Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. február 15., csütörtök 17:17

poronty írta:
Nem akarok belemenni, mert felesleges.
Nyugodtan írd le. Újat úgyse fogsz mondani, mióta itt van ugyanazért rinyálsz 2 éve.
Nem írom, mert te csak annyit látsz, hogy szerelt 15-20-at meg hát úgysem mondok újat. Aztán meg ellen rinyálsz meg "A Benzema meg az Isco is szar".
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

poronty
Hozzászólások: 2733
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: poronty » 2018. február 15., csütörtök 17:10

Nem akarok belemenni, mert felesleges.
Nyugodtan írd le. Újat úgyse fogsz mondani, mióta itt van ugyanazért rinyálsz 2 éve.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. február 15., csütörtök 17:09

Egy kibaszott idéző mester vagyok. leírom, hogy Casemiro és megjelenik. :mrgreen:

Nem akarok belemenni, mert felesleges.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

poronty
Hozzászólások: 2733
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: poronty » 2018. február 15., csütörtök 17:04

Megint genya leszek, de ezt pont annyira nem fogják érteni sokan, mint akik szerint Casemiro inkább hasznos, mint sem.
Mint, ahogy sokan azt se értik miért fontos a pályára egy játékos, aki meccsenként felállástól és ellenféltől függetlenül is képes 15-20 labdát szerezni és emellett több támadást megakadályozni presszingeléssel.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11239
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. február 15., csütörtök 17:00

Mondjuk az a tekerése gólt érdemelt volna, de hát valami mindig útját állja szerencsétlennek.Ha nem a kapufa akkor jön az élete védését bemutató kapus. Egyszer majdcsak bemegy, lehetőleg a legjobbkor.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. február 15., csütörtök 16:58

Realista24 írta:https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5B132BA9

Ilyenkor látszik, hogy mennyire fontos egy olyan ember szerepe, mint Karim. És igen, lehet fikázni, lehet anyázni őt, de tegnap is majd' 10km-t tett a lábába, folyamatosan mozgott, tereket nyitott. Bejött Bale, nulla mozgás, statikussá is váltunk elől, persze fáradt is Cé, de Bale miben? Aztán bejött megint két futni tudó és jól mozgó ember, meg is lett az eredménye.
Megint genya leszek, de ezt pont annyira nem fogják érteni sokan, mint akik szerint Casemiro inkább hasznos, mint sem.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62873
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. február 15., csütörtök 16:47

https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5B132BA9

Ilyenkor látszik, hogy mennyire fontos egy olyan ember szerepe, mint Karim. És igen, lehet fikázni, lehet anyázni őt, de tegnap is majd' 10km-t tett a lábába, folyamatosan mozgott, tereket nyitott. Bejött Bale, nulla mozgás, statikussá is váltunk elől, persze fáradt is Cé, de Bale miben? Aztán bejött megint két futni tudó és jól mozgó ember, meg is lett az eredménye.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. február 15., csütörtök 16:34

Amúgy bennem van aggodalom, mert abban a 20 percben, amikor megzuhantunk, akkor nagy gáz volt. Kb. senki nem bírta megtartani vagy passzolni két értelmeset. Nyilván úgy letámadnunk nem kell 55 percig, mint hazai pályán, de elég aggasztó volt.

Amúgy a PSG is csak akkor tudott igazán veszélyeztetni, amikor volt területük. Ezeket is Neymar meg Mbappe használta ki valamelyest.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. február 15., csütörtök 16:00

Egyértelműen Mbappé kell ide, hehe jól leírta, bár a patos résznél azt hittem kiköpöm a kaját a monitorra, akkorát nevettem. :mrgreen:
elverlek egy seprűnyéllel hallod ne idegesíts már.

ha félreteszed a könnyen és gyorsan jött hírnevet és a sérülékenységet a gyereknél, pato adottságokban és tehetségben ronaldo óta messze a legjobb játékos volt.

most bappe van soron, talán ő nem bassza el, bár most megtorpant.

nekem az nem tetszett amikor Nachot lökdöste. az hogy milyen cselbe botlik bele hidegen hagy bárkinek félremehet.
nacho nem volt túl szimpi tegnap. azontúl, hogy végig szopatva volt, mint michelle wild a stúdióban, még ott az időt is húzta.
teljesen érthető bappe "lökése", hogy haladjon már, 100-ból 95 játékos/ember ezt csinálta volna.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. február 15., csütörtök 15:18

Egyértelműen Mbappé kell ide, hehe jól leírta, bár a patos résznél azt hittem kiköpöm a kaját a monitorra, akkorát nevettem. :mrgreen:

Neymar brutális technikai megoldásokat tud, de a francia fölé nőhet, lehetne sokkal hatékonyabb, csak tényleg ott stagnálni fog.

Nálunk Isco és Benzema tetszett kevésbé, de igazából nem voltak annyira rosszak, nagyon jól meccselt ZZ, aki eddig szidta, most írhatna neki egy köszipuszit.
Nem illik.

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1027
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2018. február 15., csütörtök 15:00

Régen éltam át ilyen szintű, de mégis pozitív izgalmakat, mint tegnap.

Valahogy éreztem, hogy össze fog jönni a siker, még úgy is, hogy végig benne volt a meccsben, hogy gólokat lőhet a PSG.

A visszavágóra egyébként 4-4-2vel állnék fel, Kovaciccsal, Modriccal a széleken, Casemiro - Kroos kettőssel kőzépen, de vonalban, mind a négyen, így Kova és Luka is ki tud segíteni. Előre meg mehet Bale meg CR futni.

Meglesz, meg kell lennie!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. február 15., csütörtök 15:00

Mi volt ez az eset? hol a vidi?

Neymar amúgy egy 15 éves kis bohóc, akinek kell az elismerés meg a sztárság. Ezért sem lesz belőle C kaliber, hiába van meghozzá a tehetsége. FGY.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62873
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. február 15., csütörtök 14:57

M1Ö írta:
Realista24 írta:Mert próbált valami extrát csinálni? Az baj? Ha ezt Cé csinálja királyság? Ha Cé csinálja és Barcás vagy, akkor egy ugráló majom csak, Neymar esetében ugyanez. Ez a foci, persze lehet nézni a lehajtom a fejem, megtolom és beadom játékot is. Kinek a pap, kinek a paplan.
Nyugi van már, nem kell úgy mellre szívni. Eddig nem jött le, hogy én is a falra mászok a rúgd és fuss fociért? Szerinted miért Zidane, Modric meg Isco a kedvenc focistám és miért dobnám Bale-t? M'Bappe-t is bánom, hogy nem nálunk van. Azt is írtam pont tegnap, hogy az én csapatomban ő lenne CR utódja. Attól még nekem vicces volt, hogy ott próbálta feleslegesen színezni, erre Ramos olyan egyszerűen szerelte. Kicsit olyan "tudod kivel szórakozzál kisgyerek" szitu volt.
Én nem szívtam mellre, de már tahózást olvasok, meg amúgy is elszálltak itt csúnyán páran. Na de mindegy, none of my business.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. február 15., csütörtök 14:47

Realista24 írta:Mert próbált valami extrát csinálni? Az baj? Ha ezt Cé csinálja királyság? Ha Cé csinálja és Barcás vagy, akkor egy ugráló majom csak, Neymar esetében ugyanez. Ez a foci, persze lehet nézni a lehajtom a fejem, megtolom és beadom játékot is. Kinek a pap, kinek a paplan.
Nyugi van már, nem kell úgy mellre szívni. Eddig nem jött le, hogy én is a falra mászok a rúgd és fuss fociért? Szerinted miért Zidane, Modric meg Isco a kedvenc focistám és miért dobnám Bale-t? M'Bappe-t is bánom, hogy nem nálunk van. Azt is írtam pont tegnap, hogy az én csapatomban ő lenne CR utódja. Attól még nekem vicces volt, hogy ott próbálta feleslegesen színezni, erre Ramos olyan egyszerűen szerelte. Kicsit olyan "tudod kivel szórakozzál kisgyerek" szitu volt.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. február 15., csütörtök 14:20

En sem ertem miert baj az ha pl Bappe megprobal egy varatlant, szep is lehetett volna, elleste DM tol edzesen. A srac iszonyatosan jo, az a sebesseg...

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: primrose » 2018. február 15., csütörtök 14:18

Mert próbált valami extrát csinálni? Az baj? Ha ezt Cé csinálja királyság? Ha Cé csinálja és Barcás vagy, akkor egy ugráló majom csak, Neymar esetében ugyanez. Ez a foci, persze lehet nézni a lehajtom a fejem, megtolom és beadom játékot is. Kinek a pap, kinek a paplan.
Hát azért csel és majom csel között is van különbség. Abban a pár percben remek hangulatban voltak a párizsiak, domináltak és elkezdtek tikitakázni, ezzel amúgy nincs baj, csak azért hamar írtak le minket, meg azért tényleg lehet, hogy nem pont egy Ramos előtt kellett volna ezt bedobni, azért tényleg nem minden van aranyból.
. Ez a foci, persze lehet nézni a lehajtom a fejem, megtolom és beadom játékot is. Kinek a pap, kinek a paplan.
itt senki nem a másik végletet istenítette, valóban lehet trükközni és kell is, pl az nekem kifejezetten tetszett amikor Neymar amolyan Zidane fordulósan hagyta ott Marcelot, de a mi részünkről is volt pár fifikás megmozdulás. :)
But he is a good boy...

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. február 15., csütörtök 14:14

Én bármikor aláírnám hogy bl-t nyerünk a bajnokság rovására. Bármikor.

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: primrose » 2018. február 15., csütörtök 14:10

Korrekt meccs volt a csapattól, gratulálok a fiúknak! Az előny nagy, de nem tetemes, a visszavágón mindent odatesznek a franciák, elvégre Neymar és Mbappe (meg úgy persze nyilván mindenki) megakarja mutatni, hogy igenis van létjogosultsága a PSG-nek és a legnagyobb szinteken kell velük számolni. A vereség nagy bukás lenne nekik, persze nekünk is, főleg, mert akkor nyilvánvaló lenne, hogy nem nyerünk idén már semmit, de azért mégsem mi újítottunk be 1 éven belül egy Neymart és egy Mbappet. Én egy kicsit félek, remélem észnél lesznek a srácok, mert idén már tényleg csak a BL maradt, ha viszont sorozatban a 3. is behúznánk, akkor.... leírni sem merem, hogy mi lenne, inkább térjünk rá vissza később. :)

Amúgy 1-1-nél volt egy olyan pont ahol a PSG határozottan átvette az irányítást, és támadóik, mint kés a vajon mentek át a középpályánkon, jóízűen mosolyogva 1-1 szitunál a játékosainkon. Szerencsére megúsztuk gól nélkül, de nem vagyok benne biztos, hogy ez más csapat ellen elég lesz, szóval nagyon sokat kell még fejlődnünk. A mi oldalunkról is voltak azért még lehetőségek, Ronaldo lábában legalább 2 gól maradt, de idén jóval inkább visszaesett a helyzeteink értékesítése, szóval nem nagyon várok ebben már javulást, ha már ez nem megy igazán jól, az ellenfelet kell meggátolni, hogy könnyedén helyzetbe jussanak, mert másik csapat nem biztos, hogy elszerencsétlenkedi.

Apropó, Bappe Neymar kettős jól tolta, veszélyesek voltak, de a legvégén általában mindig rossz döntést hoztak (főleg Neymi), szóval alapvetően nem történt meg tőlük az a hatalmas robbantás, amire talán számítani lehetett. Ettől függetlenül Mbappet biztosan hoznám minél előbb a csapatba, valamint Ronaldo távozásakor Neymart is. Egyénileg Isco, Case és Benzema nem tetszettek, nagyjából már a többség leírta, hogy miért, úgyhogy ezt nem részletezném. MOM egyértelműen Varane, de ki kell emelnem Ronaldot is, aki 33 évesen ismét alkotott, és hátán vitte a csapatot. Továbbra is hangsúlyozom, hogy vele van a legkevesebb gond a BBC-ből, már ha egyáltalán "gond"nak lehet azt nevezni, hogy 33 évesen valaki egyre több hibával dolgozik a pályán. Szerintem meg ez a normális, ha őt nem bírja el a csapat, akkor ki a fenét bír el? Mindenesetre én köszönöm neki az újabb 2 gólt, nagyon fontos volt. Az idei szezon után az újabb aranylabda esélyessé Messi nőtte ki magát, szerintem reálisan kb. ez az utolsó éve maradt Ronaldonak, hogy kapjon még egy bogyeszt. Mivel a bajnokságból kihullottunk ezért ördögi akarást és játékot várok tőle a BL-ben, de valószínű a VB-n is kifogja tenni az életét a pályára, kár, hogy ott azért nem Modricok meg Kroosok szaladgálnak körülötte. Ha a BLt behúznánk és a VBn is jól szerepelne, akkor előfordulhat, hogy utoljára elismerik majd. Ha nem, nyilván ez sem baj, meg nem is ez a legfontosabb, de természetesen drukkolok neki egyéni szinten is.

Bale, Asensio és Vazquez jól álltak be, pedig a spanyolnál fogtam a fejem, hogy miért kell a pályára, de ügyesen tekergett elől, a cserék egyértelműen megváltoztatták a meccs képét.

Mindent összefoglalva még semminek sincs vége, nagyon nehéz lesz Párizsban, de remélhetőleg észnél lesznek a fiúk, mint amennyire Ramos is észnél volt Mbappe fail csele után. :mrgreen: Balet a kontrák miatt kezdetném, valamint Case helyett Kovacicot tenném be. Ezerszer is aláírnám ha idén a bajnokságban csak 3.ak leszünk, de a BL serleget visszük.

Előre a 13.-ért.
But he is a good boy...

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2018. február 15., csütörtök 14:06

Most nem azért, de a tegnapi után megint mi a brét lehet birózni? Ez valami pervezió az ellendrukkerek részéről?

Altalaban hidegen hagy, a kassai dolgot is tudtam nyugodtan kezelni, de ez már felszab
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. február 15., csütörtök 13:48

nekem az nem tetszett amikor Nachot lökdöste. az hogy milyen cselbe botlik bele hidegen hagy bárkinek félremehet.

amúgy nagyon király volt a hangulat az egész meccsen. pont így kell mutatni neki hogy mit mulasztott el :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 137 regisztrált és 0 vendég