem tudom felfogni, hogy' van ennyi birka, hogy egy ilyen szintű szutyok megéljen a megállás nélküli kamuzásból.

Most épp 70 millát adunk Aubameyangért, mert Perez úgy látja, hogy azonnal kell ember előre, nyáron meg Zidane kérésére Sterlinget hozzuk Bale helyére. :mrgreen:


Ezt a Diario Gol-t nem ismerem (bár mintha rémlene felőlük is, hogy imádják a kamut), de ők meg azt szellőztetik, hogy a 2018-as VB után ZZ átveszi a franciákat.
Don Balón szerint nyáron eladjuk a komplett BBC-t, Kroos, Achrafot meg még ki tudja kit :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2620
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2018. január 17., szerda 14:48

Ez a Don Balon egy igazi szennylap lehet. Minden nap valami orbitális baromságot kürtölnek világgá, csak azt nem tudom felfogni, hogy' van ennyi birka, hogy egy ilyen szintű szutyok megéljen a megállás nélküli kamuzásból.

Most épp 70 millát adunk Aubameyangért, mert Perez úgy látja, hogy azonnal kell ember előre, nyáron meg Zidane kérésére Sterlinget hozzuk Bale helyére. :mrgreen:


Ezt a Diario Gol-t nem ismerem (bár mintha rémlene felőlük is, hogy imádják a kamut), de ők meg azt szellőztetik, hogy a 2018-as VB után ZZ átveszi a franciákat.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3366
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2018. január 17., szerda 13:37

szerintem ez a nyár nagy vízválasztó lehet sok tekintetben, edző és keret.

a bbc-vel mi lesz, hogy lesz. az esélyesek közül kane lesz a legreálisabb sajna, ha perez agyával gondolkozunk.

elbírom képzelni, hogy ha ezt is elbaxuk akkor megint copóágra fogunk kerülni, mint sok évig voltunk annó, hiába a beton középpályánk.

ja és vajon jövőre is case, modric, kroos??

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. január 17., szerda 12:10

En is ketlem, hogy a psg elbukna Bappet, erzesem szerint hamarabb mondanak, hogy jojjon Neymar, de miert tennek? Semmi szukseguk CR re, remek csaatuk van, mondjuk eszuk lenne elfelejtenek Cavanit, Bappe lenne kozepen es hasznalnak a szelso felhozatalukat. CR ha megy, akkor united, csere nem lesz, penzzel mehetnenk Neymarert akar, de nem sok eselyt latok erre sem. Nem latok olyant a piacon akit erdemes lenne elhozni, szoval beprobalkozunk majd egy B megoldassal hat ha, a kobetkezo Bappet meg el kell hozni majd

Masik meg ha CR iden tavozik, en adnek neki egy rendes bucsuztatast, amit megerdemel, aztan megkerdeznem a mu t nem e akarjak az egyik fiatal tamadojukat elpasszolni. Egy kepletes 50 milla plusz a jatekos es kesz az uzlet :mrgreen:

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2018. január 17., szerda 12:03

CS0ki írta:
A legcélszerűbb a fizetésemelés lenne, mi bajunk lehet belőle? Továbbra is kapjuk a marketingjogok 40%-át, sportszakmailag meg szépen el kell helyzeni, ha pótoljuk a kezdőben. Aztán két év múlva meg nyugdíjaztatjuk.
Nyilván meg kell nézni, hogy nagyjából mennyit hoz marketing vonalon, de az csak úgy működik, ha a kezdőben van. Ha kirakják, akkor nyilván megy a hiszti, ami senkinek sem lenne jó. Annyit meg vajon ér az x millió, hogy egy használhatatlan emberrel többen vagyunk a pályán? Ha elfogadná a kabalaállat szerepét, akkor meg lehetne nézni, hogy gazdaságilag mi hogy van. De nem hinném, hogy ő így áll hozzá, innentől meg több pénzért sem ülne a padon, tehát felesleges hosszabbítani. Sajnos lejárt az ideje, szerencsénkre még szépen ki tudta tolni sok munkával azt az időt, amikor még nagyot tud alkotni, talán még egy jó BL tavasz is benne van, de utána egy vb-vel a lábában 34 évhez közeledve jövőre a mostani teljesítményét sem fogja hozni jó eséllyel. 30 éves kora után nem kezdett el fokozatosan lefelé menni, hanem még szinte 2 évig hozta magát, és most zuhant meg hirtelen. Én már erre a két évre se nagyon tudtam számítottam, ez is ajándék volt.

Nehéz ügy...
Ronaldo biztos hogy nem ücsörögne a padon , ahhoz ő túl büszke! minden évben pletykázták Ronaldo távozik , de ez most komolynak tűnik.. mivel a csapat is gyalázatosan teljesít a bajnokságban most nagyon feszült lehet a helyzet házon belül, szerintem Zidane alatt is nagyon inog a pad.. Szerintem Ronaldotol szép kéne búcsúzni , barátilag és mint egy legendától akire úgy emlékeznek amilyen volt, ez most olyan mint egy egykor gyönyörűen működő házasság ami csodálatos volt , de elmúlt. :agree:

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3431
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2018. január 17., szerda 11:46

A legcélszerűbb a fizetésemelés lenne, mi bajunk lehet belőle? Továbbra is kapjuk a marketingjogok 40%-át, sportszakmailag meg szépen el kell helyzeni, ha pótoljuk a kezdőben. Aztán két év múlva meg nyugdíjaztatjuk.
Nyilván meg kell nézni, hogy nagyjából mennyit hoz marketing vonalon, de az csak úgy működik, ha a kezdőben van. Ha kirakják, akkor nyilván megy a hiszti, ami senkinek sem lenne jó. Annyit meg vajon ér az x millió, hogy egy használhatatlan emberrel többen vagyunk a pályán? Ha elfogadná a kabalaállat szerepét, akkor meg lehetne nézni, hogy gazdaságilag mi hogy van. De nem hinném, hogy ő így áll hozzá, innentől meg több pénzért sem ülne a padon, tehát felesleges hosszabbítani. Sajnos lejárt az ideje, szerencsénkre még szépen ki tudta tolni sok munkával azt az időt, amikor még nagyot tud alkotni, talán még egy jó BL tavasz is benne van, de utána egy vb-vel a lábában 34 évhez közeledve jövőre a mostani teljesítményét sem fogja hozni jó eséllyel. 30 éves kora után nem kezdett el fokozatosan lefelé menni, hanem még szinte 2 évig hozta magát, és most zuhant meg hirtelen. Én már erre a két évre se nagyon tudtam számítottam, ez is ajándék volt.

Nehéz ügy...

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2018. január 17., szerda 11:25

Realista24 írta:Auba éppen az Atleticót udvarolta körbe. A tudására meg pont négy éve lett volna nagyjából szükség.
Egy Dortmundos twitterfiók már kb tényként közli az Arsenalt neki, a helyére meg Batshuayi megy lehet. Kicsit off volt, csak gondoltam bedobom.
babaking írta:Ha Ronaldo megy akkor Bappeért robbantani kell.
Szerintem azt az üzletet már nem lehet meggátolni. Monacoval szerintem olyan szerződést kötöttek, hogy ott már nem lesz kavarás, nem hiszem, hogy megkockáztattak 180 milliót ott úgy, hogy ki lehessen hátrálni a dologból - lehetett volna flop is, vagy lesérülhetett volna csúnyán, és közel se kaptak volna érte aztán annyit. Lehet persze nem így van, de meglepne, ha azon a szerződésen lehetne még változtatni valamit, és nem csak az FFP-nek szólna a "kölcsön".

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3099
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: babaking » 2018. január 17., szerda 11:11

Azt hittem még fiatalabb.
Realista24 írta:
babaking írta:Ha Ronaldo megy akkor Bappeért robbantani kell.

Aubameyang neve fel sem merült a télen? Elég nagy hisztit csap a Dortmundnál (na nem mintha szükég lenne itt egy hisztis játékosra,de tudás alapján elférne) most hozható lenne szerintem.
Auba éppen az Atleticót udvarolta körbe. A tudására meg pont négy éve lett volna nagyjából szükség.

Elnézve az elmúlt 4 évünket nem volt rá szükség :D
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 17., szerda 10:36

babaking írta:Ha Ronaldo megy akkor Bappeért robbantani kell.

Aubameyang neve fel sem merült a télen? Elég nagy hisztit csap a Dortmundnál (na nem mintha szükég lenne itt egy hisztis játékosra,de tudás alapján elférne) most hozható lenne szerintem.
Auba éppen az Atleticót udvarolta körbe. A tudására meg pont négy éve lett volna nagyjából szükség.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9577
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. január 17., szerda 10:31

babaking írta:Ha Ronaldo megy akkor Bappeért robbantani kell.

Aubameyang neve fel sem merült a télen? Elég nagy hisztit csap a Dortmundnál (na nem mintha szükég lenne itt egy hisztis játékosra,de tudás alapján elférne) most hozható lenne szerintem.
90 millió, 29(?) éves és stílusidegen.
Illetve botrányosan sok helyzetet hagy ki ő is.
ZIDANE

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3099
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: babaking » 2018. január 17., szerda 10:30

Ha Ronaldo megy akkor Bappeért robbantani kell.

Aubameyang neve fel sem merült a télen? Elég nagy hisztit csap a Dortmundnál (na nem mintha szükég lenne itt egy hisztis játékosra,de tudás alapján elférne) most hozható lenne szerintem.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5598
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. január 17., szerda 10:22

Jim írta:ha megy Ronaldo, akkor viszont el kell hozni Mbappét
Már csak azért sem fogják elengedni, mert francia. Kb minden ellene szól, de mégis minden nap jön 10 hsz, hogy el kell hozni. :) Bárcsak össze jönne, de én maradok a józan ész mellett, nehogy csalódjak a nyáron. Aztán max pezsgőt bontok mikor bejelentik vagy őt vagy Neymart.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5829
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. január 17., szerda 0:06

ha megy Ronaldo, akkor viszont el kell hozni Mbappét
rá érdemes áldozni :salute:
Hazardra Kane-re én nem költenék

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 16., kedd 23:25

As írta. Mendes beindult.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2018. január 16., kedd 21:28

Realista24 írta:
Ramioli írta:Nehéz döntés , elengedni vagy nem engedni el , de ez ,hogy mindig a Unitedet emlegeti nagyon unalmas..szerintem Perez megadná neki is az emelést boven ha birná meg hozni az 50-60golos szezonokat , kérdés birja e még ?mert már a fele se nagyom megy..az a helyzet vele szemben az elvárás mindig nagyobb , mivel évekig Űr focit nyomott , es vitte a hátán a csapatot..kérdès tudná ezt még tartosan ùjra , és az életkora sem mellékes.
Elengedni nem kell, ha menni akar, akkor meg el kell adni. Nálam ez ilyen egyszerű. A klub élő legendája, a lehető legkorrektebb módon kell vele bánni, figyelembe véve a klub érdekeit. Valahol azt ìrják döntöttek már és nem teljesitik Ronaldo követelését


Jól írja egy cikk, Cristianónak nincs ára, és nem azért mert baromi drága lenne, hanem mert mennyiért adod el? 100 millióért? Amikor tucatszarokat vesznek már 80ért. Drágábban ki veszi meg? Engedd el ingyen, hogy egy egész brandet is elengedj?

A legcélszerűbb a fizetésemelés lenne, mi bajunk lehet belőle? Továbbra is kapjuk a marketingjogok 40%-át, sportszakmailag meg szépen el kell helyzeni, ha pótoljuk a kezdőben. Aztán két év múlva meg nyugdíjaztatjuk.
Valahol azt ìrják döntöttek , es nem teljesitik Ronaldo kérését, az ügynökét tájékoztatták hogy tárgyalhat más klubokkal és távozhat..nem tudom mi igaz ebből mennyire hiteles.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 33 regisztrált és 0 vendég