Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: hamesz » 2018. február 4., vasárnap 12:34

Babinho írta:Ebben az árkategóriában Benq, Acer, Epson márkák jó választások lehetnek. Ezt a 100ezret viszont rá kell szánni, főleg a hdmi miatt. Minél nagyobb legyen a lumen is.

Példa:
https://www.arukereso.hu/projektor-c88/ ... WMQAvD_BwE

Ez egy jó cucc.
Köszönöm. Szerintem ez jó lesz nekem akkor. Hála istennek az irodát is tök jól betudom sötétíteni.

Solari
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017. április 19., szerda 12:16
Kedvenc játékosaid: Isco, Marcelo, Pepe
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Solari » 2018. február 3., szombat 14:57

Mazlista. Almaim telefonja:(

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. február 3., szombat 14:45

xiaomi mi mix 2 :sziv:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. február 3., szombat 14:30

H.E.H.E. írta:felpakoltam telóra az 8.mittoménmennyi oreo androidot és van benne full screen gestures (mint az iphone x-en), hát emberek, ennyire minimális változtatás és ekkora javulás ergonómiában és használhatóságban, nagyon durva. nincs már virtuális gombsor alul, nagyobb, több a kijelző és sokkal gyorsabban, könnyebben és hatékonyabban kezelhető minden.

ajánlom mindenkinek, gecijó.
milyen telefonra raktad fel? az androidos rossz válasz :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. február 3., szombat 14:24

felpakoltam telóra az 8.mittoménmennyi oreo androidot és van benne full screen gestures (mint az iphone x-en), hát emberek, ennyire minimális változtatás és ekkora javulás ergonómiában és használhatóságban, nagyon durva. nincs már virtuális gombsor alul, nagyobb, több a kijelző és sokkal gyorsabban, könnyebben és hatékonyabban kezelhető minden.

ajánlom mindenkinek, gecijó.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. február 3., szombat 14:01

ericco írta:
lestat írta:Üvegfoliat nem nagykn talalni rá vagy h telefonos feltegye neked. Ez az ami bosszanto benne egyedul.
Mindenhol azt mondjak youtube-on, hogy megkarcolni csak akkor lehet, ha szándékosan akarod, kulcs, apró, stb. nem tudja. Így picit felesleges a fólia rá. Gumikeretet javasolnak inkabb.
Mindenhol írnak ilyeneket, aztán mégis karcosodik az összes rendesen. Amúgy mobilarena S8 topikjaiban kicsit böngészel és tuti ajánlanak rá fóliát és tokot is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. február 3., szombat 13:30

lestat írta:
Solari írta:igen, ilyenre gondoltam. Viszont ez az az ár ami miatt érdemes alliról rendelni. ott a negyedéért megveszed ugyan ezt. Persze aki nem akar rá várni és nem fillérbaszóskodik mint én az itthon is vehet.:D

Kiraly köszi. :agree:

Ericco: remelem vegul tudtunk segiteni :mrgreen:
Persze. Köszi :)
Merci Zizou!

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. február 3., szombat 13:27

Solari írta:igen, ilyenre gondoltam. Viszont ez az az ár ami miatt érdemes alliról rendelni. ott a negyedéért megveszed ugyan ezt. Persze aki nem akar rá várni és nem fillérbaszóskodik mint én az itthon is vehet.:D

Kiraly köszi. :agree:

Ericco: remelem vegul tudtunk segiteni :mrgreen:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Solari
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017. április 19., szerda 12:16
Kedvenc játékosaid: Isco, Marcelo, Pepe
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Solari » 2018. február 3., szombat 13:24

igen, ilyenre gondoltam. Viszont ez az az ár ami miatt érdemes alliról rendelni. ott a negyedéért megveszed ugyan ezt. Persze aki nem akar rá várni és nem fillérbaszóskodik mint én az itthon is vehet.:D

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. február 3., szombat 13:20

Solari írta:
ericco írta:
Mindenhol azt mondjak youtube-on, hogy megkarcolni csak akkor lehet, ha szándékosan akarod, kulcs, apró, stb. nem tudja. Így picit felesleges a fólia rá. Gumikeretet javasolnak inkabb.
Mert az ott kommentelők valószínűleg nem értenek hozzá. Üvegfólia mindenképp kell mert csak egyszer ejtsd el olyan szögből/magasságból aztán a gorillaglass se fog neki segíteni.
Illetve nem a kulcs meg az apró és nem is a farmer anyaga karcolja a telefont hanem a zsebedben lévő por.

lestat : Ezért kell full covert venni mert az se tapad rá azon az oldalon de nem is fog látszani.

https://hu.gocase.eu/products/premium-u ... telefontok

Utoljara ezt nezegettuk. Velemeny? :hmmm:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Solari
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017. április 19., szerda 12:16
Kedvenc játékosaid: Isco, Marcelo, Pepe
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Solari » 2018. február 3., szombat 13:15

ericco írta:
Mindenhol azt mondjak youtube-on, hogy megkarcolni csak akkor lehet, ha szándékosan akarod, kulcs, apró, stb. nem tudja. Így picit felesleges a fólia rá. Gumikeretet javasolnak inkabb.
Mert az ott kommentelők valószínűleg nem értenek hozzá. Üvegfólia mindenképp kell mert csak egyszer ejtsd el olyan szögből/magasságból aztán a gorillaglass se fog neki segíteni.
Illetve nem a kulcs meg az apró és nem is a farmer anyaga karcolja a telefont hanem a zsebedben lévő por.

lestat : Ezért kell full covert venni mert az se tapad rá azon az oldalon de nem is fog látszani.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. február 3., szombat 13:12

ericco írta:
lestat írta:Üvegfoliat nem nagykn talalni rá vagy h telefonos feltegye neked. Ez az ami bosszanto benne egyedul.
Mindenhol azt mondjak youtube-on, hogy megkarcolni csak akkor lehet, ha szándékosan akarod, kulcs, apró, stb. nem tudja. Így picit felesleges a fólia rá. Gumikeretet javasolnak inkabb.

Neki mar picit az alja megvan. Azert szeretett volna rá foliat.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. február 3., szombat 13:12

ericco írta:
lestat írta:Üvegfoliat nem nagykn talalni rá vagy h telefonos feltegye neked. Ez az ami bosszanto benne egyedul.
Mindenhol azt mondjak youtube-on, hogy megkarcolni csak akkor lehet, ha szándékosan akarod, kulcs, apró, stb. nem tudja. Így picit felesleges a fólia rá. Gumikeretet javasolnak inkabb.
Leejtesnel is jol tud jonni az uvegfolia. Nekem is inkabb amiatt van a telon.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. február 3., szombat 13:11

Solari írta:
lestat írta:
Baratnom 1honapja vett. Üvegfoliat nem nagykn talalni rá vagy h telefonos feltegye neked. Ez az ami bosszanto benne egyedul.
ebay, aliexpress, prohardver. probléma megoldva. Illetve bemész egy gsm boltba aztán felrakják neked gond nélkül.

Viszont nem nagy cucc felrakni. Bekapcsolod a selfi kamerát és akkor szépen betudod állitani. Ha pedig elrontod felszeded és megint megpróbálod.
Igaz én már nem szenvedek ilyenekkel. Odaadom barátnőmnek aztán megoldja. Jobb a kézügyessége. :D
Gsm be mondtak hogy nem teszik fel. Pedig oda jarunk evek ota a srachoz. Elv nemtudja ugy meghaitani mert ugye íves a kepernyo.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. február 3., szombat 13:10

lestat írta:Üvegfoliat nem nagykn talalni rá vagy h telefonos feltegye neked. Ez az ami bosszanto benne egyedul.
Mindenhol azt mondjak youtube-on, hogy megkarcolni csak akkor lehet, ha szándékosan akarod, kulcs, apró, stb. nem tudja. Így picit felesleges a fólia rá. Gumikeretet javasolnak inkabb.
Merci Zizou!

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. február 3., szombat 13:08

gopro helyett sjcam. ugyanaz a minoseg sokkal olcsobban.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Solari
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017. április 19., szerda 12:16
Kedvenc játékosaid: Isco, Marcelo, Pepe
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Solari » 2018. február 3., szombat 13:07

lestat írta:
Baratnom 1honapja vett. Üvegfoliat nem nagykn talalni rá vagy h telefonos feltegye neked. Ez az ami bosszanto benne egyedul.
ebay, aliexpress, prohardver. probléma megoldva. Illetve bemész egy gsm boltba aztán felrakják neked gond nélkül.

Viszont nem nagy cucc felrakni. Bekapcsolod a selfi kamerát és akkor szépen betudod állitani. Ha pedig elrontod felszeded és megint megpróbálod.
Igaz én már nem szenvedek ilyenekkel. Odaadom barátnőmnek aztán megoldja. Jobb a kézügyessége. :D

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. február 3., szombat 12:51

ericco írta:Van itt Samsung Galaxy S8 tulaj? Már eléggé lement az ára, 500 € körül lehet venni újat, és már épp itt az ideje lecserélni az öregecske HTC One M7-emet. Én csak jókat hallottam és olvastam róla, de szivesen meghallgatnám valaki véleményét, aki mondjuk már több hónapja tulaj,

Baratnom 1honapja vett. Üvegfoliat nem nagykn talalni rá vagy h telefonos feltegye neked. Ez az ami bosszanto benne egyedul.

De ettol fuggetlenul nagyon szereti. Nagy kepernyo de konnyen aterheto plusz konnyen kezelheto is.
64gigas.
Alkalmazas sok ráfér gyorsan pörögnek.
Ha sorozatos tipus vagy mint ő akkor csak jol jarhatsz mert nagyon faszantos a kepernyo. Nem ront az elmenyen.
Persze ő csak faék dolgokra hasznalja zene hallgatas filmezes eloadasokon messenger hivasok stb :lol:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2018. február 3., szombat 12:48

Üdv!
Anyósom a nyaralásokhoz akar venni kamerát/fényképezőgépet, kb 100k körül szánna rá, Én egy GoPro Hero 5-re gondoltam, mennyire éri meg az árát? Emagon most 105k

Igazából bármiféle ötletet szívesen fogadok, lényeg, hogy nagyon jó minőségű képeket/videókat készítsen. :)

Nyílván a GoPro az Én szívem vágya is, párszor azért kölcsönkérném. :mrgreen:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. február 3., szombat 11:24

Asztalról vagy plafonról. Tárgyal lehet 4 méter es 14 méter is. Saját tapasztalat. Amúgy irodatechnikai cégnél dolgozok, ezért írom. Tokeletestol messze van, inkabb a megfelel a célnak kifejezést használnám.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 60 regisztrált és 0 vendég