Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2018. január 23., kedd 11:05

Kerlon írta: Depay szerintem tehetséges, de iszonyatos nagyképű és elszáll magától, szerintem ilyen emberre nincs szükség.
Na mert CR mikor idejött olyan szerény volt :lol:
Én Depaynak örülnék, tehetséges és eladható figura..csak neki nem lesz ott egy VB a nyáron, hogy megmutassa magát és hogy alternativa legyen Pereznél.

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hala real » 2018. január 23., kedd 10:30

vinicius nem most nyaron jon?
mert akkor meg is van oldva minden. :mrgreen:
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2018. január 23., kedd 9:58

sebydani írta:A fizujából meg a kenőpénzéből simán kifezethetné Hazardot :lol:

Egyébként kb ja...Olyan pénzt kérne, hogy abból megveheti a csapatot maga köré, ha akarja...

Nálam esélytelen Neymar, és Mbappe is. Az elsőt nem is sajnálom, a másodikat nagyon, de ez van. Mást kell nézni, mert azért nem tehetjük magunkat parkolópályára évekig, mert a legmegfelelőbb célpont nem itt kötött ki.

A kérdésre a kettes választ adtam, ha csak az eredmény számítana, Kane előrelépés lenne, de túl sokba kerül, és én is szívesebben látnék latinosabb stílusú embereket elől. Viszont az ilyenből kevés van nyilván, hiszen az eredményesség mellett sok más tulajdonságnak is meg kell lennie a játékosban.
Amúgy Kane a góllövésben bőven fasza lenne, remekül nyomja az ütemtelen lövéseket. És bár a gyors, rövid passzos játékba nem nagy szám, de egyébként olyan hosszú labdákat, indításokat tud adni, hogy csak nézek.

Amúgy meg csak január van, nyárig még előjöhet egy név, akiről most alig hallottunk, júniusban meg mindenki majd le akarja tenni érte a 200 milliót, mint Mbappe esetén. :)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 23., kedd 9:12

Van egy jó öreg Falcao is még a porondon. :mrgreen:
Santi írta: A fenti négyest kivéve tehát a gondolatmenet végén, összejött nevek:
Salah, Firmino, Mané, Lacazette, Mahrez, Vardy, Delle Alli, Dybala, Icardi, Immobile, Mertens, Insigne, Werner, Lewa, Bailey, Pulisic, Fekir, Mariano, Depay, Lozano (PSV)
Első körben szerintem a MU-tól lehetne igazolni. Poolnál szerintem most senkit sem engednének már el, illetve most nagy a hypejuk, ezért Coutinho áron lehetne őket hozni. Újabb bonyodalom, hogy Baleben bízunk-e még vagy sem, mert a 2018-as Balenek helye lenne a csapatban és szüksége is lenne rá a csapatnak. Ebben az esetben jöhet egy tank csatár, mint Kane vagy Icardi (Lewa szerintem esélytelen). Ha CR mellé akarunk csatárt, akkor meg Dybala, Werner, Lacazette, Mariano esetleg gólerős szélső támadó Salah és Mané.

Mahrez, Vardy, Immobile na tőlük mentsen meg minket az isten.

Meertens, Firmino nekem szimpik, de szerintem szóba sem kerülnek és amúgy sem hiszek bennük.

Insigne balszélső és szerintem max Isco helyét vehetné át, ami szerintem felejtős. Fekir, Alli szintén.

Baily és Pulisic a jövő képviselői, ha nagyot durrantanak a tavasszal, akkor érdemes lenne bizalmat fektetni beléjük.

Depay szerintem tehetséges, de iszonyatos nagyképű és elszáll magától, szerintem ilyen emberre nincs szükség.
Lozanot nem vágom, de mostanában kevés játékos dobbant nagyot, aki a hollandoktól jön.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 23., kedd 9:11

Minden hsz egy irányba mutat.
#TrustinBBC
:mrgreen: :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Santi » 2018. január 23., kedd 9:10

reeed_ati írta:
Santi írta:hogy jó, de akkor mégis kit?

A fenti négyest kivéve tehát a gondolatmenet végén, összejött nevek:
Salah, Firmino, Mané, Lacazette, Mahrez, Vardy, Delle Alli, Dybala, Icardi, Immobile, Mertens, Insigne, Werner, Lewa, Bailey, Pulisic, Fekir, Mariano, Depay, Lozano (PSV)
Ezek közül Alli, akit el tudnék képzelni, de pl. Eriksen kimaradt, sztem baromi jó kis játékos ő is.
Aztán ott van Bailey, őt most láttam először, de látok benne bőven fantáziát és még csak 20éves. Annyi a gond, hogy a chelsea már bejelentkezett érte, szval ha.nem.lépünk időben és elviszik, akkor jó pár évig elfelejthetjük a srácot. Kb. mint Bappét,Dembelét..
Eriksen nem nagyon oldaná meg a támadóharmad gondjait, inkább középpályás. Egyébként nekem is az Alli-Bailey irány tetszik, esetleg még Wernert és Fekirt figyelgetném.

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1355
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2018. január 23., kedd 9:06

Lewat nem igazan lattam olyan sokat jatszani, mint hogy minositsem, de bayern meccseken csak azt latom hogy ivelnek ra, mondjuk abban a fociban eleg jo tud lenni, de votl nem reg egy bundesliga szezon ahol neki kellett a legtobb ziccer a golhoz..nemtudom mennnyivel lennenk elorebb vele..nyilvan benzema elmult formajahoz kepest elorelepes lenne, de o is mint galaktikus jonne. Nagy penzert, nagy fizetesert..annyit meg szerintem ilyen korba nem erne..tenyleg nincs jelenleg olyan opcio ami minden szempontbol jo lenne..neymar/hazard es cr csatar..ebbol jelenleg valami ilyesmit tudok kinezni

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2746
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2018. január 23., kedd 9:02

[quote="Santi"]hogy jó, de akkor mégis kit?

A fenti négyest kivéve tehát a gondolatmenet végén, összejött nevek:
Salah, Firmino, Mané, Lacazette, Mahrez, Vardy, Delle Alli, Dybala, Icardi, Immobile, Mertens, Insigne, Werner, Lewa, Bailey, Pulisic, Fekir, Mariano, Depay, Lozano (PSV)
:[/quote]

Ezek közül Alli, akit el tudnék képzelni, de pl. Eriksen kimaradt, sztem baromi jó kis játékos ő is.
Aztán ott van Bailey, őt most láttam először, de látok benne bőven fantáziát és még csak 20éves. Annyi a gond, hogy a chelsea már bejelentkezett érte, szval ha.nem.lépünk időben és elviszik, akkor jó pár évig elfelejthetjük a srácot. Kb. mint Bappét,Dembelét..

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11204
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. január 23., kedd 8:59

Ezek közül én lewát hoznám.Minőségben is meg a kora miatt.Simán lefedhetné azt az átmeneti időszakot ami Cr leépülésétől az új gólvágó fenomènunk eljöveteléig.Mint Nistelrooy tette R9 és Cr között.

Nincs a piacon igazán klasszis gólvágó és ha fiatalt hozunk rajtunk ragad és akár majd útjába lehet egy tényleges klasszis igazolásának.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Santi » 2018. január 23., kedd 8:59

realistahuni írta:Ha már ilyen nevek vannak én Aspast hiányolom. :D
Gondolkoztam rajta, de ő sem lesz már fiatalabb meg nekem nem túl szimpatikus amúgy, mondjuk kora alapján Vardy és Mertens is nyugodtan levehető a listáról, nem néztem meg a profiljukat csak fejből írtam a neveket, azt hittem olyan 25 körüliek, most nézem 30+ :|
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Santi 2018. január 23., kedd 9:01-kor.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7353
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2018. január 23., kedd 8:52

A fenti négyest kivéve tehát a gondolatmenet végén, összejött nevek:
Ha már ilyen nevek vannak én Aspast hiányolom. :D
Mióta visszajött spanyolba nagyon érzi a bugit, gyors, sokat jön vissza labdáért. Ilyesmi csatárt képzelnék el, ő még viszonylag olcsó is lenne szerintem, kockázat benne van nyilván épp ezért nem lépjük meg. :mrgreen:
Inter-Roma meccsen néztem ezt az Icardit, ez a gyerek mindenben full átlag, esetleg a helyezkedés amiben kicsit kiemelkedik. Az ilyenekért kérnek 100 milliókat mikor pár éve a 38 éves Luca Toni is Serie A gólkirály volt. :lol:
Love football, hate antifa.

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Santi » 2018. január 23., kedd 8:43

Kicsit belemerültem a gondolatba, hogy ha tényleg esélytelenek vagyunk igazolni a PSG-től, Chelseaből, Citytől, MU-ból, de Kane-t se akarjuk, felmerült bennetek is, hogy jó, de akkor mégis kit?

A fenti négyest kivéve tehát a gondolatmenet végén, összejött nevek:
Salah, Firmino, Mané, Lacazette, Mahrez, Vardy, Delle Alli, Dybala, Icardi, Immobile, Mertens, Insigne, Werner, Lewa, Bailey, Pulisic, Fekir, Mariano, Depay, Lozano (PSV)

Én ezzel kb szerintem nagyjából számításba vettem minden létező B meg még C opciót is, ez nem egy túl veretes névsor, akárhogy is nézem, de valaki kell és ha közülük lehet, akkor kit? Egyikre sem tudnám nyugodt szívvel rámondani, hogy na ő jöhet, ő lesz a megoldás. Kurva gyenge a felhozatal. :kivagyhe:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9841
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. január 23., kedd 8:38

A fizujából meg a kenőpénzéből simán kifezethetné Hazardot :lol:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8050
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. január 23., kedd 8:36

Neymar wants Madrid move with Griezmann & Hazard
Bírom az ilyen híreket, de am. Neymarról el is tudnám hinni az ilyeneket, Párizsban is milyen követelései vannak/voltak. Ilyen emberek azért nem annyira kellenek.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. január 22., hétfő 23:31

wZoLee7 írta:Perezt amugy ertesitettek a szavazas allasor? Adok szamlaszamot amire utalhat aztan mehetunk :lol:
:D R24 azt ígérte, hogy ő fizet.

Csak most nem ér rá mert még mindig az XBox kormány használati utasítását böngészi. :D
De ha összerakta végre, akkor indulunk.

Lényeg a lényeg, a pénztárcát otthon hagyhatod.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13116
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. január 22., hétfő 23:23

Perezt amugy ertesitettek a szavazas allasor? Adok szamlaszamot amire utalhat aztan mehetunk :lol:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. január 22., hétfő 23:10

A RVN hadonlatot amúgy azért hoztam fel, mert ő is xarta a gólokat, ott volt a kapu előtt, de az akkori játék sem folyt, nem volt kispasszos bugi.

Ez a !jó! Benzemával viszont abszolút megvolt, CR meg pakolta el a gólokat.

Szóval én RVN-t azért hoztam fel, hogy hiába valaki egy gólvágó, nekem pl. csak ez nem elég. Remélem így értelmesebben leírtam és nem vagyok félreérthető.

Angliában elég, hogy Kane ott van mindenhol és bekúrja izomból a labdát, esik-kel embereken át, de helyzetbe hozza magát..Itt a Realnál labdakezelési tudás és sebesség kell.

Egyértelműen Sanchez lett volna a megoldás kétséget kizáróan most! Valamiért nem jött ő sem..


Sry ha elsőre nem voltam érthető a RVN hasonlattal és az egész Kane iránti kritikámmal! :hmmm:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. január 22., hétfő 23:05

RaúlCF írta:
ericco írta:Azért az Nistelrooy rohadt atletikus volt amellett, hogy igen érezte a kaput.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
akkor Kane mi? reumás nagymama?
Nem írtam, hogy Kane nem az.
Arra írtam, hogy az öreg Ruud azért nem volt annyira csetlő-botló.
Merci Zizou!

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. január 22., hétfő 23:02

wxyz írta:
Steve írta:csetlik-botlik majd beerőszakol egy gólt.

Anno RVN volt hasonló, azzal a különbséggel, hogy a hollandnak legalább a helyezkedése átlagon felüli volt.
16oson belül bárhol, bármilyen helyzetben ziccerbe tudta hozni magát, akár egy labdaérintésből. Annyira csetlett-botlott.
Szerintem lefekvés előtt fuss neki újra, hogy ki csetlik-botlik, kire írtam ezt.

A hasonló szó értelmezésében segíthet a google.


De ha már ilyen jellegű vitába megyünk bele, nekem nem volt szemet kápráztató RVN játéka, viszont baromi hasznos volt, amire az akkori csapatnak iszonyatosan szüksége volt.

Kane megközelítőleg sem olyan szükséges most, mert van egy brutál kp. Mondom ezt úgy, hogy lassan Te vagy én is több gólt rúgnánk ennyi játékperccel, mint szerencsétlen Benzema.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5123
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. január 22., hétfő 23:01

ericco írta:Azért az Nistelrooy rohadt atletikus volt amellett, hogy igen érezte a kaput.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
akkor Kane mi? reumás nagymama?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 64 regisztrált és 0 vendég