Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. április 29., hétfő 13:20

morientes írta:
amúgy zlatanab ne éljétek bele magatokat. szerintem sansztalan. marad a psg-ben továbbra.
Szerintem sem jön.Meg ugye az is kérdés hogy tudnánk e garantálni neki 10milliót évente,mert párizsba tudnak.Méghozzá nettóba :roll:
Kevesebbé meg nem hiszem hogy jönne.Nem az a fajta :mrgreen:
Annyira nem fomtos neki hogy bebizonyítsa,hogy csak a körülmények áldozata volt... :lol:
Nagyon remélem, hogy igazad van. :salute:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. április 29., hétfő 13:19

Csípem Ibra pofiját, de nem ő kellene ide szvsz. Jelenleg középcsatár poszton nem lenne NAGY előrelépés senki sem Benzemához képes.
Miért is? Én még mindig azt tartom, hogy gólvágónk van Cé személyében, egy összjátékban faszántos csatár kell ide, aki azért gólt is tud lőni. Erre tökéletes lesz Benzema, csak ki kell herélni, meg kell mellé egy apuci (vissza Zizout).

Szóval középcsatárra annyit kell kiadni, amennyiért eladjuk Higut. Lehet kevesebb is elég lenne.
Aztán, hogy kit, azt már én meg nem mondom. De Zizou tudná. :shifty:

Pogba, Carvajal, Verratti meglesz innentől. Reust kéne még behúzni valahogyan, ő akár Benzema posztján is tudna nyomulni. :D

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 29., hétfő 13:18

amúgy zlatanab ne éljétek bele magatokat. szerintem sansztalan. marad a psg-ben továbbra.
Szerintem sem jön.Meg ugye az is kérdés hogy tudnánk e garantálni neki 10milliót évente,mert párizsba tudnak.Méghozzá nettóba :roll:
Kevesebbé meg nem hiszem hogy jönne.Nem az a fajta :mrgreen:
Annyira nem fomtos neki hogy bebizonyítsa,hogy csak a körülmények áldozata volt... :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sentry » 2013. április 29., hétfő 13:08

Ótvar nagy paraszt gyerek az Ibra, de legalább akkora csatár is. :mrgreen:

Nah ő nem sz_rakodna, ha elé kerülne a labda. Tökös, erős, technikás játékos. Nem éppen egy sprinter. De legalább nagyobb mennyiségben berúgja a helyzeteit mint a jelenlegi két "csatárunk" összesen.

Ha megy Higuaín és nem drága, akkor 1-2 évre elhoznám.

(Az előbb nézegettem pár gólt tőle.... azért rúgott pár kegyetlen nagy gólt. :lol: Persze ne ezért vegyük meg. )

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 29., hétfő 12:45

hehe írta: nem értek egyet.

lehet akármekkora überisten romboló box-to-box vkp essien-vieira-makelel klón, akkor is csak egy ember, meg ugye plusz monnyuk modric, az még mindig csak kettő. ez kevés egy 3-4-5 kp-sal felálló ellenfél ellen, akkor maradni fog a mostani ívelgetős, kontrázós szarunk.
szóval felfogás és taktikaváltás kell, legalább 3 kp-sal, akik együtt mozognak, segítik egymást elöl és hátul is.
verratti pipa, ő illik ebbe. modric szintén, xabi is, kedira gecire nem, a fekák és vidal is illik bele.
a hangsúly azon van, hogy nem bírj el a csapat, hogy özil,dm,cé és higuájn/karim is a pályán legyen egyszerre.
én se értek egyet. Legjobb példa a holnapi ellenfelünk. Gündogan meg Bender és a csapat védekezés legjobb példája. Ennyi kis védekezésben még CR se hal bele főleg, ha a labda nálunk van 60%-ban.
Özilt, Benzemát meg fizikális tökéletes állapotba kell hozni és kész. DM alapból rendkívül sokat segít a védekezésben és nem is ez vele a baj, hanem az, hogy több labdát ad el, mint az adidas...
nmate írta:
Realista24 írta:Az már lehet túl nagy kérés, de bízom benne, hogy nekünk fizetnek Mouért, és nem mi fizetünk a lelépéséért cserébe.
Abramovic pénzszóró üzemmód: ON :mrgreen:

Amúgy én nem biztos, hogy felhőtlen boldog lennék, ha Carlo jönne. :|
Én csak azért lennék boldog, mert változás jönne, de Ancelottinak semmiképpen nem örülök, mert kétlem, hogy az olasz hozná el a hőn áhított szép támadó focit.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2013. április 29., hétfő 12:35

már azért megérné elhozni ancelottit,ha hozza ezt a két embert.. :lol:

ibraval hihetetlenül bővülnének a lehetőségeink. én személy szerint jobban örülnék egy ilyen erőcsatárnak egy olyan helyett mint benzi.

kell az ibra. :D
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. április 29., hétfő 12:29

Zidanekrisz írta:
A Le Sport 10 szerint Ibrahimovics nem érzi magát kényelmesen Párizsban, és szívesen visszatérne Spanyolországba. A svéd klasszis sokak szerint korábban megbukott a Barcelonában, a lap szerint a támadó a Real Madridban bizonyítaná be, hogy csupán a helyzet áldozata volt, és képes remek teljesítményre.
Miután a középpályát lerendeztük a jövő évre, egyértelmű hogy Ibrat kéne elhozni csatár posztra Higuaín helyett ha távozik. Én nagyon örülnék neki, még ha csak 1 vagy max. 2 szezonra is. :D
Látom lelki szemeim előtt, ahogy edzésen hátulról, heccből fenéken billenti Nachót :D

Mondjuk azt nem tudom, hogy Ibra és CR mennyire férnének meg egymás mellett...

Zidanekrisz
Hozzászólások: 145
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:37
Kedvenc játékosaid: Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szlovákia

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zidanekrisz » 2013. április 29., hétfő 12:25

A Le Sport 10 szerint Ibrahimovics nem érzi magát kényelmesen Párizsban, és szívesen visszatérne Spanyolországba. A svéd klasszis sokak szerint korábban megbukott a Barcelonában, a lap szerint a támadó a Real Madridban bizonyítaná be, hogy csupán a helyzet áldozata volt, és képes remek teljesítményre.
Miután a középpályát lerendeztük a jövő évre, egyértelmű hogy Ibrat kéne elhozni csatár posztra Higuaín helyett ha távozik. Én nagyon örülnék neki, még ha csak 1 vagy max. 2 szezonra is. :D

Avatar
dzsihad91
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo...
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsihad91 » 2013. április 29., hétfő 12:12

Azért ha valami sci-fi történne holnap és bejutnánk a dötnőbe, Carlonak meg kell majd várni hogy Mourinho megkoronázza magát :mrgreen: fúú de abszúrd lenne ha ilyen fos teljesítmény után megnyeri nekünk a 10iket és hősként távozik :lol:

Ibra meg nemtudom...Ilyen egyéniség nem kell CR mellé, mert ha Zlatannak nem tetszett Messi nem biztos hogy CR-nek örülni fog, de bírom a játékát szal jöhet, de inkább fiatalabb csatárokban gondolkodnék...

Ancelottinak meg hatalmas szerencséje van ,hogy az idei madridot kell átvegye mert bármit csinál jobb teljesítmény lesz...Ha a tavalyi Realt veszi át az már nehezebb meló lett volna.Mivel már most látszik ,hogy nem akarunk struktúrát váltani és marad az "igazolunk nagy neveket aztán majd lesz valami elv" így tökéletes választásnak érzem Ancelottit, ha építkeztünk volna akkor nem, de így jó lesz ez.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. április 29., hétfő 12:04

Realista24 írta:Az már lehet túl nagy kérés, de bízom benne, hogy nekünk fizetnek Mouért, és nem mi fizetünk a lelépéséért cserébe.
Abramovic pénzszóró üzemmód: ON :mrgreen:

Amúgy én nem biztos, hogy felhőtlen boldog lennék, ha Carlo jönne. :|

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miró » 2013. április 29., hétfő 12:02

hogy Alonso/Verratti mélységből irányít, akkor marad ez a csoffadék játékunk legyen
szvsz alonso 110% hogy jövőre rotációba lesz kőkeményen..

és ha ő nem játszik verratti nem feltétlen teljesen ugyanazt a posztot kéne hogy játsza,hanem mehetne előrébb is bőven.

Nem különösebben kedvelem Ibrát, sőt.. :vivo: De azt elismerem, ha jönne Higu helyett, akkor az bitang lenne. Elég nagy előrelépés.
ha olyan tudna lenni a fizikai adottságai illetve rutinja,és gólérzékenysége miatt mint drogba még 2-3 évig,akkor azt hiszem megvan oldva a csatár poszt. tud kicsibe is játszani,tud meccseket eldönteni,sokat változott mentálisan szerintem,a tudását meg azt hiszem nem kell vitatni,50 méteren bellül ziccerbe van. :D

ancellotti,verratti,ibra trió csípős lenne.

+ még rá egy vidal,carvajal.

vidal-verrati-modric
özil-----------------cr
-------zlatan---------

fúúhúúú. :'(
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 29., hétfő 12:01

Már évközben lelép Carlo vagy akkor jelentik be?
Megnyeri a francia bajnokságot, mi duplázunk és utána.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. április 29., hétfő 12:00

Kerlon írta:
Azért Kondogbiánál rátesz az is, hogy egy csöves Sevillából hoznánk, Pogba meg Vidal pedig egy elit csapattól jönnének. A 3 közül aszondom Pogba.

+ Perez szerintem intézi Verrattit, nem leszek szomórú ha ő jönne, de nálam Ramires a favorit. Lényeg, hogy Modric személyében már van egy elit irányítónk, a középpálya azon része legalább adott (elvileg).

Amúgy 2 év után végre középpályásokról szóló hírek. Szerintem ezek alátámasztják, hogy JM távozik.
Vagy ő is belátta, hogy hol vagyunk a leggyengébbek.
Amúgy én ebben a Verrattiban még mindig nem látok annyit, mint amennyire itt most sláger lett. Az a baj, hogyha továbbra is úgy akarunk játszani, hogy Alonso/Verratti mélységből irányít, akkor marad ez a csoffadék játékunk legyen edző itt Jm vagy Ancelotti... Szerintem annak a két embernek a szerepkörét kéne gyökerestül megváltoztatni, mert védekezésben kevés Alonso és még irányítania is kéne... Az olasztól ugyan ezért félek. Szerintem sokkal jobb megoldás lenne egy romboló vadállatot betenni a helyükre és mellé Modricot, aki betölthetné a mostani Khedira szerepet... Biztosabb lenne a középpályánk és Modric sokkal többet tudna a támadáshoz hozzásegíteni, mint Alonso.
nem értek egyet.

lehet akármekkora überisten romboló box-to-box vkp essien-vieira-makelel klón, akkor is csak egy ember, meg ugye plusz monnyuk modric, az még mindig csak kettő. ez kevés egy 3-4-5 kp-sal felálló ellenfél ellen, akkor maradni fog a mostani ívelgetős, kontrázós szarunk.
szóval felfogás és taktikaváltás kell, legalább 3 kp-sal, akik együtt mozognak, segítik egymást elöl és hátul is.
verratti pipa, ő illik ebbe. modric szintén, xabi is, kedira gecire nem, a fekák és vidal is illik bele.
a hangsúly azon van, hogy nem bírj el a csapat, hogy özil,dm,cé és higuájn/karim is a pályán legyen egyszerre.
Kép
Kép
Kép

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. április 29., hétfő 11:59

Ez mi? Már több helyen láttam...
mészöly kálmán kedvenc szólása: büdösúristenit

amúgy zlatanab ne éljétek bele magatokat. szerintem sansztalan. marad a psg-ben továbbra.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 29., hétfő 11:58

BDSRSTNT - büdös úristenit. Trollfocira keress rá a facebookon ott kiegészítheted a tudás hiányod. :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. április 29., hétfő 11:56

Nem különösebben kedvelem Ibrát, sőt.. :vivo: De azt elismerem, ha jönne Higu helyett, akkor az bitang lenne. Elég nagy előrelépés.
Csabi írta:ha a hírek igazak, akkor szerintem a kupa döntő utána ancelotti azonnal átveszi a csapatot, és már május végén/június elején meg lesz 1-2 igazolás: carvajal meg verratti.
Úgy legyen!! :taps: :salute:
dannen írta: bdsrstnt
Ez mi? :hmmm: Már több helyen láttam...
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 29., hétfő 11:55

Azért Kondogbiánál rátesz az is, hogy egy csöves Sevillából hoznánk, Pogba meg Vidal pedig egy elit csapattól jönnének. A 3 közül aszondom Pogba.

+ Perez szerintem intézi Verrattit, nem leszek szomórú ha ő jönne, de nálam Ramires a favorit. Lényeg, hogy Modric személyében már van egy elit irányítónk, a középpálya azon része legalább adott (elvileg).

Amúgy 2 év után végre középpályásokról szóló hírek. Szerintem ezek alátámasztják, hogy JM távozik.
Vagy ő is belátta, hogy hol vagyunk a leggyengébbek.
Amúgy én ebben a Verrattiban még mindig nem látok annyit, mint amennyire itt most sláger lett. Az a baj, hogyha továbbra is úgy akarunk játszani, hogy Alonso/Verratti mélységből irányít, akkor marad ez a csoffadék játékunk legyen edző itt Jm vagy Ancelotti... Szerintem annak a két embernek a szerepkörét kéne gyökerestül megváltoztatni, mert védekezésben kevés Alonso és még irányítania is kéne... Az olasztól ugyan ezért félek. Szerintem sokkal jobb megoldás lenne egy romboló vadállatot betenni a helyükre és mellé Modricot, aki betölthetné a mostani Khedira szerepet... Biztosabb lenne a középpályánk és Modric sokkal többet tudna a támadáshoz hozzásegíteni, mint Alonso.


Már évközben lelép Carlo vagy akkor jelentik be? :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. április 29., hétfő 11:54

nagy üzleti fogás lenne Pereztől ha mi fizetnénk azért hogy José elmenjen. itt szó sem lesz kirúgásról ha megy. itt vagy az lesz hogy közös megegyezéssel szerződést bontanak. ekkor is lúzer perez vagy az hogy a chelsea szépen kifizeti a kivásárlási összeget ahogy azt mi is tettük az Internek ( 16 milli euró)
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. április 29., hétfő 11:52

Carvajal--Ramos--Varane--Marcelo
----------------Verratti----------------
--------Pogba----------Modric--------
---------Özil------------------------CR
---------------Benzema

Nekem így is megfelelne. :coffee:
Jó hírek a Real Madrid ma reggeli edzéséről! Cristiano Ronaldo teljes értékű munkát végzett, így szinte biztosan ott lesz majd a holnapi kezdőcsapatban. A portugál még a Dortmund elleni mérkőzésen szedett össze egy sérülést, ami miatt nem léphetett pályára az Atlético elleni városi derbin, amit a csapat nélküle is megnyert 2-1 arányban.
NEM EMBER! :salute: Hihetetlen a pali! Biztos vagyok benne,hogy rúg egyet. Ha jól tudom,jóban van Webb bíróval,talán befúj majd nekünk 1-2 tizenegyest :D
én is amúgy. hatalmas zseni, és nem szívleli a barcát :mrgreen:
Én már csak azért is idehoznám,mert utálja a Barcát és Guardiolát. :mrgreen:
ha a hírek igazak, akkor szerintem a kupa döntő utána ancelotti azonnal átveszi a csapatot, és már május végén/június elején meg lesz 1-2 igazolás: carvajal meg verratti.
BRSRSTNT :Đ :Đ Micsoda hír!
:goat:

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. április 29., hétfő 11:51

ha a hírek igazak, akkor szerintem a kupa döntő utána ancelotti azonnal átveszi a csapatot, és már május végén/június elején meg lesz 1-2 igazolás: carvajal meg verratti.
ámen.
gondolom nem sok alapja van ennek az ibra-s hírnek, de a bdsrstnt mekkora lenne, imádnám
én is amúgy. hatalmas zseni, és nem szívleli a barcát :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 101 regisztrált és 0 vendég