Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. február 10., szombat 16:01

Benzemához képest erősítés lenne, az általa is felsorolt erősségei miatt.
Megoldás lenne? Nem.
De a kettő nem ugyanaz.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. február 10., szombat 15:59

De miben lenne erősítés? Nem egy pl élcsapat céljai a real madrid céljai.

Végérvényesen ezt akarod? Cé és Ké állnak bent és ívelgetünk? Az a minimális foci is elszállna, ami még néha van.
Nem illik.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2018. február 10., szombat 15:54

Kerlon írta:Szerintem rendben van, ha valakit azért nem veszünk meg/nem tartunk a pozíciójában, mert kétségeink vannak a teljesítményében. Főleg, ha 200 millió a tét.
Ártól függetlenül van itt lenézve, mert nem elég technikás és nem elég gyors. Az már mindegy, hogy érzi a kaput, jól fejel, jól lő, nem zavarja össze az eső.

Jelenleg erősítés lenne? Igen.
Hoznám 200-ért? Nem.
Szar játékos? Nem.

Egy technikás játékos lehet szar játékos, de egy kevésbé technikás játékos is lehet jó. Számomra a kulcsszó a hasznosság, ami lefedi a legtöbb képességet. A többi engem sokkal kevésbé érdekel.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. február 10., szombat 15:46

ericco írta:
Tedd hozzá, hogy szerinted. Neymar, aki minden tekintetben magasan többet hoz a csapatának pályán és azon kívül is, került majdnem ennyibe. Kane a mai árak melett is egy 100 millió körüli játékos, max. És ebben már benne van az is, hogy milyen a nemzetisége, melyik csapatból és ligából jönne.
Ami engem illet, ingyen sem kéne. Totális bukta lenne.

Lukaku volt majdnem 100... :lol: Ez van, ott a TV pénzek miatt torz a piac.

Félreértések elkerülése végett leírom mégegyszer, én se hoznám, nekem se kéne, nálunk nem működne, de az angol bajnokságban egy értékes és jól használható játékos. Ja és a BL-ben is hozta magát és a csapatot. A mi csoportunkban.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. február 10., szombat 15:44

Dupla D írta:
ericco írta: Ahoj bajnokságot nyert, világhírű edzőket raknak ki azért, mert nem túl szép játékkal tette ezt, ott ez miért olyan meglepő? :hmmm:
Szerinted akkor ez rendben van?
Szerintem rendben van, ha valakit azért nem veszünk meg/nem tartunk a pozíciójában, mert kétségeink vannak a teljesítményében. Főleg, ha 200 millió a tét.

Kane szerintem pont ott van, ahol lennie kell. Esetleg országon belül találhatna magának bajnokesélyes csapatot egy Chelseaben vagy MU-ban.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2018. február 10., szombat 15:36

ericco írta:
Dupla D írta:Ezen a fórumon egy játékos megítélésében soha nem számított más csak a technika meg a gyorsaság. Ebből is inkább a technika.
Ahoj bajnokságot nyert, világhírű edzőket raknak ki azért, mert nem túl szép játékkal tette ezt, ott ez miért olyan meglepő? :hmmm:
Szerinted akkor ez rendben van?
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. február 10., szombat 15:33

Süti írta:simán megérhet 200-at a mai árak mellett.
Tedd hozzá, hogy szerinted. Neymar, aki minden tekintetben magasan többet hoz a csapatának pályán és azon kívül is, került majdnem ennyibe. Kane a mai árak melett is egy 100 millió körüli játékos, max. És ebben már benne van az is, hogy milyen a nemzetisége, melyik csapatból és ligából jönne.
Ami engem illet, ingyen sem kéne. Totális bukta lenne.
Dupla D írta:Ezen a fórumon egy játékos megítélésében soha nem számított más csak a technika meg a gyorsaság. Ebből is inkább a technika.
Ahoj bajnokságot nyert, világhírű edzőket raknak ki azért, mert nem túl szép játékkal tette ezt, ott ez miért olyan meglepő? :hmmm:
Merci Zizou!

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2018. február 10., szombat 15:28

coolrob írta:Szerző: coolrob
Ezen a fórumon egy játékos megítélésében soha nem számított más csak a technika meg a gyorsaság. Ebből is inkább a technika.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. február 10., szombat 15:28

ericco írta:
Süti írta:Szerintem nem kell elvárni tőle hogy technikailag klasszis legyen 200 millió ellenére se.
Hát pedig 200 millióért ne csak egy gólvágót (semmi sem garantálja, hogy nálunk is ugyanilyen eredményes lenne) vegyünk, akinek amúgy rossz nézni a mozgását is.
Komolyan mondom, akkor inkább ne vegyünk senkit és fussunk neki még egy szezonnak ugyanezzel a kerettel, jobban felkészítve, jobban motiválva.
Főleg, hogy az erősségei, azok általában pont a spanyol fociban érvényesülnek a legkevésbé. Se nem gyors, se nem ügyes, cserébe sokat küzd és érzi a kaput.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. február 10., szombat 15:26

ericco írta:
Hát pedig 200 millióért ne csak egy gólvágót (semmi sem garantálja, hogy nálunk is ugyanilyen eredményes lenne) vegyünk, akinek amúgy rossz nézni a mozgását is.
Komolyan mondom, akkor inkább ne vegyünk senkit és fussunk neki még egy szezonnak ugyanezzel a kerettel, jobban felkészítve, jobban motiválva.
Direkt ezért írtam, hogy semmi nem garantálja hogy nálunk beválna, vagy hogy erre lenne szükségünk. Ettől függetlenül mondjuk egy csatár nélküli nagycsapatnak, aki olyan stílusú focit játszik simán megérhet 200-at a mai árak mellett.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. február 10., szombat 15:24

Süti írta:Szerintem nem kell elvárni tőle hogy technikailag klasszis legyen 200 millió ellenére se.
Hát pedig 200 millióért ne csak egy gólvágót (semmi sem garantálja, hogy nálunk is ugyanilyen eredményes lenne) vegyünk, akinek amúgy rossz nézni a mozgását is.
Komolyan mondom, akkor inkább ne vegyünk senkit és fussunk neki még egy szezonnak ugyanezzel a kerettel, jobban felkészítve, jobban motiválva.
Merci Zizou!

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. február 10., szombat 15:19

Szerintem nem kell elvárni tőle hogy technikailag klasszis legyen 200 millió ellenére se. Gólokat lő (kurvasokat), ami pontokat ér, ami kupákat hoz(hat). Egy 'spursben. Emellett az elmúlt 3 évben gólkirály angliában, nem hiszem hogy ezen sokmindent meg kell magyarázni.
Ez persze nem jelenti azt hogy nálunk működne, de néha tényleg túlzásba megy a fika vele szemben szerintem is.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. február 10., szombat 15:12

coolrob írta:
Kerlon írta: ezeket amúgy büszkén írod? mert akkora faék ma is az ember, hogy fáj nézni. Bár gondolom láttad az első félidős 5 méterről tök üresen fölé fejelte cselekedetét is. Arra is csettinthettél volna egy: kane.
Zseniális ez a trollkodás amit tolsz Benzemás képpel :)
Embered már 2 bajnoki gólnál jár idén, míg ez a faék 23 nál. Lehet szidni, de nincs olyan csatár aki minden helyzetét belőné, ráadásul ő nem egy topcsapatba rúgja meg az évenkénti 30 gólját, és nem is egy 2 csapatos bajnokságba :P

Az se értem ha ennyire rühelled miért ezt a meccset nézted a Villareal - Alaves rangadó helyett :)

Olyan fociszerető vagyok, aki próbál semleges maradni, és én sem szeretem a Premier League hypot, de nem tudom felfogni, hogy miért jó ha minden héten agyon vannak oltva a PL játékosok és csapatok..
Fáj, amikor egy 200 millióra értékelt játékos örül, ha le tud venni egy labdát vagy nem botlik bele labdavezetéskor.

Benzemát soha nem tartották 200 milliós játékosnak.

Amúgy még mindig a legviccesebb, hogy valaki ellen az az érv, hogy hát de a kis kedvenced szarabb.

Azt se értem, hogy a Villarreal - Alavessel minek jöttél, egy jó angol rangadóra voltam kíváncsi, de lehet igazad van és a spanyol meccsen több szebb és focira emlékeztető dolgot láthattam volna. na peace
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

coolrob
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2014. augusztus 30., szombat 14:40

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: coolrob » 2018. február 10., szombat 14:56

Kerlon írta:
ezeket amúgy büszkén írod? mert akkora faék ma is az ember, hogy fáj nézni. Bár gondolom láttad az első félidős 5 méterről tök üresen fölé fejelte cselekedetét is. Arra is csettinthettél volna egy: kane.[/quote]

Zseniális ez a trollkodás amit tolsz Benzemás képpel :)
Embered már 2 bajnoki gólnál jár idén, míg ez a faék 23 nál. Lehet szidni, de nincs olyan csatár aki minden helyzetét belőné, ráadásul ő nem egy topcsapatba rúgja meg az évenkénti 30 gólját, és nem is egy 2 csapatos bajnokságba :P

Az se értem ha ennyire rühelled miért ezt a meccset nézted a Villareal - Alaves rangadó helyett :)

Olyan fociszerető vagyok, aki próbál semleges maradni, és én sem szeretem a Premier League hypot, de nem tudom felfogni, hogy miért jó ha minden héten agyon vannak oltva a PL játékosok és csapatok..

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. február 10., szombat 14:47

Hogy legyen ebből jó meccs? Az Arsenal nem csinál semmit se, a Spurs egykapuzik, csak idő kérdése volt a gól. Gyenge meccs, igaza van hehének, sokat nincs mit nézni rajta.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27355
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. február 10., szombat 14:47

Simán felugrott és kész.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

illgner
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: illgner » 2018. február 10., szombat 14:45

Nincs ebben semmi, Kane fejelte a gólt, nyilván nem lehet a kapus nevét írni. Amúgy szerintem erősen határeset volt ez a fejesgól, mintha finoman támaszkodott volna az emberére, bár Angliában ezeket nem veszik komolyan.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. február 10., szombat 14:41

BBeno írta:kane. na innen lehet egy jo meccs.
ezeket amúgy büszkén írod? mert akkora faék ma is az ember, hogy fáj nézni. Bár gondolom láttad az első félidős 5 méterről tök üresen fölé fejelte cselekedetét is. Arra is csettinthettél volna egy: kane.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

cart
Hozzászólások: 2639
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: cart » 2018. február 10., szombat 14:39

RaúlCF írta:
H.E.H.E. írta:ez nézhetetlen.
ne nézd. done :agree:
Pedig Özil is játszik. :mrgreen:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. február 10., szombat 14:36

kane. na innen lehet egy jo meccs.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 59 regisztrált és 0 vendég