Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. február 4., vasárnap 10:52

Azért csodás hogy megint Casemiro és Carvajal van szidva, de az utolsó 10 percben amit Kroos védekezés szintjén leadott az szánalmas :) Modric és Case csúszott mászott a támadó Levante ellen. Ramosnak meg mi indokolta hogy 2 perccel a vége előtt amikor nyomás alatt vagyunk kizrinyízzen 35 mettere a kapunktol és ott hagyja az emberét? Ezért tolódott el a vedelmunk. Mert Varane atvette Ramos emberét, Carvajal nem hagyta ott a saját emberét, igy Pazzini tökéletesen megtalata a rést kettejük között.
De Ramost és Kroost nem szokás elovenni ha a válságról beszélünk. Pedig egy Levante ellen ilyen amatőr 10 percet lehozni... Isco szintén jól támadott, gólt rúgott, de amikor vissza kéne vinni a seggét védekezni, amikor bajban a csapat, akkor valahogy sosem tudja hogy mi a dolga.

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. február 4., vasárnap 10:38

H.E.H.E. írta:
egyedül kovacsics hiányzik nekem, sztem psg ellen játszani fog.
Az gyünyürű lesz, ha beteszi a PSG ellen, 0 meccsel a lábában, aztán ha hibázik 1-et lehet majd megint hűbörögni, hogy rajta megy el a meccs.

Én azt várom bazki, hogy együtt él a meccsel és cselekszik, ha úgy kívánja meg a helyzet, nem pedig úgy viselkedik, mint akinek előre leírták a forgatókönyvet, és azt betartja, bármi történik is. Tényleg úgy csinál, mint aki soha nem játszott, még kispályán sem. Az utolsó 10 percben próbál változtatni, aztán mindenki csodálkozik, hogy a friss emberek még be sem tudtak melegedni, már vége is a meccsnek. Miért nem lehet a 60-dik percben elkezdeni változtatni, ha nem megy valami?

Azzal nem értek egyet, hogy beleszarnának a játékosaink (talán Krooson látszott a vége felé, hogy tele a töke, hogy mindig neki kell melózni Casemiro helyett). Karim, Marcelo, Lukita, Dani, mind mind mentek előre, próbálkoztak, még CR is mozgott néha, de ha a kaputól 25 méterre 10 emberrel védekezik az ellenfél, akkor ott mást kell csinálni. És nekünk ez nem megy, mert az ilyen helyzetekben rosszul használjuk a keretet. Ilyen meccsen egy Isco, egy Kovacic elengedhetetlen. Ők azok, akik meg tudják csinálni az 1v1-eket, tempót tudnak adni, be mernek/tudnak törni az emberek tömegébe. Erre nézzük, ahogy a csirkeszárnyú cammog össze vissza. A nagy Casemiroval sorra szívjuk a kontragólokat. Véletlen? Biztosan CR hibája ez is.

Amúgy többször megfigyelhető volt tegnap is, hogy ha az elől lévők közül valaki beindul a védők mögé, akkor még véletlenül sem kap labdát. Mintha a kp ezt nem is figyelné. Mintha ezt nem is gyakorolnák. Bale többször is befutkosott a védők mögé, de labdát egyszer sem kapott. Miért? A másik, ami borzasztó volt, mikor Marcelo, Ramos és Kroos egy labdakihozatalnál passzolgattak, mert letámadta őket az ellenfél, ott görcsöltek meg güriztek, hogy el ne adják, miközben Modric, Varane és Casemiro is teljesen üresen várták a labdát a pálya közepén. Miért nem volt egyszerűbb kipasszolni oda? Nem látták, hogy mi türténik melletük a pályán? Nem jeleztek egymásnak? Érdekes volt látni.

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2018. február 4., vasárnap 10:26

+1 Kerlonnak.
Egyedül a Casemiro résznél van egy kis hozzáfűzni valóm. Én is a kevés szar ízlésű ember közé tartozok akik általában szeretik Casemiro játékát. Egyszerűen szeretem az ilyen bulldog típusú, romboló középpályásokat, lehet, mert nekem is ez volt a legszimpatikusabb posztom nagypályán. Szerintem nem Casemiro az Antikrisztus, mint itt pár ember szerint. A tegnapit sem nagyon lehet a nyakába varrni. Ő egyszerűen azt csinálja, amit tud. Igenis vannak jól használható skilljei, nem véletlen a válogatott tagság. Az, hogy nem akar, nem igaz, mindig a küzdelmesebb emberek között találjuk. Annak idején törött szárkapcscsonttal is visszament a pályára, persze le is kellett hozni, de azért ez is beszédes. Sok hiányossága van, de annyira azért nem szar, mint ahogy be van állítva. Egy baj volt csak, az, hogy a tagnapi meccshez nem ő kellett volna, hanem Kovacic. Most nem volt indokolt a játéka, nem kellett az izom a pályára, Kovacic skilljei viszont hiányoztak. Nem ő tehet róla, ha az edző beállítja. Még szép, hogy vállalja. De tegnap szerintem is edzői hiba volt játszatni. És igen, összességében kevesebb játékpercet kellene adni a brazilnak.
Foci akkor volt, amikor Isco bejött. Elég szomorú, hogy ezt a szerencsétlen Bélt kell állandóan nézni helyette, na ő az, aki teljesen testidegen szövet, ki is lökődik mindig, de a mindenkori edzőnk mindig megpróbálja visszavarrni. Egyébként Zidán sem Iscot, sem Kovát, sem Ceballost nem tudja rendesen használni, egyszerűen kevés hozzá, elképesztő játéktudás marad kihasználatlanul. Megengedhetetlen. Elég volt.
Pozitívum, hogy Váren mostanában jól bírja. Én már nyugodtabb vagyok, ha Redos helyett Nacho játszik, bár nem top 5 védő ő sem. Mivel Vallejora sajnos nem számíthatunk, ez látszik, kezd belső védő problémánk is lenni. Most csak Modricot, Benzemát, Iscot, talán Navast lehet megdicsérni. Cr meg már többször árt, mint használ. Carvajal, Marcelo csak kószált a pályán összevissza. Bél meg vicc. Már rég leírtam, hogy számomra meghalt, egyszerűen nem próbálok tudomást venni róla, ami nem nehéz, mert alig lehetett látni a labda közelében. Nem is baj. Nem kicsit javultunk fel, amikot lecseréltük végre.
Melós nyár elé nézünk. Alappillérek: kell egy edző, Béla számára keresni kell egy képességeinek megfelelő csapatot, és összetépni a CR féle 30milliós fizetési igényt. Akkor Modricnak (az én tavalyi aranylabdásomnak) 60at kellen adni.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
bugybi
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2014. március 1., szombat 17:48
Kedvenc játékosaid: Minden Madrid játékos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: bugybi » 2018. február 4., vasárnap 10:20

Luigi-K1 írta:
bugybi írta:Miért van minden meccsen , hogy az ellenfél sokkal tőbbet fut mint mi.A Valencia ellen volt pár be mozgás egy kis futás majdnem mindből helyzet v gól lett.Most meg középen várják a sült galambot hogy amit be adnak szélröl hátha a fejükre potyan / mondjuk ezek a beadások is megérnének egy misét/.Miért nem lehet a földön tartani a labdát/pld barcelona/ hisz nekünk is megvannak hozzá a játékosaink


Nálunk a labda fut, náluk a játékosok,amikor kergetik...
Fáradjanak csak... :mrgreen:
Akkor a mi csatárjaink nagyon fáradtak mert még a középpályáig is basznak vissza futni védekezni :D :D

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sonic » 2018. február 4., vasárnap 10:18

H.E.H.E. írta: egyedül kovacsics hiányzik nekem, sztem psg ellen játszani fog.
Haaaaat... Max cserekent beall a 80. Percben.

Isco meg 10 perccel elotte.

Szerintem nagy osszegben lehetne fogadni hogy a ma csapat fut ki a psg ellen mindket meccsen kiveve Carvajalt az odavagon mert eltiltott. Ha Bale addig leserul bekerulhet Isco de egyebkent ott is csak csere lesz.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Luigi-K1
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:16
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Luigi-K1 » 2018. február 4., vasárnap 10:09

bugybi írta:Miért van minden meccsen , hogy az ellenfél sokkal tőbbet fut mint mi.A Valencia ellen volt pár be mozgás egy kis futás majdnem mindből helyzet v gól lett.Most meg középen várják a sült galambot hogy amit be adnak szélröl hátha a fejükre potyan / mondjuk ezek a beadások is megérnének egy misét/.Miért nem lehet a földön tartani a labdát/pld barcelona/ hisz nekünk is megvannak hozzá a játékosaink


Nálunk a labda fut, náluk a játékosok,amikor kergetik...
Fáradjanak csak... :mrgreen:
Courtois---- Carvajal-Militao-Alaba-Mendy-----Valverde,Casemiro,Modric-----Vinícius--Benzema-MBappé


Több ezer telefonszámot tudok fejből. Csak azt nem tudom, melyik kié...

„Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt"

Avatar
bugybi
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2014. március 1., szombat 17:48
Kedvenc játékosaid: Minden Madrid játékos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: bugybi » 2018. február 4., vasárnap 10:09

Realista24 írta:
bugybi írta:Miért van minden meccsen , hogy az ellenfél sokkal tőbbet fut mint mi.A Valencia ellen volt pár be mozgás egy kis futás majdnem mindből helyzet v gól lett.Most meg középen várják a sült galambot hogy amit be adnak szélröl hátha a fejükre potyan / mondjuk ezek a beadások is megérnének egy misét/.Miért nem lehet a földön tartani a labdát/pld barcelona/ hisz nekünk is megvannak hozzá a játékosaink
Minden évben többet fut nálunk a csapatok 90%a. Nem idei okosság ez.
igen persze de ennyivel? Most néztem ujra a bl dőntőt ott meg volt a sebesség és a mozgás.Talán tényleg mentális probléma van hogy lenézik a kis csapatokat?

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. február 4., vasárnap 10:05

bugybi írta:Miért van minden meccsen , hogy az ellenfél sokkal tőbbet fut mint mi.A Valencia ellen volt pár be mozgás egy kis futás majdnem mindből helyzet v gól lett.Most meg középen várják a sült galambot hogy amit be adnak szélröl hátha a fejükre potyan / mondjuk ezek a beadások is megérnének egy misét/.Miért nem lehet a földön tartani a labdát/pld barcelona/ hisz nekünk is megvannak hozzá a játékosaink
mert ezeknek a kutyafejű ellenfeleknek nincsenek válogatottmeccseik és klubvébé meg béellmeccseik, nemtom pontosan, a heti 1 meccsükkel az lenne a szégyen, ha nem futnának többet.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. február 4., vasárnap 10:05

bugybi írta:Miért van minden meccsen , hogy az ellenfél sokkal tőbbet fut mint mi.A Valencia ellen volt pár be mozgás egy kis futás majdnem mindből helyzet v gól lett.Most meg középen várják a sült galambot hogy amit be adnak szélröl hátha a fejükre potyan / mondjuk ezek a beadások is megérnének egy misét/.Miért nem lehet a földön tartani a labdát/pld barcelona/ hisz nekünk is megvannak hozzá a játékosaink
Minden évben többet fut nálunk a csapatok 90%a. Nem idei okosság ez.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
bugybi
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2014. március 1., szombat 17:48
Kedvenc játékosaid: Minden Madrid játékos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: bugybi » 2018. február 4., vasárnap 10:03

Miért van minden meccsen , hogy az ellenfél sokkal tőbbet fut mint mi.A Valencia ellen volt pár be mozgás egy kis futás majdnem mindből helyzet v gól lett.Most meg középen várják a sült galambot hogy amit be adnak szélröl hátha a fejükre potyan / mondjuk ezek a beadások is megérnének egy misét/.Miért nem lehet a földön tartani a labdát/pld barcelona/ hisz nekünk is megvannak hozzá a játékosaink

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. február 4., vasárnap 10:03

ki a zsákos tehénfaszt akarsz beépíteni?
aszkenziót? :lol: :lol: :lol:

a gyerek talán nagyobb nulla, mint lukács.
felejtsd el.

én örülök, hogy isco csak csereként jön be, legalább friss és pihent lesz a psg ellen.
marcelo kicsit jobban odatette magát év eleje óta, nála egyértelműen elindult felfelé a dolog, (remélem a vébére csúcsosodik ki), szóval ott rendben vagyunk.
karvahal hagyjuk, őt már elástam rég, teljesen bolond.
védelemmel nem lesz gond, kp aránylag oké, elöl meg nem tudsz jobbat berakni a jelenlegi keretből.

egyedül kovacsics hiányzik nekem, sztem psg ellen játszani fog.

magyarul 1 embert lehetne beépíteni összesen, jelenleg ez a max, ezt tudjuk.
továbbra is tartom, hogy jó volna látni a tavalyi fizikális fölényt, a letámadást, labdaszerzést, de egy tét nélküli lófasz bajnokin én nem lőném már el a puskaport, a lényeg vhogy becsorogni a 3-ba, a béellre kell minden firepower.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Luigi-K1
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:16
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Luigi-K1 » 2018. február 4., vasárnap 10:01

H.E.H.E. írta:felesleges értékelni itt oldalakon keresztül, fejben már lehet mindenki psgre készül.
bajnokságnak vége, 3. hely meglesz, lötyögős kis meccsek, hazaiakat nagyjából hozzuk, becammogunk a béellpozícióba. nem számít.
sztem engedjétek el ti is.

itt még egy utolsó nagy lövésünk van, az a pár béellmeccs, amire az utolsó minden energiát össze kell még szedni ennek a fáradt, befásult csapatnak.

Ez kb.így is van....
Én már egyáltalán nem tudom felhúzni magam ezeken a meccseken...
Persze ha kiesünk a PSG ellen(azért az nem mindegy, hogyan), akkor azért lesz hiányérzet bőven...
Nagyon el voltunk kényeztetve mi,szurkolók az elmúlt évben...
Szóval továbbra is:HALA MADRID! :zoldsalas: :lilasalas:
Courtois---- Carvajal-Militao-Alaba-Mendy-----Valverde,Casemiro,Modric-----Vinícius--Benzema-MBappé


Több ezer telefonszámot tudok fejből. Csak azt nem tudom, melyik kié...

„Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. február 4., vasárnap 9:58

Kerlon írta:
H.E.H.E. írta:felesleges értékelni itt oldalakon keresztül, fejben már lehet mindenki psgre készül.
bajnokságnak vége, 3. hely meglesz, lötyögős kis meccsek, hazaiakat nagyjából hozzuk, becammogunk a béellpozícióba. nem számít.
sztem engedjétek el ti is.

itt még egy utolsó nagy lövésünk van, az a pár béellmeccs, amire az utolsó minden energiát össze kell még szedni ennek a fáradt, befásult csapatnak.
de pont ez az, ha ennyire telibe szarja mindenki, akkor miért nem lehet legalább megpróbálni valakit beépíteni vagy akármi ??? nem mindegy? vicc
Mert nem arra való a szezon ezen szakasza. Ha kiesnenk, akkor lehetne, de nem fogunk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. február 4., vasárnap 9:56

H.E.H.E. írta:felesleges értékelni itt oldalakon keresztül, fejben már lehet mindenki psgre készül.
bajnokságnak vége, 3. hely meglesz, lötyögős kis meccsek, hazaiakat nagyjából hozzuk, becammogunk a béellpozícióba. nem számít.
sztem engedjétek el ti is.

itt még egy utolsó nagy lövésünk van, az a pár béellmeccs, amire az utolsó minden energiát össze kell még szedni ennek a fáradt, befásult csapatnak.
de pont ez az, ha ennyire telibe szarja mindenki, akkor miért nem lehet legalább megpróbálni valakit beépíteni vagy akármi ??? nem mindegy? vicc
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. február 4., vasárnap 9:53

felesleges értékelni itt oldalakon keresztül, fejben már lehet mindenki psgre készül.
bajnokságnak vége, 3. hely meglesz, lötyögős kis meccsek, hazaiakat nagyjából hozzuk, becammogunk a béellpozícióba. nem számít.
sztem engedjétek el ti is.

itt még egy utolsó nagy lövésünk van, az a pár béellmeccs, amire az utolsó minden energiát össze kell még szedni ennek a fáradt, befásult csapatnak.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. február 4., vasárnap 9:39

Wecker írta:Szuper, ha blokkolták, akkor minden rendben :lol:

A mairól nem ő tehet egyedül ez nyílvánvaló. Ahogyan Casemiro sem... :roll:
Nem varrtam csak Casemiro nyakába az egész tegnapit, de mindenki magyaráz itt, hogy ő kell az egyensúlyhoz meg stb., aztán meccsenként kapunk egyet jó esetben, rossz esetben még egy Levatne meg egy Malaga is rúg 2-t. A brazilra meg mindig ráverték, hogy ő kell az egyensúlyhoz... Jelenlegi keretből kellene élni, ahol van 4 támadónk BBC+Mayoral, van 6 középpályásunk Kroos, Modric, Casemiro, Isco, Kovacic, Ceballos. Hol tudnál változtatni??? A középpályán. Ki a leggyengébb láncszem? Casemiro.

Tegnap is mit csinált? Szerelt 3szor? Tök jó, legalább valamit csinál, mert amúgy annyira súlytalan az ember, hogy fáj. Kiráz tőle a hideg, amikor szép kocog labda járatáskor, kihozatalkor és mutogat másoknak, hogy hova helyezkedjenek. Modric meg Kroos meg lép vissza, hogy haladjon is a dolog. Mindenki itt szarrá oltotta Khedirát, hogy suta balfasz meg fellép. Hát Casemiro ugyanez, cserébe még lassú is, de legalább néha napján érvényesül az egyetlen erőssége a rombolás.

Benzema meg szar közel két éve, azt is látja mindenki, de amikor fáj a kicsi sérült szívetek, mert betámadjuk az egyik kis kedvenc (személyeskedés alert fúj, de szar ízlése van annak, aki Casemiro játékát szereti) játékost, akkor egyetlen fegyveretek van óvodás szinten, " de óvónéni a másik is rosszalkodót, a Karimocska is rossz volt". Hát Benzema tegnap sem volt kiemelkedő, de hasznos volt és próbálkozott, kialakított magának egy szép helyzetet, aminek a végén az ellenfél védője hatalmas mentést produkált. De emiatt is Benzema lett a szar alak, mert nem ment be.

Meccshez visszatérve C-nek, hogy van arca még odaállni a szabadrúgásokhoz? Tegnap előjött megint a negatív énje, amikor semmi nem jön össze és hisztizik, folyamatosan rájátszik, ahelyett, hogy küzdene és akarna egy kicsit. Bale érdekes talány, tegnap megint szart se ért. Szépen elhuzogatott, talán lőni se lőtt, semmi. Abszolút nulla.

A csapat meg kollektívan úgy játszik a legtöbb meccsen, mintha nem kaphatnának ki. Teljesen dekoncentráltságot érzek, mindenki csak lötyög, elkésik és mintha nem vennék komolyan. Pl. nyugodtan kocognak hátrafelé, amikor az ellenfél sprintben közeledik a kapunk felé.

Kész vicc számomra, hogy Zidane hozzá se nyúl ehhez a foshalmazhoz, amit idén látunk. Érted? Semmit se csinál, mintha nem lenne mindegy, hogy azért vagyunk szarok, mert az alap csapat szar vagy, mert kísérletezik. Mi veszteni valója van? Kibaszottul semmi és mit csinál? Semmit. Nézi ezt a nézhetetlen erőlködést 3-4 hónapja. Első félévében meg reális teherrel a nyakában volt egy csomó remek döntése. Most gáz az egész.

És a fél csapat példát vehetne Luka Modrictól. Mintha egyetlen egy ember akart volna igazán valamit is csinálni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. február 3., szombat 23:56

Iszonyatos szégyen a BBC idei teljesítménye sajnos..

Meg úgy eleve az egész bandának a szereplése.

Egyszerűen nem kötnek már le idén a bajnoki meccsek.

Ezek az emberek a szégyen teljesítményükre egy kisebb afrikai ország költségvetését kapják..

Nem tudom, hogy hogyan van ehhez képük.

Többen írtátok idén Benzema 2db gólját.. nem nagyon van ezen mit védeni. Nem tudom tovább én sem. Fél szezon után 2db gól egy Realban.. Lesz év végére 5db?

Tisztogatás kell nyáron sajnos..pedig imádtam ezt a keretet és hálás vagyok életem végéig, mert felejthetetlen pillanatokat adtak..de ez már csak történelem.

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1011
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2018. február 3., szombat 23:35

dzsi91 írta:Ez az el olyan mint a sorfal ,jo emlegetni meg kacarászni rajta csak éppen semmi realitása nincs.
A sorfalnak van azért esélye. Ha úgy alakul, hogy kell állni, remélem oda is állnak.

Wecker
Hozzászólások: 307
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 18:19
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric, Vinicius jr., Casemiro
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Wecker » 2018. február 3., szombat 23:31

Szuper, ha blokkolták, akkor minden rendben :lol:

A mairól nem ő tehet egyedül ez nyílvánvaló. Ahogyan Casemiro sem... :roll:
"A győzelem mindig jobb, mint a döntetlen.”
"Ha a csapat jól játszik, akkor nyer, ha nem játszik jól, akkor nem nyer.”
:mrgreen: Benitez
:mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. február 3., szombat 23:24

Wecker írta:
Ki rúgta mellé?
Emberünk csak 90 percet játszott haszontalanul. A középpályán. A Real Madridban.
Karim Benzema-nak hívják. Aki a Real Madrid 9-ese. 2 bajnoki gól több mint 20 forduló alatt. Csak vannak egyeseknél olyan játékosok, akiket nincsenek megemlítve, akármennyire is rossz formát mutatnak. Mert elmozog a védőtől. Hát az a dolga. :lol: De nem akarom rá kihegyezni, mert volt még rajta kívül is rettenetesen gyenge teljesítmény (pl. Casemiro is) csak nem értem, miért kell az egész meccsen ezt az egy nevet harsogni, miközben láthatóan a csapat 80%-a gyenge teljesítményt nyújt.
Vegyél szemüveget, blokkoltak a lövését. Amúgy meg milliószor leirtam, hogy Benzemat is le kellene váltani, de neki nincs alternatívaja a keretben, Kovacic meg ott rohad a padon... Boncolgathatnam a mai meccset tovább, de telorol nincs már kedvem.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 91 regisztrált és 0 vendég