Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2013. április 29., hétfő 15:22

numberone1 írta:
Donát írta: Úgy gondoltam, hogy ha idén semmiképpen sem jön Klopp, a legoptimálisabb szerintem az lenne, ha megegyezne vele a vezetőség, valami előszerződéssel, hogy 1-2 év múlva jön mindenképpen. Addig pedig Ancellotti megfelelhet.
Es mi van, ha Carlo annyira jol teljesit, akkor mit mondasz Kloppnak bocsesz? ez nem igy mukodik a profi vilagaban, ha nekunk nem kell es a barcanak igen akkor elmegy oda, ez ilyen egyszeru.
Nyílván két oldalú lenne az előszerződés. Ancelottit pedig 1 v 2 évre szerződtetnék. Mondjuk egy éves szerződést ekkora edzőnévnek nem lehet ajánlani az igaz. :hmmm: Akkor nem tudom, nyílván csak elmélet volt, mert belelkesedtem Jürgen nevétől :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 29., hétfő 15:16

Donát írta: Úgy gondoltam, hogy ha idén semmiképpen sem jön Klopp, a legoptimálisabb szerintem az lenne, ha megegyezne vele a vezetőség, valami előszerződéssel, hogy 1-2 év múlva jön mindenképpen. Addig pedig Ancellotti megfelelhet.
Es mi van, ha Carlo annyira jol teljesit, akkor mit mondasz Kloppnak bocsesz? ez nem igy mukodik a profi vilagaban, ha nekunk nem kell es a barcanak igen akkor elmegy oda, ez ilyen egyszeru.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2013. április 29., hétfő 14:54

Amúgy ha így röpködnek a PSG-s nevek, Pastoret nem akarjuk leigazolni? :Đ
(Kaká helyére, de akár Özil kárára is - bár utóbbit azért átgondolnám :hmmm: )

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. április 29., hétfő 14:48

Sokan már most leírtak minket, ami az első meccs eredménye után kicsit érthető is, de meg kell védenünk a Real Madrid színeit, és fel kell nőnünk ahhoz amit elvárnak tőlünk. Most csak az forog a fejemben, hogy meg tudjuk fordítani a párharcot”.
Ámen. :agree:

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. április 29., hétfő 14:41

Verrati érkezésének pedig örülök.
nem elkiabálni, még semmi sem biztos. :-)

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. április 29., hétfő 14:40

Ibra "felesleges". Idős és rohadtul nem egy ilyen természetű ember kell a csapatba. NEM KELL!

Viszont azt csipáznám, ha Carlo hozná Verrattit. Carvajal és Casemiro ugye elég fix és Pogbáról is egyre többet hallani. Jó lenne így kezdeni a nyarat. A maradék 2 hónapot meg el lehet B@szni az Agüero, Isco párosra.

:mrgreen:

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2013. április 29., hétfő 14:37

ericco írta:
Donát írta:de az is teljesen okés lenne, ha Ancelotti lehúzna itt 1-12 évet, és utána jönne Klopp.
Csak addig nehogy bebetonozza egy másik csapat. Mondjuk a Barca. Nem hiszem, hogy Tito ott még sokáig edzősködni fog.
Úgy gondoltam, hogy ha idén semmiképpen sem jön Klopp, a legoptimálisabb szerintem az lenne, ha megegyezne vele a vezetőség, valami előszerződéssel, hogy 1-2 év múlva jön mindenképpen. Addig pedig Ancellotti megfelelhet.

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Press » 2013. április 29., hétfő 14:37

CS0ki írta:Wenger meg közben beszélt Kondogbiáról, érdekli a gyerek.
Van olyan francia 21 év alatti, aki ne érdekelné Wengert? :D :lol:

Klopp meg inkább jobb lenne, mint Ancelotti, bár lehet mert most divat az ő neve. Legalább annyira produkálja magát, mint Mourinho, nem néz oda a tizenegyesnél, extázisba kerül, ha gólt lőnek, ordibál, beszól, stb. Ezzel nincs baj, csak másban ne egyezzen Mourinhoval és ne akarja a csapat ikonjait padoztatni. Aztán béke van és trófeák... :D

De ahogy látom, úgyis Áncselotti jön....... :x
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. április 29., hétfő 14:28

Donát írta:de az is teljesen okés lenne, ha Ancelotti lehúzna itt 1-12 évet, és utána jönne Klopp.
Csak addig nehogy bebetonozza egy másik csapat. Mondjuk a Barca. Nem hiszem, hogy Tito ott még sokáig edzősködni fog.
butaság lenne Ibra...nincs szükség a balhéira.
Nem a balhéjaira nincs szükség, hanem a magas fizetési igényére és játékstúlusára. A korárór már nem is beszélve.

Verrati érkezésének pedig örülök. Xabira már nem lehet építeni. Egyrészt öreg, másrészt jövőre kb eligazol.
Merci Zizou!

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3839
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. április 29., hétfő 14:26

butaság lenne Ibra...nincs szükség a balhéira.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2013. április 29., hétfő 14:20

Én csak FM-ből ismerem Verrattit, szóval nem láttam játszani. :mrgreen: A videók alapján az a véleményem róla, hogy kicsit mintha önző lenne, nagyon rátekeredik a labdára. :hmmm: Ha jön, remélem azért ezt a tulajdonságát hanyagolni fogja.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2013. április 29., hétfő 14:20

Jöhetne még sok ilyen Kloppos hír! Nálam ő az első számú jelölt, de az is teljesen okés lenne, ha Ancelotti lehúzna itt 1-12 évet, és utána jönne Klopp. :hmmm:

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: accel » 2013. április 29., hétfő 14:17

ha a hírek igazak, akkor szerintem a kupa döntő utána ancelotti azonnal átveszi a csapatot, és már május végén/június elején meg lesz 1-2 igazolás: carvajal meg verratti.
a próféta szóljon belőled. :salute:

nekem az álmom, hogy a kupadöntő megnyerése után mou a nyilatkozatában, azt mondja el, hogy távozik a chelseahez és az utódja, ancelotti már másnap bejelentkezik. június elején bejelentjük verrattit, carvajalt és kondogbiát meg azt, hogy sami távozik. rá két héttel meg egy vidal/agüero kombót és, hogy higu lép a juvéhoz :coffee:

de szép is lenne uramatyám. :mrgreen:

madridista siempre
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 18:45
Kedvenc játékosaid: Raúl González, Jesé Rodríguez
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF, Videoton FC
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridista siempre » 2013. április 29., hétfő 14:15

én azt sem bánnám ha nem érkezne csatár, ha eladjuk Higuaínt ha nem, abban az esetben ha CR posztjára hozunk valakit az Isco-DavidSilva-Bale hármasból és akkor a portugállal lehet bármilyen csatárt játszatni, így is odaér a kapu elé, hát ha még csakis rá lenne építve a támadó részleg, és akkor a kiszolgálása is szépen meg lenne oldva bőven. :smile:
¡Gracias Raúl! http://www.youtube.com/watch?v=npS093rBZ7A
Real Sociedad San Sebastián ~ Universidad Deportiva Las Palmas, S.A.D.

Hattrick: Videoton BK

Casillas-Dani Alves,David Luiz,Ramos,Marcelo-Xabi Alonso,Toni Kroos-Jesé,David Silva,Ronaldo-Suárez

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2013. április 29., hétfő 14:11

Verratti érkezésének nagyon örülnék! 25 milliót simán megér, és kell, mint egy falat kenyér! B-)

Avatar
TheodoriK
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 17:59
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheodoriK » 2013. április 29., hétfő 13:49

A Le Sport 10 szerint Ibrahimovics nem érzi magát kényelmesen Párizsban, és szívesen visszatérne Spanyolországba. A svéd klasszis sokak szerint korábban megbukott a Barcelonában, a lap szerint a támadó a Real Madridban bizonyítaná be, hogy csupán a helyzet áldozata volt, és képes remek teljesítményre.
Ibra mint játékos fantasztikus amit tud. És tudom, hogy ez az első... viszont amilyen ember és amit a csapaton belül művel... a hátbarugdosás és eleve az, hogy képes edzésen is sérülést okozni a társainak...

Ha valóban hozható lenne nagyon minimális összegért (hisz már a 3x-et betöltötte) aláíratnék vele egy 2 éves szerződést... de nagy áldozatokat "pénzben" nem hoznék már érte.
HALA MADRID!
(1999-2013)

Kép
__C. Ronaldo____Benzema___Ricardo Kaka__

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. április 29., hétfő 13:46

Nekem sem kéne Ibra. Ő egyszemélyes támadósorban ideális, ahiol ő van a középpontban, rá van építzve a támadójáték. Nálunk már megvan ez a személy, itt van CR. Én különösebben nem szoktam egózni, meg arról magyarázni, hogy nem fér meg egymás mellett két játékos, de Ibrát és CR-t nem tudom elképzelni egy csapatban. Arról nem is beszélve, hogy Ibra sem dolgozza szét magát a pályán...Pont, hogy rossz üzenet lenne az idehozatala. De szerintem nincs is terítéken a dolog.

Wenger meg közben beszélt Kondogbiáról, érdekli a gyerek.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8015
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. április 29., hétfő 13:44

Press írta:Engem nem erdekel , hogy Ibrahimovic mennyire zsenialis erocsatar, stb. A stilusabol adodoan vele pont az a problema erosodne amit epp most akaru k elharitani; hogy legyen vegre csapategyseg... Plusz o is mar 31 (?)... Felesleges :roll:
Így van.
Nameg Ibra is csak a bajnokságban király. A BL-ben meg flop, szóval kit érdekel.

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Press » 2013. április 29., hétfő 13:33

Engem nem erdekel , hogy Ibrahimovic mennyire zsenialis erocsatar, stb. A stilusabol adodoan vele pont az a problema erosodne amit epp most akaru k elharitani; hogy legyen vegre csapategyseg... Plusz o is mar 31 (?)... Felesleges :roll:
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. április 29., hétfő 13:28

Elkezdődött... Verratti. Nagy erősítés lesz. Örülünk :D
Ibra sztem sem jön. A tudása alapján nagyon jó lenne, de a személye miatt..... :/ jobb, ha ebből kimaradunk. Bár én bírom :-)
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 91 regisztrált és 0 vendég