Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Demes » 2018. január 30., kedd 19:58

ericco írta: Én is marketing, brand, stb. szempontjából írtam
Ah értem, mondjuk az is jogos, én is így látom :)

Lehet hogy viszont a vezetőség nálunk viszont azt gondolja h CRék után úgyis a Neymar era jön és Bape csak háttérbe lesz a jövőben is.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. január 30., kedd 19:38

Demes írta:Nem azt vitatom hogy Bape jobb játékos, csak mondom hogy Bale azért kapott sztár fizut amikor jött mert már jó pár PL év volt a háta mögött és elég nagy név volt. Bape ahhoz képest még semmi.
Én is marketing, brand, stb. szempontjából írtam. De igen, ahogy hehe írta: a Real minden szempontból többet hozhatott volna ki belőle. Itt viszont nagyobbat is lehet bukni. Párizs a kényelmes, biztos megoldás volt. Azt választotta, valahol meg lehet érteni azt is.
Merci Zizou!

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Demes » 2018. január 30., kedd 19:26

ericco írta:
Demes írta:Mondjuk Bale nagyobb sztár volt amikor jött + több évvel a háta mögött mint Bape.
Személy szerint Mbappéban ebből a szempontból is több poteniált látok, mint a walesiben valaha is volt. Már csak azért is, mert Bale a CR-Messi éra kellős közepébe csöppent, Mbappé pedig akkor lesz a legjobb korban, mikor ez a kettő épp kiöregedik.
Nem azt vitatom hogy Bape jobb játékos, csak mondom hogy Bale azért kapott sztár fizut amikor jött mert már jó pár PL év volt a háta mögött és elég nagy név volt. Bape ahhoz képest még semmi.

donor írta: Mondjuk Bale nagyobb sztár volt amikor jött + több évvel a háta mögött mint Bape.
Lófasz volt Bale, nem sztár. Fel lett fújva, jó PL szokás szerint. A PL legjobbja címen kívül semmit nem ért el.[/quote]
Túl volt fújva, épp azért volt nagy név, a teljesítménye utána az irreleváns.

petiamadridista
Hozzászólások: 5272
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2018. január 30., kedd 18:57

na most mi van, lesz Icardi vagy sem?

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. január 30., kedd 18:47

Demes írta:
ericco írta: Én is Bale-t hoztam fel példának, hogy ő is egyből a második legjobban kereső lett a csapatban.
Mondjuk Bale nagyobb sztár volt amikor jött + több évvel a háta mögött mint Bape.
Lófasz volt Bale, nem sztár. Fel lett fújva, jó PL szokás szerint. A PL legjobbja címen kívül semmit nem ért el. Az angolok felfújták, mi meg beszoptuk. Ez van. Mbappén viszont a vak is látta fél év alatt, hogy Isten adta tehetség, a legmagasabb (BL) szinten is.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. január 30., kedd 18:18

ericco írta:
Demes írta:Mondjuk Bale nagyobb sztár volt amikor jött + több évvel a háta mögött mint Bape.
Személy szerint Mbappéban ebből a szempontból is több poteniált látok, mint a walesiben valaha is volt. Már csak azért is, mert Bale a CR-Messi éra kellős közepébe csöppent, Mbappé pedig akkor lesz a legjobb korban, mikor ez a kettő épp kiöregedik.
egyelőre beigazolódni látszik, amit mondtam mielőtt a psg-be ment, miszerint, hogy így elbassza a benne rejlő potenciált, nem fog kiteljesedni, gyakorlatilag tavaly volt a csúcson, a franciáknál a színvonal miatt nincs rákényszerítve, hogy jobban odategye magát.

sajnálatos.
ezzel csak azt akarom mondani, hogy most, vagyis tavaly volt a legjobb korban, ennél jobb - egyelőre úgy néz ki - nem lesz.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. január 30., kedd 18:13

icardi elkezdte a munkálatokat :lol: :lol: és még zz-t is bekövette. igaz azt nem tudni mióta követi őket főleg hogy jesé, morata is köztük van.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. január 30., kedd 18:04

Demes írta:Mondjuk Bale nagyobb sztár volt amikor jött + több évvel a háta mögött mint Bape.
Személy szerint Mbappéban ebből a szempontból is több poteniált látok, mint a walesiben valaha is volt. Már csak azért is, mert Bale a CR-Messi éra kellős közepébe csöppent, Mbappé pedig akkor lesz a legjobb korban, mikor ez a kettő épp kiöregedik.
Merci Zizou!

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Demes » 2018. január 30., kedd 17:58

ericco írta: Én is Bale-t hoztam fel példának, hogy ő is egyből a második legjobban kereső lett a csapatban.
Mondjuk Bale nagyobb sztár volt amikor jött + több évvel a háta mögött mint Bape.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. január 30., kedd 17:54

Realista24 írta:Azt hajtogattátok folyamatosan, hogy azért nem jött, mert Pérez nem akarta felrúgni a fizetési elveket. Erre írtam, hogy korábban is megtette már és még meg is fogja, miért Mbappé lenne a kivétel?

H aa PSG-ben keres 18-at, mi ajánlottunk neki 10-12-14-et, akármennyit, az már az ő döntése volt. Néhány millióért egy kisebb csapatba igazolt, nagyobb kockázatért. Van ilyen, majd kiderül, hogy jól döntött-e.
Én nem hajtogattam. Pont hogy mindig ezzel érveltek a többiek, mikor írtam, hogy Mbappéért harcba szállnék a PSG-s fizetéssel is. Én is Bale-t hoztam fel példának, hogy ő is egyből a második legjobban kereső lett a csapatban.

Szerintem ott nem értettűk meg egymást, hogy már 12-14 millióval is fel lett volna rúgva ez a nem létező struktúra, igen, de én még ennél is tovább mentem volna, ha szükséges. Viszont az akkori hírek szerint a 12 milliós igényét is sokalták a vezetősében. Hogy ebből mennyi volt igaz, az már más kérdés,
Merci Zizou!

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2018. január 30., kedd 17:39

At 10.30pm CET on Tuesday 30 January, 'In the Heart of the Duodécima' will premiere on #RMTV. Don't miss it!

Na erre már régóta vártam! :salute:

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2018. január 30., kedd 16:28

RealMadridFanatic írta:Mondjuk ez így ferdítés, Sampaoli is azt mondta, hogy a Real érdeklődik és csábítja, de inkább nyárra utal a cikk, nem azonnali igazolásra. Azt is említik, hogy Icardi is akkor lépne, ha az Inter nem jut be a BL-be.

Amúgy továbbra sem kell, tucatjátékos, irgalmatlan drága és finoman fogalmazva sem szimpatikus (utóbbi nyilván egyéni probléma).
Azért aki majdnem 1es gol/meccs mutatoval rendelkezik, az szerintem nem tucatjatekos. Azt sem mondom h mekkora nagy játékos, de nem is egy középkategória szint. Jelenleg simán erősítés lenne, mert Kanehez hasonlóan ő is marha jól érzi a kaput, megvan benne az ösztön ami egy jó csatarnak kell. De a jövőt persze nem vele kell elképzelni. Bár még csak 25 lesz, szóval akár lehetne rá építeni, de persze ez a játékrendszertől függ. Ha Zidane marad meg a koncepció amit nyom már másfél éve, akkor inkább ő jöjjön mint Kane jöjjön sokkal drágábban még drágább fizuval.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4480
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2018. január 30., kedd 16:26

Kane bőven jobb, mint Icardi.
Amúgyis ez a 106 + Kovacic vicc. 106 + Icardi Kovacicért sokkal reálisabb lenne, bármiféle túlzás nélkül.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2018. január 30., kedd 16:22

Remy írta:Mondjuk az legalább kizárná Kanet. :hmmm:
Nem mindegy, h Kane v Icardi? Az argentin sem job az angolnal.
Az biztos, h barmelyiket is huzzuk be az biztos, h egy darabig kirobbanthatatlan lesz a kezdobol az ara miatt. :-(
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2018. január 30., kedd 15:56

Mondjuk ez így ferdítés, Sampaoli is azt mondta, hogy a Real érdeklődik és csábítja, de inkább nyárra utal a cikk, nem azonnali igazolásra. Azt is említik, hogy Icardi is akkor lépne, ha az Inter nem jut be a BL-be.

Amúgy továbbra sem kell, tucatjátékos, irgalmatlan drága és finoman fogalmazva sem szimpatikus (utóbbi nyilván egyéni probléma).
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. január 30., kedd 15:47

Mondjuk az legalább kizárná Kanet. :hmmm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9610
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. január 30., kedd 15:47

Jelenleg erősítés lenne.
De a jövőt én sem vele szeretném elképzelni és az ára sem lenne aprópénz.

Így inkább a nem felé hajlok, de a kardomba se fogok dőlni, ha érkezik.
Hátha valaki el is tudja tenni, ha a kapu elé érkezik neki.
ZIDANE

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2018. január 30., kedd 15:43

Na még az hiányzik hogy utolsó percekbe berántsunk egy full átlag Icardit 100 milláért. :kivagyhe:
Love football, hate antifa.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. január 30., kedd 15:38

Sampaoli to AS: "Mauro Icardi is being watched and almost tempted by Real Madrid"
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 30., kedd 14:19

ericco írta:
Realista24 írta:Hol irtam ilyet?
Te irtad, hogy nem tudod elhinni, hogy nem akartuk neki megadni ugyanazt a fizut, mint a PSG, mert masnak is adtunk mar magas fizetest. Vagy mire celoztal azzal a fizetes dologgal?
Nem baj, ha nem érted, amit írni akartam, csak máskor kérdezz állítás helyett.

Azt hajtogattátok folyamatosan, hogy azért nem jött, mert Pérez nem akarta felrúgni a fizetési elveket. Erre írtam, hogy korábban is megtette már és még meg is fogja, miért Mbappé lenne a kivétel?

H aa PSG-ben keres 18-at, mi ajánlottunk neki 10-12-14-et, akármennyit, az már az ő döntése volt. Néhány millióért egy kisebb csapatba igazolt, nagyobb kockázatért. Van ilyen, majd kiderül, hogy jól döntött-e.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 114 regisztrált és 0 vendég