Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. január 25., csütörtök 9:10

M1Ö írta:Meg lehet nem is Zidane-nal kéne "újjáépíteni" a csapatot, látva, hogy vagy tetszik neki ez a ki szélre aztán beadás taktika, vagy fogalma sincs, hogy mit kéne játszani felállt védelem ellen. Látom már több embernél Isco az egyik fő felelős, amit k***a nehezen hiszek el... :|
Én ezt nem is értem. Laikusként is látja az ember, hogy amióta szar formában vannak a szélsőhátvédek azóta kalap kaki eredmények jönnek. Erre jött egy kerékkötő meg egy friss hús. Theo is elesik a saját lábában... nah ott kapcsoltam ki a streamet. :lol: :lol: :lol: Kegyetlen hogy lehet így mellényúlni. Olyan jó igazolásokhoz tudom hasonlítani, mint: Gravesen, Garcia, Faubert. :mrgreen: :lol: :lol:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. január 25., csütörtök 9:08

Igen, de azt az 5 évet gondolom nem visszamenőleg nézik, hogy úgy se szórták a pénzt már 3 éve. :hmmm:
Na mindegy, szerintem stresszes nyár lesz és félek tőle, hogy pofonokkal a végén.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. január 25., csütörtök 9:00

M1Ö írta: De hogy ne legyen teljes off. Itt az lesz a baj nyáron, hogy elkattani már nem lehet. Akkora összeget kell kiperkálni 1-1 játékosra, hogy az az FFP-be nem fér bele. Nem tudom hogy lehetne megoldani szankció nélkül, hogy eltapsoljunk vagy 400 milliót.
Miért ne lehetne? Évek óta nem költünk, valamennyi pénzt be is húztunk eladásokból. Nem egy év alapján fognak szankciókat kisózni. Bőven belefér egy nyári költekezés, kérdés mennyi pénz van rá. Az FFP-t meg minden csapat kitudja játszani, mi meg nem?
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. január 25., csütörtök 8:55

dzsi91 írta:És akkor gondolj bele,hogy ezek mit éreznek a sikereinknél,iszonyatos égető fájdalom lehet nekik. El se lehet képzelni egy barsza szurkoló szenvedését+ vegyük hozzá,hogy nekik még ott az elnyomás is franco meg perez stb.

Amúgy még mindig korai rajtunk nevetni.Amíg állunk a bl-ben.
Ma még nem olvastam őket, de tegnap este még meglepően visszafogottak voltak. Jobban megleptek mint a meccs. :mrgreen:

Rashidm: Ezért már megérte felkelnem. :mrgreen: Értem én az okokat, mert már Kassai is maga az antikrisztus, de mikor tényleg a bő élvezet jön le 1-1 hsz-ből, akkor elgondolkodik az ember, hogy milyen elcseszett az emberiség... :( :|
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. január 25., csütörtök 8:45

M1Ö írta:Az a baj, hogy tisztán emlékszek, hogy mi volt az "elvárása" a fórumnak vele szemben. Mindenki azt jósolta, hogy idénre a célfoci mellé látvány is fog párosulni. Ehhez képest nemhogy látvány nincs, már eredményesség sem még 1-1 meccsre sem, nemhogy kupákra. Az erőnlétről nem is beszélve. Nem új senkinek, de itt nem csak annyi a gond, hogy nincs morál. Itt a fő probléma a taktika. Vagyis annak a hiánya. Ebben 2 év alatt nem fejlődött semmit a csapat. Akkor egy teljes szétesés után szerintetek miben fog? Pont idén kellett volna megmutatnia Zidane-nak, hogy megfelelő edző. De elszomorító, hogy mennyire nem tudja kezelni a szitut és a kiesés után ez a semmi még átmehet görcsösségbe, pánikba is pluszba.
sebydani írta:Még mindig maradjon. Perez úgyis elkattan a nyáron, a fiatalok felét el kell zavarni a picsába, aztán kapjon még egy szezont,hogy bizonyítson. Ebben az évben meg egyék meg amit főztek a kemény munkájukkal... A Bernabeuból játszóteret csináltunk az ellenfélnek. Nevetséges. Január 25 van, és annyi reményünk maradt egy 5 kupás év után, hogy 2 meccsre még összekapják magukat a játékosaink. Óriási csalódás.
Annyira ne lepődjetek meg majd, ha nem lesz elkattanás. Ha csak az nem számít annak, hogy letesz 200 millát Kane-ért.

Amúgy meg olvasva az internetet, tegnap rengeteg antimadridista rántott rá. Még mindig durcsa ez nekem, hogy mennyien és mennyire utálják ezt a csapatot.
Pajti, nem szoktam veled egyet érteni, de most mintha én írtam volna. :mrgreen: Attól félek én is, hogy még rosszabb lesz: nemhogy Kane de más se nagyon akar idejönni és elhozunk valami nevesincs embert 100+ pénzért. Az, hogy ennyi antimadridista kicsapta az eredményre én nem csodálkozom. Előző idény óta csak még jobban utálnak minket, ezért az ilyen eredmények után már pezsgőt bontanak.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11216
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. január 25., csütörtök 8:41

M1Ö írta:

Amúgy meg olvasva az internetet, tegnap rengeteg antimadridista rántott rá. Még mindig durcsa ez nekem, hogy mennyien és mennyire utálják ezt a csapatot.
És akkor gondolj bele,hogy ezek mit éreznek a sikereinknél,iszonyatos égető fájdalom lehet nekik. El se lehet képzelni egy barsza szurkoló szenvedését+ vegyük hozzá,hogy nekik még ott az elnyomás is franco meg perez stb.

Amúgy még mindig korai rajtunk nevetni.Amíg állunk a bl-ben.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1359
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2018. január 25., csütörtök 8:39

én eddig ZZ mellett voltam pár hete, de azóta se változott semmi, és félek,hogy ha ő marad a nyáron, akkor hagjyán hogy a csapat játéka se változik nagyban(6 hónap alatt se tudott), akkor isco meg kova úgy elfognak menni mint a huzat..és meg is érteném őket. Ilyen pocsékul menedzselni a keretet én még nem láttam senkit. Isco ,meg Kova csinálhatott bármit az elmúlt években,ha egészséges mindenki ,akkor nem kezdők. Kova is űrfocit hozott ,mikor többet játszott,és formában került,erre Casemiro miatt epizodista, a PL-ben meg talán legjobb játékos lenne, ha ott játszana,azt akarná itt mindenki...Ceba is beállt első meccsére 2 gól, aztán hetekig perceket se kapott,csak ha a kényszer úgy szülte. De mondhatnám moratat is ,akiről mindenki tudja ,hogy nem kezdő szint,de egy esélyt kaphatott volna arra a teljesítményre pár meccs erejéig..aztán ne lepődjön emg senki,hogy Iscoék úgy döntenek majd mint ő, mert akármit csinálnak itt nem kerülnek kezdőbe ZZ-nél..és én ez miatt haragszok rá a legjobban. Főleg úgy hogy hónapok óta az alapcsapat nagyon rosszul játszik,és így se próbál variálni..akkor mostmár tényleg mire várjunk? Jön egy nagy pénzes csatár a kezdőbe???Igen és-? attól majd a nyártól jobban kihasználja a keretben lévő potenciált?? Ha jön 200ért egy igazolás,akkor meglátja,hogy Kova kezdőszint ,és Isco is a posztján játszatva a legjobb lehetne a világon?? Év kezdte óta hullámvölgyben vagyunk,és ez nem hogy jobb,de rosszabb lett..én úgy veszem észre,hogy a játékosok elengedték ezt a ZZ témát(iscoék talán jogosan)..szóval ,ha a játékosok nem bíznak benne, akkor már szurkolóknak is nagyon kár..

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. január 25., csütörtök 8:33

Az a baj, hogy tisztán emlékszek, hogy mi volt az "elvárása" a fórumnak vele szemben. Mindenki azt jósolta, hogy idénre a célfoci mellé látvány is fog párosulni. Ehhez képest nemhogy látvány nincs, már eredményesség sem még 1-1 meccsre sem, nemhogy kupákra. Az erőnlétről nem is beszélve. Nem új senkinek, de itt nem csak annyi a gond, hogy nincs morál. Itt a fő probléma a taktika. Vagyis annak a hiánya. Ebben 2 év alatt nem fejlődött semmit a csapat. Akkor egy teljes szétesés után szerintetek miben fog? Pont idén kellett volna megmutatnia Zidane-nak, hogy megfelelő edző. De elszomorító, hogy mennyire nem tudja kezelni a szitut és a kiesés után ez a semmi még átmehet görcsösségbe, pánikba is pluszba.
sebydani írta:Még mindig maradjon. Perez úgyis elkattan a nyáron, a fiatalok felét el kell zavarni a picsába, aztán kapjon még egy szezont,hogy bizonyítson. Ebben az évben meg egyék meg amit főztek a kemény munkájukkal... A Bernabeuból játszóteret csináltunk az ellenfélnek. Nevetséges. Január 25 van, és annyi reményünk maradt egy 5 kupás év után, hogy 2 meccsre még összekapják magukat a játékosaink. Óriási csalódás.
Annyira ne lepődjetek meg majd, ha nem lesz elkattanás. Ha csak az nem számít annak, hogy letesz 200 millát Kane-ért.

Amúgy meg olvasva az internetet, tegnap rengeteg antimadridista rántott rá. Még mindig durcsa ez nekem, hogy mennyien és mennyire utálják ezt a csapatot.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2018. január 25., csütörtök 8:31

dzsi91 írta:Ő nem akart igazolni és ő nem akar változtatni a kezdőn.

Szerintem is, csak azt nem értem miért.

Full intelligens embernek tűnik, a nyilatkozatai alapján is, meg amit elért, azt nem lehet csak szerencsével magyarázni.
Lehet szentimentálisnak lenni, lehet ragaszkodni azokhoz, akik a sikereket szállították, de amikor a 147. pofon után odaállsz a 148.-ért is, az már szimplán kreténség. És most nem azt mondom, hogy télen kezdjen el pánikszerűen igazolni, mert nincs értelme. A semmirevaló, sablon nyilatkozatok sem érdekelnek. De valamit AKARJON változtatni, ne a csodát várja.
Az is oké, hogy taktikailag valószínűleg nem minden idők legfelkészültebb edzője (mellesleg egy stáb dolgozik együtt, valakinek csak van ötlete...), de az, hogy ugyanazokat a fáradt, használhatatlan embereket erőltetni folyamatosan, semmilyen taktikával, ezzel teljesen érthető módon abszolút demoralizálja a keret többi részét, elfogadhatatlan, óriási edzői baklövés.

Eddig is hangoztattam, ez az év engem nem érdekel, ha kupa nélküli, az sem. Így most nem küldeném el (aludva egyet a tegnapi SZÉGYENre), viszont a jövő évet már csak akkor adnám neki, ha év végéig, nyomás és tét nélkül azt látom, hogy keresi a megoldást és kísérletezik. Akár felállással, de játékosok cseréjével mindenképpen. Nincs mit veszteni.

Amennyiben év végéig ugyanezt a semmit nézhetjük (ráadásul már úgy, hogy abszolút érdektelenné válnak a tét nélküli meccseink), ugyanezekkel az emberekkel, ugyanilyen elképzelés nélkül, fejvakargatással, akkor a bajnokság zárásánál megköszönném, könnyek között. Sajnos van egy vonal, ahol már a vezetőknek sem szabad túl érzelgősnek lenni, még az elért sikerek és egy klublegenda személye esetén sem. :/
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. január 25., csütörtök 8:20

Kurvára nagy szentimentalizmus van nálunk jelenleg, ennek isszuk a levét. Mindenki tesó, cimbi, haver, ölelgetjük meg puszilgatjuk. Lehúzhatnánk kb. a következő 3 szezont is ezzel a kerettel szerintem ZZ szerint.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11216
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. január 25., csütörtök 8:17

Sierra írta:Az a baj h ameddig Perez az elnok addig nem sok minden fog valtozni kezdocsapat kerdesben. Sztem ZZ is csak egy báb sajnos, nem veletlenul “ragaszkodik” ennyire ahhoz a kezdohoz, ennyire nem lehet hulye.

Szoval akarki jon ide a csapatosszeallitasban nem lesz valtozas az sztem fix.
Zidane kb száműzte Hámeszt az utolsó nagy igazolásunkat és semmi nem történt.Lehozott 2 átigazolási szezont nagy nevek nélkül , ez sem perezre vall.Az idei teljesítményre pl Ancelotti és del bosque is repült volna a psg meccs előtt de Zidane megkapja majd azt is.

Én úgy látom,hogy Zidane olyan hatalmat kapott mint még senki mert perez bele van esve, de rosszul használja.Ő nem akart igazolni és ő nem akar változtatni a kezdőn.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. január 25., csütörtök 8:10

Még mindig maradjon. Perez úgyis elkattan a nyáron, a fiatalok felét el kell zavarni a picsába, aztán kapjon még egy szezont,hogy bizonyítson. Ebben az évben meg egyék meg amit főztek a kemény munkájukkal... A Bernabeuból játszóteret csináltunk az ellenfélnek. Nevetséges. Január 25 van, és annyi reményünk maradt egy 5 kupás év után, hogy 2 meccsre még összekapják magukat a játékosaink. Óriási csalódás.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sierra » 2018. január 25., csütörtök 8:08

Az a baj h ameddig Perez az elnok addig nem sok minden fog valtozni kezdocsapat kerdesben. Sztem ZZ is csak egy báb sajnos, nem veletlenul “ragaszkodik” ennyire ahhoz a kezdohoz, ennyire nem lehet hulye.

Szoval akarki jon ide a csapatosszeallitasban nem lesz valtozas az sztem fix.

Avatar
Puding
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. szeptember 5., csütörtök 11:21
Kedvenc játékosaid: Raúl, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, New England Patriots, LA. Lakers

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Puding » 2018. január 25., csütörtök 8:04

Nekem idén már csak annyi elvárásom volt, hogy legalabb ne vigye el a kupát is a barca és valahogy nyerjük meg. (Azt hiszem már 3at nyertek sorozatban...) Nem tudok erre mit mondani, a BL meg totál lutri, arra nem lehet alapozni és ezek után ami itt megy idén elég nagy meglepetés lenne kiverni a PSGt... Rég volt, hogy márciusra minden elmenjen... ez már Benitez alatti szint most, amit a BL talán megmenhet...

Eddig úgy voltam, hogy maradjon mindenképp, de semmi koncepciót nem látok, ráadásul falnak megyek már a nyilatkozatoktól is. Legalább mondaná, hogy lesznek változtatások vagy valami. Ha egy sima BL kiesés lesz, sztem addig tartott. Nálam a BL dönt, most még maradjon.
"No matter what situation we are in, we have to make the plays at critical moments to win the games." - Tom Brady

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Berti » 2018. január 25., csütörtök 7:47

Én igenre nyomtam. Nagy respect Zizounak, amit elért..de ez kicsúszott alóla. :/
Inkább néznék egy olyan edzőt a padon, aki ki meri vágni azokat, akik nincsenek egy bizonyos szinten és pótolni olyan játékosokkal, akikre igazán szükségünk van. Olyan aki képes meccs közben reagálni, ha valami nem megy és változtatni a taktikán és aki nem a 70. percben cserélni, az eredménytől függetlenül.
Nekem leginkább ezek zavarnak benne, azt figyelmen kívül hagyva, hogy totál elszált a csapat alatta.
Ha úgy alakul, hogy februárban felállna a padról, ti kit hoznátok szívesen?

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: babaking » 2018. január 25., csütörtök 7:34

Az eddigi eredményeire való tekintettel nálam továbbra is maradjon, sőt a következő szezont is vele kezdeném. Nagyon remélem, hogy tanul, és a kipróbálás alatt a kispasszos focit érti illetve a magasabb intenzitást.

Jövőre ugyanitt ugyanilyen helyzetben a menésre fogok nyomni ha nem változik semmi.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 25., csütörtök 7:24

nyárig szerintem tök mindegy, sőt, szenvedjék csak együtt végig a szezont
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 25., csütörtök 7:20

Továbbra is nemre nyomtam, a BL-ig nem változtatnék az edzőposzton.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 25., csütörtök 7:18

Amúgy igen, a bajnokság felét csupán izomból meg lehetne répázni, de lötyög mindenki.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2018. január 25., csütörtök 7:17

Én akár már most lecserélném. Küzdeni már a kiskedvencek sem küzdenek érte, azért az már nem kis gond... Lehet a PSG ellen pont egy új edző miatt lenne nagyobb esélyünk továbbjutni.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 65 regisztrált és 0 vendég