Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. január 24., szerda 20:25

közömbös.

rault utáltam a végén :mrgreen:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 24., szerda 20:24

H.E.H.E. írta:hagyjatok már a vén zidane-nal 2006-ból :lol:

a világ két legjobb vkp-je melózott és szedegette vissza az elszórt labdákat helyette, persze, hogy elit teljesítményt tett le, amikor nincs egyéb dolga. nem úgy mint a madridban, ahol szenvedés volt nézni az embert a végén, pont a vkp-k hiánya miatt, illetve a brazilok is kimentek egy orrnehéz csapattal, egy már a témát elengedőfélben lévő ronaldinhoval, robinho helyett érdemtelenül adrianoval és egy sérülésekkel, a pajzsmirigygebasz miatti gyógyszer/doppingcucc okozta súlyingadozással elintézett ronaldoval, meg egy szintén öregedőfélben lévő robicarlosszal.
mondjuk materacci jól elbaszta a döntőt, de garantált, hogy milliónyi olasz foglalta a nevét imába, mikor kiküldték a kopaszt miatta....
Mit nem tesz az utálat :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. január 24., szerda 20:08

hagyjatok már a vén zidane-nal 2006-ból :lol:

a világ két legjobb vkp-je melózott és szedegette vissza az elszórt labdákat helyette, persze, hogy elit teljesítményt tett le, amikor nincs egyéb dolga. nem úgy mint a madridban, ahol szenvedés volt nézni az embert a végén, pont a vkp-k hiánya miatt, illetve a brazilok is kimentek egy orrnehéz csapattal, egy már a témát elengedőfélben lévő ronaldinhoval, robinho helyett érdemtelenül adrianoval és egy sérülésekkel, a pajzsmirigygebasz miatti gyógyszer/doppingcucc okozta súlyingadozással elintézett ronaldoval, meg egy szintén öregedőfélben lévő robicarlosszal.
mondjuk materacci jól elbaszta a döntőt, de garantált, hogy milliónyi olasz foglalta a nevét imába, mikor kiküldték a kopaszt miatta....
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. január 24., szerda 19:47

Santi írta:Ronaldinho világklasszis volt, élmény volt nézni a húzásait, de csak pár évig volt csúcs, aztán meg szart bele. Soha nem tenném egy lapra egy Zidane-al vagy akár Messivel. Szentségtörés lesz, ami most írok, de inkább tenném egy Mendieta, Sneijder, Kaka féle sorba, akik szintén ott voltak a szűk elitben pár évig, de utána off, vagy sérülés vagy akármi miatt. Zidane meg pl. még 34 évesen is húzta hazája válogatottját a VB-n, CR és Messi is 10 éve folyamatosan a toppon.
Ronaldinho és Sneijder egy lapon? Ez valami vicc akart lenni?

Sokan elfelejtik, 22 évesen azért a vb-n ő is odatette magát rendesen, Messi szeretett volna akármelyik vb-n olyan produkciót lehozni.
Nem illik.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9208
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2018. január 24., szerda 18:43

Donát írta:
MesQueUnClub írta:viszont ha tisztán a tudását nézzük amire képes volt a legmagasabb szinten is
Adriano, Quaresma, Robinho (?), Benzema (?)
Azert Ronaldinho felert a csucsra, meg ha nem is maradt ott evekig, mig ez a negy jatekos inkabb csak az orok igeret kategoriaba tartoznak, akik soha nem hoztak ki magukbol azt, amire tehetseguk alapjan predesztinalva voltak.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1772
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Donát » 2018. január 24., szerda 18:18

MesQueUnClub írta:viszont ha tisztán a tudását nézzük amire képes volt a legmagasabb szinten is
Adriano, Quaresma, Robinho (?), Benzema (?)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 24., szerda 17:49

donor írta:
MesQueUnClub írta:Ronaldinho egy érdekes téma, hogy ki hova rangsorolja, én inkább kettészedném, az egész pályafutását tekintve, nem fér oda Zizou, Messi, CR stb. vonalba, viszont ha tisztán a tudását nézzük amire képes volt a legmagasabb szinten is, nem csak hogy merte meg is tudott szinte bármint csinálni, az alapján a legmagasabb szintre rangsorolható, ha tudás alapján nézzük a játékosokat és nem teljes karrierre vetítjük le.
Valahogy így.
Csak ebbe a listába így akkor elég sokan beférnek. De kinek a pap, kinek a paplan.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5839
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. január 24., szerda 17:43

MesQueUnClub írta:Ronaldinho egy érdekes téma, hogy ki hova rangsorolja, én inkább kettészedném, az egész pályafutását tekintve, nem fér oda Zizou, Messi, CR stb. vonalba, viszont ha tisztán a tudását nézzük amire képes volt a legmagasabb szinten is, nem csak hogy merte meg is tudott szinte bármint csinálni, az alapján a legmagasabb szintre rangsorolható, ha tudás alapján nézzük a játékosokat és nem teljes karrierre vetítjük le.
Valahogy így.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2018. január 24., szerda 17:34

Ronaldinho egy érdekes téma, hogy ki hova rangsorolja, én inkább kettészedném, az egész pályafutását tekintve, nem fér oda Zizou, Messi, CR stb. vonalba, viszont ha tisztán a tudását nézzük amire képes volt a legmagasabb szinten is, nem csak hogy merte meg is tudott szinte bármint csinálni, az alapján a legmagasabb szintre rangsorolható, ha tudás alapján nézzük a játékosokat és nem teljes karrierre vetítjük le.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Santi » 2018. január 24., szerda 10:57

Ronaldinho világklasszis volt, élmény volt nézni a húzásait, de csak pár évig volt csúcs, aztán meg szart bele. Soha nem tenném egy lapra egy Zidane-al vagy akár Messivel. Szentségtörés lesz, ami most írok, de inkább tenném egy Mendieta, Sneijder, Kaka féle sorba, akik szintén ott voltak a szűk elitben pár évig, de utána off, vagy sérülés vagy akármi miatt. Zidane meg pl. még 34 évesen is húzta hazája válogatottját a VB-n, CR és Messi is 10 éve folyamatosan a toppon.

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. január 24., szerda 10:49

Realista24 írta:
rashidm írta:Nekem ez az egész nagyon a galaktikus érára hajaz. Megveszik az aktuális világsztárokat, aztán orrnehéz lesz a csapat. Bár kár összehasonlítani a két csapatot. A mai szegényes felhozatal miatt "klasszis" pl Griezmann vagy Coutinho. De ne menjünk messzire: nálunk Bale. :mrgreen:

Nem tudom volt-e korábban erről szó (nem rémlik már :lol: ), de nálam se Messi, se Cr nincs Zizu, Dinho, az igazi Ronaldo szintjén. Ők tolták a focit. Messi és Cr a sok gól meg trófea miatt marad meg az emberekben.
Dinho akkora kakukktojás itt, mint a magyar válogatott egy vb-n.
Nem tudom, nekem jobban meg fog maradni, mint pl egy Iniesta. Nekem az a 2-3 vagy hány év elég volt, hogy beleszeressek a játékába. Még ha nem is sok az a 2-3 év. Kinek mi. :mrgreen:

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2018. január 24., szerda 10:44

Dinho tenyleg hatalmas technikai adottsagokkal volt megaldva, es orom volt nezni a jatekat, de 2-3 ev profi palyafutasra en se tudom a legnagyobbak koze sorolni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 24., szerda 10:41

rashidm írta:Nekem ez az egész nagyon a galaktikus érára hajaz. Megveszik az aktuális világsztárokat, aztán orrnehéz lesz a csapat. Bár kár összehasonlítani a két csapatot. A mai szegényes felhozatal miatt "klasszis" pl Griezmann vagy Coutinho. De ne menjünk messzire: nálunk Bale. :mrgreen:

Nem tudom volt-e korábban erről szó (nem rémlik már :lol: ), de nálam se Messi, se Cr nincs Zizu, Dinho, az igazi Ronaldo szintjén. Ők tolták a focit. Messi és Cr a sok gól meg trófea miatt marad meg az emberekben.
Dinho akkora kakukktojás itt, mint a magyar válogatott egy vb-n.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. január 24., szerda 10:39

Hogyne lett volna, hát múltkor is te írtad be, amire meg rá is haraptak a katalánok :hmmm:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 24., szerda 10:39

rashidm írta:Nekem ez az egész nagyon a galaktikus érára hajaz. Megveszik az aktuális világsztárokat, aztán orrnehéz lesz a csapat. Bár kár összehasonlítani a két csapatot. A mai szegényes felhozatal miatt "klasszis" pl Griezmann vagy Coutinho. De ne menjünk messzire: nálunk Bale. :mrgreen:

Nem tudom volt-e korábban erről szó (nem rémlik már :lol: ), de nálam se Messi, se Cr nincs Zizu, Dinho, az igazi Ronaldo szintjén. Ők tolták a focit. Messi és Cr a sok gól meg trófea miatt marad meg az emberekben.
Lehet a sok gól miatt, de neked meg lehet csak a nosztalgia miatt érnek a felsoroltak többet. Szerintem meg CR-nek és Messinek ott a helye a mindenidők legjobbjai között Zizouékkal. Sőt még egy Iniestát is odamernék rakni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. január 24., szerda 10:32

Nekem ez az egész nagyon a galaktikus érára hajaz. Megveszik az aktuális világsztárokat, aztán orrnehéz lesz a csapat. Bár kár összehasonlítani a két csapatot. A mai szegényes felhozatal miatt "klasszis" pl Griezmann vagy Coutinho. De ne menjünk messzire: nálunk Bale. :mrgreen:

Nem tudom volt-e korábban erről szó (nem rémlik már :lol: ), de nálam se Messi, se Cr nincs Zizu, Dinho, az igazi Ronaldo szintjén. Ők tolták a focit. Messi és Cr a sok gól meg trófea miatt marad meg az emberekben.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3404
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Yazid » 2018. január 24., szerda 10:02

Ha összejönne a gr7 akkor suarez byebye vagy h gondoljak?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 24., szerda 9:26

pheco írta:
Realista24 írta:Coutinho 14.
Nyártól meg GR7
:lol: :lol: De rossz ez a gagyi CR7 koppintas, nagyon gaz, ha meghuzzak :mrgreen:
Mundoék már megtették :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. január 24., szerda 9:24

Realista24 írta:Coutinho 14.
Nyártól meg GR7
:lol: :lol: De rossz ez a gagyi CR7 koppintas, nagyon gaz, ha meghuzzak :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 23., kedd 23:24

Coutinho 14.
Nyártól meg GR7
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 243 regisztrált és 0 vendég