Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Melyiket választanád?

A szavazás 2021. március 5., péntek 6:29-kor befejeződött.

Mbappé a Realba, Haaland a Barcaba.
60
73%
Mbappé a Barcaba, Haaland a Realba.
22
27%

Szavazatok száma: 82

Berti

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Berti » 2018. január 22., hétfő 11:17

BBeno írta: max bl-ben fog hiányozni neymar hogy kevesebb lesz a színészkedés de azt meg suárez pótolja majd.[/color]
Jaj ne legyél már gyerekes. Ez a Barca végig fogja menetelni idén a BL-t, szerintem a döntőig boritékolható hogy eljutnak.
Színészkedés..engedjük már el ezt a témát, pár éve még releváns volt. Most a Barca egy nagyon erős csapat, s nem azért mert színészkednek vagy mert a bíróra hatnak, hanem mert van egy jó edző náluk és egy olyan taktika, amely még egy Paulinhoból is superstart csinál. :D

wZoLee7
Kedvenc játékosaid: Benzema, Modric, Marcelo, Verratti, Isco, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. január 22., hétfő 10:59

Nem kell aggodni ertuk, amint lesz egy ertelmes csatar naluk Suarezt passzoljak is tovabb. Egesz jol epitkeznek, elore, hatul egy egy serules eseten lehetnek gondjaik.

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 22., hétfő 10:45

az msn-t nem bírta el a barca, most Valverde szépen felhúzott egy 442-t, ahol Messi sincs annyira a szélre kiszorítva, közelebb lehet a kapuhoz és a védekezésük is stabilabb. kb. tavaly ugyan ezzel nyertünk mi is, amikor Bale kidőlt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

BBeno

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. január 22., hétfő 10:39

nem érezték meg neymart mert nem adott annyit a csapatnak hogy megérezzék. messi volt és lesz mindig a kulcs náluk. meg mondjuk az sem kis eredmény hogy suárez 114 laliga meccsen szerzett 100 gólt.
bajnokságban nagyon sokat számít hogy van egy suarezed elől.
max bl-ben fog hiányozni neymar hogy kevesebb lesz a színészkedés de azt meg suárez pótolja majd.
GARETH:coffee:

RONCI A LEGENDA

Grande Pipita Higuaín

Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF

Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

realistahuni
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2018. január 22., hétfő 10:34

Eddig is tudtuk, hogy Messi jó, láthatóan a BL címvédésünk és CR aranylabdánál történő kiegyenlítése most nagyon motiválja. Viszont az a kemény, hogy Neymar hiányát meg sem érezték, buktak egy spanyol szuperkupát de cserébe gyakorlatilag decemberben lezárták a bajnokságot a megnyert clásicoval.
"Nincs gyűlölködés. Csak óriási csalódás van. Nekem az atleti az életem. Megint nem sikerült. Nem tudod milyen érzés. Megalázo. Elvesztettem a foci iránti érdeklődésem. Na mindegy. Most már leszarom."

Gengszter Zoltán, 2019

BBeno

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. január 22., hétfő 10:24

szedd ki messit 5 meccsre és tedd be ezt a hármat a kezdőbe. 15 pontból hoznak max 10et.

RONCI A LEGENDA

Grande Pipita Higuaín

VAR<3

Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

realistahuni
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2018. január 22., hétfő 10:23

Hihetetlen amúgy hogy ilyen lesajnált Paulinho, Deulofeu meg Paco féle játékosokkal milyen szezont futnak. Gyakorlatilag ha magunkhoz képest normálisabban hoznánk az eredményeket akkor is lenne bőven 6-7 pont hátrányunk most. Így legalább felesleges stressztől óvtak meg a fiaink. :lol:
"Nincs gyűlölködés. Csak óriási csalódás van. Nekem az atleti az életem. Megint nem sikerült. Nem tudod milyen érzés. Megalázo. Elvesztettem a foci iránti érdeklődésem. Na mindegy. Most már leszarom."

Gengszter Zoltán, 2019

lordgabi
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2018. január 22., hétfő 2:40

Pedig Adán fogott, mint a zöld festék az első félidőben, valahogy általában ellenünk kitart a 95. percig is az ilyesmi...kár érte, alázás lett a vége.
Ex-szerkesztő.
HUNGARY ESPANA REAL MADRID UKRAINA BRAZIL

2015. november 25. UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

M1Ö
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. január 21., vasárnap 22:09

Ez a 6os srác az a 21 éves betisi, akit figyelünk mi meg a Barca is? Csak mert pont most vereti meg magukat. :lol:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

pheco
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. január 21., vasárnap 21:59

sebydani írta:
BBeno írta:January transfer news and rumours: Messi blocks Griezmann to Barcelona, wants Dybala instead.

nem csak aláírás pénzt kapott de újabb pozíciót is.
Legalább ezek szerint ért hozzá, jó szeme van
Mondjuk megnézném, hogy egy Busquets-Coutinho-Dybala-Dembele-Messi-Suarez mire menne nagy csapatok ellen védekezésben :D Vagy Dybala helyett Griez. Padoztatni meg bármelyiket luxus ennyi lóvéért.

kodo

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. január 21., vasárnap 21:21

Navamiro: mert van mas dolguk is, peldaul ok szervezik tamadasokat ritka ha rajuk is fut ki ebbol adodoan. Sokkal összetettebb feladata van mind Modricnak mind Kroosnak, mint Paulinhonak egy egy meccsen.
Ertem mit mondasz de nem feladata erkezni a 9es poziciojaban se Kroosnak se Modricnak. De ez latszik is a jatekunk kepebol.
OUT:
Asensio
Isco
Vinicus
Marcelo
Odriozola

sebydani
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Hazard, James
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. január 21., vasárnap 21:19

BBeno írta:January transfer news and rumours: Messi blocks Griezmann to Barcelona, wants Dybala instead.

Legalább ezek szerint ért hozzá, jó szeme van
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

M1Ö
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. január 21., vasárnap 21:14

Sergi Roberto-nak csoda, hogy nem szakadt le a veséje az ütközés után, erre meg sem nyikkan. Suarehez hozzá sem érnek és miközben felkapja a lábát megint ordibál meg kalimpál a segítségért... :lol: Ha a Barcások szerint dolgozott a karma Ramos orrtörésénél, akkor egyszer Suarez lábát csúnyán ketté fogja törni valaki.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

BBeno

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. január 21., vasárnap 21:13

January transfer news and rumours: Messi blocks Griezmann to Barcelona, wants Dybala instead.

RONCI A LEGENDA

Grande Pipita Higuaín

VAR<3

Navamiro

HozzászólásSzerző: Navamiro » 2018. január 21., vasárnap 17:09

kodo írta:
Navamiro írta:Jó. Nézem, és nem, nem érkeznek a 9-es pozícióban a középpályásaink. Paulinho érkezik, góljainak 90%-a onnan van. Hány gólt szerzett Modric, Kroos a 16oson belül a szezonban? Talán A Sevilla ellen egyet Kroos, azt aláíirom. De nem indulnak be. Ugyanúgy pl. Kroosnak a passzjátéka is le van korlátozva keresztlabdákra, meg oldalpasszokra. Mert mélységi kiugratásokra nem lenne képes? De.
Mivel pm-ben nem válaszoltál. Ezért muszáj itt reagálnom.

Nézed Paulinho játékát? Egy nagy nulla a góljain meg az akarásán kívül.

Kroos? Modric? Nincsenek életük formájában, de előbbi úgy tudja kontrollálni a játékot és úgy lát a pályán ahogy nem sokan a világon. Modric pedig bőven világklasszis 30 felett, bejátssza a középpályát, váratlan irányváltások, cselek, szorult helyzetben is megtartja a labdát és jó helyre teszi vissza. Ugye nem kell magyaráznom ezek mennyire fontos dolgok a középpályán.... Bőven csinálják a mélységi passzokat is, de széljáték nélkül elég nehéz kialakítani a passzsávokat ahol be lehet tenni a védők mögé a labdát, mert betömörülnek és vége.

Többször is bele bele néztem Barca meccsbe, csak hogy tényleg ennyire jók e mint amit a tabella mutat. Paulinho is külön érdekelt. Akaráson kívül nem sok mindent lehet a brazil javára írni, tény hogy sokszor nálunk meg csak az akarás hiányzik. Tudja ő is ez élete utolsó dobása, visszahozták Kínából, itt a nagy fizu mellett még sikeres is lehet, és mint látjuk egy ilyen teljesítménnyel megragadt a kezdőben, Valverde szereti az ilyen jó munkásokat. Szép szép az pár gól amit eltett, de ne legyünk óvodás szinten, nézzünk a teljesítménye mögé.
Nem arról beszélek , h Modric és Kroos rossz játékosok. Hanem nem indulnak általában be a támadásokkal, és érkeznek a 9-es pozícióban. Nem érted úgy látom.

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 21., vasárnap 15:44

Offbu ki. Danke.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ericco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. január 21., vasárnap 15:39

Kerlon írta:Mindig jó érv a másra mutogatás, de attól nem tudom, hogy miért lenne valaki jobb.
Arra próbáltam felhívni a figyelmedet, hogy a támadósorban CR-en kívül vannak mások is, akik talán jobban megérdemlik a mutogatást, a bizalmatlanságot.
Mindemellett a vezetőség nem gondolhatta komolyan, hogy majd mindig jön CR, és a másik kettő helyett is rugdosni fogja a gólokat.
Merci Zizou!

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 21., vasárnap 15:25

pheco írta:
Kerlon írta:CR-nek minden elnézhető tudjuk. Csak én nem vagyok annyira hülye, hogy mindent el is nézzek neki. Azt meg hagyjuk, hogy tavaly két kupát hozott, mert a bajnokságot alapból nem 6-10 meccsel nyeri az ember, ősszel meg tudtommal sehol sem volt tavaly se. A BL-t nem vitatom el tőle, elnézem neki, hogy lötyög nem szakad meg mindenért, de azért idén már legalább 2-szer 2 méterről kihagyta a helyzetét. Azokról meg nem is beszélve, hogy a 16oson belül is rengeteg a kihagyott helyzet. Közben meg kijelenti, hogy ő a legjobb. Önérzet nulla.
Tenyleg megertenem az ervelesed, de egy Karim az avatarod, aki az altalad emlitett 8-10 jo meccsel hozza le a szezonjait. Ezt nem szemelyeskedesnek szanom, csak tenyleg erthetetlen szamomra.
Én kiraknám őt is, sőt a nyáron is azt írtam, hogy szerintem mindent meg kell adni Mbappeért.

Mindenkinek lejár egyszer az ideje, de attól még lehet szeretni. CR-t is szerettem, de a teljesítménye ellenére már az elmúlt években sem kedveltem, mert szerintem egyszerűen ő csak a saját bálványáért tesz és jobb esetben profitált belőle a csapat is.
ericco írta:A bajnokságban bizony meleg lett a pite, mikor kikaptunk a Bernabeuban a Barától. CR góljai kellettek, hogy behúzzuk az összes maradék meccset.
És ha CR-t hibáztatjuk, elővesszük, akkor ehhez mérten a másik két jómadárral mit csináljunk?
Mindig jó érv a másra mutogatás, de attól nem tudom, hogy miért lenne valaki jobb.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

pheco
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. január 21., vasárnap 15:14

Kerlon írta:CR-nek minden elnézhető tudjuk. Csak én nem vagyok annyira hülye, hogy mindent el is nézzek neki. Azt meg hagyjuk, hogy tavaly két kupát hozott, mert a bajnokságot alapból nem 6-10 meccsel nyeri az ember, ősszel meg tudtommal sehol sem volt tavaly se. A BL-t nem vitatom el tőle, elnézem neki, hogy lötyög nem szakad meg mindenért, de azért idén már legalább 2-szer 2 méterről kihagyta a helyzetét. Azokról meg nem is beszélve, hogy a 16oson belül is rengeteg a kihagyott helyzet. Közben meg kijelenti, hogy ő a legjobb. Önérzet nulla.
Tenyleg megertenem az ervelesed, de egy Karim az avatarod, aki az altalad emlitett 8-10 jo meccsel hozza le a szezonjait. Ezt nem szemelyeskedesnek szanom, csak tenyleg erthetetlen szamomra.

ericco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. január 21., vasárnap 15:04

A bajnokságban bizony meleg lett a pite, mikor kikaptunk a Bernabeuban a Barától. CR góljai kellettek, hogy behúzzuk az összes maradék meccset.
És ha CR-t hibáztatjuk, elővesszük, akkor ehhez mérten a másik két jómadárral mit csináljunk?
Merci Zizou!

Vissza: “Labdarúgás”