Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2018. január 25., csütörtök 18:38

Én nyáron megválnék Zidanetól is.
Conte vagy Sarri akár jó jelöltek is lehetnek.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. január 25., csütörtök 18:21

azért ez nem b csapat volt
ha nem A-B keverék kevesebb spanyollal :mrgreen:

ami tényleg igaz, komoly motivációs gondok vannak mindenkinél
a sztároknál meg a fiatal spanyoloknál is
az okát nem értem :hmmm:
el akarják üldözni Zizut?

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. január 25., csütörtök 18:11

Bale-t le kellett volna ültetni a padra. Gyakorlatilag nullkilóméteres volt Benzema és Ramos, az más kérdés hogy így is bennük volt a legtöbb tűz. Ezzel a névsorral tavaly nem lett volna az ég világon semmi baj.
Viszont idén a körülményeket figyelembe véve, tegnap küldtem volna fel a legerősebb kezdőt, legyen meg a párharc, aztán leszarom mi lesz Valenciaban. De ez a hajó már elúszott.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 25., csütörtök 18:06

kodo írta:
Realista24 írta:De előnyben voltunk, tudtuk mire számíthatunk de leverték a lécet.
Épp azért tartom hibásnak Zizout, mert pont, hogy ez a csapat már idegenben is leverte a lécet ugyanez ellen a Leganes ellen. Vártható volt, hogy megszenvedünk ellenük kb ugyanazzal a kezdővel, legalább a padra odafért volna Bale vagy Cristiano. Úgy, hogy erre a kupára volt a legtöbb esélyünk, egy ilyen balfaszság miatt eluszott. Rettentő bosszús vagyok, nagyon rég nyertük már meg a kupát.

Észre kell venni, hogy idegenben is majdnem leszopattak minket, de másod-harmadosztályú ellenfelekkel szemben is rendesen megszenvedtek a tehetségeink. Teljesen megérdemeltük a kiesést.
Ramos. Nacho. Isco. Asensio. Karim. Kovacic. Lucas.
Mind kezdő volt. A csapat tobb mint fele.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. január 25., csütörtök 17:57

Realista24 írta:De előnyben voltunk, tudtuk mire számíthatunk de leverték a lécet.
Épp azért tartom hibásnak Zizout, mert pont, hogy ez a csapat már idegenben is leverte a lécet ugyanez ellen a Leganes ellen. Vártható volt, hogy megszenvedünk ellenük kb ugyanazzal a kezdővel, legalább a padra odafért volna Bale vagy Cristiano. Úgy, hogy erre a kupára volt a legtöbb esélyünk, egy ilyen balfaszság miatt eluszott. Rettentő bosszús vagyok, nagyon rég nyertük már meg a kupát.

Észre kell venni, hogy idegenben is majdnem leszopattak minket, de másod-harmadosztályú ellenfelekkel szemben is rendesen megszenvedtek a tehetségeink. Teljesen megérdemeltük a kiesést.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 25., csütörtök 17:52

Nem értem. Egy ilyen csapat ha nincs meccsbe egy Leganesszel akkor menjenek szenet lapatolni. Zidane hülyeségei ide vagy oda.
Ha egy Atma ellen küldi fel őket akkor aláírom hogy hibás. De előnyben voltunk, tudtuk mire számíthatunk de leverték a lécet.
Jim es a haverok, meg a ket kakukktojás a szélén.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. január 25., csütörtök 17:22

En nem tudom ki hogy van vele, de en meg igy masnap is azt mondom, ezt leginkabb ZZ szurta el. Tudta jol, hogy ket kupaert harcolunk, erre egy ilyen csapatot kuld kI, nem is.nevezett olyanokat akik kepesek golt loni. Ez meg ugy ahogy javithato, mert mindenki kepes fejlodni, de o mar mintha nem is akarna. Eleg sok olyan jatekosunk van akinek semmi keresni valoja nem hogy a kezdoben de meg a padon sem, okolhatoak a jatekosok azert, mert ennyire kepesek? Szerintem nem. Egy budos szot nem szolhat senki, ha Theo, Hakimi, Llorente nyar elso heten vegleg vagy holcsonbe tavozik.
Asensio nulla, teljesen megzuhant, vagy kolcson adjuk vagy o lesz a kovetkezo Jese. Lucas annyival jobb h hajt mint az allat, pedig kepessegileg gyengebb, ot eladnam. Aki meg marad azt hasznalni kell a rohadt eletbe es nem csak ilyen szar meccseken hanem egy kesz taktikaban...jaj igaz, nekunk olyanunk nincs. A jatekunk annyibol all hogy az ellenfel vagy kinyilik es jelenleg Bale megfussa oket, vagy tologatunk par percig, letesszuk a vak szelso vedoinknek akik beivelik a kapusnak kirugasra vagy a tul oldalra beadasra...nevetseges

Culé1899
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2018. január 25., csütörtök 13:59
Kedvenc csapatod: Fc Barcelona

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Culé1899 » 2018. január 25., csütörtök 16:10

dzsi91 írta:Én nem azt mondtam,hogy érdemtelenül lesz bajnok a barca de az,hogy már most eldőlt abban jóval több részünk van nekünk mint nektek szerintem.Amikor egy csapat ősszel összeszed 10+ pontos hátrányt olyanok ellen akiket egyébként rongyosra szoktak verni én azt ajándéknak gondolom a riválisoknak.A kupát meg rendre elszórakozzuk az utolsó 4 kupa clasico ha nézzük az 3-1 nekünk ebből 2 döntő volt.Még is zsinórban nyertetek vagy 3at 4-et úgy ,hogy nem is találkoztatok velünk én ezt az én csapatom részéről ajándéknak tekintem.Persze ettől még megérdemelt kupák,csak hát meg sem kellett izzadni szinte mert a legnagyobb rivális kivonja magát a forgalomból idő előtt. Fordítva én is leszarnám,hogy ti kiestek de az enyéimnek joggal mondom ,hogy ajándékoznak itt össze vissza mint a jézuska.Az elmúlt években ez a 3ik olyan szezon amikor ősszel 10+ pontos hátrányt kukázunk össze és a barca ellen csak 1 meccs van, és isten tudja hanyadik kupaszezon ahol kiesünk azelőtt,hogy egyáltalán találkoznánk a barszával.
Ez így, ebben a formában teljesen korrekt. Annyit azért hozzátennék, hogy attól még, hogy egy sorozatban nem találkozunk össze, attól még ugyanúgy meg kell izzadni érte, főleg, hogy a kiscsapatok kettőzött erővel mennek ki a pályára kb. minden mindegy alapon és ez nehézzé teszi nagyon, hiszen a nagycsapat részéről ettől még minimum elvárás a továbbjutás/győzelem. Az sem utolsó szempont, hogy egy kupadöntőben jó lenne nagy csapatokat látni és nem egy Alavest legyőzni, mert attól még a kupa győzelem az meglesz de nagyobb dicsőség az ősi riválist legyőzni. De ezt lényegében te/ti is leírtátok.

Az elmúlt két szezonban megnyert Bl-t csak a legnagyobb vakok nem tudják megérdemeltnek tekinteni, és a szerencsére fogják, pedig amit ott leművelt Cr7 pl egy Wolfsburg ellen, vagy akár a Bayern és Juve meccseken azt nehéz elvitatni. Ezt én ugyanúgy nem tekintem ajándéknak, ahogy a Real részéről azt sem mikor előtte Enriquével mindenkin átgázoltunk Európában aki csak szembe jött.

De azért, hogy ne menjek át teljesen offba, itt sokan már Zidane távozását pedzegetik. Látjátok bármi értelmét nem hogy szezon közben, de akár még nyáron is elküldeni? Nincs épkézláb, mozdítható edző a piacon, kit hozna a vezetőség helyette? Guti neve merült fel, de szerintem vele még ennyire se lenne jó a Madrid. Klopp szintén felejtős, egyrészt mert a Poolba most bebetonozta magát, másrészt meg az ő csapatai nem a védekezésükről híresek. Lehet, hogy jó motivátor lenne, és működne a letámadós focija egy-egy rangadón de utána meg kikapnátok egy tök utolsótól, ahogy teszi ezt most a Poollal. Ő biztos vagyok benne, hogy nem lenne jó megoldás.

Ellentétben pl. Pochettino, mint a fiatal vonal képviselője és egész jó taktikai felkészültsége működhetne, ő nem gyere be?

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. január 25., csütörtök 16:09

lesliejr írta:Azért van aki fordítva ül a lovon. Pont, hogy meg kell izzadni azért, amit most a Barca csinál. Hát a Real azért van jelenleg a süllyesztőben, mert nem izzad meg. Sem a játékosok, sem Zidane. Megvan az eredménye.
Sétálgatás visszafele, linkség, ácsorgás, ívelgetések, azt majd lesz vhogy. A Real megizzadt az elmúlt 1,5 évben, azok a sikerek csak úgy nem esnek az öledbe, tenni kell érte. Mikor a meccs utolsó szakaszában mindenkit ledaráltatok izomból, erőből...most a Barca kijön a 2. félidőre és ledózerolja a pályát. Rengeteg munka van ebben, senki se fog semmit nyerni, ha csak lötyög a pályán.
Itt a ti példátok. Elég egy kicsit is kényelmesen kimenni egy hazai meccsre és lever bármelyik első osztályú csapat. Tudnak azért az alsó házban is focizni.
Legutóbb mi az espanyol ellen linkeskedtünk, meg is lett az eredménye. Aztán ezt ma vagy megfordítjuk vagy nem.

...nem temetném én ezt a Real-t, még a PSG ellen sem...az a francia csapat idén még komoly tétmeccset nem játszott, Ramoséknak meg a kisujjukban vannak az ilyen meccsek...

Jo sok közhely.

Mi sem acsorgunk karba tett kezzel. A legtobb esetben inkabb annyira balfaszok voltunk elol hogy hihetetlen. Ti kevesbe. Jo nektek.

Senki nem mondta hogy nem izzadnak meg a barcanal ilyet kijelenteni butasag lenne. De teny hogy kenyelmesen vezetnek mert a legnagyobb ellen nyakig ul a kakiban. Ők pedig hozzak azokat a meccseket amiket nekunk is illett volna ugyamugy csak hát....lehetne ez most egy fej fej melletti szitu is.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. január 25., csütörtök 16:07

lesliejr írta:Azért van aki fordítva ül a lovon. Pont, hogy meg kell izzadni azért, amit most a Barca csinál. Hát a Real azért van jelenleg a süllyesztőben...
Ne ma...... :mrgreen:

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2018. január 25., csütörtök 16:03

Azért van aki fordítva ül a lovon. Pont, hogy meg kell izzadni azért, amit most a Barca csinál. Hát a Real azért van jelenleg a süllyesztőben, mert nem izzad meg. Sem a játékosok, sem Zidane. Megvan az eredménye.
Sétálgatás visszafele, linkség, ácsorgás, ívelgetések, azt majd lesz vhogy. A Real megizzadt az elmúlt 1,5 évben, azok a sikerek csak úgy nem esnek az öledbe, tenni kell érte. Mikor a meccs utolsó szakaszában mindenkit ledaráltatok izomból, erőből...most a Barca kijön a 2. félidőre és ledózerolja a pályát. Rengeteg munka van ebben, senki se fog semmit nyerni, ha csak lötyög a pályán.
Itt a ti példátok. Elég egy kicsit is kényelmesen kimenni egy hazai meccsre és lever bármelyik első osztályú csapat. Tudnak azért az alsó házban is focizni.
Legutóbb mi az espanyol ellen linkeskedtünk, meg is lett az eredménye. Aztán ezt ma vagy megfordítjuk vagy nem.

...nem temetném én ezt a Real-t, még a PSG ellen sem...az a francia csapat idén még komoly tétmeccset nem játszott, Ramoséknak meg a kisujjukban vannak az ilyen meccsek...

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. január 25., csütörtök 15:31

Nyilatkozatai alapján utóbbi.
Pedig már nem az van, hogy apróbb problémák vannak, hanem konkrétan nyakig van a szarban és még hullámzik is.
ZIDANE

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. január 25., csütörtök 15:28

Itt mar csak az a kerdes hogy ZZ hajlando e fejlodni, kb mindenben, vagy ragaszkodik az eddigiekhez

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. január 25., csütörtök 15:05

Culé1899 írta:
dzsi91 írta:Gyakorlatilag oda toltunk nekik 2 kupát, meg se kell erőltessék magukat ettől még nem sok minden változottt nyár óta.
Amelett, hogy egyetértek a hozzászólás mondanivalójával ezt a kiemelt részt nem értem. Ha nem a Real, hanem a Barca nyeri az aktuális sorozatot az mitől “oda ajandékozás”? Ugyanúgy meg kell nyernie a Barcának is minden aktuális meccsét. Még tovább se mentünk hátrányból az Espanyol ellen, de a Real azáltal, hogy tegnap kiesett már is odaadta a kupát. Ugyanez a bajnokságban is.. azért tartunk ott ahol, mert szinte kivétel nélkül hoztuk a meccseket hétről hétre. A két nagy közötti különbség nyilván nem tükrözi a két csapat erejét, de ettől még a Barcát is súlytották bírói ítéletek iden már nem egyszer (meg nem adott gólok Valencia és Celta ellen), szerencsétlenség ugyanúgy nálunk is megvan (ennyi kapufát évek óta nem lőttünk fél év alatt, már 30 körül járunk.)

Tegnapi meccset néztem egyébként, és én továbbra is tartom, hogy nem kell a Realnak megvenni fél Európát nyáron, hanem egy normális taktikát kell kitalálni a csapatnak, mert még mindig a világ egyik legjobbjai játszanak nálatok.
Én nem azt mondtam,hogy érdemtelenül lesz bajnok a barca de az,hogy már most eldőlt abban jóval több részünk van nekünk mint nektek szerintem.Amikor egy csapat ősszel összeszed 10+ pontos hátrányt olyanok ellen akiket egyébként rongyosra szoktak verni én azt ajándéknak gondolom a riválisoknak.A kupát meg rendre elszórakozzuk az utolsó 4 kupa clasico ha nézzük az 3-1 nekünk ebből 2 döntő volt.Még is zsinórban nyertetek vagy 3at 4-et úgy ,hogy nem is találkoztatok velünk én ezt az én csapatom részéről ajándéknak tekintem.Persze ettől még megérdemelt kupák,csak hát meg sem kellett izzadni szinte mert a legnagyobb rivális kivonja magát a forgalomból idő előtt. Fordítva én is leszarnám,hogy ti kiestek de az enyéimnek joggal mondom ,hogy ajándékoznak itt össze vissza mint a jézuska.Az elmúlt években ez a 3ik olyan szezon amikor ősszel 10+ pontos hátrányt kukázunk össze és a barca ellen csak 1 meccs van, és isten tudja hanyadik kupaszezon ahol kiesünk azelőtt,hogy egyáltalán találkoznánk a barszával.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 25., csütörtök 14:41

az az odaajándékozás, hogy megsem nehezítjük a dolgotokat akkora szerencsétlenek lettünk azután, hogy gyakorlatilag feltöröltük veletek még féléve a padlót
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2018. január 25., csütörtök 14:28

Ha nem a Real, hanem a Barca nyeri az aktuális sorozatot az mitől “oda ajandékozás”?

Szerintem ezt nem bántó szándékkal írta dzsi és nem a Barcelona érdemeit akarta elsősorban csorbítani. Egyszerűen akkora a különbség a Real-Barca duó és a többi csapat között, hogy ha mi megtesszük azt a szívességet, hogy ilyen botrányosan szereplünk, azzal kvázi tálcán kínáljuk a bajnoki címet, mert más csapat nem nagyon képes megfogni a Barcelonát.

Ettől még ugyanolyan dicsőség nektek megnyerni, a saját meccseiteket ugyanolyan szépen hozzátok, felesleges ezt elvitatni. Nincs Hegyi féle "a Bárszát csak a Bárszá verheti meg" madridi megfelelője szerintem a sorok között.

Annyira szerintem sem erős a Barca, mint amit a bajnokság mutat és úgy gondolom a BL-ben látszódni is fog, hogy csalóka ez a kép. Ennek ellenére megsüvegelendő az eddigi teljesítmény.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. január 25., csütörtök 14:27

Culé1899 írta:A két nagy közötti különbség nyilván nem tükrözi a két csapat erejét, de ettől még a Barcát is súlytották bírói ítéletek iden már nem egyszer (meg nem adott gólok Valencia és Celta ellen), szerencsétlenség ugyanúgy nálunk is megvan (ennyi kapufát évek óta nem lőttünk fél év alatt, már 30 körül járunk.)
Ezt már annyiszor kiveséztük. Lehet hogy titeket is sújtanak ítéletek, meg sok a kapufa... aztán mégis behúzzátok a meccsek 80%-át. Inkább érezzétek magatokat szerencsésnek hogy megy a csapatnak.

Culé1899
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2018. január 25., csütörtök 13:59
Kedvenc csapatod: Fc Barcelona

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Culé1899 » 2018. január 25., csütörtök 14:12

dzsi91 írta:Gyakorlatilag oda toltunk nekik 2 kupát, meg se kell erőltessék magukat ettől még nem sok minden változottt nyár óta.
Amelett, hogy egyetértek a hozzászólás mondanivalójával ezt a kiemelt részt nem értem. Ha nem a Real, hanem a Barca nyeri az aktuális sorozatot az mitől “oda ajandékozás”? Ugyanúgy meg kell nyernie a Barcának is minden aktuális meccsét. Még tovább se mentünk hátrányból az Espanyol ellen, de a Real azáltal, hogy tegnap kiesett már is odaadta a kupát. Ugyanez a bajnokságban is.. azért tartunk ott ahol, mert szinte kivétel nélkül hoztuk a meccseket hétről hétre. A két nagy közötti különbség nyilván nem tükrözi a két csapat erejét, de ettől még a Barcát is súlytották bírói ítéletek iden már nem egyszer (meg nem adott gólok Valencia és Celta ellen), szerencsétlenség ugyanúgy nálunk is megvan (ennyi kapufát évek óta nem lőttünk fél év alatt, már 30 körül járunk.)

Tegnapi meccset néztem egyébként, és én továbbra is tartom, hogy nem kell a Realnak megvenni fél Európát nyáron, hanem egy normális taktikát kell kitalálni a csapatnak, mert még mindig a világ egyik legjobbjai játszanak nálatok.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. január 25., csütörtök 13:16

Én inkább kisiklásnak gondolom ezt az évet, valami elindult rossz irányba és nem tudta ZZ (eddig) megfogni. Azért itt sokan úgy beszélnek mintha az egész keretet kéne cserélni.Egyszerűen néhány legendánk kezd kifingani és nincs mögöttük minőség, akik meg vannak nem képesek teljesíteni. Ez a Theo például nagyon bénának tűnik,de azért jóval könnyebb úgy teljesíteni ha a gépezet működik..Asensio is mekkora király volt amikor be kellett állni a fasza világverő csapatba megalázni a bayernt vagy a juvét, azért amikor nem megy a szekér és a cseréknek villantani is kell mindjárt ki jönnek a hiányosságok (meg lehet nézni morata mekkora "kedvenc" lett londonban)és ilyenkor jön az ,hogy mindenki szar ez hogy került ide stb stb... danilo tavaly pl teljesen korrekt teljesítményt hozott(leszámítva pár öngólt :mrgreen: ) pedig tudjuk mennyire ellensége a labda.barszáék is most mindenki szerint hú de jól építkeznek, megnézném mi lenne a fórum véleménye ha csak a minimálisat hozzuk amit szoktunk és ütjük a kiscsapatokat mennyire lenne kolbászból a kerítés.Gyakorlatilag oda toltunk nekik 2 kupát, meg se kell erőltessék magukat ettől még nem sok minden változottt nyár óta.Elbaszták majdnem egy stadion árát 2 játékosra abból az egyik játszott vagy 2 meccset.De így hogy mi nemet mondtunk a ligára meg a kupára már ők építkeznek :roll:

A lényeg,hogy nem sok minden változott nyár óta, 1-2 igazolás(főként a támadó sorba,meg marcelonak valami alternatíva) kéne egyszerűen most így minden összejött, szerencse-bírók-rossz teljesítmények-edzői hibák.De az irány szerintem jó.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Berti » 2018. január 25., csütörtök 12:41

Anthony írta: Nem fórumozókra gondolok, hanem sportújságokra, bármelyiket megnézed, mindenhol azt írták mekkora fogás volt, és pozitívan értékelték, hogy spanyolosítunk, fiatalítunk, hát lófaxt :D
Spanyolosítottunk, fiatalítottunk, csak nem erősítettünk


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 92 regisztrált és 0 vendég