Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13137
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. január 20., szombat 22:36

Hat ha azt hiszitek hogy nyaron Perez nem fog olyant robbantani h mindenki lesni fog akkor tevedtek. Oda fog o csapni, ha zz lesz az edzo akkor meg lehet ertelmes arcok erkeznek majd, de en nem lepodnek meg ha CR tavozasa szolna a legnagyobbat

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 20., szombat 20:34

Babinho írta:Nyertünk 3Blt. Már nem az igazolások a prioritás. Perez addig nem megy nyugdíjba amíg kész nincs az új stadion. Azt ő fogja atadni. Arra kell a pénz. Az öreg megcsinalja nagyrészt önerőből.
Az öreg smucigabb annál hogy saját pénzből csináljon meg egy ekkora beruházást :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. január 20., szombat 20:05

Nyertünk 3Blt. Már nem az igazolások a prioritás. Perez addig nem megy nyugdíjba amíg kész nincs az új stadion. Azt ő fogja atadni. Arra kell a pénz. Az öreg megcsinalja nagyrészt önerőből.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2647
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2018. január 20., szombat 19:45

VanillaSky írta:
Akkor adjon 150-et vagy 200-at egy Neymarra mondjuk, akire azért én kérdés nélkül ráhúzom, hogy valóban klasszis.
222ért vették, de adjon érte 150et, de inkább 110et bár még úgy is sok. Holnap én is bemegyek a Porsche Budába aztán a 4éves Octaviamat becserélem egy rs5ös Audira. A kocsim + 3,5 millió lesz az ajánlatom.

Igen, pontosan így gondolom, vegye meg olcsóbban az olajmágustól, mert Ő biztosan nagyon rászorul a pénzre. :smile:

Általánosságban beszéltem, Neymar csak egy példa volt, a kvalitásokat akartam érzékeltetni vele, miközben tucatjátékosokért mennek olyan összegek, amik teljesen vállalhatatlanok, még a fociba áramló pénz mennyiségének (vélt) ismeretében is.

De gondolom sokkal egyszerűbb indokolatlanul belém állni.


Ui.: Jó utat az rs5-el. :mrgreen:
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 20., szombat 17:27

Ah értem. Minden nap tanul valamit az ember.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 20., szombat 17:24

sárga csekket feladják a postán!!


Kivásárlási árat én is úgy tudom, hogy le kell rakni egy az egyben, ott nincs egyezkedés, viszont arra okosan tudsz felvenni hitelt szerintem. MOndjuk egy arab banktól. :shifty:

Nekem is kezd gyanús lenni, hogy a Barca miből igazol 1 év alatt 400 millióból + Messi hosszabbítása.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. január 20., szombat 17:06

Meg hát a katari VB arca :mrgreen:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5142
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. január 20., szombat 17:02

kivásárlási ár elvileg egyben megy nem? ott kvázi nincs megegyezés a klubbal hanem kiveszed a játékos szerződését.

Marcan is volt egy fotó a csekkről amivel megvették Neymar csekk

Avatar
mexes
Hozzászólások: 793
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mexes » 2018. január 20., szombat 17:00

Realista24 írta:Ok sem egyben kapjak a 222 milliót gondolom.
Tudom hogy kiégtek az FM említésétol de talán a gazdasági részét lehet hitelesnek venni. Release clausenal egyösszegű a kifizetés. (Off: Az FFp viszont a játékos szerződés szerint oszlik. Így Neymar évente 44 mínusz a költségvetésben)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 20., szombat 16:52

BlancoMark írta:
Realista24 írta:En csak azt nem értem hogy miből?
Elköltöttek lassan 500 milliót es meg a fizetéseket nem említem. Érdekes.
Szerintem szepen ki van ez szamolva nekik. Ugye Neymarert kapnak 222 millat, aztan a nagy neveket akiket hoznak ugy se egyben fizetik, evekre lebontva ki van ez gazdalkodva szepen. Valszeg tolnak egy all-int es megveszik a csapat magjat evekre, aztan remenykednek hogy jol teljesitenek majd ezek a jatekosok, mert a kovetkezo par evben se lehetoseguk se penzuk nem lesz nagyon igazolni. Max ilyen foltozgato igazolasok lesznek mint Paulinho.
Ok sem egyben kapjak a 222 milliót gondolom.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. január 20., szombat 16:38

3 éves periódusok vannak, az, és az elmúlt 2 év alapján nagy bajba kerülhetnek előbb utóbb ezekkel a fizukkal. De ez legyen az ő gondjuk.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1769
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Donát » 2018. január 20., szombat 16:35

Netto 100 alatt vannak minden evben a transfermarkt alapjan. Addig-addig utolerik(/utolertek) a Madridot gazdasagilag, koszonhetoen annak, hogy az aranykorszakuk pont a piac felborulasa idejere esett.
A fizetesekkel meg gondolom valami olyasmi lehet a helyzet, hogy penge elen egyensulyozva elore menekuknek, a gazdasagi novekedest megcelozva. Az elveiket feladtak az eredmenyessegert. Nem meglepo, igy mukodik a vilag, raadasul abban is szerencsejuk van, hogy a madridistakon kivul alig vetik a szemukre. :)

https://www.transfermarkt.com/fc-barcel ... verein/131

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27355
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. január 20., szombat 16:28

Realista24 írta:En csak azt nem értem hogy miből?
Elköltöttek lassan 500 milliót es meg a fizetéseket nem említem. Érdekes.
Perez robbant és megveszi Messit. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. január 20., szombat 16:26

Realista24 írta:En csak azt nem értem hogy miből?
A Realt az állami bankok nyomják, a Barcát meg azok az emberek pénze, akik katalóniában nyaralnak.
Nem a csúcs Iniestahoz mérten kételkedem Coutinho képességeiben, "a kicsit öregecske de top" Iniestához mérten is vannak kételyeim. Jövőre majd meglátjuk.
Azt simán hozni fogja. Igaz, hogy a Pool nem Barca szint azért, de ott is látványosan kilógott felfelé. Ott a nagy hármasuk, de Coutinho volt ott az igazi zseni. Szerintem rohadt jó a srác. Alacsony a súlypontja, robbanékony, viszonylag gyors is, jó 1az1ben, benne van a váratlan és ami extra benne, hogy gólerős és olyan jobbosa van, mint keveseknek. A 160 millió sok érte, az vitathatatlan, de nagyon jól járt vele a Barca. Sajnos. :/ Mondjuk nála is a sérülékenység még közre játszhat, mert elég sokat hagy ki miatta.
kodo írta:Thiagoval meg Verrattival pedig kár őt összehasonlítani mert nem egy poszt, és arra akartam velük utalni, hogy az ő posztjukra kellene ember nekik.
Posztra ugyanaz, csak más-más stílusúak. Ha Verrattit vagy Thiagot vették volna, ugyanúgy azon a poszton játszottak volna, mint Coutinho fog. Esetleg Verratti hátszhatott volna Rakitic helyett, de Valverde nem hiszem, hogy kihagyná.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4925
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2018. január 20., szombat 16:25

Realista24 írta:En csak azt nem értem hogy miből?
Elköltöttek lassan 500 milliót es meg a fizetéseket nem említem. Érdekes.
Szerintem szepen ki van ez szamolva nekik. Ugye Neymarert kapnak 222 millat, aztan a nagy neveket akiket hoznak ugy se egyben fizetik, evekre lebontva ki van ez gazdalkodva szepen. Valszeg tolnak egy all-int es megveszik a csapat magjat evekre, aztan remenykednek hogy jol teljesitenek majd ezek a jatekosok, mert a kovetkezo par evben se lehetoseguk se penzuk nem lesz nagyon igazolni. Max ilyen foltozgato igazolasok lesznek mint Paulinho.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. január 20., szombat 16:18

Nem a csúcs Iniestahoz mérten kételkedem Coutinho képességeiben, "a kicsit öregecske de top" Iniestához mérten is vannak kételyeim. Jövőre majd meglátjuk.

Thiagoval meg Verrattival pedig kár őt összehasonlítani mert nem egy poszt, és arra akartam velük utalni, hogy az ő posztjukra kellene ember nekik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 20., szombat 16:15

En csak azt nem értem hogy miből?
Elköltöttek lassan 500 milliót es meg a fizetéseket nem említem. Érdekes.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13137
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. január 20., szombat 15:35

Remelem megveszik aztan egymast tapossak majd a jatekosok az ellenfel kapuja elott

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. január 20., szombat 15:01

RealMadridFanatic írta:De amikor benyögik, hogy százakárhány millió... Hát körberöhögném.
Ja hát Igen. Ennyi pénzért nekem sem kéne a Madridba. Meg asszem az ő és Dembelé fizetése se éhbérre elég.
RealMadridFanatic írta:Várom majd a sok semmirevalótól a nyilatkozatot, hogy mennyire tönkreteszi a piacot a Madrid, igaz Tata bácsi?
Ez már soha nem fog megváltozni. Évek óta pluszban zárjuk az átigazolási időszakokat. Van valami lista is amin tök alul vagyunk a top10ben az elköltött pénzben. Egyébként meg Barca oldalról most az a mentség, hogy hiába csesztetik őket a 300 millió miatt, a Real is szórni fogja a pénzt a nyáron. Szóval bármi történik, mindig a Madrid jön ki rosszul belőle. :roll:
Ami még fontos, az természetesen az ára, ez most ha jól tudom cirka 100mó, ami a mai tendeciát tapasztalva, nem annyira veszélyes.
Úgy fog kinézni, hogy bele vagyok bolondulva a fizetésekbe, de nem tudom kihagyni.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2018. január 20., szombat 14:56

Akkor adjon 150-et vagy 200-at egy Neymarra mondjuk, akire azért én kérdés nélkül ráhúzom, hogy valóban klasszis.
222ért vették, de adjon érte 150et, de inkább 110et bár még úgy is sok. Holnap én is bemegyek a Porsche Budába aztán a 4éves Octaviamat becserélem egy rs5ös Audira. A kocsim + 3,5 millió lesz az ajánlatom.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 116 regisztrált és 0 vendég