Egyéb bajnokságok

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Sierra » 2018. február 1., csütörtök 22:34

V. Mester 77 írta:Riporter:

Zlatan, tudtad, h Cavani újabb gólt lőtt, ezzel megelőzött Téged és így Ő lett a Psg történelmének legeredmenyesebb játékosa?

Ibra:

A psg- nek van történelme?


:lol:
:lol: :lol: :lol: ez jó

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5148
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. február 1., csütörtök 22:27

V. Mester 77 írta:Riporter:

Zlatan, tudtad, h Cavani újabb gólt lőtt, ezzel megelőzött Téged és így Ő lett a Psg történelmének legeredmenyesebb játékosa?

Ibra:

A psg- nek van történelme?


:lol:

Az ilyenekkel mar egy ideje csak magat minosito.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2018. február 1., csütörtök 21:07

Riporter:

Zlatan, tudtad, h Cavani újabb gólt lőtt, ezzel megelőzött Téged és így Ő lett a Psg történelmének legeredmenyesebb játékosa?

Ibra:

A psg- nek van történelme?


:lol:
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. január 31., szerda 17:55

könnyű a tévéből meg a fotelből magyarázni.
most nem neymart védem, messziről, a tévéből valóban paraszt a dolog, de sosem tudhatod ki és hányszor rúgott oda neki alattomosan, amit nem láttunk, vagy hányszor kurvázták le az anyját meccs közben.

biztos nem véletlen csinálta, csak mert reggel úgy kelt fel, hogy ma ilyen kedve van.
ettől függetlenül paraszt, de nekem mindegy.
céronaldo mellett még mindig elbújhat, neki nagyobb a resuméja 2003 óta, volt ott minden mi szemszájnak ingere.

hozzáteszem, én leszarom ezeket a dolgokat, egyikőtök se érzi át milyen egyedül kifutni 100ezer köpködő meg anyádat szidó ember közé, ahol csak magadra számíthatsz, minden mozdulatodat nagyítóval nézik.
csak a futballteljesítmény számít nálam, ezek a bohóckodások nem jelentenek semmit.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. január 31., szerda 16:44

Ezt is csukott szemmel nézted? :mrgreen:
Nem illik.

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. január 31., szerda 16:42

dannen írta:a gond, hogy van egy-ket jatekos aki eleg ferden van itt megitelve es minden szarsagba bele lesz projektalva, hogy micsoda szemet. neymar nem egy szent, de ha mas csinalja ezt senkit nem erdekel.[/color]
Nem, pont ez a gond hogy úgy van beállítva, mint egy hatalmas nagy világklasszis és egy jógyerek. Mint Messi. Közben meg egy sunyi kis majom. Ilyenért Cr-t már lincselnék.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. január 31., szerda 16:34

dannen írta:semmi gond nincs ezzel, egy apro fricska amibol egy csomo van a meccseken. amikor ramos odanyujtotta a labdat messinek (?) a classicon aztan nem adta neki oda mikor nyult erte hanem feldobta az ugyanez a kategoria, megsem nyomta senki itt, hogy mekkora kocsog. a jatekosok provokaljak egymast ezer modon, ez meg meg a lightos kategoria szerintem.
Neymar eddigi életműve igazán lightos. :lol:

Aztán ha megtorlás jönne, elbújuk danialves mögé. :lol:
Nem illik.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. január 31., szerda 15:07

Realista24 írta:Guti a név, amit keresünk.
A sarkazását Zizounak azóta sem fogtam fel. Ott se sokat láthatott, azt is ugyanúgy ösztönből, zsigerből nyomta, mint amit Benzemanak tett vissza.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2647
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2018. január 31., szerda 15:06

Realista24 írta:Guti a név, amit keresünk.

Az egyik mindenkori kedvenc. :)
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 31., szerda 15:03

RealMadridFanatic írta:Amikor tényleg érzed, hogy hol a társ, vagy periférián látod a mozgást és úgy megy a zsuga az nem rossz, így bazári semmi.
Guti a név, amit keresünk. :coffee:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2647
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2018. január 31., szerda 15:00

A kézelhúzásra azt mondta, hogy meccs közben kapja a savat rendesen (ezt mondjuk elhiszem) és ez volt a "revans", ráadásul amúgy is vicceskedik a csapattársakkal, haverokkal állandóan, miért ne tehetné az ellenfelekkel...

Hm. Ha ezt úgy játssza el, hogy elhúzza a kezét először, de aztán tényleg felsegíti, még azt mondom elmegy szódával, bár valószínű az ellenfél másodjára már nem fogadja el a kezet. Így simán gyökér.

Az esernyő meg szép volt, de előtte a háttal levétel az felesleges majomkodás, semmi más.
A kamu "no look" passzoktól is agyvérzést tudok kapni... Amikor látszik, hogy megnézi valaki, hogy hol a társ, aztán passz közben rántja el a fejét - Cé is élen jár ebben - borzasztó olcsó trükk, semmi haszna és nem nehéz kivitelezni. Amikor tényleg érzed, hogy hol a társ, vagy periférián látod a mozgást és úgy megy a zsuga az nem rossz, így bazári semmi.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. január 31., szerda 14:43

Solari írta:csak neymar arroganciából csinálja.
Mert CR nem azért csinálta. :roll: Csak ő a "mi fiúnk", Neymar meg Barcás volt. :)
Solari írta:Az meg tényleg nagy poén lehet hogy odajönnek hozzám felsegíteni majd aztán mégse.
Nem azt monstam, hogy poén és mostantól játsza el folyamatosan. Csak a vigyorából nekem az jött le, hogy csak visszanevetett a srácra, aki nem vette olyan komolyan, mint a fórum.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Solari
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017. április 19., szerda 12:16
Kedvenc játékosaid: Isco, Marcelo, Pepe
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Solari » 2018. január 31., szerda 14:37

M1Ö írta:CRnek bezzeg tapsolva volt, mikor így vette át többször is a labdát, hogy megmutatta, hogy ő ilyet is tud.

A nem fel segítős szitunál meg úgy vigyorog, mintha a srác is elnevette volna magát. Kicsit túltoljátok, ennyi kötözködés bőven bele fér. Teszem hozzá, hogy szerintem, mert én nem húztam volna fel magam, ha velem játsza el.
csak neymar arroganciából csinálja. elég megnézni a brazil bajnokságos bohóckodását.

Az meg tényleg nagy poén lehet hogy odajönnek hozzám felsegíteni majd aztán mégse.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11212
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. január 31., szerda 14:27

Azért azt majd meg kell tanulja,hogy ilyeneket Real mezben nem lehet mert afelett nem fognak csak úgy elsiklani mint amikor barsza vagy péesgé mezben csinálta/csinálja. Amúgy hánynom kell az embertől
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. január 31., szerda 14:25

CRnek bezzeg tapsolva volt, mikor így vette át többször is a labdát, hogy megmutatta, hogy ő ilyet is tud.

A nem fel segítős szitunál meg úgy vigyorog, mintha a srác is elnevette volna magát. Kicsit túltoljátok, ennyi kötözködés bőven bele fér. Teszem hozzá, hogy szerintem, mert én nem húztam volna fel magam, ha velem játsza el.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 31., szerda 14:22

BBeno írta:en egyaltalan nem az esernyos trukkrol beszeltem. total nem erdekel mit bohockodik.
hanem a masikrol. az bicskanyitogato.
Én is arról beszéltem. :coffee:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. január 31., szerda 14:20

en egyaltalan nem az esernyos trukkrol beszeltem. total nem erdekel mit bohockodik.
hanem a masikrol. az bicskanyitogato.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

el magico
Hozzászólások: 893
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: el magico » 2018. január 31., szerda 14:17

Realista24 írta:Ha Zlatan csinálja, Bbeno eldurran, ha Neymar, akkor egy köcsögláda.
Nem csak Bbeno, de az összes nso meg facebook futball szurkoló, sőt még tapsolnak is hozzá, hogy mekkora arc :lol:

Egyébként nem tudom mi olyan nagyon felháborító ezen az esernyős trükkön. Megpróbálta, bejött, látványos volt, egy kis csibészség kell néha.
A másik eset, mikor elhúzza a kezét az tényleg undorító.

Solari
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017. április 19., szerda 12:16
Kedvenc játékosaid: Isco, Marcelo, Pepe
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Solari » 2018. január 31., szerda 14:03

https://index.hu/sport/futball/2018/01/ ... sg_rennes/

index is lehozta.:D
A háttal való levétel meg emelés persze nem ment olyan könnyen a la ligában. Remélem egyszer összefut egy Barton féle játékossal.:D

na meg zlatannak jól is áll.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 31., szerda 14:02

Realista24 írta:Ha Zlatan csinálja, Bbeno eldurran, ha Neymar, akkor egy köcsögláda.
:lol: köcsög láda mindegyik, a különbség, hogy Zlatan felvállalja
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 59 regisztrált és 0 vendég