Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
dodi
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 22:39

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: dodi » 2013. szeptember 9., hétfő 23:54

pheco írta:Dodi, ha már itt vagy, te szaki vagy az ilyen dolgokban. :)
wayteq xtab100qcr
Mi a véleményed pl erről a tabletről? Félek valamiért ilyen márkátlan kütyüt venni, pedig a tudása és a 70k-s ára elég jól hangzik.
azért a wayteq nem noname. :)

egyébként nem ismerem (és a tab-ok jó részét), de MA-s teszt alapján sok neki a felbontás. amit nem csodálok. a 4.2-es androidra azt írták, segít a használhatóságon, de így is laggos.
tick. tick. tick.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. szeptember 9., hétfő 23:25

Dodi, ha már itt vagy, te szaki vagy az ilyen dolgokban. :)
wayteq xtab100qcr
Mi a véleményed pl erről a tabletről? Félek valamiért ilyen márkátlan kütyüt venni, pedig a tudása és a 70k-s ára elég jól hangzik.

Avatar
dodi
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 22:39

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: dodi » 2013. szeptember 9., hétfő 23:22

___Samy___ írta:a készülék egy koreai verzió
mondjuk ezen átsiklottam. a samsung ugye koreai, de te nem erre céloztál, gondolom.

a hamisítványok pedig mindig tartogatnak meglepetéseket, lehet kicsit átszabták a beállításokat.
tick. tick. tick.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. szeptember 9., hétfő 23:08

pedig tuti, hogy a tárcsázó beállításai közt van eldugva. miket lát ott?
további beállításokon kívül csak azt a kettőt látja, amiket már írtam, a többit meg már végig nézte, azokon belül sincs semmi hasznos
egyébként ő is mindenhol ezeket a lépéseket találja, végig is megy rajta, vár, de nincs olyan lehetőség
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

cart
Hozzászólások: 2640
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: cart » 2013. szeptember 9., hétfő 22:58

Írja elé minden számnak a *31# előtagot :D

Avatar
dodi
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 22:39

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: dodi » 2013. szeptember 9., hétfő 22:56

___Samy___ írta:a második beállításokig el is jut, de azon belül csak két menüpontja van, országkódos meg zajcsökkentés
nincsen hívóazonosító
pedig tuti, hogy a tárcsázó beállításai közt van eldugva. miket lát ott?

szerk:
rákerestem, mindenhol ezt írják:
Press Apps.
Press Phone.
Press the Menu key.
Press Call settings.
Press Additional settings.
After a moment the current settings are displayed.
Press Caller ID.

Nem lehet, h nem vár a beállításoknál? Ezeket a beállításokat a hálózatról kéri le a telefon.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dodi 2013. szeptember 9., hétfő 22:58-kor.
tick. tick. tick.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. szeptember 9., hétfő 22:48

dodi írta:tárcsázó, menü gomb, beállítások. aztán talán még egy beállítások az alján,majd olyan, hogy bejövő hívások beállításai. aztán ott meg hívóazonosító küldése. az alapértelmezett, hogy nem küldi.

most ezt emlékezetből írtam, de ügyesek lesztek, megtaláljátok. :)
a második beállításokig el is jut, de azon belül csak két menüpontja van, országkódos meg zajcsökkentés
nincsen hívóazonosító
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. szeptember 9., hétfő 22:40

___Samy___ írta:
Tárcsázó alkalmazás, beállítások. (menü gomb)
egyik sem jó, mert nincs olyan lehetősége, ahol aktiválni tudja :/
Nekem is így kell LG-n, csak még a hívás beállításoknál alul a további beállításokra kell rámennem és ott van a hívó szám fül.

Avatar
dodi
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 22:39

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: dodi » 2013. szeptember 9., hétfő 22:39

tárcsázó, menü gomb, beállítások. aztán talán még egy beállítások az alján,majd olyan, hogy bejövő hívások beállításai. aztán ott meg hívóazonosító küldése. az alapértelmezett, hogy nem küldi.

most ezt emlékezetből írtam, de ügyesek lesztek, megtaláljátok. :)
tick. tick. tick.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. szeptember 9., hétfő 22:32

Settings - call - additional settings - caller id: es itt kell atallitani a Hide number-rol Show number-re vagy Network Defaulf-ra.
Tárcsázó alkalmazás, beállítások. (menü gomb)
egyik sem jó, mert nincs olyan lehetősége, ahol aktiválni tudja :/
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
dodi
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 22:39

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: dodi » 2013. szeptember 9., hétfő 22:11

___Samy___ írta:haver nemrég vett egy samsung note II-t, viszont akadt vele egy "nagy" problémája, amivel nem tud mit kezdeni
a készülék egy koreai verzió, és nem tudja beállítani a hívásazonosításnál, hogy kiírja a számát híváskor
valakinek valami ötlet?
Tárcsázó alkalmazás, beállítások. (menü gomb)
tick. tick. tick.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. szeptember 9., hétfő 22:07

___Samy___ írta:haver nemrég vett egy samsung note II-t, viszont akadt vele egy "nagy" problémája, amivel nem tud mit kezdeni
a készülék egy koreai verzió, és nem tudja beállítani a hívásazonosításnál, hogy kiírja a számát híváskor
valakinek valami ötlet?
Nekem 4.0.3-as androidom van
Settings - call - additional settings - caller id: es itt kell atallitani a Hide number-rol Show number-re vagy Network Defaulf-ra.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. szeptember 9., hétfő 21:56

haver nemrég vett egy samsung note II-t, viszont akadt vele egy "nagy" problémája, amivel nem tud mit kezdeni
a készülék egy koreai verzió, és nem tudja beállítani a hívásazonosításnál, hogy kiírja a számát híváskor
valakinek valami ötlet?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
bla255
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:10
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Luka Modric, Gareth Bale, Lahm
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Stockport County

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: bla255 » 2013. szeptember 8., vasárnap 20:42

h3x0r írta:Apumnak van egy regi laptopja: Intel Pentium Dual T2370, 1.7GHz, 1GB DDR2, 120GB HDD. Jelenleg XP van rajta, viszont elegge lassu, pedig egy honapja raktam fel neki. Tudnatok ajanlani olyan operacios rendszert, ami jobban mukodne rajta? Leginkabb arra hasznalna, hogy netezzen rajta, dokumentumokat irjon/olvasson, megtudjon nezni egy videot.
Ha semmi Windows alkalmazás nem kell neki(Office csomag pl.) Akkor Linuxból a Debian/Ubuntu Linux, kicsit macerás kezdőként felpakolni rá a dolgokat, viszont az stabilan és gyorsan futna rajta. :) OpenOffice stb. pedig fut rajta

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. szeptember 8., vasárnap 20:39

Aki esetleg monitor vásárlás előtt áll, annak figyelmébe ajánlanám, hogy a Media Markt webshopjában most 29.999 a 22-es, full HD LG Led monitor. :) Én is akartam venni, de sajnos nem fussa most rá. Szerintem jó áron van.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. szeptember 7., szombat 23:12

Apumnak van egy regi laptopja: Intel Pentium Dual T2370, 1.7GHz, 1GB DDR2, 120GB HDD. Jelenleg XP van rajta, viszont elegge lassu, pedig egy honapja raktam fel neki. Tudnatok ajanlani olyan operacios rendszert, ami jobban mukodne rajta? Leginkabb arra hasznalna, hogy netezzen rajta, dokumentumokat irjon/olvasson, megtudjon nezni egy videot.

Avatar
dodi
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 22:39

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: dodi » 2013. szeptember 6., péntek 15:34

___Samy___ írta:és ezzel az összes beállításom is eltűnik? újra kell "kalibrálnom" az itthoni hálózatot?
igen.
Lassan 1 hete használom az almás gépemet, imádom, már mondhatni teljesen megszoktam. Viszont alkalmazások terén nem vagyok annyira otthon, szóval aki tud ajánlani valamit, az írjon már néhányat és hogy mire is jó az adott program.
windows. :mrgreen:
tick. tick. tick.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. szeptember 6., péntek 15:23

Kecskezs írta:
___Samy___ írta:olyan problémám lenne, hogy nem tudok belépni a routerem beállításaiba, mert nem tudom a felhasználónevet és a jelszót
próbáltam az eredetivel (admin), de nem működik, biztos annak idején más lett beállítva, de már fogalmam sincs micsoda :/
mit tudok tenni?
Kell lennie valahol egy reset gombnak rajta, azt hosszan nyomod és mindent gyári értékre állít, a felhasználónév+jelszó párost is.
és ezzel az összes beállításom is eltűnik? újra kell "kalibrálnom" az itthoni hálózatot?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2013. szeptember 6., péntek 15:14

Lassan 1 hete használom az almás gépemet, imádom, már mondhatni teljesen megszoktam. Viszont alkalmazások terén nem vagyok annyira otthon, szóval aki tud ajánlani valamit, az írjon már néhányat és hogy mire is jó az adott program.

A gép egy Pro: i5 2.4 GHz, 4 GB RAM, HD3000, szóval mondhatni egy korrekt vas, szépen elfuttat bármit.

Avatar
Kecskezs
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 4:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kecskezs » 2013. szeptember 6., péntek 15:09

___Samy___ írta:olyan problémám lenne, hogy nem tudok belépni a routerem beállításaiba, mert nem tudom a felhasználónevet és a jelszót
próbáltam az eredetivel (admin), de nem működik, biztos annak idején más lett beállítva, de már fogalmam sincs micsoda :/
mit tudok tenni?
Kell lennie valahol egy reset gombnak rajta, azt hosszan nyomod és mindent gyári értékre állít, a felhasználónév+jelszó párost is.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 88 regisztrált és 0 vendég