Bundesliga

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. február 20., kedd 10:51

Egyet értsünk meg. Hogy ez egy vita. Amiben pro és kontra is létezik. Ez, és az ehhez hasonló kérdéskörök nem egzaktok. Eldöntendő kérdés, hogy a bayern kifosztja e a bundesligát? Nem tudod alátámasztani egyik oldalról sem. De most közelebb állunk ahhoz, (peto.isti statjával is), ami azt támasztja alá, hogy nincs erről szó olyan durván mint ahogy a híresztelés tartja. Nem jobban mint más klub. Nem jobban mint más európai nagy klub. De ha mégis, akkor mi ebben olyan kivetni való vagy egyedi? Melyik bajnokságban nincs ilyen tendencia?

Valaki felhozta, hogy ki lett mondva, hogy inkább belföldről igazolnak, hogy gyengítsenek, mint külföldről. Könyörgöm, a német utánpótlás kurva jó. Mi a pékért kellene francia, belga, holland játékosokat igazolnia? A német klubmodell csúcsa a bayern, mind gazdaságilag mind sportszakmailag. Az, hogy a wolfsburg, schalke, leverkusen nem tud nagyon profittal értékesíteni, az vagy döntés vagy hozzá nem értés kérdése. De nem a bayern felelőssége. De tény, hogy a Bayern mellett ott a politika. Egyértelmű, hogy nekik is van ilyen "felelősségvállalásuk", hogy kiszolgálói a német válogatottnak. Na persze ebből, neki csak előnye származik. Persze, hogy ott a liga és a szövetség valamelyest, ki nem mondott nyomása egy játékoson, hogy nem az egyén a lényeg, hanem, hogy a német focit szolgáld. De ezekben az értékekben mi is a hiba? Ki jár rosszul ezzel? Senki nincs rákényszerítve, hogy ingyen adja a legjobbjait a Bayernnek. És ők ha kell fizetnek egy játékosért, ha nem kell, még jó hogy nem fognak. Emellett külföldi sztárokkal töltik fel a keretet, akiknél előny, ha van bundesliga elő élet (Lewa, Vidal). Lehet, hogy vannak furcsa igazolások. De a német foci, a német klubok elismerésre méltóak. És ennek ékköve a Bayern. És mivel lenne jobb egy Schalke és a többi, ha nem német fiatalokba, hanem külföldi légiósokba fektetne? Azzal gazdaságilag, sportszakmailag mit nyernének? Ez így nekik sem rossz. Nem mondom, hogy ideális, mert amúgy meg nemzetközileg rohadtul nem tudnak mit letenni az asztalra, és ez így kevés. De mi lenne a jó irány?

Amíg a klubok gazdaságilag erősek, sportszakmailag részsikereik vannak, az utánpótlás virágzik, a bayern TOP5 klub minden évben európában, amíg a válogatott TOP3 esélyes, a játékosok nem kallódnak el, hanem mind rendre a tehetségükhöz mért pályát tudnak befutni és karriert elérni, amíg teltházas stadionjaik, nemzet által elismert futball élet van, addig nincs igazán vesztese ennek a rendszernek. És ettől jobbak mint az angolok, spanyolok, olaszok? Tudja a franc, engem nem érdekel. A bajnokságok sorrendje egy papír csak. Számos európai klub kritizálhatóbb, nem fenntarthatóbb, etikátlanabb ennél. És még csak közel sem ilyen eredményesek.
De egyet szögezzünk le. Én amúgy nem szeretem őket :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. február 20., kedd 10:24

Babinho írta:Mondjuk még mindig peto.isti állítása lett alátámasztva, az ellenérv viszont semmivel, hogy lenyúlják a bundesligát. Nem tudom miért kellett kivágni, szerintem semmilyen házszabályt nem szegett, többen egyetértettünk az érveivel. Persze, hogy lehet kritizálni a bayernt, én se szeretem őket. De vitázni még lehet, azt gondolom, és nem is az a cél, hogy meggyőzzük egymást.
A bazdmeg gecizés középszerezésés balfaszozás persze mehet a saját játékosainkra...

De nem dolgom ezt véleményezni, csak ez a vita szerintem nem így indult...építő jelleggel fűztem hozzá...
Hátha te flegmázás nélkül és nem magas lóról, de le tudod nekem írni azokat az érveket, amik megcáfolják a hosszú évek (évtizedek?) óta keringő híreszteléseket. Tényleg érdekel, csak hát értelmes választ nem kaptam ma reggel sajnos.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. február 20., kedd 9:49

Mondjuk még mindig peto.isti állítása lett alátámasztva, az ellenérv viszont semmivel, hogy lenyúlják a bundesligát. Nem tudom miért kellett kivágni, szerintem semmilyen házszabályt nem szegett, többen egyetértettünk az érveivel. Persze, hogy lehet kritizálni a bayernt, én se szeretem őket. De vitázni még lehet, azt gondolom, és nem is az a cél, hogy meggyőzzük egymást.
A bazdmeg gecizés középszerezésés balfaszozás persze mehet a saját játékosainkra...

De nem dolgom ezt véleményezni, csak ez a vita szerintem nem így indult...építő jelleggel fűztem hozzá...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. február 20., kedd 9:33

Nem értem miről írsz és nem is érdekel :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. február 20., kedd 9:25

amúgy mea culpa, elnéztem, mert azt hittem, hgoy ez az idei szezon és nem. :mrgreen:
mondjuk hozzáteszem és hangsúlyozom, hogy ez a Bayernnél csak Pep miatt van így. Amúgy az idei igazolások teljesen igazolják a tevékenységüket.

Amúgy ez a szamár létre mindenhol igazolható, csak a Bayernnél a jobb játékosokat "kényszerítik" kb odaigazolni.

engedd vissza R24!!!!!!!!!! :smile:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. február 20., kedd 9:24

Süti írta:Ne csináld már ezt, hogy fogunk ezek után hasraütésszerű statokkal jönni, ha te utánanézel.
mekkora keci vagyok :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. február 20., kedd 9:20

Ne csináld már ezt, hogy fogunk ezek után hasraütésszerű statokkal jönni, ha te utánanézel.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. február 20., kedd 9:03

peto.isti írta:
Realista24 írta:
Valószínűtlen minden állítás, ami erre vonatkozik, majd jön egy ironikus poén és a monológ, hogy szegény játékosoknak van választása, meg úgysem hosszabbítanának szerződést vagy úgyis elvinné más.

Persze utóbbi tény, előbbi csak kitaláció. Hosszú évek trendje mit sem számít.
Ezért is írtam az elején, hogy felesleges ez a beszélgetés, mert egy örök körforgás csak. :( Én leírtam a véleményemet, te ehhez sajnos képtelen voltál bármit is érdemben hozzátenni. Jössz a feltételezésekkel. Hát most őszintén erre miket írjon az ember? :D Minden lehetséges, bármit leírhatsz, lehetséges hogy igaz, mindenesetre ezt semmi nem támasztja alá, a gondolataidon kívül.

Sors fintora, épp egy tegnapi cikk:

A jelenlegi Bundesliga keretek összetétele, ki hány játékost igazolt házon belülről:

BVB 12 játékos, 156,5 millió euró, 1 ingyen igazolt játékos
Gladbach 11 játékos, 73,5 millió euró, 3 ingyen igazolt játékos
Bayern 8 játékos, 110 millió euró, 2 ingyen igazolt játékos.

Dortmundban meg a Gladbachban is ez a szabály, hogy "direkt gyengítik a ligát"?? "A trend ezt mutatja" :(

https://www.transfermarkt.de/bvb-mit-de ... ews/301405
Ha már ilyennel jössz, akkor legalább járnál utána normálisan:

Dortmund bundesből igazolt játékosai:
Phillip Freiburg, 20 m
Toprak Leverkusen 12 m
Dahoud Gladbach 12 m
Visszatért Subotic, Stenzel kölcsönből.
2-en az utánpótlásból kerültek fel. Ligán belül nincs ingyen igazolt játékosuk. (amúgy Zagadou a PSGből)

Gladbach:
Ginter Dortmund 17 m
Grifo Freiburg 6 m
Bobadilla Augsburg 2 m
ingyen jött Neuhaus az 1860 Münchentől.

Bayern:
Süle 20, Wagner 13, Rudy 0 Hoffenheim
Gnabry Werder 8 m.

Legjobb példa Gnabry, akire nem lett volna szükségük, de inkább megvették, minthogy máshoz kerüljön.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. február 20., kedd 8:36

Pedig hányszor megfogadtam, hogy nem foglalkozok kisebbségi komplexussal rendelkező csapatok szurkolóival... :(
ManU, Bayern...jóságos ég, inkább két Barcás, mint ezekből egy-egy.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. február 20., kedd 8:35

peto.isti írta: A jelenlegi Bundesliga keretek összetétele, ki hány játékost igazolt házon belülről:

BVB 12 játékos, 156,5 millió euró, 1 ingyen igazolt játékos
Gladbach 11 játékos, 73,5 millió euró, 3 ingyen igazolt játékos
Bayern 8 játékos, 110 millió euró, 2 ingyen igazolt játékos.

Dortmundban meg a Gladbachban is ez a szabály, hogy "direkt gyengítik a ligát"?? "A trend ezt mutatja" :(

https://www.transfermarkt.de/bvb-mit-de ... ews/301405
Valószínűleg azért igazolnak házon belül úgymond, mert ők nem vehetnek 60-70 milliókért külföldi világklasszis játékost. Bayern megtehetné csak nem akar. Nálam ezt úgy hívják hogy zsidóság. :mrgreen:

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2018. február 20., kedd 8:28

Realista24 írta:

És látom továbbra sem érted, hogy miről szól ez az egész, mert te csak az országon belüli igazolásokkal példálózol most, de olvass vissza egy kicsit, gondold át, és lehet, hogy rájössz.
Nem jöttem rá. Segíts kérlek. :(
Mia san mia

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. február 20., kedd 8:23

Ezért is írtam az elején, hogy felesleges ez a beszélgetés, mert egy örök körforgás csak. :( Én leírtam a véleményemet, te ehhez sajnos képtelen voltál bármit is érdemben hozzátenni. Jössz a feltételezésekkel. Hát most őszintén erre miket írjon az ember? :D Minden lehetséges, bármit leírhatsz, lehetséges hogy igaz, mindenesetre ezt semmi nem támasztja alá, a gondolataidon kívül.
Te milyen tényeket írtál? Hogy ha nem a Bayernbe igazol akkor valószínű máshova? Vagy akkor valószínű, hogy amúgy sem hosszabbít az akkori klubjával? Ezek tények? Nem, feltételezések.

Majd, ha tisztában leszel a trend szó fogalmával, akkor gyere vissza, addig meg tartogasd a flegma stílusodat házon belül. És látom továbbra sem érted, hogy miről szól ez az egész, mert te csak az országon belüli igazolásokkal példálózol most, de olvass vissza egy kicsit, gondold át, és lehet, hogy rájössz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2018. február 20., kedd 8:11

Realista24 írta:
Valószínűtlen minden állítás, ami erre vonatkozik, majd jön egy ironikus poén és a monológ, hogy szegény játékosoknak van választása, meg úgysem hosszabbítanának szerződést vagy úgyis elvinné más.

Persze utóbbi tény, előbbi csak kitaláció. Hosszú évek trendje mit sem számít.
Ezért is írtam az elején, hogy felesleges ez a beszélgetés, mert egy örök körforgás csak. :( Én leírtam a véleményemet, te ehhez sajnos képtelen voltál bármit is érdemben hozzátenni. Jössz a feltételezésekkel. Hát most őszintén erre miket írjon az ember? :D Minden lehetséges, bármit leírhatsz, lehetséges hogy igaz, mindenesetre ezt semmi nem támasztja alá, a gondolataidon kívül.

Sors fintora, épp egy tegnapi cikk:

A jelenlegi Bundesliga keretek összetétele, ki hány játékost igazolt házon belülről:

BVB 12 játékos, 156,5 millió euró, 1 ingyen igazolt játékos
Gladbach 11 játékos, 73,5 millió euró, 3 ingyen igazolt játékos
Bayern 8 játékos, 110 millió euró, 2 ingyen igazolt játékos.

Dortmundban meg a Gladbachban is ez a szabály, hogy "direkt gyengítik a ligát"?? "A trend ezt mutatja" :(

https://www.transfermarkt.de/bvb-mit-de ... ews/301405
Mia san mia

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. február 20., kedd 7:58

peto.isti írta:
KAG írta:Ha jól tudom, ki lett mondva hogyha lehet, akkor inkább riválistól igazoltok belföldről, mint külföldről, ezzel is gyengítve a legközvetlenebb ellenfeleket.
De javíts ki, ha kamu az egész.
Ez elég valószínűtlen. :)

Persze lehetséges. Az is lehetséges, hogy minden 3. évben a Dortmund balhátvédjét kell leigazolniuk és minden 5. évben a Leverkusen csatárát... :D
Valószínűtlen minden állítás, ami erre vonatkozik, majd jön egy ironikus poén és a monológ, hogy szegény játékosoknak van választása, meg úgysem hosszabbítanának szerződést vagy úgyis elvinné más.

Persze utóbbi tény, előbbi csak kitaláció. Hosszú évek trendje mit sem számít.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2018. február 20., kedd 7:54

KAG írta:Ha jól tudom, ki lett mondva hogyha lehet, akkor inkább riválistól igazoltok belföldről, mint külföldről, ezzel is gyengítve a legközvetlenebb ellenfeleket.
De javíts ki, ha kamu az egész.
Ez elég valószínűtlen. :)

Persze lehetséges. Az is lehetséges, hogy minden 3. évben a Dortmund balhátvédjét kell leigazolniuk és minden 5. évben a Leverkusen csatárát... :D
Mia san mia

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. február 19., hétfő 21:46

Ha jól tudom, ki lett mondva hogyha lehet, akkor inkább riválistól igazoltok belföldről, mint külföldről, ezzel is gyengítve a legközvetlenebb ellenfeleket.
De javíts ki, ha kamu az egész.
ZIDANE

illgner
Hozzászólások: 2515
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: illgner » 2018. február 19., hétfő 21:37

Bocs, nem olvastam peto.isti kommentjét, akkor az enyémet is megspórolhattam volna.

illgner
Hozzászólások: 2515
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: illgner » 2018. február 19., hétfő 21:33

Realista24 írta:
peto.isti írta: Leraboljuk a Ligát, így nem tudnak felzárkózni a többiek!! :'( :'( :(
Ironizálsz, közben meg igaz.
Én meg azon gondolkodtam, ha a Bayern nem rabolja le Lewát, Götzét, Hummelst a Dormtundból, Goretzkát és Neuert a Schalkéból, és sorolhatnám tovább a neveket, akkor most melyik maradt volna a klubjában. És arra jutottam, hogy egyik sem, mert akkor a Realban, Barcában, Muban, Cityben stb. játszanának. Ezek a játékosok mind úgy mentek a Bayernbe, hogy mellette volt egy csomó ajánlatuk külföldi topcsapatoktól. Egyetlen Bayern által lerabolt játékost sem tudott volna megtartani a csapata. Szóval a Bayern két dolgot tehet. Vagy elhozza ezeket a játékosokat, vagy átengedi a BL-riválisoknak.

És ez egy ördögi kör, mert a szakadék egyre nagyobb lesz a Bayern javára. Németországban nincs riválisuk. A Lipcse egy ígéretes kezdeményezés, de azért vannak erős kétségeim, mennyire tudják ők is megtartani a klasszisaikat. Lásd Keita esetét, akit lendületből vitt is a Pool.

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2018. február 19., hétfő 15:35

Cestus írta:
peto.isti írta:s ha nem a Bayern viszi el őket akkor más, lás Aubameyang, De Bruyne, Sane, Vidal, Özil, Khedira, Berbatov, Dembele stb... Ezt sokan nem fogják fel. De ha a mostani keretet megnézed ott is láthatod, hogy Neuer ha nem Münchenbe akkor a MU-ba igazolt volna, Lewandowskit a fél világ akarta, oda megy ahova akar, Sület a Chelsea elől vitte el a Bayern, ő sem a Hoffenheimben öregedett volna meg.
Óriási különbség Isti, hogy az általad felsorolt játékosok nagy részéért fizettek a vásárlók, míg a Bayern a legtöbb "lerabolt" játékosért nem fizet, így a riválisokat tényleg gyengítik ezzel. A PSG-City-Barca szórja a pénzt a Bayernnel ellentétben, amit a közvélemény csúnya dolognak tart, de az eladó kluboknak viszont sokkal jobb az első hármassal üzletelni.
És ha nem a Bayern viszi el ingyen a játékost akkor mi történik szerinted? Szerződést hosszabbít? :)
Mia san mia

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. február 19., hétfő 15:16

Kerlon írta: Ilyenkor jön a kérdés, hogy jó de kiket kellett volna egy Dortmundnak igazolni és, hogy neked minden döntésed jól sült el mindig? Olyan magaslovon ülsz haver, hogyha leesel 3-szor fogsz szörnyet halni.
Nem kell személyeskedni.
Nem csak az egyik félnél kell keresni a hibákat. A kisebbek is benne vannak. Ebben sincs semmi magas ló.
Cestus írta:
Óriási különbség Isti, hogy az általad felsorolt játékosok nagy részéért fizettek a vásárlók, míg a Bayern a legtöbb "lerabolt" játékosért nem fizet, így a riválisokat tényleg gyengítik ezzel. A PSG-City-Barca szórja a pénzt a Bayernnel ellentétben, amit a közvélemény csúnya dolognak tart, de az eladó kluboknak viszont sokkal jobb az első hármassal üzletelni.
Rudy, Rode, Goretzka.
Ki a többi? Lewandowskit a Dortmund nem engedte el.

Itt venném elő például a Schalkét, akik valami érthetetlen okból nem adják el a hosszabbítani nem akaró játékosaikat, hanem hagyják kifutni a szerződéseiket. Meyer lesz a következő.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 66 regisztrált és 0 vendég