Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6488
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2018. február 3., szombat 14:06

Remy írta:Tudtok ajanlani rövid sorozatokat? 6-8 rész kb. És ne legyen belole sok évad.
Babylon Berlin. :sziv:

Netflix előtti Black Mirror pár rész meg volt (az újakat nem láttam én sem)?
Harper-sziget c. minisorozat?
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2833
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: soadroli » 2018. február 3., szombat 13:16

Remy írta:Tudtok ajanlani rövid sorozatokat? 6-8 rész kb. És ne legyen belole sok évad.
Happy, Atypical, The Night Of, Utopia, Broen
Kép

Solari
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017. április 19., szerda 12:16
Kedvenc játékosaid: Isco, Marcelo, Pepe
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Solari » 2018. február 3., szombat 13:05

Remy írta:Tudtok ajanlani rövid sorozatokat? 6-8 rész kb. És ne legyen belole sok évad.
wilfred: az egyik kedvenc sorozatom volt középsulis koromban. 4évados hatalmas mindfuckokkal és a legviccesebb sitkomok egyike.

Aztán számomra továbbra is a kedvenc újoncom: godless. Beszippant és nem ereszt még akkor is ha utálod a western filmeket.
The deuce. Pár napja ajánlották. Szintén nézhető.
Na meg talán a the affair.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27402
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. február 3., szombat 12:59

Tudtok ajanlani rövid sorozatokat? 6-8 rész kb. És ne legyen belole sok évad.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2018. február 3., szombat 12:55

Viszont már csak 6 rész maradt a Super-ből. :-(
Remélem azért pár év múlva kap egy folytatást, bár innen már nehéz lenne hova fejlődni, kb már csak egy-két szint van Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Jiren, akit kb KaikoenX20 Goku meg Perfect Blue Vegeta megse tud karcolni után.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Az angyalok és a főpap, esetleg Zeno

Mondjuk megnéznék egy Dragon Ball Heroes féle történetszálat. B-)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. február 2., péntek 13:33

Remy írta:A nincs túlnyújtva dolog meg pont, hogy negatívum sajnos.
nem.

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2833
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: soadroli » 2018. február 2., péntek 13:30

Broen-t nézi valaki?
most megy az utolsó évad, nagyon fog hiányozni.
Kép

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27402
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. február 2., péntek 12:02

Castlevania: Rettentő király cucc, egy kegyetlenül hangulatos atmoszférával és vérgőzzel megáldva. De ennek ellenére inkább csak egy ízelítő abból, ami majd a 2. évadban kiteljesedik.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27402
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. február 1., csütörtök 18:52

Azért messze nem ugyanolyan... nem az a szint. A nincs túlnyújtva dolog meg pont, hogy negatívum sajnos.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2018. február 1., csütörtök 18:46

pheco írta:A DBZ-hez kepest milyen a Super? Azt imadtam, de pl a GT-t eleg hamar feladtam. Megeri a Supert nezni illetve a nagy filmeket?
Filmeket nem kell, mert a super elso 30 resze a filmekwt takarja. Ugyanolyan mint a Z. Kozvetlenul ott is folytatjak. Osszes karakter kap rendesen szerepet nem csak goku es vegita. Egyik uj foszereplo is zsenialis. Hangulatba is teljesen ugyanolyan,poenok is zsenialisak. Nekem neha kicsit jobban is tetszett,mint a Z. Nincs tulnyujtva. Ha valaki a z t imadta ezt is fogja.
Az eredeti keszito folytatta. A gt pl nem is hivatalos folytatas volt. Ez meg igen.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. február 1., csütörtök 18:39

A DBZ-hez kepest milyen a Super? Azt imadtam, de pl a GT-t eleg hamar feladtam. Megeri a Supert nezni illetve a nagy filmeket?

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27402
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. február 1., csütörtök 2:59

Dzsi nagyon fasza gondolatok. Nagyon sok mindennel egyetértek. :agree:

Majd, ha vége a sorozatnak, Én is értékelek.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. február 1., csütörtök 2:39

DB Fighterz-től felbátorodva behoztam a lemaradásom a Superben és mivel ebben a maradék 7-8-9 vagy nem tudom hány részben túl sok minden nem történhet már ami megváltoztatná a véleményem így értékelném a sorozatot...

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Először is én nem voltam sohasem teljesen ellene a GT-nek, ami a Z-hez képest szörnyű még is voltak benne szerintem nagyon jó elemek amiket sajnálok(SSJ4,Baby,Shadow Dragons),hogy eddig úgy néz ki teljesen töröltek a DB univerzumából.

De mivel Kiderült,hogy a Super valóban csak azt a 10 évet öleli át a Storyban ami a Z-ben a Buu Saga vége és Uub megjelenése között van így ott a lehetőség,hogy amit a gt-ben elcsesztek azt figyelmen kívül hagyják a jó dolgokat viszont átmentsék az új sorozatba ami már tényleg a Z folytatása lesz.

2 féle szempontból tudom nézni a Supert, az egyik,hogy ez egy kis kiegészítés a Z-hez,bemutatták nekünk mi történt abban a 10 évben amiről semmit nem tudtunk, akkor minden fasza be lett töltve az üres idő intervallum de a folytatás még hátravan.A másik,hogy ez tényleg a dbz-nek volt az örököse akkor viszont nálam totális bukás.De mivel meggyőződésem,hogy a Super utolsó Jelenete ugyanaz lesz mint a Z utolsó jelenete(Goku elindul Uub-al edzeni) így összességében pozitívan tekintek rá,bár epikus jelenete nem sok volt, a dráma is hiányzott,Dragon ball volt és nem untam magam rajta.

Összességében végig az volt az érzésem,hogy az alap ötletek kurva jók de a kivitelezés valami iszonyat gány lett számomra.Az SSJ God, nagyon fasza jól lett tálalva egy új szint egy másik dimeznió az istenek szintje, aztán kaptunk egy átszinezett base meg ssj formát,aztán jött a Goku Black végre egy kicsit komolyra fordultak a dolgok aztán a vége az lett,hogy az alsóbb ligákban elhelyezkedő trunks meg a bohóc Zeno vetettek véget a storynak,az egyetlen storynak a superben ami minimálisan hozta a Z színvonlát.Aztán jött a Tournament of Power ahol ki lett mondva,hogy mindenki megmurdel aki nem nyer fuu ez aztán nagyon brutálul hangzik,de nembaj vezessük be a szabálykönvbe,hogy nem lehet gyilkolni egy olyan tornán ahol a vesztesek így is úgy is meghalnak... :agree: Az,hogy lement egy teljes sorozat ami elvileg DBZ vagy folytatás vagy bárminek nevezzük úgy,hogy senki még krilin se halt meg azért geci kemény.

-A legtöbb harcjelenetben semmi kreativitás nem volt
-Az egész olyan volt mint egy 10 éveseknek megvátgott dbz, se vér se durva jelenetek ami a Z-re jellemző volt semmi, komolytalannak tűnt az egész
-Főhősünkből aki mindig tudott alkalmazkodni kellőképpen a helyzet komolyságához csináltak egy retardált idiótát akinek azt rohadtul mindegy,hogy elpusztul a világegyetem csak harcolhasson minél erősebb ellenfelekkel.
-Csináltak egy cseszett nagy harctornát ahol mittudomén hány univerzum legkeményebb arcai vettek részt...Na itt sikerült 1 db karaktert megrajzolni és kreálni aki komolyan vehető, a többi kutya macska disznó sailermooon meg a faszomtudja micsoda.
-Vegeta-t igyekeztek végig Goku szintjén tartani azért,hogy amikor komolyra fordulnak a dolgok mindig iszonyat beégjen és Goku megmentse vagy átvegye a hős szerepet.
-Gohant is nagyon frankón le aztán felépítették 100 rész alatt,hogy aztán egyetlen momentum nélkül tök értelmetlenül kizúgjon csapatkapitányként...
-Kaptunk egy nagyon sunyinak tűnő daishinkant meg azt a joker kinézetű hakaishint akiket mutattak nekünk igazán gonosznak tűnő kamera állásokból de ebben a 7 részben valószínüleg abból se lesz már semmi csak szopattak.
-Nem sok jól megcsinált harcjelenet volt, most is ez a torna tart lassan 50 rész óta,kb csak fillerből állt az ultra instinctes részen kívül.
-Olyan karakterekhez nyúltak akikhez szerintem már nem kellett volna mint c-17 és frieza(aki egyébként meglepően szórakoztató annak ellenére,hogy már a tököm televolt vele) ahelyett,hogy a meglévő karaktereket jobban felépítenék és nagyobb storyt szánjanak nekik(Piccolo,gohan meg gotenék)
-Az erőszinteken én már nem akadok fenn,de amikor egy ssj-bluenak már semmi hidegrázós érzete nincs az baj,és baj volt a buu saga végén az ssj-vel is.Mintha a villanyt kapcsolnák fel úgy használják.Az ilyesfajta boostokat nem kéne gyon használni filler részekben szerintem.

Nem akarom teljesen lehúzni a sorozatot mert az alapötletek nagyon ültek a battle of gods-tól egészen a tournament of Powerig.Minden Arc-nak cseszett jó story-ja lett volna ha nem barmolják szét a kivitelezéssel, és összességében nagyon jó karaktereket is kaptunk akiken jól szórakoztam mint Beerus-Wish(minden jelenetüket imádtam) Hit (őt is jól beégették ezen a tortnán) Goku Black (talán az eddigi legjobb DB főgonosz) a saiyan lányok a zenokon is sokat röhögtem.Voltak baró poweruppok mint a blue kaioken meg az ultra instinct, de valahogy mindig szét tudták cseszni valami logikátlansággal vagy oda nem illő poénkodással.

Epekedve várom a folytatást mármint a Z tényleges folytatását, mert faszán kibővítették az univerzumot, erre lehet építeni de a dragon ballokat meg az isteneket valahogy le kéne offolni ebben a hátra levő 7 részben, vagy legkésőbb a következő sorozat elején mert így semmi tétje az egésznek.Egyedül a black arc-ban érezte az ember a Z-féle drámát de ott is úgy utazgattak az időben vissza a varázsbabért meg szendvicsért,mintha a sarki boltba mentek volna.

Nálam ez egy 7/10 ha a Z 10/10.Jobb mint a GT de amiben a GT erős volt legalábbis a vége felé az nekem itt hiányzott. Jó idő töltés volt amúgy a sok hibája ellenére élveztem összességében de sokszor nem hiszem,hogy újra fogom nézni.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: gunner » 2018. január 31., szerda 12:53

Babylon Berlin, The handmaid's tale, és persze a Taboonak hatalmas plueszegy :)
"And my heart will leave you never."

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2018. január 31., szerda 11:16

sebydani írta:
Solari írta:újoncok közül van még valami ami figyelemre méltó?

Happy, the good doctor, atypical, godless megvolt.
Dark, Mindhunter így hirtelen ami eszembe jut.
A Mindhuntert en is ajanlom, nalam az ev ujonca volt. De ha meg mondanom kene parat, akkor ott van a: The Deuce, Ozark, Big Little Lies, Taboo

Solari
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017. április 19., szerda 12:16
Kedvenc játékosaid: Isco, Marcelo, Pepe
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Solari » 2018. január 31., szerda 10:53

Csak az utolso reszhez nincs felirat. Ncoron fent vannak a reszek feliratok.infon meg a felirqtok.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. január 31., szerda 10:33

Én csak azt nem értem a Happyt miért ilyen nehéz beszerezni :D
Most pl. megvan az utolsó 2 rész fullhd-be, de nem talál egyetlen baszott felirat sem hozzá.
De a részeket is nehéz megtalálni, és késve is jönnek ki.

Solari
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017. április 19., szerda 12:16
Kedvenc játékosaid: Isco, Marcelo, Pepe
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Solari » 2018. január 31., szerda 8:07

sebydani írta:
Solari írta:újoncok közül van még valami ami figyelemre méltó?

Happy, the good doctor, atypical, godless megvolt.
Dark, Mindhunter így hirtelen ami eszembe jut.
ja igen dark is megvolt.
Mindhunterre ránézek köszi.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9876
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. január 31., szerda 8:06

Solari írta:újoncok közül van még valami ami figyelemre méltó?

Happy, the good doctor, atypical, godless megvolt.
Dark, Mindhunter így hirtelen ami eszembe jut.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Solari
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017. április 19., szerda 12:16
Kedvenc játékosaid: Isco, Marcelo, Pepe
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Solari » 2018. január 31., szerda 7:54

újoncok közül van még valami ami figyelemre méltó?

Happy, the good doctor, atypical, godless megvolt.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 156 regisztrált és 0 vendég