Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. szeptember 7., szombat 22:32

Matt009 írta:Nem Özilhez és nem Higuhoz hasonlítottam Benzemát, hanem Benzema megítélését hasonlítottam Higu és Özil megítéléséhez, ami a nyújtott teljesítményük fényében nem ugyanazt a mércét tükrözi.
Elment Ozil, elment Higu, napokig folyt a harc a topikjukban, aki akart elbucsuzott toluk szomorusaggal vagy orommel, de meg mindig elojon a tema. Most komolyan, mit akartok meg? Benzema rug majd egy golt, paran elkezdik eltetni es azonnal jon majd a reakcio, hogy de hat amikor Higuain rugott egyet... Habar a tegnapi Ronaldo egy atlagos jatekos, aki a goljain kivul semmit nem tesz hozza a jatekunkhoz tema utan mar meg sem lepodok...

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. szeptember 7., szombat 21:32

Matt009 írta: Özil is produkált egy ilyen évet, de hát ő nem kedvenc.
Hadd feleljek a kritikára a saját magamat idézve kb. 5 hsz-szel korábbról:
nmate írta:1. Hát azért Özil meg Benzema hozzáállása nem épp ugyan az, Benzema Higuainnal versenyzett, az argentin távozott, Özilnek Iscoval kellett volna, de nem akart és távozott. Most kérdem én, kinek szar a hozzáállása? Attól még, hogy picit lustább, a helyén kezeli a helyzetet, és dolgozott keményen az előszezonban, aminek úgy látszik EDDIG meg is lehet a gyümölcse... és ami a legfontosabb: nem jártatja a pofáját apucin keresztül.
Itt a difi, Özil nem csoda, hogy nem kedvenc.(amúgy a madridisták nagy része inkább szereti Özilt, mint Benzemát, csak itt divat az egylábúzás).

Plusz Özil nyomás nélkül jött, produkálta a jó évét, aztán elhitte, hogy ő az isten, megjött a nagy pofája (ezzel csökkent a teljesítménye is) meg a fizetéskövetelőzés és innentől elmehet a sunyiba. Benzema szar volt, felállt, aztán valahogy megint leeresztett, de ez Mourinhonak róható fel igen nagy részben.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. szeptember 7., szombat 21:29

realistahuni írta:Butthurt Özil fans...

Nyavalyogsz itt, hogy nincs annyit játékban, viszont most legalább gólt szerez, ha meg játékba lenne és kevesebb gólt lőne akkor azért nyavalyognál.
Özilt nincs amiért hasonlítani hozzá, ott volt az előszezon most van egy edzőnk aki nem egyéni szimpátia alapján küldi ki a csapatot, és látta, hogy Özil kevés. Benzema pedig az előszezonban is jó volt, és most a szezon kezdetén is jó.
Higuaint meg épeszű ember nem méri Benzemához.
Hadd feleljek az első kritikára a saját magamat idézve kb. 10 hsz-szel korábbról:
Megjegyzem, ha idén statisztikailag azt hozza, amit az eddigi 3 meccsen, akkor elégedett leszek vele, de a tavalyi szezonjával én nagyon nem vagyok megelégedve
Nem Özilhez és nem Higuhoz hasonlítottam Benzemát, hanem Benzema megítélését hasonlítottam Higu és Özil megítéléséhez, ami a nyújtott teljesítményük fényében nem ugyanazt a mércét tükrözi.
De mutatott másfél olyan évet, amivel a legjobbak közé sorolható.
Özil is produkált egy ilyen évet, de hát ő nem kedvenc.
Viszont most olyan csapat lesz, ahol nem is lesz feltétlenül szükség arra, hogy úgy termelje a gólokat, hanem az a fajta játék lesz hasznos, amiben Benzema jó: helyet csinál, meg visszapasszolja a labdát Isconak, CR-nek, meg Bale-nek, akik majd beverik a gólokat.
Benzema a tavalyi szezonban játékban kurva gyenge volt. Meg van benne a potenciál, hogy olyan hasznos legyen, mint ahogy írod, de ha tavaly ilyen hasznos lett volna, akkor már a 10.-et ünnepelnénk.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. szeptember 7., szombat 21:05

Realista24 írta:Látom bezárt az Ozil topic... :D adjunk Karim pofajanak
Nyugi tegnap CR-t akarták eladni :roll:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. szeptember 7., szombat 20:59

Butthurt Özil fans...

Nyavalyogsz itt, hogy nincs annyit játékban, viszont most legalább gólt szerez, ha meg játékba lenne és kevesebb gólt lőne akkor azért nyavalyognál.
Özilt nincs amiért hasonlítani hozzá, ott volt az előszezon most van egy edzőnk aki nem egyéni szimpátia alapján küldi ki a csapatot, és látta, hogy Özil kevés. Benzema pedig az előszezonban is jó volt, és most a szezon kezdetén is jó.
Higuaint meg épeszű ember nem méri Benzemához.
Love football, hate antifa.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 7., szombat 20:46

Látom bezárt az Ozil topic... :D adjunk Karim pofajanak
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. szeptember 7., szombat 20:29

Meglátjuk...
Gólszerzésben Benzema sosem volt elit, és úgy néz ki soha nem is lesz az. Viszont most olyan csapat lesz, ahol nem is lesz feltétlenül szükség arra, hogy úgy termelje a gólokat, hanem az a fajta játék lesz hasznos, amiben Benzema jó: helyet csinál, meg visszapasszolja a labdát Isconak, CR-nek, meg Bale-nek, akik majd beverik a gólokat.
Mondjuk ha nem válik be, akkor lehet bajban leszünk, mert ugye nagy Perez kedvenc, Zizu is maximálisan támogatja, nem látom hogy kirakják, mint pl. Özilt.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. szeptember 7., szombat 20:20

Matt009 írta:Higuáin, Özil nem üti meg a szintet, de Benzema igen? Ezek kurva érdekes dolgok. Ha itt az előbbiek szidva voltak, akkor ugyanazért és a loser hozzáállásért Benzemát is nyugodtan lehet. Ha én védem Özilt, vagy Higut többnyire azok támadnak rám, akik fényesre nyalják a szintét zenész francia bizonyos testrészét. De ha megjegyzem, hogy őbékazabálósága szintén kevés volt, az már itt tiltott. Engem csak ennyi zavar.
Lehet, hogy en emlekszek rosszul, de az elozo evben Benzema, Di Maria es meg a fel keret is ugyan olyan rossz volt mint Higuain vagy Ozil. Ok is ugyan ugy szidva voltak, ki jobban, ki kevesbe. Nyaron tavozott az Mourinho, jott Ancelotti es egy uj projekt kezdodott, tobb uj jatekossal. 3 meccs ment le es Benzema nem jatszik rosszul. Nincs "aranylabdas" formaban, viszont fontos golokat szerzett, golpasszokat adott. Innentol kezdve pedig nem ertem hogy miert kell idekeverni azt, hogy hogy jatszott az ezt megelozo 4 evben.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. szeptember 7., szombat 20:11

1. Hát azért Özil meg Benzema hozzáállása nem épp ugyan az, Benzema Higuainnal versenyzett, az argentin távozott, Özilnek Iscoval kellett volna, de nem akart és távozott. Most kérdem én, kinek szar a hozzáállása? Attól még, hogy picit lustább, a helyén kezeli a helyzetet, és dolgozott keményen az előszezonban, aminek úgy látszik EDDIG meg is lehet a gyümölcse... és ami a legfontosabb: nem jártatja a pofáját apucin keresztül.

2. Benzemának van már a számláján, ez is tény. De mutatott másfél olyan évet, amivel a legjobbak közé sorolható. Az utóbbi éve szar volt, ezt José számlájára írnám. Most meg fogja kapni a bizalmat és meg is érdemli. Ha ezzel él, szava nem lehet senkinek. Ha nem, akkor Ancelotti nem fog tökölni, hoz mást a helyére, ne aggódj.

3. Egyébként egy szempontból érthetőek a távozások, VB előtt 1 évvel mindenki játéklehetőséget akar. Csak ez felvet más kérdéseket is, amik nem ebbe a topicba valóak.

p.s.: én sosem szidtam Özilt, csak amikor csapkodott, mint egy diszkóskurva akinek nem fizettek. Higut meg ugyan nem tartottam jó csatárnak, de emiatt is Mourinhot szidtam, hogy minek kezdeti.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. szeptember 7., szombat 20:01

nmate írta:Ki ütötte meg?
Kicsit magasan van a léc nálatok... nincs többé Zidane, Ronaldo meg Figo, mert azt a szintet jelenleg senki nem üti meg, maximum nagyon jó indulattal mondhatjuk, hogy 2 játékos a közelükben van.

Lényeg: Totál nem értem, miért kell akkor is megtalálni Benzemát, amikor a Realban éppen nincs vele semmi gond. A kérdés költői.
Higuáin, Özil nem üti meg a szintet, de Benzema igen? Ezek kurva érdekes dolgok. Ha itt az előbbiek szidva voltak, akkor ugyanazért és a loser hozzáállásért Benzemát is nyugodtan lehet. Ha én védem Özilt, vagy Higut többnyire azok támadnak rám, akik fényesre nyalják a szintét zenész francia bizonyos testrészét. De ha megjegyzem, hogy moderálva szintén kevés volt, az már itt tiltott. Engem csak ennyi zavar.

Ennél lehetne több eszed.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. szeptember 7., szombat 19:54

Ki ütötte meg?
Kicsit magasan van a léc nálatok... nincs többé Zidane, Ronaldo meg Figo, mert azt a szintet jelenleg senki nem üti meg, maximum nagyon jó indulattal mondhatjuk, hogy 2 játékos a közelükben van.

Lényeg: Totál nem értem, miért kell akkor is megtalálni Benzemát, amikor a Realban éppen nincs vele semmi gond. A kérdés költői.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. szeptember 7., szombat 19:50

A szintet, ami itt elvárt, nem ütötte meg azt az ominózus 1,5 évet leszámítva.

ferni
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. szeptember 7., szombat 19:25

na kezdjük, hogy honnan indult ez a történet:
Demes írta:
Anis írta: "Benzema 1217 perce nem lőtt gólt nemzeti csapatában"
Érdekes adat, de lesz.rom hogy mi történik a francia válogatottban, amíg nálunk jól játszik. :)
itt mindenki tudja, hogy a jelenről van szó, nem a 3 évvel ezelőtti formáról, erre te benyögöd, hogy
A baj az, hogy nálunk sem játszik jól.
...
és még valamire kitérnék:
Ok. Szóval 4 év smafu, 3 meccs alapján lehet ítélni, ha a kedvencnek úgy áll az érdeke. Nincs több kérdésem bíróúr...
nekem kérlek szépen 2002-es év óta két óriási kedvencem van, Ronaldo, aki sajnos már visszavonult, illetve Iker Casillas.
Nyugodtan visszaolvashatod a véleményemet Casillasról az elmúlt időszakban, de segítek, hogy véleményem szerint az ég világon semmi keresnivalója nem volt a mostani tavaszi időszak végén és most se a kapuban és mondom ezt arról az emberről, aki már több, mint 11 éve óriási kedvencem és az is lesz mindig is.
Erről ennyit.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. szeptember 7., szombat 19:11

ferni írta:
Matt009 írta:Már megint 3 meccs alapján ítéltek, amelyeken a statjai szerit jól játszott, valójában pedig végig alibizte a meccseket. 4 itteni évéből volt másfél jó éve, de ti rámondjátok 3 meccs alapján, hogy itt jól teljesít. Megjegyzem, ha idén statisztikailag azt hozza, amit az eddigi 3 meccsen, akkor elégedett leszek vele, de a tavalyi szezonjával én nagyon nem vagyok megelégedve. A helyzetkihasználása pedig finoman szólva is siralmas.
most Benzema az egyedül csatárunk, egyértelműen rá van bízva ez a poszt, mert Morata nem konkurencia.
Ez egy elég nagy felelősség, mert most már egy Higu sincs mögötte, hogy ha nagyon rossz Karim, akkor leülhessen a padra...
A nyáron elég sokan felhozták ezt, hogy mi lesz ha Karim így meg úgy, mert nincsen egy értelmes cseréje... és Igen, csak 3 forduló ment le, ezért jelenleg ez alapján tudjuk megítélni Benzemát, akinek ez egy elég fontos éve lesz és idáig jól teljesít ebben az "új" szerepkörben.
És igen, a helyzetkihasználása nem a legjobb, de tudjuk, hogy Karim nem az a tipikus befejező csatár, de amíg meccsenként rúg egy gólt, vagy ad helyette 2 gólpasszt addig nem kéne bántani.
Ok. Szóval 4 év smafu, 3 meccs alapján lehet ítélni, ha a kedvencnek úgy áll az érdeke. Nincs több kérdésem bíróúr...

ferni
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. szeptember 7., szombat 19:04

Matt009 írta:Már megint 3 meccs alapján ítéltek, amelyeken a statjai szerit jól játszott, valójában pedig végig alibizte a meccseket. 4 itteni évéből volt másfél jó éve, de ti rámondjátok 3 meccs alapján, hogy itt jól teljesít. Megjegyzem, ha idén statisztikailag azt hozza, amit az eddigi 3 meccsen, akkor elégedett leszek vele, de a tavalyi szezonjával én nagyon nem vagyok megelégedve. A helyzetkihasználása pedig finoman szólva is siralmas.
most Benzema az egyedül csatárunk, egyértelműen rá van bízva ez a poszt, mert Morata nem konkurencia.
Ez egy elég nagy felelősség, mert most már egy Higu sincs mögötte, hogy ha nagyon rossz Karim, akkor leülhessen a padra...
A nyáron elég sokan felhozták ezt, hogy mi lesz ha Karim így meg úgy, mert nincsen egy értelmes cseréje... és Igen, csak 3 forduló ment le, ezért jelenleg ez alapján tudjuk megítélni Benzemát, akinek ez egy elég fontos éve lesz és idáig jól teljesít ebben az "új" szerepkörben.
És igen, a helyzetkihasználása nem a legjobb, de tudjuk, hogy Karim nem az a tipikus befejező csatár, de amíg meccsenként rúg egy gólt, vagy ad helyette 2 gólpasszt addig nem kéne bántani.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. szeptember 7., szombat 18:52

Már megint 3 meccs alapján ítéltek, amelyeken a statjai szerit jól játszott, valójában pedig végig alibizte a meccseket. 4 itteni évéből volt másfél jó éve, de ti rámondjátok 3 meccs alapján, hogy itt jól teljesít. Megjegyzem, ha idén statisztikailag azt hozza, amit az eddigi 3 meccsen, akkor elégedett leszek vele, de a tavalyi szezonjával én nagyon nem vagyok megelégedve. A helyzetkihasználása pedig finoman szólva is siralmas.

ferni
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. szeptember 7., szombat 18:44

Matt009 írta: A baj az, hogy nálunk sem játszik jól.
első meccsen az ő góljával egyenlítettünk és végül megnyertük a meccset.
a 2. meccsen Benzema góljával nyertünk 1:0-a, míg a 3. meccsen az első és a 3. gólunknál is ő adta a gólpasszt és nem is akármilyeneket... most ha ez valakinek nem elég azt tényleg sajnálni tudom... :agree:

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: miVida » 2013. szeptember 7., szombat 18:40

Demes írta:
Anis írta: "Benzema 1217 perce nem lőtt gólt nemzeti csapatában"
Érdekes adat, de lesz.rom hogy mi történik a francia válogatottban, amíg nálunk jól játszik. :)
mert messi ám maga a megváltó az argentin válogatottban. hány gólt lőtt előző vb-n?... :hmmm:
és igen, nézzük csak meg a mutatóit Benzemának, és ne sablon véleményt adjunk a játékosról... különben is, idény eleji forma :|
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. szeptember 7., szombat 18:33

3 meccs 2 gól 2 gólpassz, de amúgy idén sem játszik jól, ja :lol: Nektek soha, semmi nem lesz jó.

Avatar
Acewill
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:34
Kedvenc játékosaid: zidane, benz, luka

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Acewill » 2013. szeptember 7., szombat 18:08

Matt009 írta:A baj az, hogy nálunk sem játszik jól.
Viszont az igazság az, hogy nálunk jól játszik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 22 regisztrált és 0 vendég