Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. január 24., szerda 10:49

Realista24 írta:
rashidm írta:Nekem ez az egész nagyon a galaktikus érára hajaz. Megveszik az aktuális világsztárokat, aztán orrnehéz lesz a csapat. Bár kár összehasonlítani a két csapatot. A mai szegényes felhozatal miatt "klasszis" pl Griezmann vagy Coutinho. De ne menjünk messzire: nálunk Bale. :mrgreen:

Nem tudom volt-e korábban erről szó (nem rémlik már :lol: ), de nálam se Messi, se Cr nincs Zizu, Dinho, az igazi Ronaldo szintjén. Ők tolták a focit. Messi és Cr a sok gól meg trófea miatt marad meg az emberekben.
Dinho akkora kakukktojás itt, mint a magyar válogatott egy vb-n.
Nem tudom, nekem jobban meg fog maradni, mint pl egy Iniesta. Nekem az a 2-3 vagy hány év elég volt, hogy beleszeressek a játékába. Még ha nem is sok az a 2-3 év. Kinek mi. :mrgreen:

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1325
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2018. január 24., szerda 10:44

Dinho tenyleg hatalmas technikai adottsagokkal volt megaldva, es orom volt nezni a jatekat, de 2-3 ev profi palyafutasra en se tudom a legnagyobbak koze sorolni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 24., szerda 10:41

rashidm írta:Nekem ez az egész nagyon a galaktikus érára hajaz. Megveszik az aktuális világsztárokat, aztán orrnehéz lesz a csapat. Bár kár összehasonlítani a két csapatot. A mai szegényes felhozatal miatt "klasszis" pl Griezmann vagy Coutinho. De ne menjünk messzire: nálunk Bale. :mrgreen:

Nem tudom volt-e korábban erről szó (nem rémlik már :lol: ), de nálam se Messi, se Cr nincs Zizu, Dinho, az igazi Ronaldo szintjén. Ők tolták a focit. Messi és Cr a sok gól meg trófea miatt marad meg az emberekben.
Dinho akkora kakukktojás itt, mint a magyar válogatott egy vb-n.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. január 24., szerda 10:39

Hogyne lett volna, hát múltkor is te írtad be, amire meg rá is haraptak a katalánok :hmmm:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 24., szerda 10:39

rashidm írta:Nekem ez az egész nagyon a galaktikus érára hajaz. Megveszik az aktuális világsztárokat, aztán orrnehéz lesz a csapat. Bár kár összehasonlítani a két csapatot. A mai szegényes felhozatal miatt "klasszis" pl Griezmann vagy Coutinho. De ne menjünk messzire: nálunk Bale. :mrgreen:

Nem tudom volt-e korábban erről szó (nem rémlik már :lol: ), de nálam se Messi, se Cr nincs Zizu, Dinho, az igazi Ronaldo szintjén. Ők tolták a focit. Messi és Cr a sok gól meg trófea miatt marad meg az emberekben.
Lehet a sok gól miatt, de neked meg lehet csak a nosztalgia miatt érnek a felsoroltak többet. Szerintem meg CR-nek és Messinek ott a helye a mindenidők legjobbjai között Zizouékkal. Sőt még egy Iniestát is odamernék rakni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. január 24., szerda 10:32

Nekem ez az egész nagyon a galaktikus érára hajaz. Megveszik az aktuális világsztárokat, aztán orrnehéz lesz a csapat. Bár kár összehasonlítani a két csapatot. A mai szegényes felhozatal miatt "klasszis" pl Griezmann vagy Coutinho. De ne menjünk messzire: nálunk Bale. :mrgreen:

Nem tudom volt-e korábban erről szó (nem rémlik már :lol: ), de nálam se Messi, se Cr nincs Zizu, Dinho, az igazi Ronaldo szintjén. Ők tolták a focit. Messi és Cr a sok gól meg trófea miatt marad meg az emberekben.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Yazid » 2018. január 24., szerda 10:02

Ha összejönne a gr7 akkor suarez byebye vagy h gondoljak?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 24., szerda 9:26

pheco írta:
Realista24 írta:Coutinho 14.
Nyártól meg GR7
:lol: :lol: De rossz ez a gagyi CR7 koppintas, nagyon gaz, ha meghuzzak :mrgreen:
Mundoék már megtették :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. január 24., szerda 9:24

Realista24 írta:Coutinho 14.
Nyártól meg GR7
:lol: :lol: De rossz ez a gagyi CR7 koppintas, nagyon gaz, ha meghuzzak :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 23., kedd 23:24

Coutinho 14.
Nyártól meg GR7
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2018. január 22., hétfő 22:03

lestat írta:Vermaelen két hét off elvileg.

Hát nem sokáig birta.
hát várható volt, látva eddigi karrierjét.
mondjuk szerintem remekül játszott, felüdülés volt látni, hogy ő néha kivágta a labdát amerre állt, nem kezdett bele a passzoljunk hátra, és hozzuk rossz helyzetbe a kapust dolognak.
szinte hiba nélkül hozta le az Umtiti nélküli időszakot, kár hogy sérülékeny.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. január 22., hétfő 21:30

lesliejr írta:Lesz visszaesés, mindig van, de mi lesz ha nekünk is 1,5-2 év után? Ez a csapat még ki se forrot, az újak közül 3-an még egyáltalán nem vagy csak nagyon keveset tudtak játszani. Hova várjuk még azt a hullámvölgyet?
Kisebb hullámvölgyre gondoltam nálatok azt hittem egyértelmű volt a megfogalmazásom alapján. Nekünk se most van az első, például egyik emlékezetes a tavalyi kupakiesés környéki időszak. Ilyenre gondoltam nálatok. Azért is írta, hogy amiben eluszhat a bl vagy a kupa, mert ott 1-1 meccsek, párharcok döntenek, nagyon gyorsan kell reagálni egy megingásra.
Többi stimmel.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. január 22., hétfő 14:15

Vermaelen két hét off elvileg.

Hát nem sokáig birta.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. január 22., hétfő 13:59

BBeno írta:
Színészkedés..engedjük már el ezt a témát, pár éve még releváns volt.
ez minden évben releváns és nem pár éve volt utoljára. tavalyi psg elleni tj pont két szimulálásnak és a bíró munkásságának volt köszönhető
Majd ha focizunk ellenuk tavasszal es a biron megy el lehet ezzel jonni, de amig a palyan se vagyunk ellenuk pont leszarom a biro mit csinal.
Ez a barca most jo, de semmi tobb, ugyan ugy verhetoek mint mi, csak naluk berugjak a helyzeteket es taktikailag is kicsit jobbak.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. január 22., hétfő 13:55

realistahuni írta: cserébe gyakorlatilag decemberben lezárták a bajnokságot
*lezártuk
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2018. január 22., hétfő 13:43

kodo írta:Nem volt még hullámvölgyük, addig felesleges nagy jóslásokba bocsátkozni.

Majd ha túl lesznek az elsőn (nem kell komolyabb elég egy kisebb mint nekünk tavaly a kupabúcsú), és nem ment rá nekik a bl vagy esetleg a kupa, illetve Valverde éretten tudja majd kezelni azt is akkor lehet mondani hogy összeérett a csapatuk egy komolyabb sikerre idén.

Nem kell messze menni, nálunk hullámvölgy van. Hisztizik valaki? Cr-el minden évben eljátssza ezt a média amit most szóval az pont nem releváns mielőtt valaki felhozná. Tetszik, hogy erősek vagyunk, másfél-két év csúcs után beütött az első komolyabb hullámvölgyünk, de a csapat összetart. Szerintem Valentin napra rendben leszünk.
Lesz visszaesés, mindig van, de mi lesz ha nekünk is 1,5-2 év után? Ez a csapat még ki se forrot, az újak közül 3-an még egyáltalán nem vagy csak nagyon keveset tudtak játszani. Hova várjuk még azt a hullámvölgyet?
Valverde egy vmit nagyon tud, úgy alakítani a taktikát, hogy az passzoljon az ellenfélhez és minden játékos olyan poszton játsszon ahol a legtöbbet tudja kihozni magából. Az sokat elmond, hogy már Gomes se lóg ki lefelé a keretből.
...és persze Messi-t kell elsőként kikapcsolni, de közben Suarez mindenkinél gyorsabban elérte a 100 gólos határt, Coutinho sem azért jött, hogy csak Messi alá dolgozzon, Iniesta újra tud klasszis módban játszani, Dembelé sem lesz ügyetlen...nem egyemberes csapat, de tény, Messi felfelé lóg ki nagyon és bármelyik másik csapatban is így lenne és ő határozná meg legjobban a játékot. De nem elég csak ő, a szedett-vedett argentín válogatottban ez tökéletesen látszik.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. január 22., hétfő 13:42

ziro4vr írta:Igen, a Rómának se volt pl sok területe a Chelsea ellen..
Mert szerinted olyan focit fognak játszani a Barca ellen, mint a Roma ellen? Ott le lesz zárva minden, meg heten fogják egyszerre Messit fogni.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. január 22., hétfő 13:37

Igen, a Rómának se volt pl sok területe a Chelsea ellen.. :lol:
Nem illik.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. január 22., hétfő 13:32

Berti írta:Jaj ne legyél már gyerekes. Ez a Barca végig fogja menetelni idén a BL-t, szerintem a döntőig boritékolható hogy eljutnak.
Aztán nehogy már a Chelsea csapja ki őket. Eddig minden meccsen az volt az előnyük, hogy fizikálisan elfogyott az ellenfelük. Amúgy játékban ők sem villognak, csak 60 percnyi játék után felőrlik az ellenfelet. Fizikailag per pill a csúcson vannak és eddig mindenkinél jobban bírták. Mint mi tavaly kb. Na hát a Chelsea nem fog elfáradni és nem fog annyi területet hagyni emiatt, mint tegnap a Betis, meg előtte a Soci és lehetne sorolni. Akár a mi meccsünket is Rakitic megindulásánál.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 22., hétfő 11:57

BBeno írta:
Színészkedés..engedjük már el ezt a témát, pár éve még releváns volt.
ez minden évben releváns és nem pár éve volt utoljára. tavalyi psg elleni tj pont két szimulálásnak és a bíró munkásságának volt köszönhető
Mert nálunk nem színészkedik senki...hagyjuk már.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 84 regisztrált és 0 vendég